Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - RTV 21

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Zhurnal

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Gazeta Express

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit ”të paprecedentë” perëndimor

para 4 dite - Klan Kosova

Ekonomia e Rusisë i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi, tha të hënën presidenti rus, Vladimir Putin. Ai e përshkroi situatën ekonomike në vend si “të qëndrueshme dhe të ekuilibruar”...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit “të paprecedentë” perëndimor

para 4 dite - Zeri

Ekonomia e Rusisë i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi, tha të hënën presidenti rus, Vladimir Putin. Ai e përshkroi situatën ekonomike në vend si “të qëndrueshme dhe të ekuilibruar”...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit ”të paprecedentë” perëndimor

para 4 dite - GazetaBlic

Ekonomia e Rusisë i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi, tha të hënën presidenti rus, Vladimir Putin. Ai e përshkroi situatën ekonomike në vend si “të qëndrueshme dhe të ekuilibruar”...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën ruse

para 4 dite - Ora news

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - RTK

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit ”të paprecedentë” perëndimor

para 4 dite - Aktuale

Ekonomia e Rusisë i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi, tha të hënën presidenti rus, Vladimir Putin. Ai e përshkroi situatën ekonomike në vend si “të qëndrueshme dhe të ekuilibruar”...

Sanksionet e reja të BE-së, Putin: Ekonomia ruse është e qëndrueshme

para 4 dite - TV21

Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se ekonomia ruse i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi. Duke folur përmes lidhjes video në një takim të fokusuar në projektbuxhetin...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Bota Sot

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Evropa e Lirë

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin: Inflacioni një nga problemet kryesore në ekonominë ruse

para 4 dite - ABC News

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka deklaruar se inflacioni është një nga problemet kryesore në ekonominë e vendit të tij. Putin mori pjesë në takimin e mbajtur përmes video konferencës me zyrtarë...

Sanksionet e reja të BE-së, Putin: Ekonomia ruse është e qëndrueshme

para 4 dite - ABC News

Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se ekonomia ruse i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi. Duke folur përmes lidhjes video në një takim të fokusuar në projektbuxhetin...

Sanksionet e Perëndimit, Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit të paprecedentë dhe sulmeve të vendeve armiqësore

para 4 dite - Ora news

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit të paprecedentë perëndimor

para 4 dite - Opinion

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Putin thotë se ekonomia ruse i ka rezistuar presionit perëndimor

para 4 dite - Gazeta Express

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Sanksionet e reja të BE-së, Putin: Ekonomia ruse është e qëndrueshme

para 4 dite - Tetova Sot

Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se ekonomia ruse i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi. Duke folur përmes lidhjes video në një takim të fokusuar në projektbuxhetin...

Putin thotë se ekonomia ruse i ka rezistuar presionit perëndimor

para 4 dite - GazetaBlic

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Euronews

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin bën thirrje për marrjen e masave për rublën

para 4 dite - Arbresh

Presidenti rus, Vladimir Putin ka bërë thirrje të hënën për masa të menjëhershme për ta mbështetur rublën, valutën e dobësuar ruse, teksa vendi po përballet me rritje të inflacionit. Sa i përket zhvlerësimit...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit të paprecedentë perëndimor

para 4 dite - ABC News

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Sanksionet e reja të BE-së, Putin: Ekonomia ruse është e qëndrueshme

para 4 dite - Lajm

Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se ekonomia ruse i ka rezistuar “presionit të jashtëm të paprecedentë” nga Perëndimi. Duke folur përmes lidhjes video në një takim të fokusuar në projektbuxhetin...

Putin: Inflacioni një nga problemet kryesore në ekonominë ruse

para 4 dite - Anadolu Agency

Moskë Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka deklaruar se inflacioni është një nga problemet kryesore në ekonominë e vendit të tij, transmeton Anadolu. Putin mori pjesë në takimin e mbajtur përmes video...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit të paprecedentë perëndimor

para 4 dite - Shenja

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi. Lideri rus e përshkroi situatën ekonomike në vend si të qëndrueshme...

Putin: Ekonomia ruse i ka rezistuar presionit të "paprecedentë" perëndimor

para 4 dite - Dosja.al

RUSI- Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi të hënën se ekonomia e Rusisë i ka rezistuar presionit të jashtëm të paprecedentë nga Perëndimi, raporton CNN . Ai e përshkroi situatën ekonomike në vend si...

Ministri gjerman i Financave: Ekonomia vazhdon të jetë fortë pavarësisht recesionit

para 5 dite - Telegrafi

Ministri Financave, Christian Lindner tha se ekonomia gjermane mund të dalë nga recesioni në vitin 2024. Ministrat dhe krerët e bankave qendrore nuk kishin receta të gatshme për problemet e shumta me të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK