Kasami: Ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin

para 8 muajve - Telegrafi

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot ka deklaruar se ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin. Kasami për “Alsat” tha se këtë e ka konfirmuar edhe vetë...

Kasami: Ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin

para 8 muajve - Bota Sot

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot ka deklaruar se ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin. Kasami për “Alsat” tha se këtë e ka konfirmuar edhe vetë...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal u përshtatën sipas ligjeve të BE-së

para 8 muajve - Politiko.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar në emisionin 360 shkallë deklaroi se Ndryshimet në Kodin Penal erdhën pasi ligjet aktuale nuk ishin në përputhje me ligjet e Bashkimit Europian....

“Mos e pyt se tregon vet” – Kasami thotë se Ahmeti e tregoi skenarin e amnistisë për Gruevskin

para 8 muajve - Alsat-M

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në intervistën ditore për Alsat ka deklaruar se ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin. Këtë sipas tij e ka konfirmuar...

Kemi bërë shumë takime të fshehta! Ahmeti e pranon se ndryshimet në Kodin Penal janë bërë në konsultim me Gruevskin (VIDEO)

para 8 muajve - InfoShqip

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistën për TV21 ka pranuar se ndryshimet në Kodin Penal janë bërë në konsultim edhe me Nikolla Gruevskin. Madje, Ahmeti thotë se ai ka patur shumë takime të fshehta...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoj bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - Ina

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

Nënkryetari i VMRO-së pajtohet me Ahmetin për një gjë/ Lideri i BDI-së e porositi Mickoskin të jetë më përgjegjës

para 9 muajve - TV21

Pajtohem me deklaratën e Ali Ahmetit në intervistë se nuk ka marrëveshje me VMRO-DPMNE-në dhe se është e qartë se nuk do të ketë shumicë për ndryshimet kushtetuese. Kështu u përgjigj nënkryetari i VMRO-DPMNE-së...

Kasami: Ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin

para 8 muajve - Top24

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot ka deklaruar se ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin. Kasami për “Alsat” tha se këtë e ka konfirmuar edhe vetë...

Kasami: Ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin

para 8 muajve - Flaka

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot ka deklaruar se ndryshimet e fundit në Kodin Penal janë amnisti e drejtpërdrejtë për Nikolla Gruevskin. Kasami për “Alsat” tha se këtë e ka konfirmuar edhe vetë...

A është e gjallë ideja Zaev-Mickoski për qeveri pa BDI, përgjigjet Ahmeti

para 8 muajve - Flaka

A ka gjëra që nuk mund t’i ndajmë me publikun – tha lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, në një intervistë për “360 gradë” në MRT 1, i pyetur për të komentuar pretendimet publike se kontaktet e ish-kryeministrit...

Zaev: Deklarata e Ahmetit nuk është e vërtetë, nuk kam pasur takime sekrete me të dhe Gruevskin për KP

para 8 muajve - Flaka

Nuk është e vërtetë që kam pasur takime të fshehta me Ali Ahmetin dhe Nikolla Gruevskin për Kodin Penal, tha sonte për TV 24 ish-kryeministri Zoran Zaev pas deklaratës së ish-partnerit të tij të koalicionit...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoj bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoi bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal u përshtatën sipas ligjeve të BE-së

para 8 muajve - Desk.al

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar në emisionin 360 shkallë deklaroi se Ndryshimet në Kodin Penal erdhën pasi ligjet aktuale nuk ishin në përputhje me ligjet e Bashkimit Europian....

Nikollovski: E kam parë intervistën e Ali Ahmetit në TV21, pajtohem vetëm për një punë

para 9 muajve - TV21

Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, njëherë edhe deputet, Aleksandar Nikollovski tha se e ka parë intervistën e kreut të BDI-së Ali Ahmeti në TV21 dhe se me të pajtohet për dy çështje, respektivisht se VMRO-ja...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal u përshtatën sipas ligjeve të BE-së

para 8 muajve - Lapsi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar në emisionin 360 shkallë deklaroi se Ndryshimet në Kodin Penal erdhën pasi ligjet aktuale nuk ishin në përputhje me ligjet e Bashkimit Europian....

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal u përshtatën sipas ligjeve të BE-së

para 8 muajve - Redaksia

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar në emisionin 360 shkallë deklaroi se Ndryshimet në Kodin Penal erdhën pasi ligjet aktuale nuk ishin në përputhje me ligjet e Bashkimit Europian....

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal u përshtatën sipas ligjeve të BE-së

para 8 muajve - Revista

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar në emisionin 360 shkallë deklaroi se Ndryshimet në Kodin Penal erdhën pasi ligjet aktuale nuk ishin në përputhje me ligjet e Bashkimit Europian....

Ndryshimet kushtetuese, Ahmeti: Unë them se do të bëhet

para 9 muajve - Aktuale

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, është i bindur se do të bëhen ndryshimet kushtetuese, me të cilat Maqedonia e Veriut do të vazhdojë rrugën e saj drejt anëtarësimit të plotë në Bashkimin Evropian. Ai në një...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoj bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - Pa censure

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

Nikollovski: E kam parë intervistën e Ali Ahmetit në TV21, pajtohem vetëm për një punë

para 9 muajve - Ina

Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, njëherë edhe deputet, Aleksandar Nikollovski tha se e ka parë intervistën e kreut të BDI-së Ali Ahmeti në TV21 dhe se me të pajtohet për dy çështje, respektivisht se VMRO-ja...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoi bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - Lajm

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

Kasami: Ali Ahmeti e konfirmoi bashkëpunimin me Gruevskin

para 8 muajve - Zyrtare

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ishte i ftuar në Alsat M, ku foli rreth situatës aktuale politike duke drejtuar sulme drejt pushtetit. Ai deklaroi se Ali Ahmeti vetë e konfirmoi bashkëpunimin me...

“Fronti europian” i hapur për të gjitha forcat properëndimore dhe pro-amerikane!

para 9 muajve - Flaka

“I gjithë kapitali dhe energjia politik e BDI-së është i drejtuar drejt Frontit Evropian dhe integrimeve evropiane”, thotë gazetari Driton Zenku për “ Frontline ”, duke folur për gatishmërinë e BDI-së...

“Fronti europian” i hapur për të gjitha forcat properëndimore dhe pro-amerikane!

para 9 muajve - Pressonline

“I gjithë kapitali dhe energjia politik e BDI-së është i drejtuar drejt Frontit Evropian dhe integrimeve evropiane”, thotë gazetari Driton Zenku për “Frontline”, duke folur për gatishmërinë e BDI-së dhe...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Politiko.mk

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Ali Ahmeti: Nuk e ndaj me opinionin se kur, por do të thirret seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese

para 9 muajve - Politiko.mk

“Ndryshimet do të bëhen”. Lideri i integristëve Ali Ahmeti është shprehur i bindur se seanca plenare me pikë të rendit të ditës – ndryshimet kushtetuese do të thirret dhe do të miratohen të njëjtat. Në...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, jo amnisti ndaj keqpërdoruesve

para 9 muajve - Desk.al

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Debat

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Debat

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë kam thënë dhe e them se të keqpërdorësh...

para 9 muajve - Debat

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Ali Ahmeti: As unë, as BDI, e as familjarët e mi, asnjëri s’jemi mbi ligjin!

para 9 muajve - Desk.al

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjëherë nuk ka marrë në mbrojtje askënd që vepron në kundërshtim me ligjin....

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Top24

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Lapsi

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21

para 9 muajve - Redaksia

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Ali Ahmeti: Nuk e ndaj me opinionin se kur, por do të thirret seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese

para 9 muajve - Lapsi

“Ndryshimet do të bëhen”. Lideri i integristëve Ali Ahmeti është shprehur i bindur se seanca plenare me pikë të rendit të ditës – ndryshimet kushtetuese do të thirret dhe do të miratohen të njëjtat. Në...

Tre mesazhet e fuqishme që Ali Ahmeti i dha në intervistën ekskluzive në Tv21 – Indeks

para 9 muajve - Revista

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal, sipas...

Ali Ahmeti: Nuk e ndaj me opinionin se kur, por do të thirret seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese

para 9 muajve - TV21

“Ndryshimet do të bëhen”. Lideri i integristëve Ali Ahmeti është shprehur i bindur se seanca plenare me pikë të rendit të ditës – ndryshimet kushtetuese do të thirret dhe do të miratohen të njëjtat. Në...

Ahmeti: Nëse ne politikanët duam të sillemi vërdallë këtu dhe të votojmë për njëri-tjetrin, atëherë mos t’i bëjmë ndryshimet kushtetuese! Të tjerët do e braktisin vendin

para 9 muajve - TV21

Ndryshimet kushtetuese duhet të ndodhin tani, sepse ky është momenti i artë për vendin, vlerëson lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistë për TV21. Shtoi se nëse krerët politikë në qeveri nuk i votojnë...

A po kthehet Nikolla Gruevski me “kalë të bardhë” në Maqedoni? Ahmeti: Nuk e di ku gatuhen këto legjenda

para 9 muajve - TV21

“A i ka konvenuar VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskit apo Sasho Mijallkovit ndryshimet e Kodit Penal?”. Duke u përgjigjur në këtë pyetje, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti mohoi se me ndryshimet e fundit do të...

Ahmeti: Nuk ka asnjë marrëveshje me VMRO-në për të votuar ndryshimet kushtetuese

para 9 muajve - TV21

Ndryshimet e Kodit Penal nuk ndërlidhen me ndonjë marrëveshje mes pushtetit dhe opozitës maqedonase, siguron lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21. “Nuk ka asnjë marrëveshje me VMRO-në...

“Ndryshimet në Kodin Penal nuk janë amnisti, Kodi Penal ishte fosil i regjimit jugosllav”, Ahmeti flet për takimet me Zaevin dhe Gruevskin

para 9 muajve - TV21

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Ali Ahmeti: Nuk marrë në mbrojtje asnjërin që vepron në kundërshtim me ligjin

para 9 muajve - Politiko.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Ndryshimet kushtetuese përmes ndryshimeve të kodit penal. Çka thotë Ali Ahmeti?

para 9 muajve - Flaka

Ndryshimet kushtetuese duhet të ndodhin tani, sepse ky është momenti i artë për vendin, vlerëson lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistë për TV21. Shtoi se nëse krerët politikë në qeveri nuk i votojnë...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, jo amnisti ndaj keqpërdoruesve

para 9 muajve - Politiko.mk

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Ali Ahmeti: As unë, as BDI, e as familjarët e mi, asnjëri s’jemi mbi ligjin!

para 9 muajve - Politiko.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjëherë nuk ka marrë në mbrojtje askënd që vepron në kundërshtim me ligjin....

Ahmeti: S’mund të ia ndalojë veprimtarinë familjes sime! A t’i bëjë ministra e funksionarë?

para 9 muajve - Nistori

“Hip se të vrava, zbrit se të vrava” “ Me automatizëm iu shkaktua problem Drinit, e gjithë kjo zhurmë që u bë “, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistë për TV21 ka komentuar edhe rastin “Soravia”....

Tre mesazhet e fuqishme të Ali Ahmetit që i tha sonte nga shtëpia e tij në Zajaz

para 9 muajve - Flaka

Lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21 ka folur rreth shumë dilemave që këto ditë po qarkullojnë në opinion e që lidhen me emrin e tij dhe të BDI. Ndryshimet e Kodit Penal , sipas...

Ahmeti: Nuk ka asnjë marrëveshje me VMRO-në për të votuar ndryshimet kushtetuese

para 9 muajve - Flaka

Ndryshimet e Kodit Penal nuk ndërlidhen me ndonjë marrëveshje mes pushtetit dhe opozitës maqedonase, siguron lideri i integristëve, Ali Ahmeti në një intervistë për TV21. “Nuk ka asnjë marrëveshje me VMRO-në...

A po kthehet Nikolla Gruevski ? Ja çka thotë Ali Ahmeti

para 9 muajve - Flaka

“A i ka konvenuar VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskit apo Sasho Mijallkovit ndryshimet e Kodit Penal?”. Duke u përgjigjur në këtë pyetje, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti mohoi se me ndryshimet e fundit do të...

Ahmeti flet për ndryshimet kushtetuese

para 9 muajve - Flaka

Ndryshimet kushtetuese duhet të ndodhin tani, sepse ky është momenti i artë për vendin, vlerëson lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistë për TV21. Shtoi se nëse krerët politikë në qeveri nuk i votojnë...

Ahmeti: Kodi Penal nuk ka të bëjë me amnisti!

para 9 muajve - Flaka

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në një intervistë ndryshe në Televizionin 21, ka folur rreth ndryshimeve në Kodin Penal, por edhe ndryshimeve kushtetuese. Mes tjerash, Ahmeti thotë...

Sonte në TV21 “Ndryshe me Ali Ahmetin”. “Kodi Penal nuk ka të bëjë me amnisti, s’ka marrëveshje me VMRO-në”

para 9 muajve - TV21

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në një intervistë ndryshe në Televizionin 21, ka folur rreth ndryshimeve në Kodin Penal, por edhe ndryshimeve kushtetuese. Mes tjerash, Ahmeti thotë...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, jo amnisti ndaj keqpërdoruesve

para 9 muajve - Redaksia

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Ali Ahmeti: As unë, as BDI, e as familjarët e mi, asnjëri s’jemi mbi ligjin!

para 9 muajve - Redaksia

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjëherë nuk ka marrë në mbrojtje askënd që vepron në kundërshtim me ligjin....

Ali Ahmeti: Nuk marrë në mbrojtje asnjërin që vepron në kundërshtim me ligjin

para 9 muajve - Redaksia

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Nuk marrë në mbrojtje asnjërin që vepron në kundërshtim me ligjin – Indeks

para 9 muajve - Revista

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Ali Ahmeti: Nuk marrë në mbrojtje asnjërin që vepron në kundërshtim me ligjin

para 9 muajve - Lapsi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Ali Ahmeti: Nuk marrë në mbrojtje asnjërin që vepron në kundërshtim me ligjin

para 9 muajve - Desk.al

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjehrë nuk e amniston askend që vepron në kundërshtim me ligjin. “Gjithmonë...

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, jo amnisti ndaj keqpërdoruesve

para 9 muajve - Lapsi

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Ali Ahmeti: As unë, as BDI, e as familjarët e mi, asnjëri s’jemi mbi ligjin!

para 9 muajve - Lapsi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjëherë nuk ka marrë në mbrojtje askënd që vepron në kundërshtim me ligjin....

Ahmeti: Ndryshimet në Kodin Penal sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, jo amnisti ndaj keqpërdoruesve

para 9 muajve - Revista

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti siguron publikun se ndryshimet e Kodit Penal nuk parashohin amnisti të kriminelëve, por sigurojnë shtet dhe gjyqësor funksional, transmeton TV21. Ai tha se “derisa do ta drejtojë...

Ali Ahmeti: As unë, as BDI, e as familjarët e mi, asnjëri s’jemi mbi ligjin!

para 9 muajve - Revista

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë format ndryshe dhënë për televizionin 21, deklaroi se asnjëherë nuk ka marrë në mbrojtje askënd që vepron në kundërshtim me ligjin....

Stoillkovski: Ndryshimet në kodin penal janë për amnistinë e qeverisë

para 9 muajve - Shenja

Zëdhënësi I VMRO-DPMNE-së, Naum Stoillkovski, tha se ndryshimet në Kodin Penal janë për amnistinë e qeverisë. Duke iu përgjigjur pyetjes së një gazetari nëse ata si parti ndajnë qëndrimin me partitë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK