Sherr mes dy familjeve në Pukë, ka të plagosur

para 3 jave - Albeu

Një konflikt mes dy familjeve është regjistruar këtë tëhë në Gjegjan Epër të Pukës. Burime bëjnë me dije se në konflikt janë përfshirë familjet Marku dhe Zefi, teksa gjatë sherrit janë përdorur dhe mjete...

LAJM I FUNDIT/ Sherr me mjete prerëse mes dy familjeve në Pukë, katër të lë...

para 3 jave - BalkanWeb

Përfshihen në konflikt dy familje në fshatin Gjegjan të Pukës. Mësohet se në konflikt e sipër janë përdorur dhe mjete prerëse, këmesë. 4 nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak...

Sherr mes dy familjeve në Pukë, 4 persona përfundojnë në spital, njëri në gjendje të rëndë

para 3 jave - Ora news

Përfshihen në konflikt dy familje në fshatin Gjegjan të Pukës. Mësohet se në konflikt e sipër janë përdorur dhe mjete prerëse, këmesë. 4 nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak...

Sherr mes dy familje në Pukë, 4 persona përfundojnë në spital me dëmtime nga mjetet prerëse. Njëri prej tyre në gjendje të rëndë

para 3 jave - Panorama

Dy familje në Pukë janë përfshirë në një konflikt i cili ka degraduar në përdorimin e mjeteve prerëse. Katër nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak të dëmtimeve në pjesët e...

E RËNDË/ Sherr me mjete prerëse mes dy familjeve në Pukë, të plagosur dy bashkëshortë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dy familje në Pukë janë përfshirë në një konflikt, i cili ka degraduar në përdorimin e mjeteve prerëse. Katër nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak të dëmtimeve në pjesët e...

Dy familje në Pukë zihen me njëra-tjetrën/ 4 persona plagosen me thikë

para 3 jave - Vizion Plus

Dy familje janë përfshirë në një konflikt në fshatin Gjegjan të Pukës. Burime policore bëjnë me dije se gjatë konfliktit janë përdorur mjete prerëse, duke lënë të plagour 4 persona. Ato janë dërguar në...

Plas sherri mes dy familjeve në Gjegjan të Pukës, 4 persona në spital

para 3 jave - Syri

Përfshihen në konflikt dy familje në fshatin Gjegjan të Pukës. Mësohet se në konflikt e sipër janë përdorur dhe mjete prerëse, këmesë. 4 nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak...

Dy familje në Pukë sherr me mjete prerëse, mes të plagosur dhe dy bashkëshortë

para 3 jave - Dosja.al

KUKËS - Dy familje në Gjegjan të Pukës janë përfshirë në një konflikt fizik që ka çuar dhe në përdorimin e mjeteve prerëse. 4 pjesëtarët e përfshirë në konflikt janë plagosur dhe ndodhen në spital për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK