Procesi Berlinit, Ministria e Financave organizon forumin rajonal të ekonomisë

para 2 jave - RTSH

Ministria e Financave dhe Ekonomisë do të organizojë në Tiranë, në datë 26 shtator, Forumin e Ministrave të Ekonomisë me titull, “Tregu i përbashkët rajonal – një hap drejt Tregut Unik të BE”. Ky aktivitet...

Procesi Berlinit, ministria e Financave organizon forumin e ministrave rajonal të ekonomisë

para 2 jave - RTSH

Ministria e Financave dhe Ekonomisë do të organizojë në Tiranë, në datë 26 shtator, Forumin e Ministrave të Ekonomisë me titull, “Tregu i përbashkët rajonal – një hap drejt Tregut Unik të BE”. Ky aktivitet...

Samitit i Berlinit, mbahet në Tiranë më 26 shtator Forumi i Ministrave të E...

para 2 jave - BalkanWeb

Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizon në datë 26 shtator 2023, në Tiranë, Forumin e Ministrave të Ekonomisë, në kuadër të Samitit të Procesit të Berlinit, parashikuar më 16 tetor 2023, në Tiranë....

Procesi i Berlinit, në 26 shtator në Tiranë Forumi i Ministrave të Ekonomisë

para 2 jave - Ora news

Në kuadër të procesit të Berlinit, që do të zhvillohet në Shqipëri më 16 tetor 2023, Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizon në Tiranë, në datë 26 shtator, Forumin e Ministrave të Ekonomisë me titull,...

Forumi i Ministrave të Ekonomisë së Procesit të Berlinit mbahet më 26 shtator në Tiranë

para 2 jave - Top Channel

Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizon në datë 26 shtator 2023 në Tiranë, Forumin e Ministrave të Ekonomisë në kuadër të Samitit të Procesit të Berlinit, parashikuar më 16 tetor 2023, në Tiranë....

Procesi i Berlinit, në 26 shtator në Tiranë Forumi i Ministrave të Ekonomisë

para 2 jave - Lexo

Në kuadër të procesit të Berlinit, që do të zhvillohet në Shqipëri më 16 tetor 2023, Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizon në Tiranë, në datë 26 shtator, Forumin e Ministrave të Ekonomisë me titull,...

Forumi i Ministrave të Ekonomisë së Procesit të Berlinit mbahet më 26 shtator në Tiranë

para 2 jave - Pressonline

Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizon në datë 26 shtator 2023 në Tiranë, Forumin e Ministrave të Ekonomisë në kuadër të Samitit të Procesit të Berlinit, parashikuar më 16 tetor 2023, në Tiranë....

Intervistë/ Safet Gërxhaliu: Proceset politike po e ngadalësojnë zhvillimin ekonomik rajonal

para 2 jave - Derveni

se bizneset dhe qytetarët e Kosovës e kanë të pamundur që shkojnë në Bosnjë dhe Hercegovinë, por një ndër personat e parë që e ka iniciuar zgjidhjen e këtij problem ka qenë Azeski, duke dërguar edhe letra...

Intervistë/ Safet Gërxhaliu: Proceset politike po e ngadalësojnë zhvillimin ekonomik rajonal

para 2 jave - Lideri

Vlera më e madhe që ka Ballkani Perëndimorë është se komuniteti i biznesit ka bërë shumë hapa të avancuar se sa politika. Politikanët nëse I përcjellin hapat ë bashkëpunimit ekonomik, atëherë Ballkani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK