Në 10 muaj eksportet bien me 350 milionë euro

para 3 jave - Syri.net Kosova

Eksportet kane vijuar të ulen edhe gjate muajit tetor. Në 10 muajt e parë të vitit janë 350 milionë euro më pak mallra të eksportuara. Dy grupet më të goditura janë lëndët e para si dhe grupi i tekstileve...

Eksportet ranë me 350 milionë euro/ Eksportet më të goditura, prodhimet e sektorit fason

para 3 jave - Top Channel

Eksportet kane vijuar të ulen edhe gjate muajit tetor. Në 10 muajt e parë të vitit janë 350 milionë euro më pak mallra të eksportuara. Dy grupet më të goditura janë lëndët e para si dhe grupi i tekstileve...

Eksportet ranë me 350 milionë euro/ Eksportet më të goditura, prodhimet e sektorit fason

para 3 jave - Gazeta Tema

Eksportet kane vijuar të ulen edhe gjate muajit tetor. Në 10 muajt e parë të vitit janë 350 milionë euro më pak mallra të eksportuara. Dy grupet më të goditura janë lëndët e para si dhe grupi i tekstileve...

Në 10 muaj eksportet bien me 350 milionë euro

para 3 jave - Syri

Eksportet kane vijuar të ulen edhe gjate muajit tetor. Në 10 muajt e parë të vitit janë 350 milionë euro më pak mallra të eksportuara. Dy grupet më të goditura janë lëndët e para si dhe grupi i tekstileve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK