Kush ishin 7 shtetasit e Maqedonisë në hotelin pranë Manastirit Banjska në Zveçan?

para 5 muajve - Ina

Ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut dje papritur dha lajmin se në hotelin spa “Rajska Banja” (Banja e Parajsës) pranë Manastirit të Banjskës në Zveçan ishin gjetur edhe shtatë shtetas të saj. Por...

Shtetasit e Maqedonisë së Veriut kthehen të sigurtë në shtëpi nga Banjska

para 5 muajve - DW

Shtatë shtetasit maqedonas që ndodheshin në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të shoqëruar nga policia kosovare u kthyen në Maqedoninë e Veriut. Shtatë shtetasit maqedonas...

Pas ngjarjes në Banjskë, shtetasit maqedonas kthehen të sigurt në shtëpi

para 5 muajve - RTK

Disa shtetas maqedonas, të cilët ndodheshin në një hotel afër Manastirit të Banjskës, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, pas ngjarjes janë kthyer të sigurt në Maqedoninë e Veriut....

Ekipi i pelegrinazhit largohet nga Manastiri i Banjskës

para 5 muajve - GazetaBlic

Ekipi i pelegrinazhit i cili po qëndronte në Manastirin e Banjskës, tashmë janë larguar që aty. Kështu shihet në një video ekskluzive të siguruar nga ekipi i RTV Dukagjinit i cili po e përcjellë të gjithë...

Kovaçevski dënoi sulmin në Kosovë dhe siguroi se situata e sigurisë në RMV është stabile

para 5 muajve - Portalb

Kryeministri Dimitar Kovaçevski dënoi ashpër sulmin e armatosur në Kosovë dhe shprehu mbështetjen e plotë ndaj KFOR-it për të gjitha aktivitetet e ardhshme që synojnë garantimin e paqes dhe stabilitetit...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - Syri.net Kosova

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Koha.net

Disa shtetas maqedonas të cilët gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, kur ndodhi sulmi ndaj policëve të Kosovës, janë kthyer në Maqedoninë e Veriut nën shoqërimin e Policisë. Këtë e ka bërë...

Pas ngjarjes në Banjskë, shtetasit maqedonas kthehen të sigurt në shtëpi

para 5 muajve - Arbresh

Disa shtetas maqedonas, të cilët ndodheshin në një hotel afër Manastirit të Banjskës, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, pas ngjarjes janë kthyer të sigurt në Maqedoninë e Veriut....

Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut që u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, ishin pelegrinë ortodoks

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 shtator – Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, të dielën kur ndodhi sulmi terrorist ndaj Policisë së Kosovës. Nga MPJ e Maqedonisë së Veriut kishin bërë...

Bujar Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Koha.mk

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut që u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, ishin pelegrinë ortodoks

para 5 muajve - Telegrafi

Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, të dielën kur ndodhi sulmi terrorist ndaj Policisë së Kosovës. Nga MPJ e Maqedonisë së Veriut kishin bërë të ditur se të njëjtit...

Osmani: Qytetarët tanë që sot në mëngjes ishin në Banjska janë nisur të sigurt për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 shtator – Qytetarët e Maqedonisë që qëndrojnë në një hotel në afërsi të manastirit në fshatin Banjskë në veri të Kosovës, ku dje ka ndodhur një sulm i armatosur, mëngjesin e sotëm janë nisur...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - Gazeta Express

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Albeu

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Ora news

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - OraInfo

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - Syri

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - Syri

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Ishin në hotelin pranë manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës, shtetasit e Maqedonisë nisen për në shtëpi

para 5 muajve - TV21

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka njoftuar janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë...

Bujar Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Telegrafi

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Osmani: Shtetasit e RMV-së janë nisur të sigurt për në shtëpi, të shoqëruar nga policia e Kosovës

para 5 muajve - Portalb

Pas intervistimit dhe analizave të zakonshme nga policia e Republikës së Kosovës, sot në mëngjes qytetarët tanë janë nisur të sigurt për në shtëpi, të shoqëruar nga policia e Kosovës. Rrethanat në të cilat...

Kovaçevski: Nuk ka indikacione për çrregullim të stabilitetit në Maqedoni! Mbështesim veprimet e KFOR-it në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

-Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Bujar Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Ina

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Zeri

Shtetasit maqedonas që ndodheshin dje në një hotel në afërsi të Manastirit të Banjskës janë kthyer në vendin e tyre nën shoqërimin e Policisë së Kosovës. Kështu bëri të ditur ministri i Punëve të Jashtme,...

Kovaçevski: Nuk ka indikacione për çrregullim të stabilitetit në Maqedoni! Mbështesim veprimet e KFOR-it në Kosovë

para 5 muajve - GazetaBlic

-Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Situata e tensionuar në Kosovë, Kovaçevski: Qytetarët tanë të jenë të qetë, nuk ka hapësirë për ç’rregullim të situatës

para 5 muajve - Politiko.mk

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Ekipi i pelegrinazhit largohet nga Manastiri i Banjskës (VIDEO)

para 5 muajve - Dukagjini

Ekipi i pelegrinazhit i cili po qëndronte në Manastirin e Banjskës, tashmë janë larguar që aty. Kështu shihet në një video ekskluzive të siguruar nga ekipi i RTV Dukagjinit i cili po e përcjellë të gjithë...

Bujar Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Bota Sot

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë që ishin në një hotel pranë manastirit Banjska në veri të Kosovës

para 5 muajve - Ina

“Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë e Kosovës, në fshatin Banjskë të Zveçanit janë nisur për shtëpi”. Kjo u bë...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - ABC News

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - GazetaBlic

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Ishin në hotelin pranë manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës, shtetasit e Maqedonisë nisen për në shtëpi

para 5 muajve - Derveni

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka njoftuar janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë...

Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Politiko.mk

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kovaçevski: Nuk ka indikacione për çrregullim të stabilitetit në Maqedoninë e Veriut! Mbështesim veprimet e KFOR-it në Kosovë

para 5 muajve - TV21

-Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Kovaçevski: Në lidhje me çështjen e sigurisë, në shtet qytetarët mund të jenë të qetë

para 5 muajve - Telegrafi

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Kovaçevski: Në lidhje me çështjen e sigurisë, në shtet qytetarët mund të jenë të qetë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 shtator – I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit...

Kovaçevski: Lidhur me gjendjen e sigurisë në shtet, qytetarët mund të jenë të qetë

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 25 shtator – Ngjarjet të cilat ndodhën sot i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit...

Garanci për sigurinë e shtetasve të RMV-së nga shërbimet e Kosovës pas incidentit në hotel

para 5 muajve - Revista

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kryeministri Dimitar Kovaçevski: Në komunikim të vazhdueshëm me aleatët për situatën në Kosovë

para 5 muajve - Revista

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Kthehen shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë

para 5 muajve - Dukagjini

Shtatë shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të hënën nën shoqërimin e policisë janë kthyer në Maqedoninë e...

Ka shtetas të Maqedonisë së Veriut që janë afër manastirit ku dje u zhvillua betejë e armatosur

para 5 muajve - Flaka

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kovaçevski: Në lidhje me çështjen e sigurisë, në shtet qytetarët mund të jenë të qetë

para 5 muajve - Bota Sot

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Osmani: Qytetarët e RMV-së që ishin në Manastir, sot janë nisur të sigurt për në shtëpi

para 5 muajve - Info7

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në rrjetin social facebook ka njoftuar se qytetarët e Maqedonisë që ishin në Manastir, sot janë nisur të sigurtë për në shtëpi, përcjellë Klan M. ”Pas intervistimit...

Kovaçevski dënon ngjarjet në veriun e Kosovës

para 5 muajve - Ina

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, ka reaguar për zhvillimet e djeshme në veriun e Kosovës, ku u vra një polic dhe dy të tjerë të plagosur si pasojë e një sulmi terrorist, që kishte...

Pas marrjes në pyetje, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Dosja.al

KOSOVË - Disa shtetas maqedonas që ishin akomoduar në një hotel afër vendit ku ndodhi sulmi ndaj policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin është bërë...

Osmani: Qytetarët tanë që sot në mëngjes ishin në Banjska janë nisur të sigurt për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës

para 5 muajve - Open-TV

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka njoftuar janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë...

Shtetasit e Maqedonisë të bllokuar në afërsi të manastirit ku ndodhi sulmi terrorist janë nisur për në shtëpi

para 5 muajve - Shenja

Ministri i punëve të jashtme, Bujar Osmani, ka njoftuar se personat nga Maqedonia e Veriut, të cilët kishin qenë afër manastirit ku janë strehuar terroristët serb në veri pas intervisitimit janë nisur...

Osmani: Qytetarët e RMV-së që ishin në Manastir, sot janë nisur të sigurt për në shtëpi

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në rrjetin social facebook ka njoftuar se qytetarët e Maqedonisë që ishin në Manastir, sot janë nisur të sigurtë për në shtëpi, përcjellë Klan M. ”Pas intervistimit...

Pas intervistimit dhe analizave, shtetasit maqedonas që ndodheshin afër Manastirit në Banjskë nisen për në Maqedoni

para 5 muajve - Top24

Shtetasit maqedonas që gjendeshin në një hotel afër Manastirit në Banjskë, ku ndodhi sulmi ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, janë nisur për në Maqedoninë e Veriut, nën shoqërimin e policisë. Lajmin...

Osmani: Shtetasit e RMV-së që ndodhen në Banjskë janë nisur për në shtëpi

para 5 muajve - Populli

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kovaçevski pas zhvillimeve në Kosovë: Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të jenë të qetë

para 5 muajve - Lideri

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Nisen për shtëpi shtatë shtetasit e Maqedonisë që ishin në fshatin Banjskë ku u zhvilluan përleshjet

para 5 muajve - Lideri

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka njoftuar janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë...

Kovaçevski: Nuk ka indikacione për çrregullim të stabilitetit në Maqedoninë e Veriut! Mbështesim veprimet e KFOR-it në Kosovë

para 5 muajve - Tetova Sot

-Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Ishin në hotelin pranë manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës, shtetasit e Maqedonisë nisen për në shtëpi

para 5 muajve - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka njoftuar janë nisur për në shtëpi 7 shtetasit e Maqedonisë së Veriut, që ishin në një hotel pranë manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan Policinë...

Situata e tensionuar në Kosovë, Kovaçevski: Qytetarët tanë të jenë të qetë, nuk ka hapësirë për ç’rregullim të situatës

para 5 muajve - Lapsi

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Osmani: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut që ndodhen afër manastirit në Banjskë janë të sigurt, po kthehen në shtëpi

para 5 muajve - Lapsi

Ministri i Jashtëm i RMV-së, Bujar Osmani njofton se shtetasit e tanë të cilët ndodhen në afërsi të manastirit Banjskë janë të sigurt dhe se janë nisur për në shtëpi të shoqëruar nga policia e Kosovës....

Kovaçevski: Nuk cënohet siguria e RMV-së, qytetarët të jenë të qetë!

para 5 muajve - TvNews

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Kovaçevski: Maqedonia e Veriut nuk rrezikon të destabilizohet

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Maqedonia e Veriut dënon sulmin ndaj Policisë së Kosovës në veri

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Tensionet në veri të Kosovës, Kovaçevski: Palët të ulen në dialog!

para 5 muajve - Java News

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës. Në një deklaratë për mediat, ai shkruan se është shumë e rëndësishme de-përshkallëzimi i situatës...

Kovaçevski ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës

para 5 muajve - Open-TV

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevsk, ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës. Kovaçevsk ka thënë se është në koordinim me partnerët strategjik në lidhje...

Kovaçevski: Nuk cënohet siguria e RMV-së, qytetarët të jenë të qetë!

para 5 muajve - Lajm

I dënoj ashpër ndodhitë që ndodhen dje, dhe shpreh dhe shpreh mbështetjen time të plotë në KFOR për te gjithë aksionet e ardhshme të cilat kanë për qëllim garantimin e paqes dhe stabilitetit në Kosovë...

Kovaçevski: Nuk ka indikacione për çrregullim të stabilitetit në Maqedoninë e Veriut! Mbështesim veprimet e KFOR-it në Kosovë

para 5 muajve - Top24

Ngjarjet të cilat ndodhën i dënoj fuqishëm dhe shpreh mbështetje të plotë për KFOR-in në të gjitha aktivitetet e ardhshme të cilat janë në drejtim të garantimit të paqes dhe stabilitetit në Kosovë dhe...

Kovaçevski dënon sulmin: Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Redaksia

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Kovaçevski dënon sulmin, thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Syri.net Kosova

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Kovaçevski reagon kështu: I dënoj ngjarjet që ndodhën sot, s’ka rrezik për sigurinë e Maqedonisë së Veriut

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevsk, ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës. Kovaçevsk ka thënë se është në koordinim me partnerët strategjik në lidhje...

Kovaçevski dënon sulmin: Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Kovaçevski reagon kështu: I dënoj ngjarjet që ndodhën sot, s’ka rrezik për sigurinë e Maqedonisë së Veriut

para 5 muajve - Bota Sot

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevsk, ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës. Kovaçevsk ka thënë se është në koordinim me partnerët strategjik në lidhje...

Tensionet në veri të Kosovës, Kovaçevski: Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Zeri

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës. Në një deklaratë për mediat, ai shkruan se është shumë e rëndësishme de-përshkallëzimi i situatës...

Kovaçevski dënon sulmin: Thirrje për de-përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Indeks online

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Kovaçevski dënon sulmin në veri të Kosovës: Thirrje palëve të ulen në dialog

para 5 muajve - Aktuale

Kryeministri, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë se është shumë e rëndësishme...

Kovaçevski dënon sulmin: Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës. Ai ka thënë se është shumë e rëndësishme...

Kovaçevski dënon sulmin: Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - OraInfo

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit, MPJ jep detajet

para 5 muajve - Aktuale

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë një polic të Kosovës,...

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës

para 5 muajve - TV21

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë...

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit, MPJ jep detajet

para 5 muajve - Alsat-M

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë një polic të Kosovës, njoftojnë nga MPJ.

Shtatë shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit, aty u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës

para 5 muajve - Zeri

Nga MPJ njoftojnë se shtatë shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi...

Kovaçevski ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevsk, ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës. Kovaçevsk ka thënë se është në koordinim me partnerët strategjik në lidhje...

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës

para 5 muajve - Telegrafi

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë...

MPJ, shtatë shtetas të RMV-së ndodhen në afërsi të manastirit ku u krye sulmi i armatosur në veri të Kosovës

para 5 muajve - Portalb

MPJ-ja informon se në orët e hershme të mëngjesit përmes telefonit të saj kujdestar është pranuar informacion për shtatë shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, njëri prej tyre fëmijë, të cilët...

7 shtetas të RMV-së janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët

para 5 muajve - Koha.mk

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Politiko.mk

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

Kovaçevski reagon kështu: I dënoj ngjarjet që ndodhën sot, s’ka rrezik për sigurinë e Maqedonisë së Veriut

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevsk, ka dënuar sulmin brutal në veri ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës. Kovaçevsk ka thënë se është në koordinim me partnerët strategjik në lidhje...

Kovaçevski dënon zhvillimet në veri: Të përshpejtohet integrimi në BE, për të ulur ndikimin e palëve të treta destabilizuese

para 5 muajve - Shenja

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, ka reaguar për zhvillimet në Kosovë, raporton SHENJA. Ai ka thënë se dënon fuqishëm ngjarjet në veri të Kosovës, ndërsa i shpreh përkrahje të plotë...

Thirrje për de përshkallëzim të situatës dhe palët të ulen në dialog

para 5 muajve - Pressonline

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar policor në mëngjesin e së dielës në Banjskë të Zveçanit. Ai ka thënë...

Kovaçevski dënon zhvillimet në veri: Të përshpejtohet integrimi në BE, për të ulur ndikimin e palëve të treta destabilizuese

para 5 muajve - Almakos

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, ka reaguar për zhvillimet në Kosovë, raporton SHENJA. Ai ka thënë se dënon fuqishëm ngjarjet në veri të Kosovës, ndërsa i shpreh përkrahje të plotë...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Tetova Sot

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Shenja

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Fakti Ditor

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Lapsi

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

Shtatë shtetas të Maqedonisë janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan terroristët që sulmuan policinë e Kosovës

para 5 muajve - Almakos

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehuan terroristët e armatosur serb, pasi...

7 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë në një hotel në afërsi të manastirit ku u strehuan sulmuesit e Policisë së Kosovës

para 5 muajve - Top24

Nga MPJ njoftojnë se 7 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve edhe një fëmijë, janë të vendosur në një hotel në afërsi të Manastirit ku sot u strehun sulmuesit e armatosur serb, pasi vranë...

Lajm i Fundit: Shtatë maqedonas gjenden në Banjskë të Zveçanit

para 5 muajve - Lideri

Një grup shtetasish maqedonas janë bllokuar edhe në fshatin serb Banjsko, ku gjatë gjithë ditës ka vazhduar konflikti i armatosur mes një grupi ende të panjohur dhe policisë së Kosovës, njofton MPJ, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK