Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat

para 3 jave - RTV 21

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë shpreh shqetësimin e saj lidhur me thellimin e diskriminimit të sektorit privat...

Rritja e pagave në sektorin publik, po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% në 60%

para 3 jave - Syri.net Kosova

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë përmes një reagim publik kanë shprehur shqetësimin e tyre për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja...

Rritja e pagave në sektorin publik, Dhomat e Tregtisë: Po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% në 60%

para 3 jave - Telegrafi

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë përmes një reagim publik kanë shprehur shqetësimin e tyre për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja...

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat

para 3 jave - GazetaBlic

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë shpreh shqetësimin e saj lidhur me thellimin e diskriminimit të sektorit privat...

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat

para 3 jave - Bota Sot

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë shpreh shqetësimin e saj lidhur me thellimin e diskriminimit të sektorit privat...

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë: Po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% deri në 60%

para 3 jave - Zeri

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë, përmes një reagimi publik, ka shprehur shqetësim për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja e pagave...

Dhoma e Tregtisë kërkon trajtim dinjitoz për punëtorët privat

para 3 jave - RTK

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë në Kosovë (DhTIK) ka reaguar të hënën, kundër diferencimit të theksuar të të ardhurave ndërmjet sektorit publik dhe atij privat. Kjo Dhomë kërkon trajtim më dinjitoz për...

Rritja e pagave në sektorin publik, Dhomat e Tregtisë: Po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% në 60%

para 3 jave - ACTV

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë përmes një reagim publik kanë shprehur shqetësimin e tyre për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja...

Rritja e pagave në sektorin publik, Dhomat e Tregtisë: Po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% në 60%

para 3 jave - Infokusi

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë përmes një reagim publik kanë shprehur shqetësimin e tyre për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja...

Rritja e pagave në sektorin publik, Dhoma e Tregtisë: Po rritet diferenca me sektorin privat nga 25% në 60%

para 3 jave - Epoka e Re

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë përmes një reagim publik ka shprehur shqetësimin e tyre për thellimin e diskriminimit të sektorit privat krahasuar me atë publik, ku parashihet të bëhet ngritja e...

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat

para 3 jave - ATV Live

Dhoma e Tregtisë shpreh shqetësimin e saj lidhur me diskriminimin e sektorit privat Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Kosovë shpreh shqetësimin e saj lidhur me thellimin e diskriminimit të sektorit privat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK