Policia në kërkim të shtetasve të huaj, të dyshuar për hapjen e tunelit nën Gjykatën e Lartë në Mal të Zi

para 4 dite - TV21

Policia malazeze është në kërkim të së paku 6 personave, shtetas të huaj, për të cilët dyshohet se kanë marrë pjesë në hapjen e tunelit nën ndërtesën e Gjykatës së Lartë në Podgoricë. Tuneli 30 metra i...

Policia në kërkim të shtetasve të huaj, të dyshuar për hapjen e tunelit nën Gjykatën e Lartë në Mal të Zi

para 4 dite - Lajm

Policia malazeze është në kërkim të së paku 6 personave, shtetas të huaj, për të cilët dyshohet se kanë marrë pjesë në hapjen e tunelit nën ndërtesën e Gjykatës së Lartë në Podgoricë. Tuneli 30 metra i...

Mali i Zi, policia në kërkim të shtetasve të huaj të dyshuar për hapjen e tunelit nën Gjykatën e Lartë

para 4 dite - Anadolu Agency

Podgoricë Policia malazeze është në kërkim të së paku 6 personave, shtetas të huaj, për të cilët dyshohet se kanë marrë pjesë në hapjen e tunelit nën ndërtesën e Gjykatës së Lartë në Podgoricë, raporton...

Zhvillime të reja në Podgoricë, identifikohen të gjithë personat që hapën tunelin për në depon e Gjykatës së Lartë

para 4 dite - Syri

Janë identifikuar të gjithë personat që kanë marrë pjesë në hapjen e tunelit që çoi në depon e Gjykatës së Lartë në Podgoricë, konfirmojnë jozyrtarisht për M Portalin nga Drejtoria e Policisë malazeze....

Janë identifikuar të gjithë personat që hapën tunelin për në depon e Gjykatës së Lartë, informatat po mblidhen në Beograd

para 4 dite - Gazeta Express

Janë identifikuar të gjithë personat që kanë marrë pjesë në hapjen e tunelit që çoi në depon e Gjykatës së Lartë në Podgoricë, konfirmojnë jozyrtarisht për M Portalin nga Drejtoria e Policisë malazeze....

Çfarë dihet për tunelin nëntokësor në Podgoricë?

para 7 dite - Gazeta Shqip

E vetmja gjetje konkrete e hetimeve për tunelin nëntokësor që u hap në gusht mes bodrumit të një ndërtese banimi dhe Gjykatës së Lartë në qendër të Podgoricës, është se nga depoja e gjykatës janë zhdukur...

ÇFARË DIHET PËR TUNELIN NËNTOKËSOR NË PODGORICË?

para 7 dite - KDPolitik

E vetmja gjetje konkrete e hetimeve për tunelin nëntokësor që u hap në gusht mes bodrumit të një ndërtese banimi dhe Gjykatës së Lartë në qendër të Podgoricës, është se nga depoja e gjykatës janë zhdukur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK