ASH në lidhje me akuzat e opozitës shqiptare: Lëvizja Besa të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - Koha.mk

Aleanca për Shqiptarët sot ka reaguar në lidhje me akuzat e opoztës shqiptare për të pasur një anëtarë në KSHZ. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

Reagon ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - TV21

Reagon ASH, nga ku thonë: “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike. Para se të kërkojnë anëtarin e KSHZ-së duke u thirur...

ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - Telegrafi

Aleanca për Shqiptarët sot ka reaguar në lidhje me akuzat e opoztës shqiptare për të pasur një anëtarë në KSHZ. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - Bota Sot

Aleanca për Shqiptarët sot ka reaguar në lidhje me akuzat e opoztës shqiptare për të pasur një anëtarë në KSHZ. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

Krerët e opozitës shqiptare takuan ambasadorin e BE-së në Shkup

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Kryetarët e partive opozitare shqiptare të koalicionit Lidhja Evropiane për Ndryshim zhvilluan sot një takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Duam që ta informojmë opinionin...

ASH reagon kundër opozitës për anëtarin e KSHZ-së

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Nga Aleanca për Shqiptarët e kanë cilësuar si të pabazë kërkesën e Lëvizjes Europiane për Ndryshim për anëtar në Komisionin Shtetëror Zgjedhor. Nga kjo parti thonë se asnjë parti prej...

Krerët e opozitës shqiptare takuan ambasadorin e BE-së në Shkup, ja çfarë biseduan?

para 3 jave - Ina

Kryetarët e partive opozitare shqiptare të koalicionit Lidhja Evropiane për Ndryshim zhvilluan sot një takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Duam që ta informojmë opinionin e gjërë, që ne...

ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - Shenja

Aleanca për Shqiptarët sot ka reaguar në lidhje me akuzat e opoztës shqiptare për të pasur një anëtarë në KSHZ. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

Kërkesa për anëtar në KSHZ, ASH: Asnjëri prej LEN-it nuk ka garuar vetë në zgjedhje dhe nuk i ka fituar mandatet nga lista e tyre

para 3 jave - TV21

Nga Aleanca për Shqiptarët e kanë cilësuar si të pabazë kërkesën e Lëvizjes Europiane për Ndryshim për anëtar në Komisionin Shtetëror Zgjedhor. Nga kjo parti thonë se asnjë parti prej LEN-it, respektivisht...

ASH nuk e jep vendin në KSHZ, i përgjigjet partive opozitare shqiptare

para 3 jave - Ina

Aleanca për Shqiptarët (ASH) vlerëson se reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike lidhur me kërkesën për anëtarin e...

ASH reagon kundër opozitës për anëtarin e KSHZ-së

para 3 jave - Flaka

Nga Aleanca për Shqiptarët e kanë cilësuar si të pabazë kërkesën e Lëvizjes Europiane për Ndryshim për anëtar në Komisionin Shtetëror Zgjedhor. Nga kjo parti thonë se asnjë parti prej LEN-it, respektivisht...

Lidhja Evropiane për Ndryshim, Geer-it: Mungesa e një anëtari nga opozita shqiptare në KSHZ është në kundërshtim me vlerat evropiane

para 3 jave - Telegrafi

Liderët e Lidhjes Evropiane për Ndryshim sot kanë takuar ambasadorin e BE-së në RMV, David Geer. Në këtë takim kanë riafirmuar vendosmërinë për rrugën e vendit drejt Bashkimit Europian dhe informuam për...

ASH: Reagimi i partive të sotme opozitare për KZHZ-në është i pabazë

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike. Para se të kërkojnë anëtarin e KSHZ-së duke u thirur në...

Lidhja Evropiane për Ndryshim, Geer-it: Mungesa e një anëtari nga opozita shqiptare në KSHZ është në kundërshtim me vlerat evropiane

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Liderët e Lidhjes Evropiane për Ndryshim sot kanë takuar ambasadorin e BE-së në RMV, David Geer. Në këtë takim kanë riafirmuar vendosmërinë për rrugën e vendit drejt Bashkimit Europian...

ASH reagon kundër opozitës për anëtarin e KSHZ-së

para 3 jave - Gazeta Express

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar sot ndaj partive opozitare në lidhje me emërimin e anëtarit të KSHZ-së. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

Krerët e opozitës shqiptare takuan ambasadorin e BE-së në Shkup, ja çfarë biseduan?

para 3 jave - Almakos

Kryetarët e partive opozitare shqiptare të koalicionit Lidhja Evropiane për Ndryshim zhvilluan sot një takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Duam që ta informojmë opinionin e gjërë, që ne...

LEN kërkon të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ, thonë se pushteti mund të manipulojë në zgjedhjet e ardhshme

para 3 jave - TV21

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim ankohen se edhe pse opozita shqiptare ka zgjedhur kandidatin për anëtarin e KSHZ-së, konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është...

Lidhja Evropiane për Ndryshim, Geer-it: Mungesa e një anëtari nga opozita shqiptare në KSHZ është në kundërshtim me vlerat evropiane

para 3 jave - Tetova Sot

Liderët e Lidhjes Evropiane për Ndryshim sot kanë takuar ambasadorin e BE-së në RMV, David Geer. Në këtë takim kanë riafirmuar vendosmërinë për rrugën e vendit drejt Bashkimit Europian dhe informuam për...

LEN: Të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ!

para 3 jave - Klan Macedonia

ASH: REAGIMI I PARTIVE TË OPOZITËS – I PABAZË Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar...

ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020, kur duke qenë madje pjesë e listave të përbashkëta me koalicionin “MOZEME”

para 3 jave - Koha News

Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike. Para se të kërkojnë anëtarin e KSHZ-së duke u thirur në opozitë, Lëvizja Besa...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Koha News

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike! Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë...

ASH: Lëvizja Besa duhet të pranojë manipulimin e vitit 2020

para 3 jave - Almakos

Aleanca për Shqiptarët sot ka reaguar në lidhje me akuzat e opoztës shqiptare për të pasur një anëtarë në KSHZ. “Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës...

(FOTO) LEN realizuan takim me euroambasadorin Geer

para 3 jave - Populli

Tre liderët e partive opozitare shqiptare, Mexhiti, Kasami dhe Gashi sot kanë realizuar takim me euroambasadorin në vend, David Geer, informon POPULLI.mk Lexo më tepër se çfarë u bisedua në takim: Të dashur...

ASH reagon kundër opozitës për anëtarin e KSHZ-së

para 3 jave - Lideri

Nga Aleanca për Shqiptarët e kanë cilësuar si të pabazë kërkesën e Lëvizjes Europiane për Ndryshim për anëtar në Komisionin Shtetëror Zgjedhor. Nga kjo parti thonë se asnjë parti prej LEN-it, respektivisht...

Lidhja Europiane për Ndryshim kërkon përfaqësimin e saj në KSHZ

para 3 jave - Telegrafi

Të premten, kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka njoftuar zyrtarisht se Abdush Demiri është kandidati i Lidhjes Europiane për Ndryshim për postin e anëtarit të ri të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve...

LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Alsat-M

Nëse institucionet shtetërore mbajnë peng pozitën e anëtarit të KSHZ-së dhe nuk zgjedhin anëtar të propozuar nga opozita, për këtë do të informohen ambasadat e huaja. Kështu thonë nga Lidhje Evropiane...

Lidhja Europiane për Ndryshim kërkon përfaqësimin e saj në KSHZ

para 3 jave - Bota Sot

Të premten, kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka njoftuar zyrtarisht se Abdush Demiri është kandidati i Lidhjes Europiane për Ndryshim për postin e anëtarit të ri të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve...

Krerët e opozitës shqiptare takuan ambasadorin e BE-së në Shkup, ja çfarë biseduan?

para 3 jave - Top24

Kryetarët e partive opozitare shqiptare të koalicionit Lidhja Evropiane për Ndryshim zhvilluan sot një takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Duam që ta informojmë opinionin e gjërë, që ne...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Ina

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Aktuale

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

(VIDEO) LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje të lira

para 3 jave - Shenja

Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike. Kështu deklarojnë nga Lidhja Evropiane për Ndryshim. Ardian Demiri nga Lëvizja Demokratike, tha se konkursi...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Klan Macedonia

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim përmes një konferene për media thonë se pa anëtar të opozitë shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, përcjellë Klan M. ”Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të...

ASH reagon kundër opozitës për anëtarin e KSHZ-së

para 3 jave - Tetova Sot

Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike informonTetovasot. Para se të kërkojnë anëtarin e KSHZ-së duke u thirur në...

Liderët e LEN-it takuan ambasadorin e BE-së, David Geer

para 3 jave - Tetova Sot

Krerët e partive që përbëjnë Lidhjen Europiane për Ndryshim, sot kanë realizuar takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Në këtë takim riafirmuam vendosmërinë për rrugën tonë drejt Bashkimit...

LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Shenja

Të premten, kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka njoftuar zyrtarisht se Abdush Demiri është kandidati i Lidhjes Europiane për Ndryshim për postin e anëtarit të ri të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve...

LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje të lira

para 3 jave - Lideri

Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike. Kështu deklarojnë nga Lidhja Evropiane për Ndryshim. Ardian Demiri nga Lëvizja Demokratike, tha se konkursi...

LEN: Pa anëtarin e opozitës shqiptare në KSHZ, s’mund të ketë zgjedhje fer!

para 3 jave - Tetova Sot

Lidhja Europiane për Ndryshim e përbërë nga partitë opozitare shqiptare, vlerëson se pa anëtarin e opozitës shqiptare në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!...

Liderët e LEN-it takuan ambasadorin e BE-së, David Geer

para 3 jave - TvNews

Krerët e partive që përbëjnë Lidhjen Europiane për Ndryshim, sot kanë realizuar takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Në këtë takim riafirmuam vendosmërinë për rrugën tonë drejt Bashkimit...

Liderët e LEN-it takuan ambasadorin e BE-së, David Geer

para 3 jave - Zyrtare

Krerët e partive që përbëjnë Lidhjen Europiane për Ndryshim, sot kanë realizuar takim me ambasadorin e BE-së në Shkup, David Geer. “Në këtë takim riafirmuam vendosmërinë për rrugën tonë drejt Bashkimit...

LEN kërkon anëtarin e KSHZ-së, përgjigjet ASH-ja

para 3 jave - Top24

Reagimi i partive të sotshme opozitare është i pabazë dhe vetëm dëshmon mungesën e kozistencës së qëndrimeve të tyre politike. Para se të kërkojnë anëtarin e KSHZ-së duke u thirur në opozitë, Lëvizja Besa...

LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje të lira dhe demokratike!

para 3 jave - TvNews

Nëse institucionet shtetërore mbajnë peng pozitën e anëtarit të KSHZ-së dhe nuk zgjedhin anëtar të propozuar nga opozita, për këtë do të informohen ambasadat e huaja. Kështu thonë nga Lidhje Evropiane...

LEN: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Almakos

Të premten, kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka njoftuar zyrtarisht se Abdush Demiri është kandidati i Lidhjes Europiane për Ndryshim për postin e anëtarit të ri të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve...

LEN: Pa anëtarin e opozitës shqiptare në KSHZ, s’mund të ketë zgjedhje fer!

para 3 jave - Lideri

Lidhja Europiane për Ndryshim e përbërë nga partitë opozitare shqiptare, vlerëson se pa anëtarin e opozitës shqiptare në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!...

LEN: Pa anëtarin tonë në KSHZ, s’ka zgjedhje të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Populli

Nëse institucionet shtetërore mbajnë peng pozitën e anëtarit të KSHZ-së dhe nuk zgjedhin anëtar të propozuar nga opozita, për këtë do të informohen ambasadat e huaja. Kështu thonë nga Lidhje Evropiane...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pa anëtar të opozitës shqiptare në KSHZ, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!

para 3 jave - Pa censure

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

LEN: Pa anëtarin e opozitës shqiptare në KSHZ, s’mund të ketë zgjedhje fer!

para 3 jave - Top24

Lidhja Europiane për Ndryshim e përbërë nga partitë opozitare shqiptare, vlerëson se pa anëtarin e opozitës shqiptare në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, nuk mund të ketë zgjedhje fer, të lira dhe demokratike!...

LEN: Xhaferi të veprojë në bazë të Kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - TV21

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim nëpërmjet një kumtese në media bëjnë të ditur se konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit,...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të Kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Portalb

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim përmes një kumtese dërguar mediave kërkojnë nga kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi që të veprojë sa më shpejtë në suaza të Kushtetutës dhe ligjeve përkatëse, të cilët theksojnë...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Aktuale

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, z. Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

LEN: Kryetari i Kuvendit të veproj në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Top24

Lidhja Europiane për Ndryshim përmes një kumtese për media ka kërkuar nga kryetari i kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi qëtë veproj në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Telegrafi

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veproj në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 19 nëntor – Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, z. Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Bota Sot

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

LEN insiston për anëtarin e KSHZ

para 3 jave - Flaka

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Të zgjidhet anëtari i Opzitës shqiptare në KSHZ!

para 3 jave - Klan Macedonia

TALAT XHAFERI TË VEPROJË KONFORM KUSHTETUTËS Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veproj në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Klan Macedonia

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim kanë kërkuar kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ, ku sipas tyre duhet të veproj në bazë të Kushtetutët, përcjell Klan M. ”Konkursi...

KUMTESË/Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Koha News

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, z. Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Ina

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Tetova Sot

Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve tashmë është mbyllur dhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi po ashtu është i njoftuar se kandidat i Lidhjes Europiane për Ndryshim...

LEN: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Shenja

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Tetova Sot

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

LEN: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Lideri

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veproj në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - TvNews

Nga Lidhja Europiane për Ndryshim kanë kërkuar kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ, ku sipas tyre duhet të veproj në bazë të Kushtetutët. ”Konkursi për zgjedhjen...

LEN: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Almakos

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Kryetari i Kuvendit të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ

para 3 jave - Almakos

Lidhja Europiane për Ndryshim bëri thirrje që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të veprojë në bazë të kushtetutës, të zgjidhet anëtari i opozitës në KSHZ. “Konkursi për zgjedhjen e anëtarit të Komisionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK