Sela i përgjigjet Ahmetit: Jam shumë i vogël t’i them JO idesë për bashkimin e spektrit politik shqiptarë, por pa parti maqedonase

para 2 jave - TV21

“Me Kanun shtëpia është e mikut dhe Zotit”. Kështu e komentoi paraqitjen e liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmetit në TV21 Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët. U shpreh i gatshëm se...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika, qytetarëve ju kërkoj të mos e humbasin besimin tek ASH-ja

para 2 jave - TV21

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Sela: Jam konsistent, ju qëndroj prapa deklaratave që i kam thënë si kryeopozitar

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 18 shtator – Kryetari i Kuvendit të ASH-së dhe ish-lideri i kësaj partie, Ziadin në edicionin e parë të sezonit të ri të ClickPlus në TV21 ka folur për zhvillimet politike dhe veprimin e ASH si...

Ziadin Sela: Jam konsistent, ju qëndroj prapa deklaratave që i kam thënë si kryeopozitar

para 2 jave - TV21

Ziadin Sela është mysafir sonte në edicionin e parë të sezonit të ri të ClickPlus në TV21. Ka folur për pozitën e tij, tani si pjesë e Qeverisë edhe pse jo si lider i Aleancës për Shqiptarët. Ai tha se...

“Fronti Evropian”, Sela: Jam shumë i vogël që t’i them jo kësaj ideje madhore

para 2 jave - Politiko.mk

“Me Kanun shtëpia është e mikut dhe Zotit”. Kështu e komentoi paraqitjen e liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmetit në TV21 Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët. U shpreh i gatshëm të...

Sela: Besa reciklon premtimet e saja

para 2 jave - Ina

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Sela: BESA herë me “Mozheme” herë me Mickovskin

para 2 jave - Derveni

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Ziadin Sela: Jam konsistent, ju qëndroj prapa deklaratave që i kam thënë si kryeopozitar

para 2 jave - Ina

Kryetari i Kuvendit të ASH-së dhe ish-lideri i kësaj partie, Ziadin në edicionin e parë të sezonit të ri të ClickPlus në TV21 ka folur për zhvillimet politike dhe veprimin e ASH si pjesë e Qeverisë. Ai...

Sela: BESA herë me “Mozheme” herë me Mickovskin

para 2 jave - Tetova Sot

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin

para 2 jave - InfoShqip

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika

para 2 jave - Tetova Sot

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika, qytetarëve ju kërkoj të mos e humbisni besimin tek ASH-ja

para 2 jave - Flaka

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika, qytetarëve ju kërkoj të mos e humbasin besimin tek ASH-ja

para 2 jave - Top24

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Video/Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika, qytetarëve ju kërkoj të mos e humbasin besimin tek ASH-ja

para 2 jave - Lideri

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika, qytetarëve ju kërkoj të mos e humbasin besimin tek ASH-ja

para 2 jave - TvNews

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

“Fronti Evropian”, Sela: Jam shumë i vogël që t’i them jo kësaj ideje madhore

para 2 jave - Lapsi

“Me Kanun shtëpia është e mikut dhe Zotit”. Kështu e komentoi paraqitjen e liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmetit në TV21 Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët. U shpreh i gatshëm të...

Sela i përgjigjet Ahmetit: Jam shumë i vogël t’i them JO idesë për bashkimin e spektrit politik shqiptarë, por pa parti maqedonase

para 2 jave - Pa censure

Me Kanun shtëpia është e mikut dhe Zotit”. Kështu e komentoi paraqitjen e liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmetit në TV21 Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët. U shpreh i gatshëm se...

Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin

para 2 jave - Top24

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Ziadin Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin

para 2 jave - Open-TV

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Sela: Besa reciklon premtimet herë me “Mozheme” her me Mickovskin

para 2 jave - Lideri

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite...

Ziadin Sela: Jam konsistent, ju qëndroj prapa deklaratave që i kam thënë si kryeopozitar

para 2 jave - Almakos

Ziadin Sela është mysafir sonte në edicionin e parë të sezonit të ri të ClickPlus në TV21. Ka folur për pozitën e tij, tani si pjesë e Qeverisë edhe pse jo si lider i Aleancës për Shqiptarët. Ai tha se...

Ziadin Sela: Nuk jam larguar nga politika

para 2 jave - Lajm

Ish lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për largimin e tij nga udhëheqja e partisë pas zgjedhjeve lokale. Në ClickPlus në TV21 Sela tha se dorëheqja nuk do të thotë se ai është larguar...

Ziadin Sela sonte në TV21 flet për rrethanat politike, ndryshimet kushtetuese dhe “opozitën e bashkuar”

para 2 jave - Top24

Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njëherit kryetar i kuvendit të ASH-së, Ziadin Sela sonte është i ftuar në emisionin Click Plus në TV21 ku së bashku me gazetarin Fatmir Aliu do të flasin për rrethanat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK