Sherr mes nxënësve në Pogradec/ Plagosen dy të miturit

para 3 jave - Top Channel

Dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin në një shkollë të Pogradecit. Gazetarja Dhorjela Çule mëson se adoleshentët kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme...

Sherr mes nxënësve në Pogradec/ Plagosen dy të miturit

para 3 jave - Bota Sot

Dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin në një shkollë të Pogradecit. Gazetarja Dhorjela Çule mëson se adoleshentët kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme...

Sherr mes dy nxënësve brenda ambienteve të gjimnazit në Buçimas, lëndohen rëndë në trup dhe fytyrë

para 3 jave - Gazeta Tema

Një sherr mes dy të nxënësve ka ndodhur brenda ambienteve të shkollës së mesme të Buçimasit. Burime policore bëjnë me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë ndërkohë...

E RËNDË në Pogradec/ Sherr mes nxënësve në shkollë, dy adoelshentë përfundojnë në spital

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Pogradec, ku disa nxënës janë përfshirë në një sherr. Mësohet se dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë....

E rëndë në Pogradec, plagosen dy nxënës

para 3 jave - Syri

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Mësohet se disa adoleshentë janë zënë me njëri tjetrin në ambientet e shkollës. Sherri ka ndodhur për motive të dobta, ndërkohë që dy prej tyre kanë mbetur...

Përleshje mes adoleshentësh në një shkollë në Pogradec, 2 në spital

para 3 jave - NOA

POGRADEC- Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Mësohet se dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme të...

Sherr mes të miturve në ambientet e shkollës në Pogradec/ Marrin dëmtime serioze në trup e fytyrë

para 3 jave - Vizion Plus

Një sherr midis dy të miturve është shënuar ditën e sotme brenda ambienteve të shkollës së mesme të Bucimasit në Pogradec. Burime bëjnë me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup...

LAJM I FUNDIT/ Sherr në një shkollë në Pogradec, zihen disa adoleshentë, 2 të lënduar

para 3 jave - Dosja.al

LAJM I FUNDIT/ Sherr në një shkollë në Pogradec, zihen disa adoleshentë, 2 të lënduar

Pogradec/ Sherr mes dy të miturish brenda shkollës, dëmtime në trup dhe fytyrë

para 3 jave - FaxWeb

Sherr midis dy të miturve brenda ambienteve të shkollës së mesme të Buçimasit në Pogradec. Burime bëjnë me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë ndërkohë që minorenët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK