Operacioni në kryeqytet, me urdhër të SPAK! Arrestohet Erzen Breçani e Dedan Gjoni, në kërkim Ervin Mata

para 3 jave - Top Channel

Kur në kryeqytet mijëra tifozë u dyndën drejt Arenës Kombëtare për të ndjekur ndeshjen mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, forcat e policisë mësynë pranë një biznesi pranë stadiumit, ku në pranga me urdhër...

‘Lidhje me grupet kriminale’/ Arrestohet shefi i krimeve i Komisariatit Nr. 6 në Tiranë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Policia ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një operacion të gjerë në vend, duke arrestur disa persona me urdhër të SPAK. Sipas burimeve, në pranga ka rënë edhe shefi i krimeve në komisariatin nr.6 në kryeqytet...

Shoqërohet ish-drejtori i policisë së Tiranës dhe 11 persona të tjerë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim...

Aksioni i SPAK/ Grup i strukturuar kriminal, trafik droge dhe sigurim i kus...

para 3 jave - BalkanWeb

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksionin e mbrëmjes së sotme të SPAK, ku u lëshuan 11 urdhërarreste. Në një raportim live në News24, gazetarja Lala u shpreh se ndaj tyre...

Në pranga me urdhër të SPAK, kush është shefi i krimeve të Kom. 6 i arrestu...

para 3 jave - BalkanWeb

Midis të arrestuarve mbrëmjen e sotme në operacionin e gjerë të SPAK është edhe Dedan Gjoni, shef i krimeve në komisariatin e Policisë numër 6. Burime për Balkanweb bëjnë me dije se arrestimet kanë ardhur...

Ky është shefi i policisë i arrestuar në Tiranë, akuzat ndaj tij

para 3 jave - Albeu

Policia ka ekzekuuar 11 urdhërarreste të lëshuara nga SPAK mbrëmjen e sotme. Mes të arrestuarve ishin ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, djalii tij i madh, 7 policsë, si dhe shefi i...

Operacion në kryeqytet, shoqërohen policë e ish-policë, mes tyre Erzen Breçani

para 3 jave - Top Channel

Një operacion policor po zhvillohet në kryeqytet, ku janë shoqëruar disa policë e ish-policë. 12 persona, të dyshuar si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, janë shoqëruar gjatë operacionit. Burime...

Të dhënat dolën nga aplikacioni “Sky Ecc”/ Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani me djalin e tij, në pranga edhe shefi i krimeve në Komisariatin nr.6...

para 3 jave - Panorama

Mes personave të arrestuar nga operacioni i SPAK është edhe Dedan Gjoni, shef i krimeve në komisariatin e Policisë numër 6. Sipas News24 arrestimet kanë ardhur pas ç’kodimit të aplikacionit “Sky ECC”,...

Djali i Breçanit i martuar me motrën e Ervin Matës/ Ish-drejtori i policisë i “mbronte krahët” krushkut

para 3 jave - Gazeta Shqip

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste, pas një operacioni të ndërmarrë mbrëmjen e sotem, për të goditur një grup të struktura kriminal. Urdhër-arreste janë lëshuar edhe për Erzen Breçanin dhe djali i tij Eralbi...

Kush është shefi i komisariatit Nr.6 që u arrestua sonte, të dhënat dolën nga aplikacioni 'Sky Ecc'

para 3 jave - Syri

Midis të arrestuarve mbrëmjen e sotme në operacionin e gjerë të SPAK është edhe Dedan Gjoni, shef i krimeve në komisariatin e Policisë numër 6. Burime për Balkanweb bëjnë me dije se arrestimet kanë ardhur...

Operacioni i SPAK, masë sigurie edhe për Ervin Matën. U përfshi në përplasj...

para 3 jave - BalkanWeb

Midis personave të cilëve ka lëshuar urdhër-arresti Prokuroria e Posaçme, është edhe Ervin Matën. Ndërsa ende nuk dihet zyrtarisht akuza që rëndon mbi të, Mata u përfshi në një ngjarje të rëndë në zonën...

Operacion në kryeqytet, shoqërohet ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani

para 3 jave - Top Channel

Një operacion policor po zhvillohet në kryeqytet, ndërsa në pranga ka rënë ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani. Burime për gazetaren Anila Hoxha thonë se Breçani po shoqërohet drejt Drejtorisë së Policisë...

U përfshi në vrasjen e bujshme në ish-Bllok, SPAK lëshon urdhër arrest edhe për Ervin Matën

para 3 jave - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacioni i SPAK, ku janë lëshuar 11 urdhër arreste të akuzuar për vepra të renda kriminale. Sipas News24, urdhër arrest është lëshuar edhe për Ervin Matën, i cili ka...

Lëshohet urdhër-arrest për Matën, i njohur për përplasjen me Martinajn

para 3 jave - Gazeta Tema

SPAK ka lëshuar urdhër-arrest për 11 persona, mes të cilëve edhe ndaj biznesmenit Ervin Mata, si dhe ndaj ish-drejtuesit të Policisë, Erzen Breçani. Mata është një emër i njohur për drejtësinë, pas përplasjes...

Zbardhen akuzat ndaj të arrestuarve me urdhër të SPAK, nga grup i strukturuar kriminal, trafik droge deri në sigurim i kushteve për vrasje

para 3 jave - Syri

Zbardhen detaje të reja në lidhje me aksionin e mbrëmjes së sotme të SPAK, ku u lëshuan 11 urdhërarreste. Mësohet se ndaj tyre rëndojnë akuzat si ‘Grup i strukturuar kriminal’, ‘trafik droge’ dhe ‘sigurim...

Lajm i fundit/ Nga aksioni i SPAK u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe ...

para 3 jave - BalkanWeb

Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh. Gazetarja Kolidiana Lala raporton për Balkanweb akuzohet për përkrahje të...

Shoqërohen me urdhër të SPAK 11 persona, mes tyre edhe punonjës policie

para 3 jave - Klan

Shoqërohen me urdhër të SPAK 11 persona, mes tyre edhe punonjës policie 11 persona janë shoqëruar nga policia me urdhër të SPAK mbrëmjen e sotme. Gazetarja e Klan News, Glidona Daci, mëson se hetimet po...

SPAK në aksion/ U arrestua Erzen Breçani, në kërkim i biri. Zbardhen akuzat për ish-drejtuesin e Policisë Tiranë

para 3 jave - Bota Sot

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste për disa perona, mes tyre emra të njohur. Gazetarët e ABC News raportojnë se është arrestuar ish-drejtuesi i policisë Tiranë Erzen Breçani, ndërsa është shpallur në kërkim...

Aksioni i SPAK në Tiranë, urdhër arresti edhe për Ervin Matën

para 3 jave - Bota Sot

Një operacion është zhvilluar këtë të hënë në Tiranë. SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste. Gazetari Ermal Vija tha për ABC se masë arresti është lëshuar edhe për Ervin Matën. Ervin Mata është një emër i...

11 të arrestuar në Tiranë, mes tyre Breçani dhe djali i tij! Zbardhet akuza

para 3 jave - Albeu

Mbrëmjen e sotme Poliçia ka vënë në pranga 11 persona, mes tyre ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, si dhe djali i tij. Burime konfirmojnë se arrestimi i tyre është bërë nga krimi ekonomik....

Nag Breçani te Ervin Mata, 11 të arrestuar me urdhër të SPAK! Zbardhen akuzat

para 3 jave - Albeu

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme SPAK, po kryen aksione në disa zona të kryeqytetit, për arrestimin e 11 personave. Deri tani në pranga ka rënë ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës,...

Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij. Ja për çfarë akuzohen

para 3 jave - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish-zyrtari i lartë i policise, Erzen Breçani. Sipas News24, në pranga ka përfunduar edhe shefi i krimeve të komisariatit numër 6,...

Operacion i SPAK, arrestohet ish-zyrtari i lartë i Policisë Erzen Breçani dhe 11 persona të tjerë

para 3 jave - Panorama

Në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme, Policia ka zhvilluar një operacion në Tiranë dhe mësohet se mes personave të arrestuar është dhe ish-zv.drejtori i Policisë Tiranë, Erzen Breçani. Në pranga ka...

“Armiku” i Ervis Martinajt/ SPAK lëshon urdhër-arrest për biznesmenin e përplasjes së bujshme në ish-bllok

para 3 jave - Gazeta Shqip

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin që po zhvillohet mbrëmjen e sotme nga SPAK. Mësohet se janë lëshuar urdhër-arrest për 11 persona, mes të cilëve edhe ndaj biznesmenit Ervin Mata, si...

DETAJE nga operacioni i SPAK/ Jo vetëm Breçani, në pranga edhe djali i tij i madh

para 3 jave - Gazeta Shqip

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish-zyrtari i lartë i policise, Erzen Breçani. Mësohet se në pranga ka përfunduar edhe djali i tij i madh, i cili akuzohet për përkrahje...

Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij. Ja për çfarë akuzohet

para 3 jave - Gazeta Tema

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish-zyrtari i lartë i policise, Erzen Breçani. Sipas News24, në pranga ka përfunduar edhe djali i tij i madh. Ai akuzohet për përkrahje...

Të akuzuar për vrasje dhe drogë/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i Breçanit dhe djalit të tij

para 3 jave - Vizion Plus

Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i Erzen Breçanit dhe personave të tjerë. Në pranga ka rënë djali i madh i Breçanit, i cili akuzohet për trafik droge dhe pastrim parash. Ndërsa ish- zyrtari i...

Detaje të reja/ SPAK lëshon urdhër arresti edhe për Ervin Matën, ja lidhja e tij me djalin e Breçanit

para 3 jave - Vizion Plus

Gazetari i Vizion Plus Esido Barkaj ka mësuar detaje të reja nga arrestimet e sotme në Tiranë. Përveç arrestimit të Erzen Breçanit, djalit të tij dhe 7 punonjësve të policisë, masë arresti është lëshuar...

Operacion i SPAK, prangoset ish- nëndrejtori i policisë së Tiranës, Erzen Breçani dhe 10 efektivë

para 3 jave - RTSH

Prangoset ish- nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani bashkë me një nga djemtë e tij, Eralb Breçani. Në pranga kanë rënë edhe 10 persona te tjerë mes tyre edhe policisë dhe ish- policë. Nga burime...

Aksioni i SPAK/ Lëshohet urdhër-arresti edhe për Ervin Matën, i përfshirë në masakrën e ish-Bllok-ut në 2018

para 3 jave - Opinion

SPAK ka lëshuar një urdhër-arresti edhe për Ervin Matën, një emër i njohur për drejtësinë edhe për përplasjen e bujshme që ka pasur me Ervis Martinajn në 2018 në një lokal në ish-Bllok, ku mbeti i vrarë...

‘Lidhje me grupet kriminale’/ Arrestohet shefi i krimeve i Komisariatit Nr. 6 në Tiranë

para 3 jave - Syri

Policia ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një operacion të gjerë në vend, duke arrestur disa persona me urdhër të SPAK. Sipas burimeve, në pranga ka rënë edhe shefi i krimeve në komisariatin nr.6 në kryeqytet...

Aksioni i SPAK/ Arrestimi i Erzen Breçanit, për çfarë akuzohet

para 3 jave - Opinion

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me arrestimin e ish-drejtorin e Policisë së Tiranës, Erzen Breçani. Mësohet se policia ka arrestuar gjatë aksionit edhe djalin e madh të tij. Breçani akuzohet për përkrahje...

Erzen Breçani shoqërohet në polici së bashku me 11 persona të tjerë

para 3 jave - Syri

Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona të tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme....

Operacion i madh policor në Tiranë, arrestohet Erzen Breçani

para 3 jave - Bota Sot

Një operacion policior është zhvilluar këtë të hënë në Tiranë. Gazetari Ermal Vija tha për “ABC” se ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani është ndaluar. Ende nuk dihen arsyet. Gjithashtu mësohet se nga...

“Blindohet” Tirana, 11 të arrestuar me urdhër të SPAK, mes tyre Breçani dhe disa policë

para 3 jave - Albeu

Një aksion i policisë së shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme (SPAK) ka sjellë arrestimin e ish-Drejtorit të Policisë, Erzen Breçani, dhe 11 efektivëve. Burime për AlbEu.com. bëmë me dije se...

Operacion i SPAK, arrestohet ish-drejtori i policisë Erzen Breçani bashkë me 11 persona të tjerë

para 3 jave - Ora news

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashkë me 11 persona të tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim...

Operacion i SPAK, shoqërohet ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani së bashku me 11 persona të tjerë

para 3 jave - Panorama

Me urdhër të Prokurorisë së Posaçme është zhvilluar një operacion në Tiranë dhe mësohet se mes personave të shoqëruar është dhe ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani. Si rezultat i operacionit deri më...

LAJM I FUNDIT: Arrestohet Erzen Breçani dhe 11 persona të tjerë, si grup i strukturuar kriminal

para 3 jave - Gazeta Tema

Ish-drejtuesi i policisë Erzen Breçani, është arrestuar nga policia më urdhër të SPAK. Burime jozyrtare konfirmojnë se është duke u finalizuar një operacion me disa urdhër arreste, mes tyre punonjës e...

E FUNDIT/ Arrestohet ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani, e pëson edhe shefi i Krimeve në Komisariatin 6

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici mbrëmjen e sotme. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim me...

Shoqërohet në komisariat për llogari të SPAK Erzen Breçani dhe disa persona të tjerë, mes tyre edhe punonjës policie

para 3 jave - Vizion Plus

Ish-drejtuesi i lartë i policisë, Erzen Breçani dhe disda persona të tjerë janë shoqëruar mbrëmjen e sotme në komisariatin e policisë. Burime për Vizion Plus bëjnë me dijse se shoqërimi i tyre është bërë...

Aksioni i SPAK në Tiranë/ Arrestohet edhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6

para 3 jave - NOA

TIRANË- Shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6 në Tiranë është arrestuar mbrëmjen e sotme. Në aksionin e policisë me urdhër të SPAK, janë shoqëruar gjithej 12 persona në Tiranë. Mes të arrestuarëve është...

Shoqërohet ish-drejtori i policisë së Tiranës dhe 11 persona të tjerë

para 3 jave - Syri

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim...

Arrestohet ish-drejtori i policisë së Tiranës dhe 11 persona të tjerë

para 3 jave - Opinion

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim...

Lajmi i fundit/ Shoqërohet në polici ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani. Në pranga edhe 11 persona të tjerë

para 3 jave - NOA

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici, bashke me 11 persona të tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në...

E FUNDIT/ Arrestohet Erzen Breçani

para 3 jave - Albeu

Ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani ka rënë në prangat e policisë mbrëmjen e somte. Burime bëjnë me dije se ndalimi i Breçanit është bërë gjatë një aksioni të policisë i cili po kryhet n disa zona të...

Operacioni ‘Metamorfoza’, faza e dytë: SPAK lëshon urdhër-arreste për 7 efektivë policie

para 3 jave - Java News

SPAK po zhvillon një aksion, ku ka lëshuar 11 urdhër-arreste të cilët akuzohen për disa akuza nga pastrim parash, grup i strukturuar kriminal, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim...

SPAK zbërthen mesazhet e “SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe djali i tij! Zbardhen akuzat

para 3 jave - Lexo

11 persona janë arrestuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në një operacion të madh policor me urdhër të Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), për goditjen e një grupi të...

Plagosja e Martinajt/ SPAK lëshon urdhër-arresti për Ervin Matën, i përfshirë në masakrën në ish-Bllok në 2018

para 3 jave - Java News

Burime për Report Tv bëjnë me dije se është lëshuar urdhër-arresti edhe për Ervin Matën, një emër i njohur për drejtësinë edhe për përplasjen e bujshme që ka pasur me Ervis Martinajn në 2018 në një lokal...

EMRI/ SPAK, urdhër-arresti për shefin e Krimeve të komisariatit nr.6: Akuzohet për sigurim të kushteve për vrasje

para 3 jave - Java News

SPAK ka lëshuar urdhër-arresti për shefin e Krimeve të Komisariatit numër 6 në Tiranë Dedan Gjoni. Ndaj këtij të fundit janë ngritur disa akuza për vepra të rënda penale. Një prej akuzave të ngritura është...

Arrestimi i Erzen Breçanit, në pranga edhe djali i tij. Akuzat: Trafik droge, vrasje, pastrim parash…!

para 3 jave - Java News

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani. Sipas burimeve, në pranga ka përfunduar edhe djali i tij i madh. Ai akuzohet për...

Operacion i madh me 11 të arrestuar në Tiranë, shoqërohet edhe Erzen Breçani

para 3 jave - Lexo

Ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani është mes të arrestuarve të një operacioni të madh policor që po realizohet këtë mbrëmje në Tiranë, mëson Voxnews.al. Burime bëjnë me dije se operacioni është organizuar...

Operacion i SPAK, shoqërohet ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani së bashku me 11 persona të tjerë

para 3 jave - Java News

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë. SPAK ka lëshuar 11 urdhër-arreste. Deri më tani raportohet për disa të arrestuar në Tiranë. Në...

Aksioni në Tiranë, kush janë të arrestuarit e tjerë, 7 efektivë policie në pranga

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- 8 persona janë vënë në pranga mbrëmjen e sotme nga urdhër-arrestet e lëshuara nga SPAK. Mes të arrestuarve sot janë 7 efektivë policie. SPAK gjithsej ka lëshuar 11 urdhër-arreste. Në kërkim është...

Breçani doli nga përgjimet e aplikacionit Sky-Ecc, urdhër arresti dhe për Ervin Matën

para 3 jave - FaxWeb

Ditën e sotme SPAK ka lëshuar disa urdhra arresti, si pasojë e të cilave u bë e mundur shoqërimi në polici i ish-drejtorit Erzen Breçani dhe i shefit të krimeve të Komisariatit nr. 6 në Tiranë Dedan Gjoni....

Mega-operacion i SPAK në Tiranë, 11 të arrestuar – mes tyre edhe drejtues policie. Akuzat nga pastrim parash te ndihmë në vrasje

para 3 jave - Shqip

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashkë me 11 persona të tjerë, me urdhër të SPAK. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim...

SPAK lëshon urdhër-arresti për shefin e Krimeve të komisariatit nr.6

para 3 jave - JOQ Albania

Ditën e sotme SPAK ka vepruar me “dorë të hekurt” ku ka lëshuar urdhër-arresti për shefin e Krimeve të Komisariatit numër 6 në Tiranë Dedan Gjoni. Ndaj këtij të fundit janë ngritur disa akuza për vepra...

SPAK lëshon urdhër-arrest për Ervin Matën, një nga trafikantët më të kërkuar të drogës

para 3 jave - JOQ Albania

Ditën e sotme SPAK ka lëshur urdhër-arresti për Ervin Matën, një person që njihet për “bëmat” e tij në botën e krimit në Shqipëri. Ervin Mata, i njohur si "Boli" konsiderohet si një prej trafikantëve më...

Emër i njohur për policinë, lëshohet urdhër arresti dhe për Ervin Matën

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Një tjetër urdhër arresti që është lëshuar nga SPAK mbrëmjen e sotme është edhe ndaj Ervin Matës. Ende nuk dihet nëse Mata është vënë në pranga nga policia. Ndërkohë që arsyet për urdhër arrestet...

Pas Breçanit, arrestohet dhe djali i tij, akuzohen për përkrahje të autorit në krim

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Pas ish-drejtorit të Policisë Erzen Breçani është arrestuar dhe djali i tij i madh. Mësohet se Breçani së bashku me djalin akuzohen për përkrahje të autorit në krim. Ata dyshohet se kanë ndihmuar...

DETAJE/ Grup i strukturuar kriminal, trafik droge dhe shpërdorim detyre, cilat janë akuzat që rëndojnë mbi të arrestuarit e aksionit të sotëm

para 3 jave - Dosja.al

DETAJE/ Grup i strukturuar kriminal, trafik droge dhe shpërdorim detyre, cilat janë akuzat që rëndojnë mbi të arrestuarit e aksionit të sotëm

SPAK urdhër arresti edhe për shefin e Komisariatit nr.6 në Tiranë, si dhe për djalin e Erzen Breçanit

para 3 jave - FaxWeb

Gjithashtu është lëshuar urdhër arresti edhe per shefin e krimeve te komisariatit numer 6 Dedan Gjoni. Ndaj ketij te fundit jane ngritur disa akuza per vepra te renda penale, nga ajo e sigurimit te kushte...

Shoqërohet me urdhër të SPAK ish-drejtori i policisë së Tiranës Erzen Breçani, akuzohet për përkrahje të autorit të krimit

para 3 jave - FaxWeb

Ish drejtori i policisë së Tiranës Erzen Breçani është shoqëruar në polici nga ish-kolegët e tij. Ai është shoqëruar dhe ndodhet në drejtorinë e policisë së Tiranës, në sajë të një operacioni që është...

Shoqërohet në polici Erzen Breçani

para 3 jave - JOQ Albania

Është shoqëruar në polici ish-drejtori I policisë Erzen Breçani. Mësohet nga mediat se si pasojë e një operacioni policior janë shoqëruar mbrëmjën e sotme 11 persona. Mes tyre është edhe ish-drejtori i...

Arrestohet ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani

para 3 jave - Epoka e Re

Një operacion i Prokurorisë së Posaçme SPAK ka bërë që në prangat e Policisë të bjerë edhe ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani. Po ashtu, 11 persona të tjerë bëhet me dije se janë arrestuar,...

Shoqërohen me urdhër të SPAK 11 persona, mes tyre edhe punonjës policie

para 3 jave - Zyrtare

11 persona janë shoqëruar nga policia me urdhër të SPAK mbrëmjen e sotme. Gazetarja e Klan News, Glidona Daci, mëson se hetimet po ndiqen nga prokurori Vladimir Mara. Sipas raportimeve paraprake, mes të...

Aksioni në Tiranë/ Arrestohet dhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6 në Tiranë është arrestuar mbrëmjen e sotme. Në aksionin e policisë me urdhër të SPAK, janë shoqëruar gjithej 12 persona në Tiranë. Mes të arrestuarëve është...

LAJM I FUNDIT/ Aksion në Tiranë, shoqërohet ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani

para 3 jave - Dosja.al

LAJM I FUNDIT/ Aksion në Tiranë, shoqërohet ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK