Vlorë/ Arrestohen 6 persona me precedentë, 2 prej tyre me pistoleta me 'plumb në gojë'

para 4 dite - Syri.net Kosova

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia gjatë një aksioni në qytetin e Vlorës. Sipas njoftimit të policisë u arrestuan 6 anëtarë të një grupi kriminal, me precedent të mëparshëm kriminal, të cilët sipas...

Kontrolle nga FNSH dhe RENEA në Vlorë e Shkodër, 7 të arrestuar

para 4 dite - Albeu

FNSH dhe RENEA po zhvillojnë kontrolle në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës dhe Shkodrës. Gjatë kontrolleve të zhvilluara në Vlorë, u arrestuan 6 anëtarë të një grupi kriminal, me precedent të mëparshëm...

Vlorë/ Arrestohen 6 persona me precedentë, 2 prej tyre me pistoleta me 'plumb në gojë'

para 4 dite - Syri

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia gjatë një aksioni në qytetin e Vlorës. Sipas njoftimit të policisë u arrestuan 6 anëtarë të një grupi kriminal, me precedent të mëparshëm kriminal, të cilët sipas...

Policia aksion në Vlorë dhe Shkodër/ Parandalohet vrasja, arrestohen 7 persona me precedentë të mëparshëm penal

para 4 dite - Ora news

Shtatë persona janë arrestuar nga policia gjatë një aksioni në qytetin e Vlorës dhe të Shkodrës. Gjatë kontrolleve të zhvilluara në Vlorë, u arrestuan 6 anëtarë të një grupi kriminal, me precedent të mëparshëm...

Policia aksion në Vlorë dhe Shkodër/ Parandalohet ngjarja kriminale, arrestohen 7 persona me precedentë të mëparshëm penal. Ja çfarë u sekuestrua

para 4 dite - Panorama

Shtatë persona janë arrestuar nga policia gjatë një aksioni në qytetin e Vlorës dhe të Shkodrës. Gjatë kontrolleve të zhvilluara në Vlorë, u arrestuan 6 anëtarë të një grupi kriminal, me precedent të mëparshëm...

Shkodër: Arrestohet 68-vjecari, i kapen narkotikë dhe municion luftarak (VIDEO)

para 4 dite - Klan Kosova

Është arrestuar një 68-vjeçar në Shkodër, i cili dyshohet se posedonte bimë narkotike dhe lëndë plasëse. Gjatë operacionit të policisë shqiptare në fshatin Gimaj të Shkodrës, i moshuari është kapur në...

Kultivonte kanabis dhe mbante tritol e armë në banesë, arrestohet 68-vjeçari

para 4 dite - Syri.net Kosova

Policia ka arrestuar mëngjesin e kësaj të hënë (18 shtator), 68-vjeçarin Gjon Marashi në Shkodër për kultivim të lëndëve narkotike si dhe për fshehjen e tritolit në banesë. Gjon Marashi kishte mbjellë...

Kapet arsenal armësh në Shkodër

para 4 dite - Klan

Kapet arsenal armësh në Shkodër Zbulohen 18 granata, 31 kallëpe tritoli gjatë operacionit për kanabis Gjatë një operacion për ndalimin e prodhmimit të lëndëve narkotike, Policia e Shkodrës ka zbuluar një...

VIDEO + EMRI/ Kapet në Shalë 68-vjeçari "i frikshëm" me dhjetëra kallëpe tritoli, armë zjarri, granata dhe kanabis

para 4 dite - Ora news

Një 68-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi në banesën e tij u zbuluan kallëpe me tritol, armë zjarri, granata dhe kanabis. Gjatë operacionit, në fshatin Gimaj, njësia administrative Shalë, u arrestua...

Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet 68-vjeçari

para 4 dite - Ina

Policia e Shkodrës ka arritur të zbulojë dhjetëra kallëpe me lëndë shpërthyese tritol, armë zjarri, granata, ndezës granatash dhe fitil zjarrpërcjellës, ndërsa është vënë në pranga poseduesi. Policia bën...

Zbulohen tritol, granata e armë zjarri në një banesë, vendoset në pranga 61-vjeçari! Ua shiste personave me precedent kriminalë

para 4 dite - Panorama

Tritol, granata e armë zjarri janë zbuluar në një banesë në Shkodër gjatë një kontrolli të uniformave blu. Policia e Shkodrës ka vendosur në pranga poseduesin e tyre, 68-vjeçarin me iniciale Gj. M., i...

Kanabis dhe municion luftarak/ Vihet në pranga 68-vjeçari, sekuestrohen 18 granata dore

para 4 dite - Vizion Plus

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 68-vjeçar, të identifikuar si Gjon Marashi, i cili u kap duke kultivuar 120 bimë kanabis. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e të arrestuarit, u gjet municion...

U arrestua për kanabis, policia gjen në banesën e 68-vjeçarit automatik, tritol dhe…

para 4 dite - Opinion

Një 68-vjeçar është arrestuar në kuadër të një operacioni policor të koduar “Konglomerat”. 68-vjeçari Gj.M., është kapur në flagrancë duke u kujdesur për 120 bimë kanabisi që kishte kultivuar në një sipërfaqe...

Dhjetëra kallëpë tritoli në Shkodër, përse i fshihte burri në shtëpi?

para 4 dite - NOA

Në Shkodër, një zbulim shqetësues është bërë sot në një banesë ku gjendeshin dhjetëra kallëpë tritoli dhe armatim. Zbulimi u bë nga operacioni policor i koduar “Konglomerat” dhe u sekuestruan dhjetëra...

Kultivonte kanabis dhe mbante tritol e armë në banesë, arrestohet 68-vjeçari në Shkodër

para 4 dite - Lexo

Policia ka arrestuar mëngjesin e kësaj të hënë (18 shtator), 68-vjeçarin Gjon Marashi në Shkodër për kultivim të lëndëve narkotike si dhe për fshehjen e tritolit në banesë. Gjon Marashi kishte mbjellë...

Kanabis dhe municion luftarak/ Vihet në pranga 68-vjeçari, sekuestrohen 18 granata dore

para 4 dite - Java News

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 68-vjeçar që u kap duke kultivuar 120 bimë kanabis. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e të arrestuarit, u gjet municion luftarak, 1 automati, 31 kallëpe tritoli,...

Dhjetëra kallëpë tritoli në Shkodër, përse i fshihte burri në shtëpi?

para 4 dite - Top24

Në Shkodër, një zbulim shqetësues është bërë sot në një banesë ku gjendeshin dhjetëra kallëpë tritoli dhe armatim. Zbulimi u bë nga operacioni policor i koduar “Konglomerat” dhe u sekuestruan dhjetëra...

Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet një person

para 4 dite - Arbresh

Një 68 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike dhe në banesën e tij janë gjetur municion luftarak. Ndalimi i tij është bërë në kuadër të operacionit...

Arrestohet për kultivim kanabisi, por në banesë kishte një arsenal armësh

para 4 dite - Epoka e Re

Policia e Shkodrës ka arrestuar këtë të hënë 68-vjeçarin Gjon Marashi për kultivim të lëndëve narkotike si dhe për fshehjen e tritolit në banesë. Marashi kishte mbjellë rreth 120 bimë kanabisi, ndërsa...

Drogë dhe arsenal armësh në shtëpi, arrestohet 68-vjeçari në Shkodër (EMRI)

para 4 dite - Dosja.al

SHKODËR- Gjon Marashi 68 vjeç është arrestuar nga policia në Shkodër pasi është kapur dukekultivuar lëndë narkotike. Sipas policisë, Marashi kishte mbjellë rreth 120 bimë kanabisi, ndërsa në banesë kishte...

68-vjeçari në Shkodër i armatosur deri ‘në fyt’, kujdesej dhe për hashash! I gjejnë në banesë tritol, armë zjarri dhe granata, në kërkim personat e tjerë

para 4 dite - FaxWeb

Gjon Marashi 68 vjeç është kapur në flagrancë duke u kujdesur për 120 bimë narkotike që kishte kultivuar në afërsi të banesës së tij, sikurse i janë gjetur në banesë automatik, granata, municion luftarak...

Drogë, municion luftarak dhe kallëpe tritoli në banesë, arrestohet 68-vjeçari

para 4 dite - Euronews

Policia e Shkodrës ka sekuestruar bimë narkotike narkotike e lëndë plasëse dhe ka arrestuar poseduesin e tyre. Gjatë operacionit, në fshatin Gimaj, njësia administrative Shalë, shërbimet e Policisë vunë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK