Sot fillon Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu”

para 3 jave - Gazeta Express

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të mbahet në datat 20-27 nëntor në Tiranë. Shfaqjet e festivalit do të kenë hyrje të lirë për spektatorët, për t’u dhënë mundësinë secilit të ndjekin nga afër punën...

Sot fillon Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu”

para 3 jave - Top24

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të mbahet në datat 20-27 nëntor në Tiranë. Shfaqjet e festivalit do të kenë hyrje të lirë për spektatorët, për t’u dhënë mundësinë secilit të ndjekin nga afër punën...

Festivali i teatrit “Moisiu”, tri teatro kombëtare të Prishtinës, Shkupit e Tiranës, shfaqje te “Arturbina”

para 3 jave - Vizion Plus

Pas Maqedonisë së Veriut Festivali i Teatrit “Moisiu” mbërrin në kryeqytetin shqiptar, duke bërë bashkë tri teatrot kombëtare atë të Prishtinës, Shkupit dhe Tiranës. “Vojcek” është vepra që çel siparin...

Festivali ‘Moisiu’ bashkon teatrot e tri qyteteve shqiptare

para 3 jave - RTK

Për shtatë ditë me radhë, duke filluar nga sotme, Tirana do të jetë nikoqire e Festivalit të Teatrit Shqiptar “Moisiu”. Me shfaqje nga Teatri Kombëtar i Kosovës, Teatri i Shkupit dhe Teatri Kombëtar i...

Festivali i teatrit shqiptar “MOISIU” fillon sot, merret vesh edhe kush do të jetë në juri

para 3 jave - Koha.mk

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të filloj nga sot në Tiranë, e do të zgjasë deri më 27 nëntor. Së fundi, organizatorët zhvilluan një konferencë për mediet, në ArTurbina. Në fjalën e tyre, drejtuesit...

Festivali “Moisiu”, festë e Teatrit Shqiptar

para 3 jave - Java News

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të mbahet në datat 20-27 nëntor në Tiranë. Ky ballafaqim veprash, ku dominojnë ato të gjuhës shqipe, edhe si mënyrë për ta promovuar sa më shumë, ka nisur vitin...

Festivali “Moisiu” – bashkëpunim kulturor i 3 teatrove për promovimin e dramës shqipe

para 3 jave - Zhurnal

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të zhvillohet në Tiranë në periudhën e datave 20-27 nëntor, shkruan KultPlus. Kjo ngjarje e veçantë, do të karakterizohet me paraqitjen e veprave të shkruara nga...

Festivali “Moisiu” – bashkëpunim kulturor i 3 teatrove për promovimin e dramës shqipe

para 3 jave - Alsat-M

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të zhvillohet në Tiranë në periudhën e datave 20-27 nëntor, shkruan KultPlus. Kjo ngjarje e veçantë, do të karakterizohet me paraqitjen e veprave të shkruara nga...

Festivali “Moisiu”, festë e Teatrit Shqiptar, mbahet në Tiranë më 20–27 nëntor

para 3 jave - RTSH

Festivali i Teatrit Shqiptar “Moisiu” do të mbahet në datat 20-27 nëntor në Tiranë. Ky ballafaqim veprash, ku dominojnë ato të gjuhës shqipe, edhe si mënyrë për ta promovuar sa më shumë, ka nisur vitin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK