Itali, mbi 230 persona të dënuar në gjyqin kundër mafias

para 3 jave - Gazeta Express

ROMË – Një gjykatë italiane dënoi të hënën mbi 230 të pandehur në përfundim të një prej proceseve gjyqësore më të mëdha kundër mafias, që pati në epiqendër grupin kriminal Ndrangheta, në zemrën e rajonit...

Itali, mbi 230 persona të dënuar në gjyqin kundër mafias

para 3 jave - Zeri

Një gjykatë italiane dënoi të hënën mbi 230 të pandehur në përfundim të një prej proceseve gjyqësore më të mëdha kundër mafias, që pati në epiqendër grupin kriminal Ndrangheta, në zemrën e rajonit jugor...

Itali, mbi 230 persona të dënuar në gjyqin kundër mafias

para 3 jave - Zëri i Amerikës

ROMË – Një gjykatë italiane dënoi të hënën mbi 230 të pandehur në përfundim të një prej proceseve gjyqësore më të mëdha kundër mafias, që pati në epiqendër grupin kriminal Ndrangheta, në zemrën e rajonit...

Mbi 2 mijë vjet burgim për anëtarët e “Ndranghetas”

para 3 jave - GazetaBlic

Mbi 200 anëtarë të grupit mafioz “Ndrangheta”, janë dënuar me më shumë se 2 mijë e 200 vjet burgim. Kështu mori fund një nga gjykimet më të mëdha mafioze në historinë e Italisë. 338 persona u akuzuan për...

Mbi 2 mijë vjet burgim për anëtarët e “Ndranghetas”

para 3 jave - Klan Kosova

Mbi 200 anëtarë të grupit mafioz “Ndrangheta”, janë dënuar me më shumë se 2 mijë e 200 vjet burgim. Kështu mori fund një nga gjykimet më të mëdha mafioze në historinë e Italisë. 338 persona u akuzuan për...

Dënohen dhe shqiptarët, 2200 vite burg në megaprocesin "Rinascita Scott". Merret vendimi i shkallës së parë ndaj 338 personave

para 3 jave - Ora news

Ora News zbardh emrat e shqiptarëve nën akuzë në një nga processt më të mëdha kundër mafias kalabreze Ndrangheta. Alfred Lucaj lindur në Shqipëri më 26/05/1979, dënohet me 5 vite e 10 mijë euro gjobë....

Më shumë se 200 gangsterë dënohen në gjyqin masiv të mafias në Kalabri (fotot)

para 3 jave - Top Channel

Në sallën e ndërtuar posaçërisht të gjyqit në Kalabri, Italia juglindore, gjykata dëgjoi prova të taktikave mizore të përdorura nga grupi mafioz ’Ndrangheta’. Më shumë se 200 persona u dënuan për pjesëmarrje...

Itali, mbi 230 persona të dënuar në gjyqin kundër mafias

para 3 jave - Tetova Sot

ROMË – Një gjykatë italiane dënoi të hënën mbi 230 të pandehur në përfundim të një prej proceseve gjyqësore më të mëdha kundër mafias, që pati në epiqendër grupin kriminal Ndrangheta, në zemrën e rajonit...

Emrat/ Gjyqi më i madh i mafias zhvillohet në një tunel, vendimi: 2100 vite burg për mbi 300 anëtarë të Ndrangheta! Mes tyre, shqiptarë

para 3 jave - Java News

Mbi 300 anëtarë të organizatës kriminale Ndragheta janë dënuar gjithsej me më shumë se 2100 vjet burg, pas përfundimit të një prej gjyqeve më të mëdha mafioze në historinë italiane që u mbajt në një tunel...

Ndrangheta: 207 anëtarë të bandës dënohen me 2200 vjet burg pas një prej gjyqeve më të mëdha të mafias në Itali

para 3 jave - Syri.net Kosova

Mbi 200 anëtarë të organizatës kriminale Ndragheta janë dënuar me 2200 vite burg, në një prej gjyqeve më të mëdha kundër mafias në Itali. Në procesin gjyqësor që zgjati më shumë se 3 vite u dënuan mafiozë,...

EMRAT/ Dënohen dhe shqiptarët, 2200 vite burg në megaprocesin "Rinascita Scott". Merret vendimi i shkallës së parë ndaj 338 personave

para 3 jave - Dosja.al

ITALI- Ora News zbardh emrat e shqiptarëve nën akuzë në një nga processt më të mëdha kundër mafias kalabreze Ndrangheta. Alfred Lucaj lindur në Shqipëri më 26/05/1979, dënohet me 5 vite e 10 mijë euro...

Ndrangheta: 207 anëtarë të bandës dënohen me 2200 vjet burg pas një prej gjyqeve më të mëdha të mafias në Itali

para 3 jave - Syri

Mbi 200 anëtarë të organizatës kriminale Ndragheta janë dënuar me 2200 vite burg, në një prej gjyqeve më të mëdha kundër mafias në Itali. Në procesin gjyqësor që zgjati më shumë se 3 vite u dënuan mafiozë,...

Ndrangheta/ Zhvillohet një prej gjyqeve më të mëdha të mafias në Itali, dënohen me 2200 vjet burg mbi 200 anëtarë të bandës kriminale, mes tyre sipërmarrës e politikanë

para 3 jave - Panorama

Mbi 200 anëtarë të bandës janë dënuar gjithsej me më shumë se 2200 vjet burg pas një prej gjyqeve më të mëdha të mafias në historinë italiane. Më shumë se 300 të pandehur janë në gjyq që nga janari 2021,...

Gjyqi më i madh ndaj mafias italiane/ Dënohen mbi 200 anëtarë të klanit Ndragheta

para 3 jave - Dosja.al

ITALI- Një gjykatë italiane ka dënuar më shumë se 200 anëtarë të bandës kriminale me një total prej 2200 vitesh burg, pas gjyqit më të madh mafioz në vend në tre dekada. Gjatë gjyqit, i cili filloi në...

Itali: Pritet të jepen verdiktet në gjyqin e madh kundër qindra anëtarëve të Ndrangheta

para 3 jave - Syri

Pas një gjyqi afro trevjeçar, qindra individë të akuzuar të lidhur me një nga grupet kriminale të organizuara më me ndikim në vend, 'Ndrangheta', përballen me dënime. Verdiktet priten të hënën në gjyqin...

Më shumë se 200 gangsterë dënohen në gjyqin masiv të mafias në Kalabri (fotot)

para 3 jave - Pressonline

Në sallën e ndërtuar posaçërisht të gjyqit në Kalabri, Italia juglindore, gjykata dëgjoi prova të taktikave mizore të përdorura nga grupi mafioz ’Ndrangheta’. Më shumë se 200 persona u dënuan për pjesëmarrje...

Gjykata jep vendimin për mbi 300 anëtarë të dyshuar të “Ndrangheta”-s

para 3 jave - Syri

Vendimet në gjyqin më të madh të mafias në Itali në dekada, do të jepen sot për më shumë se 300 anëtarë ose mbështetës të dyshuar të organizatës kriminale “Ndrangheta” në qytetin jugor të Lamezia Termes....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK