Sterilizimi, Gjykata konfirmon masat e sigurisë ndaj Beqajt

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Në Tiranë Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit konfirmoi sot masat e sigurisë ndaj ish ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj, i vënë nën hetim për procedurat e koncensionit të...

Beqaj në SPAK: Kam rezerva, por nuk e ankimoj vendimin

para 2 jave - Klan

Beqaj në SPAK: Kam rezerva, por nuk e ankimoj vendimin Ish-ministri mbron koncensionin e sterilizimit: Sot operacionet në kushte sterile Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj u paraqit në Gjykatën e Posaçme...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Kallxo

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

BIRN: Prokuroria i lidh duart gjykatës për masë më të rëndë shtrënguese ndaj Ilir Beqajt

para 2 jave - Syri

Gjyqtari Erjon Bani shpalli vendimin për vijimin e masës detyrim paraqitje dhe ndalim për të ikur jashtë shtetit, ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj duke theksuar se gjykata nuk lejohet nga...

Artan Hoxha tregon "prapaskenat" e hetimeve për ish ministrin: Beqaj e konsideron vendim politik

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË- Gazetari Artan Hoxha ka folur për hetimet e SPAK ndaj ish ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të cilat erdhën vetëm pas këmbënguljes së gjykatësit, që i kërkoi prokurorit të verifikojë edhe...

“Mund të ishte kërkuar arresti”, BIRN: Prokuroria i lidh duart ...

para 2 jave - BalkanWeb

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë vendosi të hënën më 20 nëntor që pas thirrjes së ish-ministrit të Shëndetësië, Ilir Beqaj për t’u pyetur lidhur me akuzën “shpërdorim i detyrës” të ngritur nga SPAK...

Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Bota Sot

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

“Prokuroria i lidh duart gjykatës për masën shtrënguese ndaj Ilir Beqajt”- BIRN: Mund të ishte kërkuar edhe arresti

para 2 jave - Panorama

Gjyqtari Erjon Bani shpalli vendimin për vijimin e masës detyrim paraqitje dhe ndalim për të ikur jashtë shtetit, ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj duke theksuar se gjykata nuk lejohet nga...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Bota Sot

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

Ilir Beqaj, çdo javë në SPAK/ Ish-ministri i Shëndetësisë mbron koncesionin e sterilizimit: Jam në dispozicion të drejtësisë

para 2 jave - Vizion Plus

Gjykata vendosi të lërë në fuqi masën detyrim paraqitje dhe atë të ndalimit të daljes jashtë shtetit për ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj, i akuzuar për shpërdorim detyre lidhur me procedurat e...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Zeri

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - GazetaBlic

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

VIDEO-SYRI TV/ Distancohet gjyqtari Bani: S’mund të jap masë më të rëndë se ajo që kërkon SPAK

para 2 jave - Syri

Gjyqtari Erion Bani, i cili konfirmoi masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’për Ilir Beqajn distancohet nga Prokurorët e SPAK, që kërkuan masë të lehtë ndaj ish-ministrit. Gjyqtari Bani është kujdesur të...

GJKKO lë në fuqi masën detyrim paraqitje për ish-ministrin Beqaj

para 2 jave - Gazeta Express

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë në fuqi masën e detyrimit të paraqitjes dhe të ndalimit të daljes jashtë shtetit për ish-ministrin e Shëndetësisë,...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Evropa e Lirë

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

Gjykata lë në fuqi detyrimin e paraqitjes, ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë mbron koncesionin 100 milionë euro të sterilizimit

para 2 jave - Telegrafi

Gjykata e Posaçme në Shqipëri (GJKKO) ka vendosur, këtë të hënë, të lërë në fuqi masën e sigurisë “detyrim paraqitje” ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ish-ministri u paraqit në GJKKO nën...

GJKKO lë në fuqi masën për Ilir Beqajn! Ish-ministri refuzon t’u përgjigjet pyetjeve të gjyqtarit: Do flas në një moment tjetër

para 2 jave - Top Channel

GJKKO ka lënë në fuqi masën e sigurisë “Detyrim për paraqitje” dhe “Ndalim i daljes jashtë shtetit” për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Beqaj u paraqit sot në Gjykatën e Posaçme së bashku me...

GJKKO lë në fuqi masën e sigurisë, Beqaj: Nuk e kundërshtoj vendimin, por ne kemi ndryshuar rrënjësisht shëndetësinë

para 2 jave - Klan

GJKKO lë në fuqi masën e sigurisë, Beqaj: Nuk e kundërshtoj vendimin, por ne kemi ndryshuar rrënjësisht shëndetësinë GJKKO ka lënë në fuqi masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-ministrin e Shëndetësisë...

Beqaj mbron aferën 100 mln euro të sterilizimit/ Ish-ministri refuzon t’u përgjigjet pyetjeve të gjyqtarit

para 2 jave - Syri

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masën e sigurisë “Detyrim për paraqitje” dhe “Ndalim i daljes jashtë shtetit” për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Beqaj u paraqit sot në Gjykatën e Posaçme së...

GJKKO lë në fuqi masën për Ilir Beqajn! Ish-ministri refuzon tu përgjigjet pyetjeve të gjyqtarit: Do flas në një moment tjetër

para 2 jave - Bota Sot

GJKKO ka lënë në fuqi masën për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Beqaj u paraqit sot në Gjykatën e Posaçme së bashku me avokatin mbrojtës Ermal Yzeiraj. Ku u mor në pyetje sa i përket koncesionit...

Ilir Beqaj del nga SPAK dhe kyç gojën: Do flas një herë tjetër

para 2 jave - Albeu

Ditën e sotme u zhvillua seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. GJKKO ka lënë në fuqi masën “Detyrim paraqitje” për Beqjna. Pas përfundimit të seancës,...

Dosja për koncesionin e sterilizimit/ Lihen në fuqi masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Panorama

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë në fuqi masën e sigurisë “detyrim paraqitje” dhe “Ndalimi i daljes jashtë shtetit” për ish-ministrin Ilir Beqaj. “Vazhdimin e masës së...

Nën hetim për “Sterilizimin”, përfundon marrja në pyetje e Ilir Beqajt në SPAK! Ish-ministri: S’do ta kundërshtojë vendimin

para 2 jave - Panorama

Pas gati një orë e 15 minuta ka përfunduar marrja në pyetje e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj në Prokurorinë e Posaçme. Ish-zyrtari i lartë është shprehur shkurtimisht për mediat, pas daljes...

Ilir Beqaj kyç gojën, nuk përgjigjet ndaj pyetjeve, GJKKO lë në fuqi masat e sigurisë ndaj tij

para 2 jave - Ora news

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur ditën e sotme në SPAK. Ndërkohë ndaj tij është lënë në fuqi masa e caktuar. Në seancën gjyqësore të datës së sotme në orën 12:00, Ilir Beqaj përfitoi...

GJKKO lë në fuqi masën e sigurisë për Ilir Beqajn! Ish ministri: Kam rezerva, por s'do apeloj

para 2 jave - Gazeta Tema

GJKKO ka lënë në fuqi masën e detyrimit të paraqitjes dhe të ndalimit të daljes jashtë shtetit për ish ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj i cili akuzohet për shpërdorim detyre në bashkëpunim lidhur me...

Lihet në fuqi masa për Ilir Beqajn, çfarë vendosi gjykata

para 2 jave - Gazeta Shqip

SPAK ka lënë në fuqi ditën e sotme masën e sigurisë për Ilir Beqajn. Bëhet me dije nga burimet për mediat se për Beqajn është vendosur detyrim paraqitje. “Kirurgët operojnë në kushte sterile, financave...

Gjykata e Posaçme lë në fuqi masën për Ilir Beqajn

para 2 jave - Vizion Plus

Gjykata e Posaçme ka përfunduar marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Po ashtu, Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masën “detyrim paraqitje” dhe ndalim dalje jashte vendit për...

Sterilizimi, GJKKO lë në fuqi masën ‘Detyrim paraqitje’ për ish-ministrin Ilir Beqja

para 2 jave - RTSH

GJKKO lë në fuqi masën ‘Detyrim paraqitje’ për ish-ministrin Ilir Beqja. Kujtojmë se Beqajt iu komunikua masa ‘detyrim paraqitje’ ditën e shtunë në lidhje me çështjen e sterilizimit. Ish-ministri i Shëndetësisë,...

Ilir Beqaj, nuk përgjigjet ndaj pyetjeve, GJKKO lë në fuqi masat e sigurisë ndaj tij

para 2 jave - Syri

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur ditën e sotme në SPAK. Ndërkohë ndaj tij është lënë në fuqi masa e caktuar. Në seancën gjyqësore të datës së sotme në orën 12:00, Ilir Beqaj përfitoi...

GJKKO nuk ndryshon masën e sigurisë, Beqaj: Shqiptarët po operohen në kushte sterile

para 2 jave - Opinion

GJKKO ka lënë në fuqi masën e detyrimit të paraqitjes dhe të ndalimit të daljes jashtë shtetit për ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj i cili akuzohet për shpërdorim detyre në dosjen e koncesionit...

Përfundon marrja në pyetje, Ilir Beqaj del nga SPAK: Do flas herë tjetër

para 2 jave - Opinion

Ka përfunduar seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj ish ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ky i fundit qëndroi në ambientet e Prokurorisë së Posaçme për më shumë se një orë. Ndërsa nuk pranoi...

GJKKO vendosi ‘detyrim paraqitje’, Beqaj mbërrin në SPAK

para 3 jave - Top Channel

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur në SPAK së bashku me avokatin Ermal Yzeiraj ku do të merret në pyetje sa i përket koncesionit të sterilizimit të pajisjeve mjekësore. Beqaj do të...

Nën hetim për “Sterilizimin”, përfundon marrja në pyetje e Ilir Beqajt në SPAK! Ish-ministri: Do të flas një herë tjetër

para 2 jave - Panorama

Pas gati një orë e 15 minuta ka përfunduar marrja në pyetje e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj në Prokurorinë e Posaçme. Ish-zyrtari i lartë është shprehur shkurtimisht për mediat: “Do të flas...

VIDEO/ ‘Detyrim paraqitje’ për çështjen e sterilizimit, Ilir B...

para 3 jave - BalkanWeb

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur sot në GJKKO, ku do të njihet me masën e sigurisë. Beqaj, i shoqëruar nga avokati i tij, Ermal Yzeiri, ka hyrë në ambientet e gjykatës së Posaçme....

Ish-ministri Ilir Beqaj mbërrin në SPAK për masën e sigurisë

para 3 jave - Klan

Ish-ministri Ilir Beqaj mbërrin në SPAK për masën e sigurisë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj mbërriti këtë të hënë SPAK për t’u njohur me masën e sigurisë. Ai shoqërohej nga avokati i tij Ermal...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Bota Press

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Periskopi

Shqipëri: Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj 20 Nov, 16:24 Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë...

Sot seanca e marrjes në pyetje, Ilir Beqaj mbërrin në SPAK

para 3 jave - Albeu

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka mbërritur në Gjykatën e Posaçme paraditen e sotme. Në orën 12:00 është parashikuar të mbahet seanca për marrje në pyetje të ish-ministrit, i cili akuzohet për...

Koncesioni i sterizilimit/ Paraqitet në SPAK ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

para 3 jave - Ora news

Mbërrin në SPAK ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

“Sterilizimi”/ Ilir Beqaj paraqitet në SPAK, pritet t’i komunikohet masa e sigurisë

para 3 jave - Vizion Plus

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka mbërritur në GJKKO. Këtë të hënë pritet të zhvillohet seanca e marrjes në pyetje të tij dhe t’i komunikohet masa e sigurisë, “Detyrim Paraqitje”. Ilir Beqaj,...

Koncesioni i sterilizimit/ Ish-ministri Ilir Beqaj në SPAK, njihet me masën 'detyrim paraqitjeje'

para 3 jave - RTSH

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja është paraqitur këtë të hënë (20 nëntor) në SPAK për t'u njohur me masat e vendosura ndaj tij pas hetimeve për koncesionin e sterilizimit. Ish-ministri i Shëndetësisë,...

Akuzohet për shpërdorim detyre, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj paraqitet në gjykatë

para 3 jave - Opinion

Pas masës së sigurisë të vendosur ndaj tij, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, është paraqitur në GJKKO këtë të hënë. Beqaj është parë i shoqëruar nga avokati i tij. SPAK i ka caktuar detyrim paraqitje...

BIRN: Prokuroria i lidh duart gjykatës për masën shtrënguese ndaj Ilir Beqajt

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË- Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë vendosi të hënën më 20 nëntor që pas thirrjes së ish-ministrit të Shëndetësië, Ilir Beqaj për t'u pyetur lidhur me akuzën “shpërdorim i detyrës” të ngritur...

Merret në pyetje ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 2 jave - Dukagjini

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri vendosi të hënën, më 20 nëntor, të vazhdojë masat e sigurisë ndaj ish-ministrit të shëndetësisë, Ilir Beqaj. Prokuroria ka ngritur dyshime...

Beqaj del nga GJKKO: Do flas herë tjetër

para 2 jave - Lexo

Ka përfunduar seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj ish ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. Për gazetarët jashtë GJKKO-së Beqaj nuk pranoi të fliste por tha vetëm “Do flas një herë tjetër’....

Akuzohet për shpërdorim detyre, gjykata jep arsyet pse nuk u arrestua Ilir Beqaj

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË - Gjykata kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka shpërndarë për mediat një njoftim, pas daljes së Ilir Beqajt nga SPAK. Në njoftim jepen dy sqarime lidhur me hetimin e ish ministrit të...

‘Sterilizimi’/ Masa ‘detyrim paraqitje’, mbërrin në gjykatë ish ministri Ilir Beqaj

para 2 jave - Java News

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur në SPAK për herë të parë pas vendosjes së masave të sigurisë ndaj nga GJKKO. Ai mbërriti në Prokurorinë e Posaçme rreth orës 11:30 shoqëruar nga...

Koncesioni i sterilizimit/ Beqaj del nga GJKKO: Do të flas herë tjetër

para 2 jave - Java News

Ka përfunduar seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj ish ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. Për gazetarët jashtë GJKKO-së Beqaj nuk pranoi të fliste por tha vetëm “Do flas një herë tjetër’....

‘Sterilizimi’/ Masa ‘detyrim paraqitje’, mbërrin në gjykatë ish ministri Ilir Beqja

para 3 jave - Java News

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur në SPAK për herë të parë pas vendosjes së masave të sigurisë ndaj nga GJKKO. Ai mbërriti në Prokurorinë e Posaçme rreth orës 11:30 shoqëruar nga...

Akuzohet për shpërdorim detyre/ Ish ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj paraqitet në gjykatë

para 3 jave - Lexo

Ish ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka mbërritur në Gjykatën e Posaçme mesditën e së hënës. Gazetari i ABC News, Ermal Vija raporton se në orën 12:00, do të zhvillohet seanca për marrjen në pyetje...

Nën akuzë për shpërdorim detyre, GJKKO lë në fuqi masën 'detyrim paraqitje për Ilir Beqajn

para 2 jave - Dosja.al

GJKKO ka lënë në fuqi masën e detyrimit të paraqitjes dhe të ndalimit të daljes jashtë shtetit për ish ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj i cili akzuohet për shpërdorim detyre në dosjen e koncesionit të sterilizimit.

“Sterilizimi”/ GJKKO miraton masën “detyrim paraqitje” për ish-ministrin Beqja: Pavarësisht rezervave, s’do ta ankimoj

para 2 jave - FaxWeb

GJKKO miratoi sot masën “detyrim paraqitje” për ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqja, sa i takon koncesionit të sterilizimit. Ditën e shtunë SPAK njoftoi se kishte caktuar masën e detyrimit të paraqitjes...

Koncesioni i sterilizimit, sot seanca në GJKKO për marrjen në pyetje të Ilir Beqajt

para 3 jave - Bota Sot

Ditën e sotme, 20 nëntor, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar do të mbajë seancën për marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ky i fundit akuzohet për...

Koncesioni i sterilizimit, sot seanca në GJKKO për marrjen në pyetje të Ilir Beqajt

para 3 jave - Albeu

Ditën e sotme, 20 nëntor, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar do të mbajë seancën për marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ky i fundit akuzohet për...

Sterilizimi/ Sot seanca në GJKKO për marrjen në pyetje të ish-ministrit Beqaj

para 3 jave - Syri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar do të mbajë këtë të hënë seancën për marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i cili akuzohet për shpërdorim detyre...

Hetimi për koncesionin e sterizilimit, seanca për masën e sigurisë, Beqaj: Do flas një herë tjetër

para 2 jave - Dosja.al

Hetimi për koncesionin e sterizilimit, seanca për masën e sigurisë, Beqaj: Do flas një herë tjetër

“Sterilizimi”/ I akuzuar për shpërdorim detyre, ish-ministri Ilir Beqja mbërrin në GJKKO

para 2 jave - FaxWeb

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja, është paraqitur sot në Gjykatën e Posaçme, ku në orën 12:00 do të jetë seanca ndaj tij, në lidhje me akuzat sa i takon koncesionit të Sterilizimit. Beqja shoqërohej...

Çfarë përmban dosja, SPAK: Koncensionit me abuzime, kush ishin shkeljet e Ilir Beqajt! Ish-ministri, sot para gjykatës

para 3 jave - Panorama

Me kërkesë të SPAK, Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “detyrim paraqitje” dhe bllokim pasaporte për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. SPAK e...

LAJM I FUNDIT/ Akuzohet për shpërdorim detyre, ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj paraqitet në gjykatë

para 3 jave - Dosja.al

LAJM I FUNDIT/ Akuzohet për shpërdorim detyre, ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj paraqitet në gjykatë

“Sterilizimi”, ish-ministri Ilir Beqja mbërrin në GJKKO

para 3 jave - FaxWeb

“Sterilizimi”, ish-ministri Ilir Beqja mbërrin në GJKKO

Koncesioni i sterilizimit/ Sot seanca në GJKKO për marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar do të mbajë sot seancën për marrjen në pyetje të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i cili akuzohet për shpërdorim detyre...

Masa ndaj ish-ministrit Beqaj, PD: Tregues se kjo qeveri është e mbytur në zullume

para 3 jave - Euronews

Partia Demokratike e ka cilësuar masën e vendosur nga SPAK ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqja, si një tregues që qeveria shqiptare është e mbytur në zullume e korrupsion. Mirela Karabina Përmes...

Masa ndaj ish-ministrit Beqaj, reagon PD: Miku i ngushtë i Ramës, treguesi ...

para 3 jave - BalkanWeb

Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e PD, Mirela Karabina ka deklaruar se dhënia e masës së sigurisë nga SPAK ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqajt, është tregues se qeveria është e “zhytur”...

Caktimi i masës “detyrim paraqitje” ndaj Ilir Beqajt, PD: Tregues i qartë se qeveria është e mbytur në korrupsion

para 3 jave - Ora news

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina ka dalë këtë të diel në një deklaratë për media, ku është shprehur se masa e sigurisë “detyrim paraqitje” e caktuar nga Prokuroria e Posaçme ndaj ish-ministrit...

Masa ndaj Beqajt, PD: Treguesi më i qartë se kjo qeveri është e mbytur në zullume dhe korrupsion

para 3 jave - RTSH

Partia Demokratike deklaroi të dielën se dhënia e masës së sigurisë nga SPAK ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, është një lajm i mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët dhe një tregues se “qeveria...

Masa e sigurisë ndaj Ilir Beqajt, reagon PD: Qeveria është e “zhytur” në korrupsion

para 3 jave - Albeu

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me masën e sigurisë të vendosur ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e PD, Mirela Karabina tha se dhënia e masës...

Masa ndaj ish-ministrit Beqaj, reagon PD: Miku i ngushtë i Ramës, treguesi i qartë se kjo qeveri është e mbytur në zullume dhe korrupsion

para 3 jave - Shekulli

Publikuar më 19.11.2023 nga shekulli_admin Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e PD, Mirela Karabina ka deklaruar se dhënia e masës së sigurisë nga SPAK ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqajt,...

Caktimi i masës “detyrim paraqitje” ndaj Ilir Beqajt, PD: Tregues i qartë se qeveria është e mbytur në zullume e korrupsion, SPAK t’i shkojë deri në fund hetimit

para 3 jave - Panorama

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina ka dalë këtë të diel (19 nëntor) në një deklaratë për media, ku është shprehur se masa e sigurisë “detyrim paraqitje” e caktuar nga Prokuroria e Posaçme...

SPAK: Tenderi me shkelje, ish-ministri nuk konstatoi fryrjen e kostove!

para 3 jave - Gazeta Tema

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj , duhet të anulonte kontratën koncesionare të sterilizimit, pasi kompania fituese dha një ofertë më të lartë sesa vlera e përcaktuar nga autoriteti kontraktor. Ai...

Sterilizimi/ Zbardhen e-mailet e biznesmenit, Beqaj nuk parandaloi konfliktin e interesit

para 3 jave - Syri

Ndonëse SPAK u mjaftua me masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-zv. ministrin Ilir Beqja, për mosparandalimin e konfliktit të Interesit për zv. e tij, provat që ka në dorë Prokuroria janë më të...

Koncesioni i sterilizimit/ Beqaj paraqitet nesër në gjykatë për akuzën "shpërdorim detyre"

para 3 jave - RTSH

Nesër, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj do të merret në pyetje dhe do t’i komunikohet masa e sigurisë “detyrim paraqitjeje” dhe ndalim i daljes “jashtë vendit”. Seanca pritet të mbahet në mesditë....

Zbardhen argumentet e GJKKO për Beqajn: S’mori masa për shmangien e konfliktit të interesit

para 3 jave - Klan

Zbardhen argumentet e GJKKO për Beqajn: S’mori masa për shmangien e konfliktit të interesit Konflikti i interesit dhe mungesa e një studimi të detajuar në lidhje me mënyrën se si duhet të kryhej sterilizimi...

“Sterilizimi”, Beqaj në SPAK! Ish-ministri i Shëndetësisë: Nuk do e ankimoj vendimin

para 3 jave - Top Channel

Të hënën në orën 12, në një seancë me dyer të mbyllura, që do të kryesohet nga gjyqtari i hetimit paraprak Erjon Bani, Ilir Beqja është urdhëruar që të paraqitet për t’u marrë në pyetje dhe për të verifikuar...

Sterilizimi, SPAK: Tenderi me shkelje të procedurës, ish-ministri Beqaj nuk konstatoi fryrjen e kostove

para 3 jave - Bota Sot

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj duhet të anulonte kontratën koncesionare të sterilizimit, pasi kompania fituese dha një ofertë më të lartë sesa vlera e përcaktuar nga autoriteti kontraktor. Ai nuk...

“Sterilizimi”/ Beqaj “dorëzohet” para SPAK-ut, ish-ministri i Shëndetësisë: Nuk do e ankimoj vendimin

para 3 jave - Gazeta Shqip

Të hënën në orën 12, në një seancë me dyer të mbyllura, që do të kryesohet nga gjyqtari i hetimit paraprak Erjon Bani, Ilir Beqja është urdhëruar që të paraqitet për t’u marrë në pyetje dhe për të verifikuar...

Veç ngritjes së 3 akuzave SPAK hetim pasuror për ish- ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Skaner pronave

para 3 jave - Ora news

Veç hetimeve për korrupsion, “Pabarazi në tendera” dhe “Shpërdorim detyre”, prokuroria e Posaçme SPAK, ka nisur një hetim paralel, me qëllim gjurmimin e pasurisë së ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir...

Dosja e SPAK për Beqajn, zbardhen detaje të reja

para 3 jave - Klan

Ish-ministri Beqaj duke dalë nga SPAK Dosja e SPAK për Beqajn, zbardhen detaje të reja Prokuroria e Posçme: Procedura e hapur me negocim për koncesionin, në shkelje të ligjit Zbardhen detaje të reja nga...

“Sterilizimi”, zbardhen detaje të reja nga “DOSJA” e SPAK për Ilir Beqajn

para 3 jave - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga dosja hetimore e SPAK për ish-Ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Burimet bëjnë me dije së sa i përket çështjes së “Sterilizimit” nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë...

Detaje të reja nga hetimi për Ilir Beqajn: Lejoi konfliktin e interesit mes biznesmenit dhe vartësit të tij, nuk konstatoi fryrjen e kostove

para 3 jave - Syri

Zbardhen të tjera detaje nga dosja hetimore në lidhje me çështjen e sterilizimit, për të cilën GJKKO caktoi masën ‘detyrim paraqitje’ për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Sipas SPAK, ish-ministri...

Ilir Beqaj nën hetim nga SPAK/ Zbardhen detaje nga dosja! Ish-ministri i Shëndetësisë nuk parandaloi konfliktin e interesit mes biznesmenit dhe vartësit të tij

para 3 jave - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur nga dosja hetimore për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Sipas gazetares së News24, Klodiana Lala, Beqaj nuk parandaloi konfliktin e interesit mes biznesmenit Ilir...

Ilir Beqaj zyrtarisht i pandehur! Zbardhen detaje nga dosja: Ish-ministri i Shëndetësisë nuk parandaloi…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Të tjera detaje janë zbardhur nga dosja hetimore për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i cili është marrë zyrtarisht si i pandehur. Mësohet se Beqaj akuzohet se nuk parandaloi konfliktin e interesit...

Hetimet ndaj Ilir Beqajt, ish-ministri nuk konstatoi fryrjen e kostove

para 3 jave - Opinion

Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me hetimet e SPAK ndaj ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj. Sipas hetimeve, Beqaj nuk parandaloi konfliktin e interesit mes biznesmenit Ilir Rrapaj dh e ish-zv.ministrit...

Dosja e SPAK për Beqajn, zbardhen detaje të reja

para 3 jave - Java News

Zbardhen detaje të reja nga dosja hetimore e SPAK për ish-ministrin e Shëndetësisë Ilri Beqaj i akuzuar për çështjen e “Sterilizimit”. Burime bëjnë me dije se nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë janë...

‘Hetimi për Beqajn nuk është mbyllur’, ish-prokurorja: Gjithçka mund të ndryshojë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e shëndetësisë...

‘Hetimi për Beqajn nuk është mbyllur’, ish-prokurorja: Gjithçka mund të ndryshojë

para 3 jave - Syri

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e shëndetësisë...

Detaje nga hetimi për Ilir Beqajn: Nuk ka parandaluar konfliktin e interesit

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Zbardhen të tjera detaje nga dosja hetimore në lidhje me çështjen e sterilizimit, për të cilën GJKKO caktoi masën ‘detyrim paraqitje’ për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Sipas SPAK,...

Deutsche Welle: Goditet përsëri korrupsioni në nivel të lartë në Shqipëri

para 3 jave - Parrotlla

Hapa drejt zbardhjes së korrupsionit në koncesionin e sterilizimit në Shqipëri. Vendoset masë sigurie ndaj ish-ministrit të Shendetësisë, Ilir Beqaj, i cili po hetohet nën akuzën “shpërdorim detyre në...

SPAK caktoi masën e sigurisë për Beqaj, ish-prokurorja Imeraj bën paralajmërimin e fortë: Hetimet nuk janë mbyllur ende

para 3 jave - Bota Sot

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e Shëndetësisë...

Standardi i dyfishtë/ Drejtësia e re godet Beqajn me pambuk

para 3 jave - Syri

Pas më shumë se tre vitesh hetime dhe vetëm pas këmbënguljes së Gjykatës së Posaçme, Prokuroria Speciale SPAK vendosi të regjistrojë emrin e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqja, në listën e personave...

Goditet përsëri korrupsioni në nivel të lartë në Shqipëri

para 3 jave - Nistori

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, (GJKKO) pranoi të shtunën (18.11) kërkesën e Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, (SPAK) për të marrë masë...

Imeraj: Si rikuperohet dëmi i sterilizimit, rasti kur mund t’u sekuestrohen pasuritë

para 3 jave - Euronews

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj, ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Review” në Euronews Albania, ku analizoi çështjen e sterilizimit. Imeraj u pyet nga moderatorja Jonida...

“Po interpreton studim shkencor”, Rumano: SPAK vlerësim personal për sterilizimin

para 3 jave - Euronews

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e siguris“Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e shëndetësisë...

Pse Beqaj hetohet i lirë ndërsa Dako është në burg? Gazetari: Mund të ketë pasur…

para 3 jave - Euronews

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e shëndetësisë...

“S’ka korrupsion te Sterilizimi”, avokati: SPAK luftë frontale, heton çdo kallëzim

para 3 jave - Euronews

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar caktoi masën e sigurisë “Detyrim Paraqitje”, nën akuzën e “Shpërdorimit të detyrës” për koncesionin e sterilizimit për ish-ministrin e shëndetësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK