Kuvendi miratoi Rregulloren e re, votuan LSDM, BDI, VMRO DPMNE dhe të tjerët, përveç të majtës

para 3 jave - Alsat-M

Në kuadër të seancës së 131-të, sonte me 83 vota “pro” dhe dy “kundër”, Kuvendi miratoi Rregulloren e re të Kuvendit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm parlamentar. Rregullorja e re është rezultat...

OBRM-PDUKM: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Telegrafi

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e OBRM-PDUKM-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

VMRO-DPMNE: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Koha.mk

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e VMRO-DPMNE-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

Miratohet Rregullorja e re e punës në Kuvendin e RMV-së, zbatimi nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Telegrafi

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit. Rregullorja...

Deputeti nga Levica e gjuajti monitorin dhe disa grumbuj të letrave në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Portalb

Deputeti i partisë “Levica” në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, e ka shkatërruar monitorin e udhëheqësit të seancës, si dhe ka gjuajtur me një sasi të madhe të letrave në drejtim të kryesuesit, transmeton...

Kuvendi e miratoi Rregulloren e re për punë, do të zbatohet nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit....

OBRM-PDUKM: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Bota Sot

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e OBRM-PDUKM-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

Miratohet Rregullorja e re e punës, zbatimi nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Koha.mk

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit. Rregullorja...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm....

Miratohet Rregullorja e re e punës në Kuvendin e RMV-së, zbatimi nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Bota Sot

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit. Rregullorja...

VIDEO: Jo vetëm në Shqipëri ka dhunë, deputetët i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë zv.kryetarin e Kuvendit në Maqedoni

para 3 jave - Gazeta Tema

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe...

Video/ Tensione dhe në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut, deputetët e R...

para 3 jave - BalkanWeb

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe...

“E Majta”: Deputeti Ziberi nga BDI ka tentuar ta sulmojë Krmovin

para 3 jave - Telegrafi

Në seancën e tensionuar të sotme në Kuvend, deputeti nga radhët e BDI-së, Arben Ziberi ka tentuar të sulmojë deputetin e majtë Borisllav Krmov, por në mes tyre është futur kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi....

Seanca e Kuvendit në të cilën shqyrtohen amandamentet për Propozim Rregulloren përsëri është ndërprerë

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Në Kuvend përsëri është ndërprerë seanca e 131-të në të cilën deputetët deklarohen për amandamentet e parashtruara të deputetëve për Propozim Rregulloren e Kuvendit. Në mesin e tyre...

Kuvendi ndërpret seancën në të cilën shqyrtohen amandamentet për Propozim Rregulloren

para 3 jave - Koha.mk

Në Kuvend përsëri është ndërprerë seanca e 131-të në të cilën deputetët deklarohen për amandamentet e parashtruara të deputetëve për Propozim Rregulloren e Kuvendit. Në mesin e tyre janë edhe amandamentet...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Ina

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Jo vetëm në Shqipëri, incidente edhe në Maqedoninë e Veriut! Deputetët i thyejnë komjutein zv.kryetarit të Kuvendit (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të ‘Levicës’, opozitës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski...

VIDEO/ Jo vetëm në Shqipëri, incidente edhe në Shkup! Deputetët i thyejnë komjuterin zv.kryetarit të Kuvendit

para 3 jave - Ora news

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të ‘Levicës’, opozitës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski...

Deptetët maqedonas “kopjojnë” kolegët në Shqipëri/ Thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Gazeta Shqip

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të ‘Levicës’, opozitës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski...

Incident në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, sulmohet zv/kryeparlamentari Misovski

para 3 jave - Anadolu Agency

Shkup Seanca në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut pasditen sotme është ndërprerë, pasi dy deputetët e Partisë Levica (E Majta) sulmuan nënkryetarin e Kuvendit, Goran Misovski, duke hedhur drejt tij fletët...

Tensione në Parlament, deputetët i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë me dokumente zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Syri

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe...

Tensione në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut, deputetët i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Opinion

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe...

Xhaferi: Dëmin material të shkaktuar nga Kërmov do ta paguaj, rreth foltores deputeti nuk ka imunitet

para 3 jave - Flaka

Pas trazirave, sjelljeve të dhunshme, mallkimeve dhe ofendimeve në sallën e Kuvendit, të drejtuar nga dy deputetët e “Të Majtës” Borisllav Krmov dhe Dimitar Apasiev, shumica dhe VMRO-DPMNE miratuan rregulloren...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Politiko.mk

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

LSDM: Incidenti në Kuvend konfirmon atë që kemi thënë gjatë gjithë kohës

para 3 jave - Koha.mk

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

“E Majta”: Deputeti Ziberi nga BDI ka tentuar ta sulmojë Krmovin

para 3 jave - Bota Sot

Në seancën e tensionuar të sotme në Kuvend, deputeti nga radhët e BDI-së, Arben Ziberi ka tentuar të sulmojë deputetin e majtë Borisllav Krmov, por në mes tyre është futur kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi....

VMRO: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Tetova Sot

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e VMRO-DPMNE-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

Reagime ndaj inicidentit të shkaktuar nga E Majta: Dënim dhe thirrje që të veprojë Prokuroria

para 3 jave - Flaka

Pasi deputetët e Së Majtës, Borisllav Krmov dhe Dimitar Apasiev, në seancën e sotme thyen monitorin dhe mikrofonin dhe i hodhën amendamente nënkryetarit të Kuvendit, Goran Misovski, me reagime u kundërpërgjigjën...

Tensionet në Kuvend: A shpëton për një fije deputeti i së Majtës nga deputeti i BDI-së?!

para 3 jave - Flaka

Në Kuvend sot pati një sërë incidentesh, pasi E Majta protestoi për amendamentet, ndërsa deputetët Borisllav Krmov dhe Dimitar Apasiev hodhën amendamente ndaj nënkryetarit Goran Misovski, përcjell FLAKA....

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Telegrafi

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Kuvendi e miratoi Rregulloren e re për punë, do të zbatohet nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Shenja

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit. Rregullorja...

VMRO-DPMNE: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Flaka

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e VMRO-DPMNE-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Politiko.mk

Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra në drejtim...

Kuvendi miratoi Rregulloren e re, votuan LSDM, BDI, VMRO DPMNE dhe të tjerët, përveç të majtës

para 3 jave - TvNews

Në kuadër të seancës së 131-të, sonte me 83 vota “pro” dhe dy “kundër”, Kuvendi miratoi Rregulloren e re të Kuvendit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm parlamentar. Rregullorja e re është rezultat...

Incident në Kuvend! Dy deputetët e Levicës demolojnë dhe thyejnë kompjuterin, gjuajnë në drejtim të zv/kryeparlamentarit

para 3 jave - TV21

Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut sot ka pasur incident, përcjell TV21. Dy deputetët e Levicës kanë demoluar sallën e Kuvendit, ndërsa kanë gjuajtur me letra dhe gjësende në drejtim të zv/kryeparlamentarit....

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Flaka

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

(Video) Incident në Kuvend, deputetët e Levicës “sulmojnë” nënkryetarin Misovski

para 3 jave - Alsat-M

Deputetët e partisë “E Majta”, kanë shkaktuar kaos në Kuvend duke shkatërruar pajisjet elektronike. Raportohet se deputetët në fjalë kanë sulmuar dhe nënkryetarin e Kuvendit, Goran Misovski i cili ishte...

Deputetët e “Të Majtës” demolojnë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 20 nëntor – Dy deputetë të së “Majtës” kanë demoluar foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut. Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa kanë demoluar...

Incident/ Deputetët e “Levicës” demolojnë sallën e Kuvendit të RMV-së

para 3 jave - Gazeta Express

Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut sot ka pasur incident, përcjell TV21. Dy deputetët e Levicës kanë demoluar sallën e Kuvendit, ndërsa kanë gjuajtur me letra dhe gjësende në drejtim të zv/kryeparlamentarit....

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Ina

Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra në drejtim...

Tensione dhe në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut, deputetët e Levicës i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë me dokumente zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Panorama

Tensione dhe në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut, deputetët e Levicës i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë me dokumente zv/kryetarin e Kuvendit. Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë...

Seanca e Kuvendit në të cilën shqyrtohen amandamentet për Propozim Rregulloren përsëri është ndërprerë

para 3 jave - Shenja

Në Kuvend përsëri është ndërprerë seanca e 131-të në të cilën deputetët deklarohen për amandamentet e parashtruara të deputetëve për Propozim Rregulloren e Kuvendit. Në mesin e tyre janë edhe amandamentet...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Almakos

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës e thyen kompjuterin dhe gjuanin me letra zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Almakos

Incident në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. Seanca u ndërpre pasi dy deputetët e Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe më pas u lëshuan...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës “sulmojnë” nënkryetarin Misovski (VIDEO)

para 3 jave - Aktuale

Deputetët e partisë “E Majta”, kanë shkaktuar kaos në Kuvend duke shkatërruar pajisjet elektronike. Raportohet se deputetët në fjalë kanë sulmuar dhe nënkryetarin e Kuvendit, Goran Misovski i cili ishte...

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Derveni

THYEJNË MONITORIN DHE MIKROFONIN Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Populli

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Deputetët e “Të Majtës” demolojnë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Telegrafi

Dy deputetë të së “Majtës” kanë demoluar foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut. Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa kanë demoluar edhe pjesë elektronike....

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Tetova Sot

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Apasiev në shenjë proteste “vulos” me këpucë amendamentet

para 3 jave - Shenja

Pas incidentit në Kuvend dhe pas pausës, në foltoren e Kuvendit e mori fjalën kreu i Levicës, Dimitar Apasiev. Ky i fundit me këpucë i “vulosi” amendamentet për ndryshime në rregullore të cilat nuk u pranuan...

“E Majta”: Deputeti Ziberi nga BDI ka tentuar ta sulmojë Krmovin

para 3 jave - InfoShqip

Në seancën e tensionuar të sotme në Kuvend, deputeti nga radhët e BDI-së, Arben Ziberi ka tentuar të sulmojë deputetin e majtë Borisllav Krmov, por në mes tyre është futur kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi....

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Klan Macedonia

THYEJNË MONITORIN DHE MIKROFONIN Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe...

VMRO: Incidenti në Kuvend është i orkestruar nga Apasiev, LSDM dhe BDI

para 3 jave - Zyrtare

Incidentet e “Së majtës” në Kuvend janë një dramë transparente dhe e dakorduar mes Apasiev-it dhe “Të Majtës” me BDI-në dhe LSD-në, thuhet në reagimin e VMRO-DPMNE-së. “Aq më tepër që nga sot në Kuvend...

Kuvendi e miratoi Rregulloren e re për punë, do të zbatohet nga përbërja e ardhshme parlamentare

para 3 jave - Almakos

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e miratoi Rregulloren e re për punë të Parlamentit, e cila do të zbatohet nga mandati i ardhshëm i Kuvendit. Rregullorja...

Tensione në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut: Deputetët gjuajnë zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Bota Press

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente.Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe më...

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Tetova Sot

Dy deputetë të së “Majtës” kanë demoluar foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut. Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa kanë demoluar edhe pjesë elektronike....

Tensione në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut: Deputetët i thyejnë kompjuterin dhe gjuajnë zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Gazeta Metro

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe...

A duhet të dënohen 2 deputetët e Levicës për sulm ndaj zv/kryekuvendarit Misovski?

para 3 jave - Populli

Incident në Parlamentin e RMV-së! Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra...

Incident i madh ne Parlament. Deputeti i Levices thn cfar gjen para

para 3 jave - NMK Post

Kuvendi miratoi Rregulloren e re, incidenti me Levicën “aktivizoi” sallën Me 83 vota “pro”, dy “kundër” dhe asnjë abstenim, deputetët miratuan sonte (20 nëntor) Rregulloren e re të Kuvendit, shkruan NMK-POST....

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - NMK Post

Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra në drejtim...

(VIDEO) SKANDAL në Kuvendin e RMV-së, Levica thyen kompjuterin e zv/kryekuvendarit

para 3 jave - Populli

Edhe në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, ditën e sotme janë shënuar incidente. Dy deputetë të ‘Levicës’, opozitës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski...

Apasiev në shenjë proteste “vulos” me këpucë amendamentet

para 3 jave - Lideri

Pas incidentit në Kuvend dhe pas pausës, në foltoren e Kuvendit e mori fjalën kreu i Levicës, Dimitar Apasiev. Ky i fundit me këpucë i “vulosi” amendamentet për ndryshime në rregullore të cilat nuk u pranuan...

Seanca e Kuvendit në të cilën shqyrtohen amandamentet për Propozim Rregulloren përsëri është ndërprerë

para 3 jave - Almakos

Në Kuvend përsëri është ndërprerë seanca e 131-të në të cilën deputetët deklarohen për amandamentet e parashtruara të deputetëve për Propozim Rregulloren e Kuvendit. Në mesin e tyre janë edhe amandamentet...

Kuvendi ndërpret seancën në të cilën shqyrtohen amandamentet për Propozim Rregulloren

para 3 jave - Top24

Në Kuvend përsëri është ndërprerë seanca e 131-të në të cilën deputetët deklarohen për amandamentet e parashtruara të deputetëve për Propozim Rregulloren e Kuvendit. Në mesin e tyre janë edhe amandamentet...

Momenti kur deputetët e ‘Levicës’ sulmojnë nënkryetarin Misovski (Video)

para 3 jave - Nistori

Deputetët e partisë “E Majta”, kanë shkaktuar kaos në Kuvend duke shkatërruar pajisjet elektronike. Raportohet se deputetët në fjalë kanë sulmuar dhe nënkryetarin e Kuvendit, Goran Misovski i cili ishte...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Pressonline

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Dy deputetët e Levicës shkaktuan incident në Kuvend! Demoluan sallën, Kërmov theu kompjuterin

para 3 jave - InfoShqip

Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut sot ka pasur incident, përcjell TV21. Dy deputetët e Levicës kanë demoluar sallën e Kuvendit, ndërsa kanë gjuajtur me letra dhe gjësende në drejtim të zv/kryeparlamentarit....

Kaos në Kuvendin e RMV-së, deputetët e “Të Majtës” i afrohen kryeparlamentarit, përpiqen të ndërpresin seancën

para 3 jave - Dosja.al

MAQEDONI E VERIUT- Dy deputetë të së “Majtës” kanë shkaktuar incident në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut. Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe ja kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës e thyen kompjuterin dhe gjuanin me letra zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Shenja

Incident në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. Seanca u ndërpre pasi dy deputetët e Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe më pas u lëshuan...

LSDM: Duhet të ketë përgjegjësi për incidentin e shkaktuar në Kuvend nga “E Majta”

para 3 jave - Top24

LSDM ka dënuar incidentin e sotëm në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut të shkaktuar nga dy deputetët e së “Majtës”, të cilët sulmuan nënkryetarin e Kuvendit dhe sekretarin e përgjithshëm. “Për shkak të sensit...

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Pressonline

Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra në drejtim...

Incident në Kuvend: Deputetët e “Levicës” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Almakos

Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe kanë gjuajtur me letra në drejtim...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës “sulmojnë” nënkryetarin Misovski [Video]

para 3 jave - Fakti Ditor

Deputetët e partisë “E Majta”, kanë shkaktuar kaos në Kuvend duke shkatërruar pajisjet elektronike. Raportohet se deputetët në fjalë kanë sulmuar dhe nënkryetarin e Kuvendit, Goran Misovski i cili ishte...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës e thyen kompjuterin dhe gjuanin me letra zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Almakos

Incident në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. Seanca u ndërpre pasi dy deputetët e Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe më pas u lëshuan...

Incident në Kuvend: Deputetët e partisë “E Majta” sulmojnë Zv/Kryetarin e Parlamentit!

para 3 jave - Zyrtare

THYEJNË MONITORIN DHE MIKROFONIN Incident në Parlament. Seanca është ndërprerë pasi dy deputetët e “Levicës”, Apasievi dhe Krrmovi kanë thyer kompjuterin e Zv/Kryetarit të Kuvendit, Goran Misovskit dhe...

(VIDEO) Incident në Kuvend, sulmohet nënkryetari Misovski, deputetët e “Levicës” e thyen monitorin, i prishën mikrofonat dhe gjuajnë me letra

para 3 jave - Pa censure

Një incident në Kuvend kanë shkaktuar dy deputetët e së majtës, Apasiev dhe Krmov, ia thyen kompjuterin nënkryetarit të Kuvendit, Goran Misovski, dhe më pas iu vërsulën atij duke tundur letrat nga amendamentet...

Incident në Kuvend, deputetët e Levicës e thyen kompjuterin dhe gjuanin me letra zv/kryetarin e Kuvendit

para 3 jave - Lideri

Incident në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. Seanca u ndërpre pasi dy deputetët e Levicës, Dimitar Apasiev dhe Kërmov, kanë thyer kompjuterin e zv/kryetarit të Kuvendit, Goran Misovski dhe më pas u lëshuan...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Zyrtare

Kryetari i VMRO-DPMNE-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 19 nëntor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Telegrafi

Kryetari i OBRM-PDUKM-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Lideri

Kryetari i VMRO-DPMNE-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Bota Sot

Kryetari i OBRM-PDUKM-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Tetova Sot

Kryetari i VMRO-DPMNE-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

Mickoski: LSDM dhe BDI nuk arritën të bëjnë asnjë projekt

para 3 jave - Almakos

Kryetari i OBRM-PDUKM-së sot në takim me qytatarët ka akuzuar qeverinë për krijim të politikave efikaseve ekonomike. “E gjithë Maqedonia, të gjithë e dinë, edhe fëmija më i vogël e di se si është për ne...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK