Tiranë, 40 mijë apartamente bosh, agjentët nuk shiten e as jepen me qira

para 8 muajve - Telegrafi

“Me vendim të qeverisë për të ndryshuar çmimet e referencës së pronave, apartamentet në Tiranë do të kenë çmime më të larta se ato qe janë sot. Ndryshimi mund të ndikoj në tregun imobiliar, jo vetëm ne...

40 mijë apartamente bosh në Tiranë, agjentët nuk shiten e as jepen me qira

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Me vendim të qeverisë për të ndryshuar çmimet e referencës së pronave, apartamentet në Tiranë do të kenë çmime më të larta se ato qe janë sot. Ndryshimi mund të ndikoj në tregun imobiliar, jo vetëm ne...

40 mijë apartamente bosh në Tiranë, agjentët nuk shiten e as jepen me qira

para 8 muajve - ACTV

“Me vendim të qeverisë për të ndryshuar çmimet e referencës së pronave, apartamentet në Tiranë do të kenë çmime më të larta se ato qe janë sot. Ndryshimi mund të ndikoj në tregun imobiliar, jo vetëm ne...

40 mijë apartamente bosh në Tiranë, agjentët nuk shiten e as jepen me qira

para 9 muajve - Euronews

“Me vendim të qeverisë për të ndryshuar çmimet e referencës së pronave, apartamentet në Tiranë do të kenë çmime më të larta se ato qe janë sot. Ndryshimi mund të ndikoj në tregun imobiliar, jo vetëm ne...

Shtrenjtimi i qirave do të vazhdojë/ U rritën me 10% në Tiranë, shkak euro dhe të huajt

para 9 muajve - Top Channel

Çmimi i referencës tashmë i rritur për taksën e pronës, kërkesa e lartë për apartamente me qira, rritja e popullsisë së huaj qe banon në Tiranë, por edhe rënia e euros në raport me lekun kanë rritur me...

Shtrenjtimi i qirave do të vazhdojë/ U rritën me 20% në Tiranë, shkak euro dhe të huajt

para 9 muajve - Top Channel

Të gjesh një shtëpi me qira në kryeqytet nuk është aspak e lehtë. Çmimi i referencës tashmë i rritur për taksën e pronës, kërkesa e lartë për apartamente me qira, rritja e popullsisë së huaj që banon në...

Shkak euro dhe të huajt/ Qiratë do vazhdojnë të shtrenjtohen në Tiranë

para 9 muajve - NOA

Nuk ndalet rritja e çmimeve në tregun imobiliar. Të gjesh një shtëpi me qira në kryeqytet nuk është aspak e lehtë. Çmimi i referencës tashmë i rritur për taksën e pronës, kërkesa e lartë për apartamente...

Shtrenjtimi i qirave do të vazhdojë: U rritën me 10% në Tiranë, shkak euro dhe të huajt

para 9 muajve - Gazeta Tema

Çmimi i referencës tashmë i rritur për taksën e pronës, kërkesa e lartë për apartamente me qira, rritja e popullsisë së huaj qe banon në Tiranë, por edhe rënia e euros në raport me lekun kanë rritur me...

Shtrenjtimi i qirave do të vazhdojë/ U rritën me 20% në Tiranë, shkak euro dhe të huajt

para 9 muajve - ACTV

Të gjesh një shtëpi me qira në kryeqytet nuk është aspak e lehtë. Çmimi i referencës tashmë i rritur për taksën e pronës, kërkesa e lartë për apartamente me qira, rritja e popullsisë së huaj që banon në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK