Lufta në Ukrainë/ SHBA ndihmë të re për ukrainasit, vlera arrin deri në 100 milionë dollarë

para 3 jave - Top Channel

Washingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

Agresioni rus, SHBA sërish në mbështetje të Ukrainës, miraton paketën e ndi...

para 3 jave - BalkanWeb

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA me ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarësh

para 3 jave - Koha.mk

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarësh

para 3 jave - Ora news

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA-ja me ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarë

para 3 jave - Zeri

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA me ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarësh

para 3 jave - GazetaBlic

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA me ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarë

para 3 jave - Syri

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

SHBA me ndihmë të re për Ukrainën në vlerë prej 100 milionë dollarësh

para 3 jave - Evropa e Lirë

Uashingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

Sekretari i Mbrojtjes Austin në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - RTK

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Top Channel

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Sekretari i Mbrojtjes Austin në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Syri.net Kosova

KIEV, Ukrainë – Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara...

Sekretari i Mbrojtjes Austin në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Bota Sot

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin, takohet me presidentin ukrainas

para 3 jave - Koha.net

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin, është takuar të hënën në Kiev me presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelenskyy, ka njoftuar agjencia "AP". Vizita e paparalajmëruar e sekretarit Austin në Kiev,...

Sekretari i Mbrojtjes Austin në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Syri

KIEV, Ukrainë – Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Kallxo

KIEV, Ukrainë – Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Shenja

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Lufta në Ukrainë/ SHBA ndihmë të re për ukrainasit, vlera arrin deri në 100 milionë dollarë

para 3 jave - Pressonline

Washingtoni njoftoi për paketën e re të ndihmës me armë dhe pajisje për Ukrainën. Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, dhe ai i Mbrojtjes, Lloyd Austin, i thanë presidentit ukrainas, Volodymyr...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Telegrafi

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit, posaçërisht...

Austin viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Ora news

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit, posaçërisht...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Tetova Sot

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Austin në vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - FaxWeb

KIEV, Ukrainë – Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Top24

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Lideri

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Koha.mk

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit janë “lodhur...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes në vizitë të paparalajmëruar në Kiev: Jemi me ju!

para 3 jave - Pressonline

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti për një vizitë të paparalajmëruar të hënën në Kiev, në shenjë solidariteti dhe për t’i siguruar udhëheqësit ukrainas se Shtetet e Bashkuara do ta vazhdojnë...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Gazeta Express

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit janë “lodhur...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - GazetaBlic

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit janë “lodhur...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Syri

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit janë “lodhur...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes bën një udhëtim të papritur në Kiev

para 3 jave - Top Channel

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Lloyd Austin ka bërë një vizitë të paparalajmëruar në kryeqytetin ukrainas. Vizita në Kiev është një mesazh se SHBA-ja do të mbajë para dhe armë që rrjedhin në vend pasi...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Evropa e Lirë

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit janë “lodhur...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Alsat-M

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti në Kiev këtë mëngjes për të siguruar Ukrainën se Uashingtoni do të vazhdojë të mbështesë luftën e saj kundër forcave pushtuese ruse. Austin “udhëtoi...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes mbërrin në një vizitë të papritur në Ukrainë

para 3 jave - Anadolu Agency

Istanbul Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd Austin mbërriti të hënën në kryeqytetin e Ukrainës, Kiev, për një vizitë të papritur, duke shënuar udhëtimin e tij të dytë në vend që nga fillimi i luftës...

Vizitë e paparalajmëruar, shefi i mbrojtjes amerikane takohet me Zelenskyyn

para 3 jave - TRT Balkan

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd Austin u takua të hënën me presidentin ukrainas Volodymyr Zelenskyy në kryeqytetin Kiev, gjatë vizitës së tij të paparalajmëruar në vendin e goditur nga lufta. “Isha...

Austin viziton Ukrainën për t'u siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Dosja.al

UKRAINË- Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit, posaçërisht...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, vizitë të paparalajmëruar në Kiev

para 3 jave - Syri

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin mbërriti në Kiev këtë mëngjes për të siguruar Ukrainën se Uashingtoni do të vazhdojë të mbështesë luftën e saj kundër forcave pushtuese ruse. Austin “udhëtoi...

Austin e viziton Ukrainën për ta siguruar për mbështetjen amerikane kundër Rusisë

para 3 jave - Shqip

Sekretari i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Lloyd Austin, ka mbërritur në Kiev të hënën në shenjë mbështetje për Ukrainën, pasi janë rritur shqetësimet se aleatët perëndimorë të Kievit, posaçërisht...

Sekretari amerikan i mbrojtjes viziton Kievin

para 3 jave - Ekonomia Online

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Austin, ka arritur të hënën për një vizitë në Kiev. Ai e bëri të ditur lajmin në platformën e mediave sociale X. “Unë jam këtu sot për të dhënë një mesazh të rëndësishëm,...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes bën një udhëtim të papritur në Kiev

para 3 jave - Pressonline

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Lloyd Austin ka bërë një vizitë të paparalajmëruar në kryeqytetin ukrainas. Vizita në Kiev është një mesazh se SHBA-ja do të mbajë para dhe armë që rrjedhin në vend pasi...

Kongresi amerikan ende pa një marrëveshje, ndihma për Ukrainën dhe Izraelin vonon deri në Krishtlindje

para 3 jave - Dosja.al

SHBA - Kongresi amerikan shpreson të mbledhë një paketë shtesë për të ndihmuar përpjekjet e luftës në Ukrainë dhe Izrael, si dhe të bëjnë përmirësime në sistemin e emigracionit në SHBA, të paktën deri...

Zelensky planifikon të forcojë mbrojtjen ajrore para dimrit

para 3 jave - Syri.net Kosova

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka njoftuar masa të reja për të mbrojtur vendin e tij, veçanërisht duke forcuar mbrojtjen ajrore të Ukrainës në javët e ardhshme. Zelensky i bëri komentet në video-mesazhin...

Zelensky planifikon të forcojë mbrojtjen ajrore para dimrit

para 3 jave - Syri

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka njoftuar masa të reja për të mbrojtur vendin e tij, veçanërisht duke forcuar mbrojtjen ajrore të Ukrainës në javët e ardhshme. Zelensky i bëri komentet në video-mesazhin...

Zelensky planifikon të forcojë mbrojtjen ajrore para dimrit

para 3 jave - Bota Sot

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka njoftuar masa të reja për të mbrojtur vendin e tij, veçanërisht duke forcuar mbrojtjen ajrore të Ukrainës në javët e ardhshme. Zelensky i bëri komentet në video-mesazhin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK