Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - RTV 21

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Lufta Izrael-Hamas/ Hasani: 6 shqiptarë evakuohen nga Gaza për t’iu bashkuar pjesës tjetër të familjes

para 3 jave - Gazeta Tema

Një familje shqiptare prej 6 anëtarësh është evakuuar nga Gaza në vendin tonë. Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Igli Hasani në një postim në “X” shkruan se operacioni përfundoi me sukses falë bashkëpunimit...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare prej gjashtë anëtarësh

para 3 jave - Top Channel

Një familje shqiptare është evakuuar këtë të hënë nga Gaza, vendi ku bombardimet vazhdojnë që prej 7 tetorit. Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët e tyre të mitur u larguan nga Gaza dhe do t’i bashkohen...

Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Kallxo

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Një familje shqiptare me 6 persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. “Më në fund, Eiadi, gruaja...

U evakuua edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Portalb

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë, raporton REL . Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të...

Edhe një familje shqiptare e evakuuar nga Gaza

para 3 jave - Koha.mk

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Gazeta Express

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Një familje shqiptare evakuohet nga Gaza

para 3 jave - Klan Kosova

Një familje shqiptare gjashtë anëtarëshe është evakuar nga Gaza. Lajmi u bë i ditur nga ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani. Hasani tha se ata do t’i bashkohen pjesës tjetër të familjes që mbërritën...

Familja shqiptare i shpëton ferrit të luftës në Gaza, Hasani: Riatdhesimi ishte operacion sfidues

para 3 jave - Telegrafi

Një familje nga Shqipëria ka arritur të largohet nga zonat e konfliktit në Gaza, ku për më shumë se një muaj kanë vazhduar luftimet e ashpëra midis militantëve të Hamasit dhe forcave ushtarake të Izraelit....

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Gazeta Express

Një familje shqiptare me 6 persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. Lexo Edhe: “Më në fund, Eiadi,...

Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Zeri

Një familje nga Shqipëria ka arritur të largohet nga zonat e konfliktit në Gaza, ku për më shumë se një muaj kanë vazhduar luftimet e ashpëra midis militantëve të Hamasit dhe forcave ushtarake të Izraelit....

Riatdhesohet familja shqiptare nga Gaza, Ministria e Jashtme: Operacioni u ...

para 3 jave - BalkanWeb

Një familje shqiptare është riatdhesuar nga Gaza e cila prej më shumë se një muaji është epiqendër e luftimeve të përgjakshme që ka lënë pas rreth 13 mijë palestinezë të vdekur. Ministri i Jashtëm, Igli...

Kthehet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Klan

Kthehet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë Një familje shqiptare e përbërë nga 6 persona është kthyer nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri...

Një familje shqiptare 6-anëtarëshe kthehet nga Gaza, arrin në Shqipëri

para 3 jave - Bota Sot

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka njoftuar se një familje shqiptare 6-anëtarëshe është larguar sot nga Gaza dhe se do t’i bashkohen pjesës tjetër të familjes që kanë mbërritur në Shqipëri...

Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Evropa e Lirë

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Lufta në Gaza, evakuohet një tjetër familje shqiptare

para 3 jave - Albeu

Një familje shqiptare është riatdhesuar nga Gaza e cila prej më shumë se një muaji është epiqendër e luftimeve të përgjakshme që ka lënë pas rreth 13 mijë palestinezë të vdekur. Ministri i Jashtëm, Igli...

Riatdhesohet nga Gaza familja shqiptare, Hasani: Operacioni sfidues u krye me sukses

para 3 jave - Ora news

Një familje shqiptare u riatdhesua nga Gaza, duke iu bashkuar kështu edhe pjesës tjetër të kësaj familje që erdhën në vend në fillim të muajit. Lajmi u bë i ditur nga ministri i Jashtëm, Igli Hasani në...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Indeks online

Një familje shqiptare me 6 persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. “Më në fund, Eiadi, gruaja...

Familja shqiptare i shpëton ferrit të luftës në Gaza, Hasani: Riatdhesimi ishte operacion sfidues

para 3 jave - Zeri

Një familje nga Shqipëria ka arritur të largohet nga zonat e konfliktit në Gaza, ku për më shumë se një muaj kanë vazhduar luftimet e ashpëra midis militantëve të Hamasit dhe forcave ushtarake të Izraelit....

Arrijnë të largohen nga Gaza familja shqiptare 6 antarëshe

para 3 jave - GazetaBlic

Jabë evakuar një familje shqiptare me 6 persona nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. “Më në fund, Eiadi, gruaja e...

Riatdhesohet familja shqiptare nga Gaza. Hasani: Operacion i suksesshëm

para 3 jave - NOA

Riatdhesohet familja shqiptare nga Gaza. Lajmin e ka konfirmuar ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani. POSTIMI I IGLI HASANIT: Më në fund, Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët e tyre të...

“Operacioni u krye me sukses”- Ministria e Jashtme jep lajmin: Riatdhesohet nga Gaza familja shqiptare

para 3 jave - Panorama

Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka dhënë lajmin se një familje shqiptare është riatdhesuar nga Gaza e cila prej më shumë se një muaji është epiqendër e luftimeve të përgjakshme që ka lënë pas rreth 13...

Të bllokuar mes luftës/ Riatdhesohet nga Gaza familja shqiptare, si u krye operacioni

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një familje shqiptare, e cila ishte bllokuar në Gaze mes luftimeve, është rikthyer në Shqipëri. Lajmi ne ka dhënë Ministri i Jashtëm Igli i Hasani, i cili shprehet se një pjesë e kësaj familje erdhën në...

Një tjetër familje shqiptare evakuohet nga Gaza

para 3 jave - Gazeta Tema

Një tjetër familje shqiptare është larguar nga Gaza dhe kanë mbërritur në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga ministri i jashtëm, Igli Hasani, i cili ka konfirmuar se Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët...

Riatdhesohet familja shqiptare nga Gaza, Hasani: Operacion i suksesshëm

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një familje shqiptare është riatdhesuar nga Gaza e cila prej më shumë se një muaji është epiqendër e luftimeve të përgjakshme që ka lënë pas rreth 13 mijë palestinezë të vdekur. Ministri i Jashtëm, Igli...

Lufta Izrael-Hamas/ Hasani: 6 shqiptarë evakuohen nga Gaza për t’iu bashkuar pjesës tjetër të familjes

para 3 jave - Vizion Plus

Një familje shqiptare prej 6 anëtarësh është evakuuar nga Gaza në vendin tonë. Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Igli Hasani në një postim në “X” shkruan se operacioni përfundoi me sukses falë bashkëpunimit...

Gaza, familja shqiptare i shpëton ferrit të luftës, Hasani: Riatdhesimi ishte operacion sfidues

para 3 jave - RTSH

Një familje shqiptare i ka shpëtuar ferrit të luftës mes Izraelit dhe Hamasit në Gaza. Familja është riatdhesuar nga Gaza, ku prej më shumë se një muaji është kthyer në qendër të luftimeve të përgjakshme...

Riatdhesohet familja shqiptare nga Gaza, Hasani tregon shtetet të cilat bashkëpunuan në operacion

para 3 jave - Opinion

Ministri i Jashtëm, Igli Hasani ka njoftuar se kanë mbërritur në Shqipëri dhe 6 persona të tjerë, të cilët ndodheshin në zonën e konfliktit në Gaza. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ministri shkruan...

Kthehet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Klan Macedonia

Një familje shqiptare e përbërë nga 6 persona është kthyer nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani, i cili bën me dije...

Evakuohet edhe një familje shqiptare nga Gaza

para 3 jave - Tetova Sot

Edhe një familje tjetër shqiptare është evakuuar nga Rripi i Gazës, njoftuan autoritetet e Shqipërisë. Një çift dhe katër fëmijët e tyre tashmë gjenden në Egjipt dhe brenda 72 orësh do të nisen drejt Shqipërisë,...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare prej gjashtë anëtarësh

para 3 jave - Lexo

Një familje shqiptare është evakuuar këtë të hënë nga Gaza, vendi ku bombardimet vazhdojnë që prej 7 tetorit. Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët e tyre të mitur u larguan nga Gaza dhe do t’i bashkohen...

Ministria e Jashtme jep lajmin: Riatdhesohet nga Gaza familja shqiptare. Operacioni u krye me sukses

para 3 jave - Java News

Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka dhënë lajmin se një familje shqiptare është riatdhesuar nga Gaza e cila prej më shumë se një muaji është epiqendër e luftimeve të përgjakshme që ka lënë pas rreth 13...

Arrijnë të largohen nga Gaza familja shqiptare 6 antarëshe

para 3 jave - Top24

Jabë evakuar një familje shqiptare me 6 persona nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. “Më në fund, Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët e tyre të mitur u larguan nga Gaza dhe do t’i bashkohen...

Kthehet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Fakti Ditor

Një familje shqiptare e përbërë nga 6 persona është kthyer nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani, i cili bën me dije...

Një tjetër familje shqiptare evakuohet nga Gaza

para 3 jave - Bota Press

Një tjetër familje shqiptare është larguar nga Gaza dhe kanë mbërritur në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga ministri i jashtëm, Igli Hasani, i cili ka konfirmuar se Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Gazeta10

Një familje shqiptare me 6 persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani. Më në fund, Eiadi,...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Shqip

Një familje shqiptare me gjashtë persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. Më në fund, Eiadi, gruaja...

Edhe një familje shqiptare me 6 anëtarë evakuohet nga Gaza

para 3 jave - TRT Balkan

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, përmes një postimi në rrjetet sociale njoftoi se operacioni për zhvendosjen e tyre përfundoi me sukses mesditën e sotme. “Më në fund, Eiadi, gruaja e tij dhe...

Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Ekonomia Online

Një familje shqiptare me 6 persona është evakuar nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani. “Më në fund, Eiadi, gruaja...

Një tjetër familje shqiptare evakuohet nga Gaza

para 3 jave - Gazeta Metro

Një tjetër familje shqiptare është larguar nga Gaza dhe kanë mbërritur në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga ministri i jashtëm, Igli Hasani, i cili ka konfirmuar se Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët...

Një familje shqiptare 6-anëtarëshe kthehet nga Gaza, arrin në Shqipëri

para 3 jave - Dukagjini

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka njoftuar se një familje shqiptare 6-anëtarëshe është larguar sot nga Gaza dhe se do t’i bashkohen pjesës tjetër të familjes që kanë mbërritur në Shqipëri...

Kthehet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarë

para 3 jave - Zyrtare

Një familje shqiptare e përbërë nga 6 persona është kthyer nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit me Hamasin. Largimin e sigurt të tyre e ka njoftuar ministri i Jashtëm Igli Hasani, i cili bën me dije...

Luftimet në Gaza, riatdhesohet familja shqiptare, Hasani: Operacion i suksesshëm

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË -Luftimet në Gaza, riatdhesohet familja shqiptare POSTIMI I IGLI HASANIT: Më në fund, Eiadi, gruaja e tij dhe katër fëmijët e tyre të mitur u larguan nga Gaza dhe do t'i bashkohen pjesës tjetër...

6 të kthyer të tjerë nga Gaza, ministri Igli Hasani: Operacioni sfidues përfundoi me sukses

para 3 jave - FaxWeb

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Evropës, Igli Hasani përmes një postimi në rrjetin social Facebook bën me dije se 6 shqiptarë janë larguar nga Gaza dhe pritet të mbërrijnë në Shqipëri. Hasani shprehet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK