Begaj: Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, moment i rëndësishëm

para 7 muajve - RTV 21

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka thënë se Asambleja e Përgjithshme e OKB-së është moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar. Kështu ka thënë Begaj përmes një statusi në rrjetin social...

FOTO LAJM/ U tha se ishin me Presidentin Begaj në New York, çifti Baraj po pi kafe në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti Bajram Begaj u nis në New York për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në disa portale pati raportime se pjesë e delegacionit ishte dhe çifti Asllan dhe Zhaneta Baraj. Ne i kontaktuam ata dhe...

U tha se ishin me Presidentin Begaj në New York, çifti Baraj po pi kafe në Tiranë (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Presidenti Bajram Begaj u nis në New York për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në disa portale pati raportime se pjesë e delegacionit ishte dhe çifti Asllan dhe Zhaneta Baraj. Ne i kontaktuam ata dhe...

Çfarë pritet nga takimi i udhëheqësve botërorë në OKB?

para 7 muajve - Gazeta Tema

Dy vjet dominoi pandemia COVID-19. Pastaj ishte lufta e Rusisë në Ukrainë. Gjatë kësaj kohe, rreziqet nga ndryshimet klimatike, varfëria dhe pabarazia shfaqeshin gjithnjë e më shumë në çdo mbledhjeje të...

FOTO-LAJM: U tha se ishin me Presidentin Begaj në New York, çifti Baraj po pi kafe në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Presidenti Bajram Begaj u nis në New York për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në disa portale pati raportime se pjesë e delegacionit ishte dhe çifti Asllan dhe Zhaneta Baraj. Ne i kontaktuam ata dhe...

Çfarë pritet nga takimi i udhëheqësve botërorë në OKB?

para 7 muajve - Lexo

Dy vjet dominoi pandemia COVID-19. Pastaj ishte lufta e Rusisë në Ukrainë. Gjatë kësaj kohe, rreziqet nga ndryshimet klimatike, varfëria dhe pabarazia shfaqeshin gjithnjë e më shumë në çdo mbledhjeje të...

Begaj: Asambleja e Përgjithshme e OKB, moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Ora news

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, ndodhet në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku po kryeson delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që merr pjesë në javën e punimeve të Sesionit...

VIDEO/ RTSH raporton nga Nju Jorku: Shqipëria drejton Këshillin e Sigurimit

para 7 muajve - RTSH

Nju Jorku është nën pushtetin e forcave të sigurisë amerikane, në çelje të javës së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. Mijëra forca policie dhe të shërbimit sekret amerikan kanë blinduar pjesën më të...

FOTO-LAJM: U tha se ishin me Presidentin Begaj në New York, çifti Baraj po pi kafe në Tiranë

para 7 muajve - Lexo

Presidenti Bajram Begaj u nis në New York për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në disa portale pati raportime se pjesë e delegacionit ishte dhe çifti Asllan dhe Zhaneta Baraj. Ne i kontaktuam ata dhe...

FOTO-LAJM/ U tha se ishin me Presidentin Begaj në New York, çifti Baraj po pi kafe në Tiranë

para 7 muajve - Java News

Presidenti Bajram Begaj u nis në New York për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në disa portale pati raportime se pjesë e delegacionit ishte dhe çifti Asllan dhe Zhaneta Baraj. Ne i kontaktuam ata dhe...

Asambleja e OKB-së me liderët e botës, Begaj: Moment bashkëpunimi ndërkombëtar

para 7 muajve - RTSH

Sot është hapur java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. " Ky është një moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar, mbushur me takime bilaterale dhe diskutime me liderë...

Begaj: Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, moment i rëndësishëm

para 7 muajve - ATV Live

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka thënë se Asambleja e Përgjithshme e OKB-së është moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar. Kështu ka thënë Begaj përmes një statusi në rrjetin social...

Begaj: Java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB po fillon. Moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Klan

Begaj: Java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB po fillon. Moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së...

Asambleja e Përgjithshme e OKB, Begaj:Moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Opinion

Presidenti Bajram Begaj thotë se Java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së është një moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar. Presidenti u nis një ditë më parë drejt New...

Java e Asamblesë së Përgjithshme të OKB/ Begaj: Moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - ABC News

Presidenti Bajram Begaj thekson se Java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së është një moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar. Presidenti u nis një ditë më parë drejt...

Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, moment i rëndësishëm

para 7 muajve - Pressonline

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka thënë se Asambleja e Përgjithshme e OKB-së është moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar. Kështu ka thënë Begaj përmes një statusi në rrjetin social...

Begaj: Java e Nivelit të Lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, e rëndësishme për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë që do të marrë pjesë në Javën e Punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve...

Çfarë pritet nga takimi i udhëheqësve botërorë në OKB?

para 7 muajve - Evropa e Lirë

AP Dy vjet dominoi pandemia COVID-19. Pastaj ishte lufta e Rusisë në Ukrainë. Gjatë kësaj kohe, rreziqet nga ndryshimet klimatike, varfëria dhe pabarazia shfaqeshin gjithnjë e më shumë në çdo mbledhjeje...

Asambleja e Përgjithshme e OKB/ Begaj: Moment i rëndësishëm për bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Java News

Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë që do të marrë pjesë në Javën e Punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Përmes...

Java më e madhe diplomatike e vitit

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Këtë javë, bota do ta kthejë vëmendjen te zemra e diplomacisë ndërkombëtare – selia e OKB-së në New York. Asambleja e Përgjithshme e OKB-së (UNGA) është rikthyer – më madhështore se kurrë – duke ofruar...

Nis sot java e Asamblesë së OKB, presidenti Begaj kryeson delegacionin shqiptar

para 7 muajve - Zhurnal

Nis këtë të hënë (18 shtator) java e nivelit të lartë e sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku multilateralizmi dhe rendi ndërkombëtar bazuar në rregulla do të jenë ndër prioritetet...

Java e Asamblesë së OKB-së, presidenti Begaj kryeson delegacionin shqiptar

para 7 muajve - RTSH

Nis këtë të hënë (18 shtator) java e nivelit të lartë e sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku multilateralizmi dhe rendi ndërkombëtar bazuar në rregulla do të jenë ndër prioritetet...

Nis sot java e Asamblesë së OKB, presidenti Begaj kryeson delegacionin shqiptar

para 7 muajve - RTSH

Nis këtë të hënë (18 shtator) java e nivelit të lartë e sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku multilateralizmi dhe rendi ndërkombëtar bazuar në rregulla do të jenë ndër prioritetet...

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj, merr pjesë në javën e punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - Radio Kosova e Lire

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj, merr pjesë në javën e punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që...

Nis sot java e Asamblesë së 78-të të OKB-së

para 7 muajve - RTSH

Nis këtë të hënë (18 shtator) java e nivelit të lartë e sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku multilateralizmi dhe rendi ndërkombëtar bazuar në rregulla do të jenë ndër prioritetet...

Presidenti serb këtë javë merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - Shqip

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq këtë javë do të jetë në Nju Jork, ku do të marrë pjesë në sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Gjatë qëndrimit në Nju Jork, nga data 18...

Masa të rrepta sigurie në New York përpara Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - Telegrafi

Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së,...

Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, blindohet Nju Jorku

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së,...

Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, blindohet Nju Jorku

para 7 muajve - Gazeta Express

Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së,...

Asambleja e Përgjithshme e OKB-së, blindohet Nju Jorku

para 7 muajve - ABC News

Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së,...

Masa të rrepta sigurie në New York përpara Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - Anadolu Agency

New York Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të...

Masa të rrepta sigurie në New York përpara Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - Shenja

Më shumë se 150 krerë shtetesh dhe qeverish, si dhe qindra ministra, diplomatë, përfaqësues të OJQ-ve dhe gazetarë, po mblidhen në New York për sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së,...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Begaj niset sot drejt ShBA’së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet Asamblenë e OKB’së

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, do të niset sot për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Begaj niset drejt ShBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet Asamblenë e OKB

para 7 muajve - Albeu

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, do të niset sot për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Kallxo

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj do të niset drejt ShBA-ve për ta kryesuar delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë...

Begaj niset drejt SHBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - RTV 21

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot do të niset për në New York të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e...

Begaj niset drejt SHBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - Telegrafi

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot (e diele) do të niset për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Asambleja e Përgjithshme e OKB, Begaj niset drejt Nju Jork-ut

para 7 muajve - Klan

Asambleja e Përgjithshme e OKB, Begaj niset drejt Nju Jork-ut Presidenti do të mbajë fjalën e tij para 193 liderëve të vendeve anëtare të OKB Presidenti i Republikës, Bajram Begaj niset për në Nju Jork,...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Klan Kosova

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Presidenti Begaj niset drejt SHBA-së. Kryeson delegacionin shqiptar në Asamblenë e OKB. Shqipëria drejtuese e Këshillit të Sigurimit

para 7 muajve - NOA

Presidenti Bajram Begaj, do të niset sot (17 shtator) për në New York, SHBA ku do të kryesore delegacionin e Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - GazetaBlic

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Asambleja e OKB-së, Begaj niset për në New York

para 7 muajve - Zeri

Presidenti i vendit Bajram Begaj është nisur për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku do të kryesojë delegacionin e Shqipërisë, që do të marrë pjesë në Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së, Presidenti Begaj niset sot për në New York

para 7 muajve - Klan Macedonia

Sot më 17 Shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në...

Do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së, Presidenti Begaj niset sot për në New York

para 7 muajve - Klan

Do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së, Presidenti Begaj niset sot për në New York Sot më 17 Shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë...

Begaj niset drejt SHBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - Bota Sot

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot (e diele) do të niset për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së, Begaj niset sot për në New York

para 7 muajve - Gazeta Tema

Sot më 17 Shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në...

Asambleja e OKB-së, Begaj niset për në Nju Jork

para 7 muajve - RTK

Presidenti i vendit Bajram Begaj është nisur për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku do të kryesojë delegacionin e Shqipërisë, që do të marrë pjesë në Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Asambleja e OKB-së, Begaj niset për në Nju Jork. Kryeson delegacionin e Shqipërisë

para 7 muajve - RTSH

Presidenti i vendit Bajram Begaj është nisur për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku do të kryesojë delegacionin e Shqipërisë, që do të marrë pjesë në Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Presidenti Begaj niset për në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve te Bashkuara, zbardhet agjenda

para 7 muajve - ABC News

Këtë të dielë, Presidenti Bajram Begaj, do të niset për në Nju Jork, SHBA. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javen e punimeve të Sesionit të...

Presidenti Begaj niset drejt SHBA-së. Kryeson delegacionin shqiptar në Asamblenë e OKB. Shqipëria drejtuese e Këshillit të Sigurimit

para 7 muajve - InfoShqip

Presidenti Bajram Begaj, do të niset sot (17 shtator) për në New York, SHBA ku do të kryesore delegacionin e Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e punimeve të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Presidenti Begaj niset për në New York, do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Opinion

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset ditën e sotme për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën...

Sesioni i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara do të drejtohet nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama

para 7 muajve - Radio Kosova e Lire

Sesioni i 78 i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara do të drejtohet nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Mbledhja e ardhshme e Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara do të nis...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Infokusi

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Presidenti Begaj niset sot për në New York

para 7 muajve - Lexo

Sot më 17 Shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në...

Presidenti Begaj niset drejt SHBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot (e diele) do të niset për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së, Presidenti Begaj niset sot për në New York

para 7 muajve - Java News

Sot më 17 Shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në...

Kryeson delegacionin shqiptar në Asamblenë e OKB, presidenti Begaj niset drejt SHBA-së

para 7 muajve - Dosja.al

Presidenti i vendit, Bajram Begaj u nis këtë të diel drejt SHBA, ku do të kryesojë delegacionin shtetëror shqiptar në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së që nis punimet më 20 shtator, ndërsa do të mbajë...

Presidenti Begaj niset në SHBA për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

para 7 muajve - FaxWeb

Sot më 17 shtator, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të niset për në Nju Jork, SHBA. Presidenti Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në...

Presidenti Begaj niset drejt SHBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot (e diele) do të niset për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Ekonomia Online

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në punimet e Asamblenë së OKB-së

para 7 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj do të niset sot (e diel) për në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA). Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Gazeta Metro

Presidenti shqiptar Bajram Begaj, do të niset sot për në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të kryesojë delegacionin shtetëror të Shqipërisë, që do të marrë pjesë në sesionin e 78-të...

Begaj niset drejt ShBA-së, kryeson delegacionin e Shqipërisë në punimet AP të OKB

para 7 muajve - Pressonline

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, sot (e diele) do të niset për në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë...

Begaj niset drejt Amerikës, do të marrë pjesë në asamblenë e OKB-së

para 7 muajve - Dukagjini

Të dielën e 17 shtatorit, presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj do të niset drejt ShBA-ve për ta kryesuar delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e punimeve të...

Begaj niset sot për në New York, do të marrë pjesë në Asamblenë e OKB-së,

para 7 muajve - Arbresh

Sot, Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, do të niset për në New York, SHBA. Begaj do të kryesojë delegacionin shtetëror të Republikës së Shqipërisë, që do të marrë pjesë në javën e punimeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK