Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”, përcjell Klankosova.tv. “Programi...

Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë...

Osmani ishte në misionin e Kenisë në Nju Jork, Ruto e quan shtet Kosovën, zbulon pritjet qe i ka nga dialogu

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Presidenti i Kenisë, William Ruto, ka ndarë pamje nga takimi që zhvilloi me presidenten Vjosa Osmani, në Nju Jork. Presidenti Ruto deklaron se vendi që ai udhëheq vlerëson iniciativën e përbashkët të Bashkimit...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - RTK

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë...

Osmani takon kryeministrin e Libanit, në fokus zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Top Channel

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - OraInfo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. “Programi historik Kosova Compact,...

Osmani takon kryeministrin e Libanit, në fokus zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Zhurnal

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani ishte në misionin e Kenisë në Nju Jork, Ruto e quan shtet Kosovën, zbulon pritjet qe i ka nga dialogu

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Kenisë, William Ruto, ka ndarë pamje nga takimi që zhvilloi me presidenten Vjosa Osmani, në Nju Jork. Presidenti Ruto deklaron se vendi që ai udhëheq vlerëson iniciativën e përbashkët të Bashkimit...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright (FOTO)

para 8 muajve - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”, përcjell Klankosova.tv. Osmani këtë...

Pacolli pas takimt të Osmanit me Presidentin e Kenisë: Për mua interesat e vendit janë gjithmonë para atyre politike

para 8 muajve - Indeks online

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - Zeri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. “Programi historik Kosova Compact,...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - GazetaBlic

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. Osmani këtë takim e ka konsideruar...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - Bota Sot

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. Osmani këtë takim e ka konsideruar...

Reagon Pacolli pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - OraInfo

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, ka reaguar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i lumtur...

Osmani takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani e falënderon presidentin e Kenias për njohjen e pasaportave të Kosovës

para 8 muajve - Koha.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar në New York me presidentin e Kenias, William Ruto. Në takim Osmani e ka falënderuar Ruton për vendimin që ka marrë Kenia së fundi për njohjen e pasaportave...

Osmani në New York takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Bota Sot

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - GazetaBlic

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Osmani takoi presidentin e Kenias, William Ruto

para 8 muajve - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë...

Osmani takon presidentin e Kenias, flasin për thellim të marrëdhënieve diplomatike

para 8 muajve - Bota Sot

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë...

Osmani në New York takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Zeri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani takohet me presidentin e Kenias, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidentin e Kenias, William Ruto, të hënën e 18 shtatorit. Bashkë me homologun e saj, Osmani ka diskutuar për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve....

Osmani e presidenti kenian, flasin për mundësinë e bashkëpunimit ekonomik ndërmjet Kosovës dhe Kenias

para 8 muajve - Telegrafi

Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë takim, Osmani...

Osmani takohet me kryeministrin e Libanit, tregon çka bisedoi me të

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në Neë York me kryeministrin e Libanit, Najib_Mikati Në këtë takim është folur për përpjekjet e Kosovës dhe Libanit për afrimin e vendeve dhe popujve mes...

Osmani në New York takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani takohet me Kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë dhe fuqizim të marrëdhënieve diplomatike

para 8 muajve - Bota Sot

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me Kryeministrin e Libanit, Najib Mikati, në New York, ku mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara. Sipas njoftimit të Presidencës, në këtë takim,...

Osmani takohet me kryeministrin e Libanit, thekson përkushtimin për formalizimin e marrëdhënieve diplomatike

para 8 muajve - OraInfo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në New York me kryeministrin e Libanit, Najib_Mikati. Në këtë takim është folur për përpjekjet e Kosovës dhe Libanit për afrimin e vendeve dhe popujve mes...

Osmani në New York takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - GazetaBlic

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani takon kryeministrin e Libanit, Najib Mikati

para 8 muajve - Kallxo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Sipas...

Osmani takon Presidentin e Kenisë, dostin e Pacollit

para 8 muajve - Gazeta Express

Në kuadër të vizitës së saj në ShBA, presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim edhe me presidentin e Kenias, William Ruto. Teksa ka ndarë pamje nga takimi me të, Osmani tha se me Ruton kanë...

Presidentja Osmani takohet me homologun e Kenias, flasin për afrimin e vendeve dhe popujve

para 8 muajve - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë...

Osmani takon presidentin e Kenias, flet për përkushtimin e Kosovës në disa fusha

para 8 muajve - Indeks online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William...

Osmani takoi presidentin e Kenias, temë thellimi i bashkëpunimit ekonomik

para 8 muajve - RTK

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Sipas...

Osmani takohet me presidentin e Kenias, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve

para 8 muajve - Syri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidentin e Kenias, William Ruto, të hënën e 18 shtatorit. Bashkë me homologun e saj, Osmani ka diskutuar për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve....

Presidentja Osmani takoi presidentin e Kenisë, William Ruto

para 8 muajve - Kallxo

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenisë, William...

Osmani falënderon presidentin e Kenias për njohjen e pasaportave të Kosovës

para 8 muajve - Zeri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto në kuadër të sesionit të 78-të të Asamblesë së Kombeve të Bashkuara. Osmani e ka falënderuar homologun Ruto...

Osmani takon Presidentin e Kenisë, u diskutua për mundësinë e bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve

para 8 muajve - OraInfo

Në kuadër të vizitës së saj në ShBA, presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim edhe me presidentin e Kenias, William Ruto. Teksa ka ndarë pamje nga takimi me të, Osmani tha se me Ruton kanë...

Osmani takoi presidentin e Kenias, William Ruto

para 8 muajve - GazetaBlic

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William...

Presidentja Osmani takon Alice Albright në ShBA

para 8 muajve - Pressonline

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, është takuar sot me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Lajmin e bëri të ditur vetë shefja e shtetit me anë të një postimi në rrjetin social “X”....

Osmani në SHBA takon kryeministrin e Libanit: E fton në Forumin global të Grave, Paqes dhe Sigurisë që do mbahet në Prishtinë

para 8 muajve - Lajmi.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në Neë York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Infokusi

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Presidenti i Kenias reagon pas takimit me Osmanin, tregon pritjet e tij nga dialogu

para 8 muajve - Arbresh

Presidenti i Kenias, William Ruto ka shkruar pas takimit me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani. Me anë të një postimi në platformën “X” (Ish-Twitter), Ruto i është referuar Kosovës si shtet ndonëse, Kenia...

Osmani takohet me Alice Albright, diskutojnë për programin “Kosova Compact”

para 8 muajve - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Me anë të një postimi në “X”(ish-Twitter), Osmani ka thënë se programi historik Kosova Compact është...

Pas takimit me Osmanin, Presidenti i Kenias, William Ruto e quan shtet Kosovën

para 8 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Kenisë, William Ruto, ka ndarë pamje nga takimi që zhvilloi me presidenten Vjosa Osmani, në Nju Jork. Presidenti Ruto deklaron se vendi që ai udhëheq vlerëson iniciativën e përbashkët të Bashkimit...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - Epoka e Re

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. Osmani këtë takim e ka konsideruar...

Osmani takohet me Alice Albright

para 8 muajve - Dukagjini

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim me një takim me kryeshefen e Korporatës së Sfidës së Mijëvjeçarit (MCC), Alice Albright. Kështu bëri të ditur vetë presidentja në llogarinë e saj...

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright (FOTO)

para 8 muajve - Gazeta10

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright. Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”. “Programi historik Kosova Compact,...

Osmani e njofton kryeministrin e Libanit për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - Periskopi

Osmani e njofton kryeministrin e Libanit për zhvillimet e fundit në Kosovë 18 Sep, 22:50 Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve...

Osmani takohet me presidentin e Kenisë, ai e quan shtet Kosovën

para 8 muajve - Shqip

Presidenti i Kenisë, William Ruto, ka ndarë pamje nga takimi që zhvilloi me presidenten Vjosa Osmani, në Nju Jork. Presidenti Ruto deklaron se vendi që ai udhëheq vlerëson iniciativën e përbashkët të Bashkimit...

Osmani takohet me kryeministrin e Libanit, biseduan për marrëdhëniet dypalëshe

para 8 muajve - Shqip

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar në New York me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në këtë takim është folur për përpjekjet e Kosovës dhe Libanit për afrimin e vendeve dhe popujve...

Ende nuk u prit nga Biden në SHBA: Osmani takon homologun nga Kenia e Afrikës

para 8 muajve - Lajmi.net

Ende nuk është pritur në organizim nga presidenti Amerikan Joe Biden, por presidentja Vjosa Osmani e cila po qëndron në New York, nuk ka “nejt” bash kot krejt. Në njoftimin e presidencës, ata thonë që...

Osmani takon Presidentin e Kenisë, dostin e Pacollit

para 8 muajve - Infokusi

Në kuadër të vizitës së saj në ShBA, presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim edhe me presidentin e Kenias, William Ruto. Teksa ka ndarë pamje nga takimi me të, Osmani tha se me Ruton kanë...

Pacolli për takimin e Osmanit me Presidentin e Kenias: I lumtur që miku im takoi Presidenten tonë

para 8 muajve - Arbresh

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar pas takimit të presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani me presidentin e Kenias William Ruto. Pacolli me anë të një postimi në Facebook, është shprehur...

Pacolli reagon pas takimit të Osmanit me Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Bota Press

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit që presidentja Osmani pati me homologun e saj të Kenisë, William Ruto. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Pacolli është shprehur i...

Takimi i Osmanit me Presidentin e Kenias, reagon Pacolli: I lumtur që miku im takoi Presidenten tonë

para 8 muajve - Epoka e Re

Behgjet Pacolli ka reaguar pas takimit të Presidentes Vjosa Osmani me homologun e saj nga Kenia, William Ruto, që është mik i mirë i Pacollit. Teksa tha se interesat e shtetit të Kosovës për të janë primare,...

Osmani takon presidentin e Kenias, flasin për thellim të marrëdhënieve diplomatike

para 8 muajve - Pressonline

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë...

Osmani takohet me kryeministrin e Libanit, tregon çka bisedoi me të

para 8 muajve - Epoka e Re

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në Neë York me kryeministrin e Libanit, Najib_Mikati Në këtë takim është folur për përpjekjet e Kosovës dhe Libanit për afrimin e vendeve dhe popujve mes...

Osmani takon kryeministrin e Libanit, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

para 8 muajve - ATV Live

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani takon presidentin e Kenias, flasin për thellim të marrëdhënieve diplomatike

para 8 muajve - ATV Live

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William Ruto. Në këtë...

Osmani takohet me kryeministrin e Libanit, e ftoi në Forumin global të Grave, Paqes dhe Sigurisë

para 8 muajve - Dukagjini

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë qëndrimit të saj në qytetin New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e...

Osmani takohet me kryeministrin libanez, e fton të marrë pjesë në Forumin Global të Grave

para 8 muajve - Arbresh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib...

Osmani në New York diskuton për zhvillimet e fundit në Kosovë me kryeministrin e Libanit

para 8 muajve - Gazeta Metro

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Libanit, Najib Mikati. Në...

Osmani takon presidentin e Kenias, William Ruto gjatë qëndrimit të saj në New York

para 8 muajve - Arbresh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William...

Osmani takon Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William...

Presidentja Osmani takoi presidentin e Kenias, William Ruto

para 8 muajve - Epoka e Re

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar një takim me presidentin e Kenias, William...

Osmani takohet me presidentin e Kenias, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve

para 8 muajve - Dukagjini

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidentin e Kenias, William Ruto, të hënën e 18 shtatorit. Bashkë me homologun e saj, Osmani ka diskutuar për thellimin e marrëdhënieve midis dy vendeve....

Osmani takon Presidentin e Kenisë

para 8 muajve - Gazeta10

Në kuadër të vizitës së saj në ShBA, presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim edhe me presidentin e Kenias, William Ruto. Teksa ka ndarë pamje nga takimi me të, Osmani tha se me Ruton kanë...

Osmani takon shoqatat e komunitetit në New York

para 9 muajve - RTV 21

Presidentja e Kosoves, Vjosa Osmani pati një takim me shoqatat e komunitetit shqiptar në New York, takim ky që u organizua nga kryetri i këshillit për diasporën Mark Gjonaj. Korrespodenti i RTV21 në SHBA,...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Zhurnal

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Zeri

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - OraInfo

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli: Edhe një orë arrij në Nju Jork për t’u prezantuar në takimet e mia të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara. Por jo vetëm ajo, por në Nju Jork do të jetë edhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli....

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Parrotlla

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

“Takime të rëndësishme për Kosovën”, pas Osmanit edhe Pacolli shkon në New York

para 9 muajve - Lajmi.net

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se është pak para mbërritjes në New York. Ai ka thënë se atje do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën, shkruan Lajmi.net Këtë e ka bërë...

“Takime të rëndësishme për Kosovës”, pas Osmanit edhe Pacolli shkon në New York

para 9 muajve - Lajmi.net

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se është pak para mbërritjes në New York. Ai ka thënë se atje do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën, shkruan Lajmi.net Këtë e ka bërë...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Periskopi

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën 17 Sep, 21:39 Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës...

Pacolli sot mbërrin në New York, thotë se do të ketë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Gazeta Metro

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli që është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës është nisur për në New York. Pacolli ka thënë se atje do të mbërrijë sot dhe do të ketë siç thotë ai...

Pacolli : Edhe pak arrij në Nju Jork për t’u prezantuar në takimet e mia të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara. Por jo vetëm ajo, por në Nju Jork do të jetë edhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli....

Pacolli: Edhe një orë arrij në Nju Jork për t’u prezantuar në takimet e mia të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Epoka e Re

Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve të Bashkuara. Por jo vetëm ajo, por në Nju Jork do të jetë edhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli....

Pacolli udhëton për në New York, thotë se do të zhvillojë takime të rëndësishme për Kosovën

para 9 muajve - Arbresh

Ish-Presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se është një orë larg nga arritja në New York. Me anë të një postimi në Facebook, Pacolli ka thënë se do të zhvillojë disa takime të rëndësishme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK