Reagimeve për amnestinë e tij, Nikolla Gruevski ju përgjigjet përsëri

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 18 shtator – Ish kryeminsitri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Hungari sërish ka shkruar në lidhje me lajmet e fundit se opozita apo dikush ka kërkuar qe ai të amnestohet....

(VIDEO) Artan Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Derveni

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga presidenti Stevo Pendarovski amnisti për ish kryeministrin...

A është takuar me dikë? Flet Gruevski nga Hungaria

para 2 jave - Ina

Ish kryeminsitri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Hungari sërish ka shkruar në lidhje me lajmet e fundit se opozita apo dikush ka kërkuar qe ai të amnestohet. Siç u shpreh ditë...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - Koha.mk

Shkup, 18 shtator – Zëvendëskryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - Telegrafi

Zv. kryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti i shtetit, Pendarovski në...

Gruevski: Nuk kam asnjë lidhje dhe komunikim me këtë kryesi të VMRO-DPMNE-së – Për kë janë ndryshimet në KP!?

para 2 jave - Flaka

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski shkruan: Nëse kjo ndodh, dhe nëse do të ishte kështu, atëherë do të kërkoja nga personat e përmendur që të thonë publikisht dhe të tregojnë nëse kjo është e vërtetë dhe,...

Grubi: Është e vërtetë se opozita aktuale ka kërkuar amnesti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 18 shtator – Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - Bota Sot

Zv. kryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti i shtetit, Pendarovski në...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - Indeks online

Zv. kryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti i shtetit, Pendarovski në...

A është takuar me dikë? Flet Gruevski nga Hungaria

para 2 jave - Tetova Sot

Ish kryeminsitri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Hungari sërish ka shkruar në lidhje me lajmet e fundit se opozita apo dikush ka kërkuar qe ai të amnestohet. Siç u shpreh ditë...

Lajmërohet prap Gruevski: “Nuk kam kërkuar nga askush që të kërkojë amnesti te Presidenti”

para 2 jave - Tetova Sot

Ish kryeminsitri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Hungari sërish ka shkruar në lidhje me lajmet e fundit se opozita apo dikush ka kërkuar qe ai të amnestohet. Siç u shpreh ditë...

Kush ka kapur lidhje për faljen e Gruevskit – pyetje që ndezi skenën politike

para 2 jave - Flaka

Sot ka shënuar sqarimin e kreut të shtetit i cili ka kërkuar amnisti për Gruevskin. Kreu i Alternativës opozitare, Afrim Gashi, beson se presidenti Stevo Pendarovski e ka dhënë përgjigjen e ditëve më parë...

Grubi: Është e vërtetë se opozita aktuale ka kërkuar amnesti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Politiko.mk

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

Artan Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Debat

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

A është takuar me dikë? Flet Gruevski nga Hungaria

para 2 jave - Open-TV

Ish kryeminsitri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Hungari sërish ka shkruar në lidhje me lajmet e fundit se opozita apo dikush ka kërkuar qe ai të amnestohet. Siç u shpreh ditë...

Artan Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Tetova Sot

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

Grubi: Eksponentë të VMRO-së kanë kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

Me kë është takuar? Gruevski flet nga Budapesti

para 2 jave - Pa censure

1. Nuk kam kërkuar nga askush që të kërkojë amnisti për mua nga presidenti aktual i Maqedonisë Pendarovski; 2. I bëj thirrje Presidentit të Republikës, i cili ka deklaruar se disa kanë biseduar me të për...

Nikollovski: Nga udhëheqësia aktuale e OBRM-PDUKM-së nga Pendarovski askush nuk kërkoi asgjë

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 18 shtator – Nga kjo udhëheqësi e OBRM-PDUKM-së askush nga Stevo Pendarovski nuk kërkoi asgjë, theksoi nënkryetari dhe deputeti i OBRM-PDUKM-së Aleksandar Nikolloski në konferencën e sotme për media...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - InfoShqip

Zv. kryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti i shtetit, Pendarovski në...

VMRO-DPMNE: Pendarovski është thashethemexhiu më i madh politik

para 2 jave - Alsat-M

Gazetare: Fatlume Dervishi VMRO-DPMNE-ja kërkon nga Presidenti Stevo Pendarovski të tregojë kush ka kërkuar nga ai që të falë dënimin me burg të ish kryeministrit Nikolla Gruevski, ose ai të pranojë se...

Nikollovski: Nga udhëheqësia aktuale e OBRM-PDUKM-së nga Pendarovski askush nuk kërkoi asgjë

para 2 jave - Telegrafi

Nga kjo udhëheqësi e OBRM-PDUKM-së askush nga Stevo Pendarovski nuk kërkoi asgjë, theksoi nënkryetari dhe deputeti i OBRM-PDUKM-së Aleksandar Nikolloski në konferencën e sotme për media në Kuvend. “Fatkeqësisht...

(VIDEO) Artan Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Shenja

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga presidenti Stevo Pendarovski amnisti për ish kryeministrin...

Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Flaka

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë q ë opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski. “Po,...

Grubi: Eksponentë të VMRO-së kanë kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Revista

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

Grubi: Eksponentë të lartë të VMRO-së i kanë kërkuar presidentit ta amnistojë Gruevskin

para 2 jave - Populli

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

Grubi: Opozita maqedonase ka kërkuar amnisti për Gruevskin

para 2 jave - TvNews

Zv. kryeministri Artan Grubi sot ka njoftuar se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. “Presidenti i shtetit, Pendarovski në...

Grubi: Eksponentë të VMRO-së kanë kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Fakti Ditor

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

Grubi: E vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Gruevskin

para 2 jave - Open-TV

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga presidenti Stevo Pendarovski amnisti për ish kryeministrin...

Grubi: Eksponentë të VMRO-së kanë kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Lajm

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

(VIDEO) Artan Grubi: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Redaksia

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

Grubi: Është e vërtetë se opozita aktuale ka kërkuar amnesti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Desk.al

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

Grubi: Eksponentë të VMRO-së kanë kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Pressonline

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në një prononcim për portalin Zoom thotë se opozita aktuale maqedonase ka kërkuar nga presidenti Pendarovski që ta amnistojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevski,...

Grubi: Është e vërtetë se opozita aktuale ka kërkuar amnesti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Lapsi

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

(VIDEO) Artan Grubi, ekskluzive për Zoom: Është e vërtetë se opozita ka kërkuar amnisti nga Pendarovski për Nikolla Gruevskin

para 2 jave - Almakos

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, në një deklaratë për portalin Zoom ka thënë se është e saktë ajo se opozita aktuale ka kërkuar nga Pendarovski amnisti për ish kryeministrin Nikolla Gruevski....

VMRO kërkon nga Pendarovski ti shpalosë emrat që kërkuan amnistinë e Gruevskit!

para 2 jave - Populli

Ka shkaktuar sërish debate në Maqedoninë e Veriut deklarata e kabinetit presidencial se elementë të lidhur me opozitën kanë negociauar pranë presidentit për amnistinë e ish-kryeministrit Nikolla Gruevsk...

Amnisti për Gruevskin? Opozita i kërkon Pendarovskit të publikojë kush e kërkoi

para 2 jave - Java News

Ka shkaktuar sërish debate në Maqedoninë e Veriut deklarata e kabinetit presidencial se elementë të lidhur me opozitën kanë negociauar pranë presidentit për amnistinë e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski....

Amnisti për Gruevskin? Opozita i kërkon Pendarovskit të publikojë kush e kërkoi

para 2 jave - Klan

Amnisti për Gruevskin? Opozita i kërkon Pendarovskit të publikojë kush e kërkoi Ka shkaktuar sërish debate në Maqedoninë e Veriut deklarata e kabinetit presidencial se elementë të lidhur me opozitën kanë...

Pendarovski hodhi gacë të nxehtë në duart e partive – kush ka kërkuar amnisti për Gruevskin?

para 2 jave - Portalb

Pasi presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “Triling” tha se në nivel joformal, para 7-8 muajsh “prej disa nga aktorët e skenës politike” është konsultuar rreth amnistisë eventuale të ish...

Pendarovski: Kërkesa për amnistinë e Gruevskit ka ardhur nga opozita

para 2 jave - Ina

Kryetari i Alternativës opozitare, Afrim Gashi, beson se presidenti Stevo Pendarovski e ka dhënë përgjigjen e pyetjes së tij të para disa ditëve se “a ka kërkuar njeriu i parë i BDI-së, Ali Ahmeti amnisti...

Amnisti për Gruevskin? Opozita i kërkon Pendarovskit të publikojë kush e kërkoi

para 2 jave - Flaka

Ka shkaktuar sërish debate në Maqedoninë e Veriut deklarata e kabinetit presidencial se elementë të lidhur me opozitën kanë negociauar pranë presidentit për amnistinë e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski....

A e demantoi Pendarovski Afrim Gashin? Tha se kërkesa për amnistinë e Gruevskit ka ardhur nga opozita

para 2 jave - TV21

Kryetari i Alternativës opozitare, Afrim Gashi, beson se presidenti Stevo Pendarovski e ka dhënë përgjigjen e pyetjes së tij të para disa ditëve se “a ka kërkuar njeriu i parë i BDI-së, Ali Ahmeti amnisti...

VMRO: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Aktuale

VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, shkruan...

Amnistimi i Gruevskit: Struktura të opozitës kanë konsultuar Presidentin!

para 2 jave - Klan Macedonia

VMRO-DPME: Pendarovski t`i bëj publike emrat e tyre! Presidentit Stevo Pendarovski, gjatë këtij viti, dy herë i janë dorëzuar propozime për të menduar amnistimin e disa politikanëve ose të mbështesë miratimin...

VMRO: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 17 shtator – VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla...

VMRO: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Alsat-M

Gazetar: Lluka Andreev VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla...

Presidenca e Maqedonisë së Veriut: Amnistinë për Gruevskin e kërkuan njerëz të afërt me opozitën

para 2 jave - Shqipmedia

Kabineti i presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, i është përgjigjur VMRO-DPMNE-së në pyetjen se kush e ka konsultuar atë për amnistimin e Gruevskit. “Lidhur me pohimet e VMRO-së, informojmë...

VMRO-DPMNE: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Flaka

VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, shkruan...

Gashi: Pendarovski konfirmoi pohimet e tona se Ahmeti ka kërkuar të amnistohet Gruevski

para 2 jave - Shqipmedia

Kryetari i partisë Alternativa, Afrim Gashi, ka reaguar pas deklaratës së presidentit të shtetit, Stevo Pendarovski, se disa politikanë disa muaj më parë kanë kërkuar amnisti për Nikolla Gruevskin. Gashi...

VMRO-DPMNE: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Almakos

VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, shkruan...

VMRO: Pendarovski gënjen për amnistinë

para 2 jave - Tetova Sot

VMRO-DPMNE akuzoi presidentin Stevo Pendarovski se gënjen. Akuza erdhi pasi Pendarovski tha se disa persona janë konsultuar me të për amnisti të mundshme për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, shkruan...

Pendarovski: Disa politikan më kanë konsultuar për mundësinë e amnistimit të Gruevskit

para 2 jave - Zyrtare

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka pranuar se para disa muajve, është konsultuar nga disa politikanë nëse do të amnistonte ish kryeministrin Nikolla Gruevski. I pyetur gjatë një emisioni...

Presidenca: Amnistinë për Gruevskin e kërkuan njerëz të afërt me opozitën

para 2 jave - Zyrtare

Kabineti i presidentit Stevo Pendarovski i është përgjigjur VMRO-DPMNE-së në pyetjen se kush e ka konsultuar atë për amnistimin e Gruevskit. “Lidhur me pohimet e VMRO-së, informojmë se deri të presidenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK