Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Top Channel

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Covid-19, një person i vdekur në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - RTV 21

Në dy javët e fundit në Kosovë si pasojë e infektimit me Covid-19 ka vdekur një person dhe 67 të tjerë janë infektuar me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Portalb

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç, shkruan...

Pandemia Covid-19, raportohet për një të vdekur në Kosovë

para 8 muajve - BalkanWeb

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

MSH: Situata epidemiologjike me COVID-19 në Kosovë mbetet e qetë

para 8 muajve - Syri.net Kosova

67 raste positive dhe një rast i vdekjes është raportuar në dy javët e fundit në Kosovë sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës(IKSHPK) Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, numri më i...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Alsat-M

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Telegrafi

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Rikthehen vdekjet nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Albeu

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me Covid-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Syri

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Ministria e Shëndetësisë: Në dy javët e fundit në Kosovë janë raportuar 67 raste pozitive dhe 1 rast i vdekjes me COVID-19

para 8 muajve - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se rastet me COVID-19 në Kosovë kanë pësuar rënie dhe në dy javët e fundit janë raportuar 67 raste pozitive dhe një rast i vdekjes. “Ndërkohë që Qendra Evropiane për...

Vdes një qytetar nga Covid19 në Kosovë

para 8 muajve - Dukagjini

Një qytetar ka ndërruar jetë si pasojë e pandemisë Covid19 në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, vdekja është regjistruar mes datave 30 gusht dhe 12 shtator 2023, periudhë kjo në të cilën ishin...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta Express

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Bota Sot

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

1 viktimë dhe 67 të infektuar me Covid në dy javët e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Ora news

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Zeri

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - ABC News

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Aktuale

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Vdes një qytetar nga Covid19 në Kosovë

para 8 muajve - GazetaBlic

Një qytetar ka ndërruar jetë si pasojë e pandemisë Covid19 në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, vdekja është regjistruar mes datave 30 gusht dhe 12 shtator 2023, periudhë kjo në të cilën ishin...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - OraInfo

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Vdes nga koronavirusi një person në Kosovë

para 8 muajve - ABC News

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Indeks online

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Po rikthehet pandemia? 1 viktimë dhe 67 të infektuar me Covid në dy javët e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Lexo

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Rikthehet COVID-19, shënohet viktima e parë në Kosovë

para 8 muajve - Shqip

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Tetova Sot

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Po rikthehet pandemia? 1 viktimë dhe 67 të infektuar me Covid në dy javët e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Java News

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

KUJDES; Situata epidemiologjike në Kosovë me COVID-19 jane raportuar 67 raste pozitive

para 8 muajve - Parrotlla

“Omicron Clade 22F përfaqësuar nga varianti i interesit XBB dhe ate sublinja XBB.1 u detektua tek 7 raste, sublinja XBB.2.6 në 1 rast dhe sublinja XBB.1.30 detektuar në 2 raste, njofton Ministria. Ja njoftimi...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Infokusi

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Vdes një qytetar nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Epoka e Re

Një qytetar ka ndërruar jetë si pasojë e pandemisë Covid-19 në Kosovë, raporton Epoka e re. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, vdekja është regjistruar mes datave 30 gusht dhe 12 shtator 2023, periudhë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Lajm

Një person ka vdekur dhe 67 të tjerë janë infektuar me koronavirus në dy javët e fundit në Kosovë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në këtë vend, mosha mesatare e të infektuarve është 52 vjeç. Në një komunikatë...

Një person i vdekur me COVID-19 në dyjavëshin e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

67 raste positive dhe një rast i vdekjes është raportuar në dy javët e fundit në Kosovë sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës(IKSHPK) Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, numri më i...

MSH: Situata epidemiologjike me COVID-19 në Kosovë mbetet e qetë

para 8 muajve - Arbresh

67 raste positive dhe një rast i vdekjes është raportuar në dy javët e fundit në Kosovë sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës(IKSHPK) Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, numri më i...

Vdes një person nga Covid-19 në Kosovë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

Omicron Clade 22F, sublinja XBB1, XBB2.6 dhe XBB 1.30: Ministria njofton për infektimet me variantet e reja të Covid

para 8 muajve - Periskopi

Omicron Clade 22F, sublinja XBB1, XBB2.6 dhe XBB 1.30: Ministria njofton për infektimet me variantet e reja të Covid 18 Sep, 18:28 Ministria e Shëndetësisë, po vazhdon monitorimin e rasteve me koronavirus...

Situata shqetësuese në Kosovë: Ka të vdekur nga Covid-19

para 8 muajve - Bota Press

Me qëllim të detektimit të hershëm të rasteve të COVID-19 dhe implikimeve të mundshme në shëndetin e popullatës, IKSHPK po përcjellë në vazhdimësi situatën epidemiologjike me variantet e reja të COVID-19,...

OBSH KËRKON “QASJE TË PLOTË” NGA KINA PËR TË PËRCAKTUAR ORIGJINËN E COVID-IT

para 9 muajve - KDPolitik

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon nga Kina qasje të plotë për të përcaktuar origjinën e COVID-19

para 9 muajve - TV21

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kërkoi Pekinit që të ofrojë më shumë informacione mbi origjinën e COVID-19 dhe kjo organizatë është gati të dërgojë një ekip të dytë për të hetuar çështjen....

Shefi i OBSH-së i kërkon Kinës qasje të plotë për të përcaktuar origjinën e COVID-19

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kërkoi Pekinit që të ofrojë më shumë informacione mbi origjinën e COVID-19 dhe kjo organizatë është gati të dërgojë një ekip të dytë për të hetuar çështjen....

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Portalb

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

Shefi i OBSH-së i kërkon Kinës qasje të plotë për të përcaktuar origjinën e COVID-19

para 9 muajve - Klan Kosova

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kërkoi Pekinit që të ofrojë më shumë informacione mbi origjinën e COVID-19 dhe kjo organizatë është gati të dërgojë një ekip të dytë për të hetuar çështjen....

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina: Të përcaktohet origjina e COVID-it

para 9 muajve - BalkanWeb

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - RTV 21

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Klan

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Gazeta Tema

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Opinion

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Kallxo

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Klan Macedonia

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Alsat-M

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Gazeta Express

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Albeu

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Zeri

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - GazetaBlic

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Bota Sot

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - ABC News

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Lexo

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

Shefi i OBSh-së i kërkon Kinës qasje të plotë për të përcaktuar origjinën e Covid-19

para 9 muajve - Epoka e Re

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kërkoi Pekinit që të ofrojë më shumë informacione mbi origjinën e Covid-19 dhe kjo organizatë është gati të dërgojë një ekip të dytë për të hetuar çështjen....

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Java News

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Infokusi

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Arbresh

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Gazeta Metro

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Dosja.al

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSh kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e Covid-it

para 9 muajve - Nistori

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Lajm

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

OBSH kërkon “qasje të plotë” nga Kina për të përcaktuar origjinën e COVID-it

para 9 muajve - Ekonomia Online

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i ka bërë thirrje Pekinit që të ofrojë më shumë informacione për origjinën e sëmundjes COVID-19. Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus,...

Rikthehen infektimet dhe vdekjet me Covid–19 në Kosovë, infektologu Tolaj thotë se virusi mund të jetë përjetësisht në mesin tonë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Virusi Covid-19 është rikthyer sërish në Kosovë. Të mërkurën, Instituti i Shëndetësisë Publike ka njoftuar, se brenda dy javëve, 67 persona janë infektuar me COVID dhe një person ka vdekur. Se a mund të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK