FNSH dhe RENEA vijojnë kontrollet në Vlorë, një i shoqëruar

para 2 jave - Bota Sot

FNSH dhe Renea kanë vijuar edhe këtë mbrëmje kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës. Burime për gazetarin Elton Nika konfirmojnë për një person të ndaluar nga policia. Mësohet se për disa...

Kontrollet nga FNSH dhe RENEA në Vlorë, ka të arrestuar

para 2 jave - Albeu

FNSH dhe Renea vijojnë me kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës, ndërsa mësohet se një person është ndaluar nga policia mbrëmjen e sotme. Kujtojmë se prej disa ditë qyteti bregdetar është...

FNSH dhe RENEA vijojnë kontrollet në Vlorë, një i shoqëruar

para 2 jave - ABC News

FNSH dhe Renea kanë vijuar edhe këtë mbrëmje kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës. Burime për gazetarin Elton Nika konfirmojnë për një person të ndaluar nga policia. Mësohet se për disa...

RENEA dhe FNSH sërish kontrolle në Vlorë, shoqërohet një person

para 2 jave - Opinion

FNSH dhe RENEA kanë vijuar edhe mbrëmjen e sotme kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës. Sipas informacioneve, deri më tani efektivët e policisë kanë shoqëruar një person. Mbrëmjen e kaluar...

Prapë arrestime në Vlorë/ RENEA dhe FNSH kontrolle në qytetin bregdetar

para 2 jave - NOA

Policia vijon kontrollet në qytetin bregdetar. FNSH dhe RENEA kanë kryer sërish aksione mbrëmjen e sotme dhe mëspohet deri më tani është shoqëruar një person. Gjatë kontrolleve të zhvilluara mbrëmjen e...

RENEA e FNSH ‘zbarkojnë’ në Vlorë, ‘krehin’ qytetin, një i ndaluar! Të arrestuar dhe 6 anëtarë të një grupi kriminal

para 2 jave - Java News

FNSH dhe RENEA kanë vijuar edhe këtë mbrëmje kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës. Burime për gazetarin e Report tv Arman Xhelili bëjnë me dije për një person të ndaluar nga policia. Mësohet...

Vijojnë kontrollet e RENEA-s dhe FNSH-së në Vlorë, deri më tani një i shoqëruar në komisariat

para 2 jave - Dosja.al

VLORË- Kontrollet nga RENEA dhe FNSH-ja në Vlorë po vazhdojnë dhe ditën e sotme. Mësohet se nga postoblloqet e ngritura në qytetin bregdetar, është arrestuar një person. Nuk dihet ende shkaku i arrestimit....

Aksionet e policisë, Balla: Kam besim se do zbardhen dhe ngjarjet e vjetra

para 2 jave - Bota Sot

Ministri i Brendshëm ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë në Shkodër e Vlorë, për ndalimin e disa personave me rrezikshmëri të lartë duke parandaluar ngjarje kriminale. Por ministri Balla kërkon...

Arrestohen 5 anëtarë të një grupi kriminal në Vlorë

para 2 jave - Klan

Arrestohen 5 anëtarë të një grupi kriminal në Vlorë Dyshohet se do kryenin një ngjarje kriminale Ky është momenti ku forcat speciale RENEA vendosin në pranga 6 persona, 5 prej të cilëve pjesë e një grupi...

Operacionet në Vlorë dhe Shkodër, reagon Balla: Kam besim se policia do të ...

para 2 jave - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë në Shkodër e Vlorë, për ndalimin e disa personave me rrezikshmëri të lartë duke parandaluar ngjarje kriminale. Por ministri Balla kërkon...

Balla përshëndet operacionet e Policisë në Vlorë dhe Shkodër: Besim se do zbardhin ngjarje kriminale të reja e të vjetra

para 2 jave - Klan

Balla përshëndet operacionet e Policisë në Vlorë dhe Shkodër: Besim se do zbardhin ngjarje kriminale të reja e të vjetra Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë...

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë

para 2 jave - Klan

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë Shoqërohen 5 persona, gjenden dy armë në një lokal në bulevardin e Skelës Policia e Vlorës me ndihmën e forcave RENEA ka finalizuar operacionin e koduar Obeliks. Gjatë...

Të armatosur në lokal gati për të kryer vrasje! Arrestohen dy pjesëtarë të grupit kriminal në Vlorë

para 2 jave - Top Channel

Dy anëtarë të një kriminal janë arrestuar në flagrancë në Vlorë në një lokal. M.A., 33 vjeç dhe S. B., 37 vjeç me precedent të mëparshëm kriminal në fushën e krimeve të rënda kundër personit, ishin në...

Detaje të reja/Kush janë dy të arrestuarit për të cilët u rrethua Vlora?

para 2 jave - TV21

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin e mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës, në fund të të cilit u arrestuan dy persona me armë zjarri. Sipas të dhënave nga policia e qytetit bregdetar,...

VIDEO/ Arrestimet e RENEA-s mbrëmë në Vlorë/ Policia: Do kryenin një vrasje

para 2 jave - Syri.net Kosova

Policia ka dhënë detaje të reja sa i takon aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku u arrestuan 6 persona. Policia sqaron se ka sekuestruar 2 pistoleta, fishekë, 3 automjete, 2600 euro...

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në Vlorë, reagon zyrtarisht Policia e Shtetit, dalin emrat e të arrestuarve

para 2 jave - Telegrafi

Policia e Shtetit ka reaguar zyrtarisht pas aksionit të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës, ku përfunduan në pranga 6 persona, dy prej të cilëve për armëmbajtje pa leje, ndërsa katër të tjerët për...

Goditja e grupeve me rrezikshmëri të lartë, Balla për operacionin: Policia do të zbardhë ngjarjet e reja! Presim më shumë

para 2 jave - Panorama

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka përshëndetur operacionet e Policisë në qarkun e Vlorës si dhe në Shkodër. Operacionet në fjalë konsistuan në kapjen e disa individëve të cilët paraqisnin rrezikshmëri...

Balla përshëndet operacionet policore në Vlorë dhe Shkodër: Presim më shumë rezultate

para 2 jave - Ora news

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla përshëndeti sot operacionet e Policisë së Shtetit në Vlorë dhe Shkodër për goditjen e grupeve kriminale me rrezikshmëri të lartë, të përshirë më parë në ngjarje kriminale...

Operacionet në Vlorë dhe Shkodër, Balla: Kam besim se policia do të bëjë detyrën në zbardhjen e ngjarjeve kriminale të reja e më të vjetra

para 2 jave - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë në Shkodër e Vlorë, për ndalimin e disa personave me rrezikshmëri të lartë duke parandaluar ngjarje kriminale. Por ministri...

Aksioni i policisë në Vlorë, Balla: Kam besim se do zbardhen ngjarjet kriminale, presim rezultate

para 2 jave - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka vlerësuar punën e uniformave blu që arrestuan anëtarët e një grupi kriminal në Vlorë. Ai shkruan se qytetarët presin ende më shumë punë për të garantuar sigurinë...

Të armatosur në një lokal, me armë gati për qitje, 2 të arrestuar në Vlorë,...

para 2 jave - BalkanWeb

Ndërhyrja e menjëhershme e shërbimeve policore parandalon një ngjarje të mundshme kriminale kundër personit, e cila do të kryhej me disa armë zjarri. Satilno Basho, Mariglen Aliaj, Bruno Shehu, Mehmet...

Me pistoleta gati për qitje në lokal, kuah janë të arrestuarit në Vlorë, pjesëtarë të grupit kriminal

para 2 jave - Gazeta Express

6 persona janë arrestuar mbrëmjen e djeshme dhe akuzohen se ishin pjesë e një grupi të strukturuar kriminal në Vlorë. Satilno Basho, 37 vjeç dhe Mariglen Aliaj, 33 vjeç janë arrestuar në flagrancë me 2...

Të armatosur në lokal me pistoleta gati për qitje, arrestohen në Vlorë pjesëtarët e grupit kriminal (Emrat)

para 2 jave - Klan

Të armatosur në lokal me pistoleta gati për qitje, arrestohen në Vlorë pjesëtarët e grupit kriminal (Emrat) Satilno Basho, 37 vjeç dhe Mariglen Aliaj, 33 vjeç janë arrestuar në flagrancë me 2 pistoleta...

EMRAT/ Kush janë të arrestuarit në Vlorë, pjesë e grupit “të të fortëve” të Satilno Bashos

para 2 jave - Albeu

Forcat RENEA kanë arrestuar 6 persona mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ata akuzohen se janë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal. Efektivët kryen mbrëmjen e djeshme aksione blic prej disa orësh dhe kapën...

Aksioni blic i RENEA në Vlorë: Shpartallohet një grup kriminal nga policia shqiptare

para 2 jave - Gazeta Metro

Zbardhen detaje të reja sa i takon aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku u arrestuan 6 persona. Policia sqaron se ka sekuestruar 2 pistoleta, fishekë, 3 automjete, 2600 euro dhe 8 celularë....

Kë do të vrisnin? Parandalohet atentati, arrestohen dy “të fortët” në Vlorë

para 2 jave - Albeu

Dy persona kanë rënë në pranga në Vlorë, pasi dyshohet se do të ekzekutonin një person. Atyre iu janë gjetur 2 armë zjarri pistoleta, municion luftarak, 3 automjete, 2600 euro dhe 8 celularë. Këta shtetas,...

Të shtrirë përtokë, me armën e forcave RENEA tek koka, momenti i arrestimit të dy anëtarëve të grupit kriminal që po përgatiteshin të kryenin vrasje

para 2 jave - Panorama

Dy anëtarë të një grupi kriminal që dyshohet po përgatiteshin të kryenin vrasje janë arrestuar nga forcat RENEA mbrëmjen e së dielës (17 shtator) në një lokal në Vlorë. Në pamjet e publikuara shihen dy...

Të armatosur brenda në lokal me 2 pistoleta të gatshme për qitje, arrestohen dy anëtarët e grupit të rrezikshëm kriminal! Njëri prej tyre, i vëllai i të fortit të...

para 2 jave - Panorama

Dalin pamjet e momentit të arrestimit të Satilno Basho nga forcat RENEA brenda një lokali në qytetin e Vlorës. Vëllai i të fortit të Selenicës, Tesi Basho, u arrestua së bashku me një person tjetër, teksa...

VIDEOT E REJA/ Çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë? Policia zbardh detajet nga arrestimi i grupit të të fortëve të Satilno Bashos. EMRAT

para 2 jave - Ora news

Policia e Vlorës ka dalë me një njoftim zyrtar mbi operacionin e mbrëmjes së djeshme "Obelisk", i zhvilluar nga Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, në bashkëpunim me Forcat Speciale “RENEA”, ku mësohet...

Aksioni blic i RENEA-s në Vlorë, ja kush janë 6 të arrestuarit! Pjesë e një grupi të strukturuar kriminal

para 2 jave - Gazeta Tema

Zbardhen detaje të reja sa i takon aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku u arrestuan 6 persona. Policia sqaron se ka sekuestruar 2 pistoleta, fishekë, 3 automjete, 2600 euro dhe 8 celularë....

EMRAT: Kush janë dy të arrestuarit e Vlorës që alarmuan RENEA-n dhe FNSH

para 2 jave - Gazeta Tema

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin e mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës, në fund të të cilit u arrestuan dy persona me armë zjarri. Sipas të dhënave nga policia e qytetit bregdetar,...

EMRAT/ Me “Glock” dhe “TT” gati për qitje, arrestohen 2 anëtarët e rrezikshëm të grupit kriminal në Vlorë

para 2 jave - Vizion Plus

Një krim është parandaluar në Vlorë. Policia ka vënë në pranga dy anëtarë të rrezikshëm të bandave kriminale, të cilët u kapën me dy pistoleta të gatshme për qitje. Dy personat me precedent të theksuar...

Ishin gati për të kryer vrasje/ Policia e Vlorës dhe RENEA parandalojnë ngjarjen kriminale, arrestohen 6 persona

para 2 jave - ABC News

Finalizohet operacioni policor i koduar “Obelisk”, i zhvilluar nga Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, në bashkëpunim me Forcat Speciale “RENEA” dhe Komisariatin e Policisë Vlorë, vihen në pranga shtetasit...

Vlorë/ Parandalohet ngjarja kriminale, arrestohen 2 pjesëtarë të grupit të rrezikshëm, në pranga dhe 4 të tjerë

para 2 jave - RTSH

Policia e Vlorës ka parandaluar një ngjarje të mundshme kriminale kundër një personi. Falë aksionit “Obelisk” nga Policia e Vlorës në bashkëpunim me RENEA-n, është bërë e mundur arrestimi i dy personave,...

Të armatosur në lokal, arrestohen në Vlorë 6 pjesëtarët e grupit kriminal

para 2 jave - Opinion

Policia ka arrestuar ditën e sotme 6 shtetas në Vlorë, pasi dyshohet se janë pjesë e një grupi kriminal të rrezikshëm. Uniformat blu bëjnë me dije se këto shtetas janë vënë në pranga mbrëmjen e djeshme...

VIDEO/ Arrestimet e RENEA-s mbrëmë në Vlorë/ Policia: Do kryenin një vrasje

para 2 jave - Syri

Policia ka dhënë detaje të reja sa i takon aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku u arrestuan 6 persona. Policia sqaron se ka sekuestruar 2 pistoleta, fishekë, 3 automjete, 2600 euro...

Ja pse ndodhi vala e arresteve më Vlorë, po bëhej gati një vrasje me disa armë zjarri

para 2 jave - NOA

Finalizohet operacioni policor i koduar "Obelisk", vihen në pranga shtetasit Satilno Basho, Mariglen Aliaj, Bruno Shehu, Mehmet Hoxhaj, Beraldo Xhindi dhe Kevin Metaj Policia dhe forcat speciale kanë kryer...

EMRAT: Kush janë dy të arrestuarit e Vlorës që alarmuan RENEA-n dhe FNSH

para 2 jave - Lexo

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin e mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës, në fund të të cilit u arrestuan dy persona me armë zjarri. Sipas të dhënave nga policia e qytetit bregdetar,...

Balla përshëndet operacionet e Policisë: Besim se do zbardhin ngjarje kriminale të reja e të vjetra

para 2 jave - Java News

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë në Shkodër e Vlorë, për ndalimin e disa personave me rrezikshmëri të lartë duke parandaluar ngjarje kriminale. Por...

Detaje të reja/Kush janë dy të arrestuarit për të cilët u rrethua Vlora?

para 2 jave - Top Shqip

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin e mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës, në fund të të cilit u arrestuan dy persona me armë zjarri. Sipas të dhënave nga policia e qytetit bregdetar,...

Aksioni i RENEA-s në Vlorë: Ja kush është njëri prej 5 të ndaluarve, vëllai i të fortit të Selenicës

para 2 jave - Gazeta Tema

Santilno Basho është një prej 5 të ndaluarve në saj të aksionit të RENEA-s në Vlorë. Basho është vëllai i një prej të fortëve të Selenicës, Tesi Basho. Santilno Basho ka qenë i dënuar në 2019 për 'shtrëngim...

2 orë para operacionit në Vlorë, Policia shfaq ‘arsenalin e bluve’

para 2 jave - NOA

Dy orë para operacionit në Vlorë, Policia e Shtetit ka shpërndarë disa imazhe të forcave të rendit në faqen zyrtare në Facebook. Në to shihen, shërbime të shumta të bluve, që nga “Shqiponjat” deri te efektivë...

EMRI/ Aksioni në Vlorë, ndalohet vëllai i të dënuarit për drogë dhe armë

para 2 jave - Syri

Policia bashkë me forcat RENEA kanë kryer kontrolle të imtësishme në qytetin e Vlorës, ndërsa ka shoqëruar pesë persona. Referuar burimeve, mwsohet se mes personave të ndaluar është Sentiljano Basho. Ky...

VIDEO/ Aksioni i RENEA-s në Vlorë, 6 të arrestuar! Sekuestrohen armë, mjete dhe shuma parash, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal

para 2 jave - Lexo

Policia ka dhënë detaje të reja sa i takon aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku u arrestuan 6 persona. Policia sqaron se ka sekuestruar 2 pistoleta, fishekë, 3 automjete, 2600 euro...

DETAJE / Kush janë dy të arrestuarit për të cilët u rrethua Vlora?

para 2 jave - Java News

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin e mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës, në fund të të cilit u arrestuan dy persona me armë zjarri. Sipas të dhënave nga policia e qytetit bregdetar,...

Me “Glock” dhe “TT” gati për qitje, Policia flet zyrtarisht: Kush janë 6 të arrestuarit në Vlorë

para 2 jave - Java News

Policia e Shtetit ka thyer heshtjen për operacionin e mbrëmshëm në Vlorë teksa ka publikuar edhe pamjet e tij. Sipas bluve, bëhet fjalë për 6 të prangosur, dy prej të cilëve të armatosur. Mësohet se shërbimet...

RENEA shoqëroi 5 persona në Vlorë, një prej tyre vëllai i të fortit të Selenicës! U arratis nga burgu në Itali me çarçaf

para 2 jave - NOA

Vëllai i Tesi Bashos, Santiljano Basho është një nga pesë të shoqëruarit në kuadër të operacionit të RENEA-s mbrëmjen e sotme në Vlorë. Tesilvan ose Tesi Basho ka qenë një nga njerëzit më të kërkuar në...

Aksionet e policisë, Balla: Kam besim se do zbardhen dhe ngjarjet e vjetra

para 2 jave - Euronews

Ministri i Brendshëm ka përshëndetur operacionet e fundit të Policisë në Shkodër e Vlorë, për ndalimin e disa personave me rrezikshmëri të lartë duke parandaluar ngjarje kriminale. Por ministri Balla kërkon...

“Kam besim te Policia e Vlorës dhe ajo e Shkodrës”, Balla: Presim më shumë rezultate

para 2 jave - Arbresh

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka shpërndarë videon e arrestimit të 6 personave mbrëmjen e djeshme në Vlorë, ku policia ka bërë me dije se janë anëtarë të një grupi kriminal të rrezikshëm. Balla shkruan...

“Kam besim te Policia e Vlorës dhe ajo e Shkodrës”, Balla: Presim më shumë rezultate

para 2 jave - FaxWeb

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka shpërndarë videon e arrestimit të 5 personave mbrëmjen e djeshme në Vlorë, ku policia ka bërë me dije se janë anëtarë të një grupi kriminal të rrezikshëm. Balla shkruan...

EMRAT| Të armatosur gati për vrasje, shkatërrohet grupi kriminal në Vlorë

para 2 jave - Euronews

Policia e Vlorës ka parandaluar një ngjarje kriminale ndërsa ka arrestuar në flagrancë 2 persona të armatosur dhe 4 bashkëpunëtorë të tyre. Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë kanë siguruar...

Dy orë para operacionit në Vlorë, Policia shfaqi ‘arsenalin e bluve’

para 2 jave - Java News

Dy orë para operacionit në Vlorë, Policia e Shtetit ka shpërndarë disa imazhe të forcave të rendit në faqen zyrtare në Facebook. Në to shihen, shërbime të shumta të bluve, që nga “Shqiponjat” deri te efektivë...

Dyshohet se do vrisnin një person! PAMJET nga arrestimi i Bashos dhe Shehut në Vlorë, forcat RENEA i shtrijnë në tokë

para 2 jave - Dosja.al

VLORË - Satilno Basho, Mariglen Aliaj, Bruno Shehu, Mehmet Hoxhaj, Beraldo Xhindi dhe Kevin Metaj u arrestuan mbrëmjen e kaluar në Vlorë, në kuadër të operacionit 'Obelisk'. Policia sqaron se ka sekuestruar...

Të arrestuarit e grupit kriminal nga RENEA mbrëmë në Vlorë, policia: Prandaluam një ngjarje të mundshme kriminale

para 2 jave - FaxWeb

Finalizohet operacioni policor i koduar “Obelisk”, i zhvilluar nga Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, në bashkëpunim me Forcat Speciale “RENEA” dhe Komisariatin e Policisë Vlorë, vihen në pranga shtetasit...

Detaje nga operacioni i RENEA në Vlorë: Shoqërohen 5 persona, mes tyre vëllai i “të fortit” të Selenicës

para 2 jave - Java News

Vëllai i Tesi Bashos, Santiljano Basho është një nga pesë të shoqëruarit në kuadër të operacionit të RENEA-s mbrëmjen e sotme në Vlorë. Tesilvan ose Tesi Basho ka qenë një nga njerëzit më të kërkuar në...

Aksioni i RENEA-s në një lokal në Vlorë, policët numërojnë lekë në vendngjarje

para 2 jave - Java News

Vlora është “blinduar” mbrëmjen e së dielës. Një aksion i forcave RENEA në një lokal përgjatë bulevardit ka bërë që qyteti bregdetar të mbushet me efektivë të rendit. Sipas burimeve të A2 CNN, janë shoqëruar...

VIDEO- Aksioni i RENEA-s në Vlorë, policët numërojnë lekë në vendngjarje

para 2 jave - Dosja.al

VLORË - Mbrëmjen e kaluar, qyteti bregdetar i Vlorës, u 'blindua' nga forcat RENEA. Aksioni i cili nisi në orët e vona, u përqëndrua në një lokal përgjatë bulevardit. Efektivët e rendit 'pushtuan' lokalin,...

Policia dhe FNSH kontrolle në Vlorë, arrestohen 10 persona, mes tyre vëllai i të dënuarit me burg përjetë

para 2 jave - Gazeta Express

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Vlorës kanë vijuar mbrëmjen e sotme aksionin në kuadër të operacionit “Tempulli”. Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa...

“Blindohet” qyteti i Vlorës/ RENEA aksion policor, shoqërohen disa persona në polici

para 2 jave - Top Channel

Një aksion i forcave speciale RENEA u zhvillua në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele. Forca të shumta policie, siç shihet edhe nga këto pamje, blinduan bulevardin e qytetit dhe kryen kontrolle në një lokal...

Policia dhe FNSH kontrolle në Vlorë, shoqërohen 3 persona

para 2 jave - Gazeta Express

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Vlorës kanë vijuar mbrëmjen e sotme aksionin në kuadër të operacionit “Tempulli”. Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa...

Aksioni i RENEA-s në Vlorë/ Zbardhet emri i një prej personave të arrestuar, vëllai i të fortit të Selenicës!

para 2 jave - Bota Sot

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me aksionin e RENEA-s në Vlorë. Mësohet se një prej personave të arrestuar është Santiljano Basho, është vëllai i një prej të fortëve të Selenicës, Tesi Basho. Si...

RENEA dhe FNSH aksion në Vlorë, shoqërohen 5 persona, kapen dy pistoleta

para 2 jave - Syri.net Kosova

Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejt kanë zhvilluar një aksion “blic” në qytetin e Vlorës, ku raportohet se janë arrestuar edhe 5 persona, që dyshohet se kanë qenë të armatosur. Aksioni është kryer...

Detaje nga operacioni/ Arrestohen 10 persona gjatë ndërhyrjes speciale në V...

para 2 jave - BalkanWeb

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Vlorës kanë vijuar mbrëmjen e sotme aksionin në kuadër të operacionit “Tempulli”. Mësohet se tanimë në pranga kanë përfunduar 10 persona, një prej të cilëve...

“Blindohet” qyteti i Vlorës/ RENEA aksion policor, shoqërohen disa persona në polici

para 2 jave - Top Channel

Pesë persona janë shoqëruar në polici këtë të diel, gjatë kontrolleve nga forcat policore RENEA, pasi dyshohet se mbanin armë. Aksioni i forcave speciale RENEA ndodhi në një lokal përgjatë bulevardit të...

VIDEO/ Me kapuçë të zinj në kokë, policët numërojnë lekët e kapura në Vlorë. Pamjet edhe nga lart të arrestimeve. Kush janë Santiljano Basho dhe Bruno Shehu?

para 2 jave - Ora news

“Ora News” siguron pamjet e operacionit të mbrëmjes së kësaj të diele ku deri tani në pranga kanë përfunduar rreth 10 persona, njëri prej të cilëve është Santiljano Basho. Po ashtu raportohet se është...

EMRI/ Aksioni në Vlorë, ndalohet vëllai i të dënuarit për drogë dhe armë

para 2 jave - ABC News

VLORË- Policia bashkë me forcat RENEA kanë kryer kontrolle të imtësishme në qytetin e Vlorës, ndërsa ka shoqëruar pesë persona. Referuar burimeve, gazetari i ABC News Elton Nika thotë se mes personave...

“Blindohet” qyteti i Vlorës/ RENEA aksion policor, shoqërohen disa persona në polici

para 2 jave - Zhurnal

Pesë persona janë shoqëruar në polici këtë të diel, gjatë kontrolleve nga forcat policore RENEA, pasi dyshohet se mbanin armë. Aksioni i forcave speciale RENEA ndodhi në një lokal përgjatë bulevardit të...

10 të arrestuar nga RENEA dhe FNSH në Vlorë

para 2 jave - NOA

VLORË- Forcat speciale si RENEA dhe ato të ndërhyrjes së shpejtë FNSH, si dhe ato operacionale kanë bërë kontrolle në qytetin bregdetar të Vlorës mbrëmjen e sotme. Mësohet se bashkë me policinë lokale,...

“TEMPULLI”/ RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë, 10 të arrestuar! Mes tyre edhe vëllai i të dënuarit me burgim të përjetshëm (EMRI)

para 2 jave - Albeu

RENEA dhe FNSH kanë zbarkuar sërish mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorë, në kuadër të operacionit “TEMPULLI”. Gjatë aksionit të sotme janë ushtruar kontrolle blic në disa lagje të qytetit dhe në fshatrat...

Aksioni i RENEA-s në Vlorë/ Zbardhet emri i një prej personave të arrestuar, vëllai i të fortit të Selenicës! Efektivë civilë zbuluan vendndodhjen e tij

para 2 jave - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me aksionin e RENEA-s në Vlorë. Mësohet se një prej personave të arrestuar është Santiljano Basho, është vëllai i një prej të fortëve të Selenicës, Tesi Basho. Si...

Operacioni i RENEA-s në Vlorë, mes të arrestuarve edhe vëllai i Tesilvan Bashos, i njohur si Tesi i Selenicës

para 2 jave - Ora news

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Vlorës kanë vijuar mbrëmjen e sotme aksionin në kuadër të operacionit “Tempulli”. Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa...

Blindohet qyteti i Vlorës/ RENEA aksion, shoqërohen tre persona

para 2 jave - Top Channel

Blindohet qyteti i Vlorës, aksion i forcave Renea në një lokal përgjatë bulevardit. Shoqërohen tre persona në flagrancë të cilët dyshohej se posedonin armë. Top Channel

“Tempulli”/ Shkon në 10 numri i personave të arrestuar në Vlorë

para 2 jave - Opinion

Ka shkuar në 10 numri i personave të arrestuar mbrëmjen e sotme në Vlorë në kuadër të operacionit “Tempulli”. Mes të arrestuarve është dhe Santiljano Basho, vëllai i një prej personave problematikë të...

Operacioni “Tempulli”/ Policia dhe FNSH kontroll rrufe në Vlorë, shoqërohen...

para 2 jave - BalkanWeb

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Vlorës kanë vijuar mbrëmjen e sotme aksionin në kuadër të operacionit “Tempulli”. Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa...

RENEA dhe FNSH zbarkon në Vlorë

para 2 jave - Klan

RENEA dhe FNSH zbarkon në Vlorë Arreston 3 persona me armë zjarri, rrethohet bulevardi kryesor RENEA dhe FNSH kontrolle në Vlorë për persona të kërkuar dhe posedues të armëve të zjarrit. Nga kontrollet...

Policia dhe RENEA blindojnë Vlorën: Shoqërohen pesë persona, sekuestrohen edhe armë

para 2 jave - Gazeta Tema

5 persona janë shoqëruar ndërsa 2 pistoleta janë sekuestruar nga forcat RENEA në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele (17 shtator). Burime për gazetarin e Report Tv, Armand Xhelili bëjnë me dije se RENEA kreu...

Vlorë, RENEA dhe FNSH operacion për persona në kërkim, ndalohen 5, zbulohen 2 pistoleta

para 2 jave - RTSH

RENEA dhe FNSH kanë zbarkuar të dielën në mbrëmje në Vlorë dhe janë duke zhvilluar një operacion masiv për kapjen e personave në kërkim, si dhe të atyre që mbajnë armë pa leje. Deri tani bëhet e ditur...

Policia dhe RENEA blindojnë Vlorën/ Shoqërohen pesë persona, sekuestrohen edhe armë

para 2 jave - Bota Sot

Mbrëmjen e sotme qyteti i Vlorës është blinduar nga forcat e Policisë dhe ato RENEA. Gazetari i ABC News, Elton Nika, thotë se dyshohet se janë shoqëruar pesë persona, ndërsa ka sekuestruar dy pistoleta....

RENEA dhe FNSH “blindojnë” Vlorën, arrestohen 3 persona (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

RENEA dhe FNSH kanë kryer një operacion vlivc mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku kanë arrestuar 3 persona. Burime bëjnë me dije se pas indformacioneve të marra se 3 persona po lëviznin të armatosur,...

"Blindohet" Vlora, RENEA e FNSH kontrolle të shumta për persona të rrezikshëm, 3 të shoqëruar (VIDEO)

para 2 jave - Ora news

Blindohet qyteti i Vlorës mbrëmjen e sotme ku një aksion i forcave RENEA është zhvilluar në një lokal përgjatë bulevardit të Skelës. Deri më tani mësohet se janë shoqëruar tre persona në flagrance të cilët...

RENEA dhe FNSH aksion në Vlorë, shoqërohen tre persona, dyshohet se ishin të armatosur

para 2 jave - Panorama

Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejt kanë zhvilluar një aksion “blic” në qytetin e Vlorës, ku raportohet se janë arrestuar edhe tre persona, që dyshohet se kanë qenë të armatosur. Aksioni është...

RENEA dhe FNSH aksion në Vlorë, shoqërohen 5 persona, kapen dy pistoleta

para 2 jave - Syri

Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejt kanë zhvilluar një aksion “blic” në qytetin e Vlorës, ku raportohet se janë arrestuar edhe 5 persona, që dyshohet se kanë qenë të armatosur. Aksioni është kryer...

Policia dhe RENEA blindojnë Vlorën/ Shoqërohen 3 persona, sekuestrohen edhe armë

para 2 jave - Opinion

Mbrëmjen e sotme qyteti i Vlorës është blinduar nga forcat e Policisë dhe ato RENEA. Mësohet se 3 personat janë vënë në pranga për armëmbajtje në bulevardin Vlorë-Skelë. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara,...

Lajmi i fundit/ Policia rrethon bulevardin kryesor në Vlorë, arrestohen tre persona

para 2 jave - NOA

Aksion policor në Vlorë. Forcat speciale kanë rrethuar bulevardin Vlorë-Skelë. Mësohet se tre persona janë arrestuar. Ende nuk ka detaje zyrtare për operacionin i cili ende vazhdon. Foto pamje nga aksioni:

“Blindohet” Vlora, Policia dhe RENEA aksion në qytetin bregdetar

para 2 jave - ABC News

VLORË- Mbrëmjen e sotme qyteti i Vlorës është blinduar nga forcat e Policisë dhe ato RENEA. Gazetari i ABC News, Elton Nika, thotë se dyshohet se janë ndaluar tre persona, të cilët posedonin armë. Efektivët...

EMRI/ Aksioni në Vlorë, ndalohet vëllai i të dënuarit për drogë dhe armë

para 2 jave - Zyrtare

VLORË- Policia bashkë me forcat RENEA kanë kryer kontrolle të imtësishme në qytetin e Vlorës, ndërsa ka shoqëruar pesë persona. Referuar burimeve, gazetari i ABC News Elton Nika thotë se mes personave...

Policia dhe RENEA blindojnë Vlorën/ Shoqërohen pesë persona, sekuestrohen edhe armë

para 2 jave - Zyrtare

VLORË- Mbrëmjen e sotme qyteti i Vlorës është blinduar nga forcat e Policisë dhe ato RENEA. Gazetari i ABC News, Elton Nika, thotë se dyshohet se janë shoqëruar pesë persona, ndërsa ka sekuestruar dy pistoleta....

Të kapur me armë zjarri dhe drogë, RENEA shoqëron 10 persona në Vlorë

para 2 jave - Dosja.al

VLORË- Aksioni i forcave RENEA dhe FNSH po vijon ende në Vlorë. Mësohet se deri më tani janë shoqëruar gjithsej 10 persona. Të gjithë personat e arrestuar janë kapur me armë zjarri pa leje, ose me drogë....

RENEA shoqëroi 5 persona në Vlorë, një prej tyre vëllai i të fortit të Selenicës! U arratis nga burgu në Itali me çarçaf

para 2 jave - FaxWeb

Vëllai i Tesi Bashos, Santiljano Basho është një nga pesë të shoqëruarit në kuadër të operacionit të RENEA-s mbrëmjen e sotme në Vlorë. Tesilvan ose Tesi Basho ka qenë një nga njerëzit më të kërkuar në...

VLORË/ RENEA dhe FNSH shoqërojnë tre persona të armatosur

para 2 jave - Publiktv

Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejt kanë zhvilluar një aksion “blic” në qytetin e Vlorës, ku raportohet se janë arrestuar edhe tre persona, që dyshohet se kanë qenë të armatosur. Aksioni është...

(VIDEO) Aksion policor në Vlorë, RENEA dhe FNSH arrestojnë 3 persona

para 2 jave - Populli

RENEA dhe FNSH kanë kryer një operacion vlivc mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku kanë arrestuar 3 persona. Burime bëjnë me dije se pas indformacioneve të marra se 3 persona po lëviznin të armatosur,...

Vlorë/ Arrestohet vëllai i Tesi Bashos, shqiptarit që vrau dy prostitutat në Itali

para 2 jave - JOQ Albania

Santilno Basho është arrestuar mbrëmjen e sotme në Vlorë. I riu është vëllai i një prej personave më me emër në Selenicë, Tesi Basho. Santilno Basho ka qenë i dënuar në 2019, pasi ai kërcënoi dajën për...

EMRI/ Aksioni i RENEA në Vlorë, kapet me armë vëllai i 'Tesit të Selenicës'

para 2 jave - Dosja.al

VLORË- Një nga të arrestuar mbrëmjen e sotme në Vlorë është Stiljano Basho. Mësohet se Basho u kap nga RENEA me armë zjarri pa leje me vete. Stiljano Basho është vëllai i Tesilvan Bashos, i dënuar me 10...

2 orë para operacionit në Vlorë, Policia shfaq ‘arsenalin e bluve’

para 2 jave - FaxWeb

Dy orë para operacionit në Vlorë, Policia e Shtetit ka shpërndarë disa imazhe të forcave të rendit në faqen zyrtare në Facebook. Në to shihen, shërbime të shumta të bluve, që nga “Shqiponjat” deri te efektivë...

RENEA ‘blindon’ Vlorën! 5 të shoqëruar dhe sekuestrohen 2 armë zjarri, në kërkim për persona të rrezikshëm

para 2 jave - FaxWeb

Forcat RENEA blindojnë qytetin e Vlorës dhe arrestojnë tre persona. Burime bëjnë me dije për FaxNews se aksioni është duke u zhvilluar në një lokal përgjatë bulevardit Vlorë-Skelë, ku kanë shoqëruar pesë...

Blindohet Vlora, RENEA dhe FNSH kontrolle në qytetin bregdetar, 3 të shoqëruar

para 2 jave - Dosja.al

VLORË- Forcat speciale RENEA, të ndërhyrjes së shpëjtë dhe operacionale kanë bërë kontrolle në qytetin bregdetar të Vlorës mbrëmjen e sotme. Mësohet se policia vazhdon kontrollet në rrugët kryesore të...

RENEA ‘blindon’ Vlorën, 3 persona të arrestuar për armëmbajtje

para 2 jave - FaxWeb

RENEA ‘blindon’ Vlorën, 3 persona të arrestuar për armëmbajtje Vijon…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK