Masa për Ilir Beqjan/ Gjokutaj: Ish ministri me ‘detyrim paraqitje’, vartësit ‘arrest me burg’, këtu ka korrupsion!

para 3 jave - Syri.net Kosova

Avokati Genc Gjokutaj i ftuar në Syri Tv, në Edicionin e orës 19:00, ka komentuar masën detyrim paraqitje për ish ministrin Ilir Beqja. Gjokutaj, u shpreh se gjithçka tregon se SPAK, nuk ka ndërmend ta...

Berisha refuzoi të shkojë në SPAK/ Avokatët: Ish-kryeministri nuk është njohur me vendimin e gjykatës

para 3 jave - Top Channel

Siç kishte paralajmëruar dhe siç pritej, ish kryeministri Sali Berisha mori mungesë për herë të dytë në SPAK. Por refuzuar për herë të dyte prej vendimit të gjykatës që urdhëron detyrim paraqitje, SPAK...

Nesër vendimi për masën e Berishës dhe Malltezit

para 3 jave - Klan

Nesër vendimi për masën e Berishës dhe Malltezit Avokatët: Vendimi i Shkallës së Parë, antikushtetues Gjykata e Posaçme e Apelit do të shpallë nesër, në 21 Nëntor, ora 11:00 vendimin, nëse masat e sigurisë...

Masa për Ilir Beqajn/ Gjokutaj: Ish ministri me ‘detyrim paraqitje’, vartësit ‘arrest me burg’, këtu ka korrupsion!

para 3 jave - Syri

Avokati Genc Gjokutaj i ftuar në Syri Tv, në Edicionin e orës 19:00, ka komentuar masën detyrim paraqitje për ish ministrin Ilir Beqja. Gjokutaj, u shpreh se gjithçka tregon se SPAK, nuk ka ndërmend ta...

GJKKO shpall nesër vendimin për Berishën dhe Malltezin, avokati: Pyesni Berishën pse nuk paraqitet në gjykatë

para 3 jave - Gazeta Tema

Pas më shumë se 7 orësh, është vendosur të shtyhet për nesër seanca e GJKKO për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani, me të pandehur ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij Jamarbër...

Apeli shtyn për nesër vendimin për Berishën e Malltezin

para 3 jave - Klan

Apeli shtyn për nesër vendimin për Berishën e Malltezin Në 7 orë seancë avokatët argumentuan pse vendimi për ish-Kryeministrin është kundër ligjit Gjykata e Apelit nuk ka marrë vendimin për masën e Sigurisë...

Ankimimi i Malltezit dhe Berishës/ Apeli shtyn për të martën seancën

para 3 jave - Top Channel

Apeli i GJKKO-së ka shtyrë për të martën seancën gjyqësore për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezin. Seanca do të mbahet nesër në orën 11:00. Pasi doli nga GJKKO, avokati i ish-kryeministrit,...

‘Procesi farsë’/ Shtyhet seanca për Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, avokati shpjegon arsyet

para 3 jave - Syri.net Kosova

Seanca e sotme në GJKKO për kryedemokratikn Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezin është shtyrë për nesër në orën 11:00. Në prononcimin për mediat, avokati Genc Gjokutaj u shpreh se në seancë ishte i pranishëm...

GJKKO shtyn vendimin për Berishën, seanca e radhës ditën e martë

para 3 jave - Gazeta Express

Pas orësh të gjata seancë gjyqësore, Apeli i posacëm nuk e ka dhënë këtë të hënë një vendim lidhur me ish kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi. Në përfundim të gjykimit për...

Ankimimi i Berishës dhe Malltezit në Apel/ Detaje nga seanca, avokati i Jamarbërit: Ligji ose VKM nuk miratohet nga një person

para 3 jave - Top Channel

Seanca gjyqësore për shqyrtimin e ankimimit të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezit vijon sot në gjykatën e Apelit. Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka mësuar detaje nga seanca që...

“Partizani”/ Shtyhet për nesër seanca në Apel për Berishën dhe Malltezin

para 3 jave - Klan

“Partizani”/ Shtyhet për nesër seanca në Apel për Berishën dhe Malltezin Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka shtyrë për ditën e nesërme në orën 11:00 seancën për ankimin...

Afera e ish- klubit 'Partizani', Apeli shtyn vendimin për ankimimin e Berishës

para 3 jave - RTSH

Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka shtyrë për të martën (21 nëntor) shpalljen e vendimit, lidhur me ankimimin e Sali Berishës për masën ‘detyrim paraqitje’ dhe ‘bllokim...

GJKKO shtyn vendimin për Berishën, seanca e radhës ditën e martë

para 3 jave - Albeu

Pas orësh të gjata seancë gjyqësore, Apeli i posacëm nuk e ka dhënë këtë të hënë një vendim lidhur me ish kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi. Në përfundim të gjykimit për...

Shtyrja e vendimit për Berishën, avokati tregon arsyen

para 3 jave - Albeu

Avokati i Sali Berishës ka folur për mediat, pasi ka dalë nga Apeli i GJKKO, ku po shqyrtohej prej orës 09:00 ankimimi i bërë ndaj masës “detyrim paraqitje” dhe bllokim pasaporte për ish-kryeministrin....

Dosja “Partizani”, shtyhet seanca për Berishën dhe Malltezin, avokati: Ja arsyeja dhe çfarë deklaroi dhëndri i ish-kryeministrit

para 3 jave - Panorama

Seanca për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi është tyre për nesër në orën 11:00. Avokati Genc Gjokutaj u shpreh se në seancë ishte i pranishëm edhe dhëndri i ish-kryeministrit,...

Apeli i GJKKO shtyn vendimin për Berishën dhe Malltezin, kur do të zhvillohet seanca e radhës

para 3 jave - Panorama

Apeli i GjKKO ka shtyrë seancën ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezin lidhur me çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani. Pas dëgjimit të palëve, Apeli ka vendosur që seanca...

Dosja ''Partizani''/ Avokati i Berishës flet pas 7 orësh në seancë: Gjykata në pamundësi për të dhënë vendim

para 3 jave - Ora news

Avokati i Sali Berishës ka folur për mediat, pasi ka dalë nga Apeli i GJKKO, ku po shqyrtohej ankimimi i bërë ndaj vendimit të ish-kryeministrit. Ai deklaroi se vendimi është shtyrë për ditën e nesërme...

Sali Berisha vazhdon "lojën", Malltezi del para trupës/ Çfarë ndodhi sot në Apelin e GJKKO

para 3 jave - Gazeta Shqip

Seanca për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi e parashikuar për t’u mbajtur sot në orën 16:00, është shtyrë. Mësohet se seanca do të mbahet ditën e nesërme në orën 11:00,...

Afera ''Partizani''/ Ankimimi masave të sigurisë nga Berisha dhe Malltezi, Apeli shtyn vendimin

para 3 jave - Gazeta Tema

Seanca gjyqësore për shqyrtimin e ankimimit të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezit në lidhje me masat e sigurisë për aferën e privatizimit të ish-kompleksit Partizani u zhvillua sot në...

Berisha dhe Malltezi ankimuan masat e sigurisë/ Apeli i GJKKO shpall nesër vendimi, zbardhet ora

para 3 jave - Vizion Plus

Ish kryeministri Sali Berisha dhe dhëndri i tij Jamarbër Malltezi ankimuan në Apel venimin e SPAK për masën e dhënë ndaj tyre, për privatizimin e kompleksit “Partizani”. Apeli i GJKKO, me gjyqtare Ilirjana...

Berisha refuzoi sërish gjykatën/ Mbyllet seanca, Apeli cakon datën për vendimin

para 3 jave - NOA

Pas orësh të gjata seancë gjyqësore, Apeli i posacëm nuk e ka dhënë këtë të hënë një vendim lidhur me ish kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi. Në përfundim të gjykimit për...

Shtyhet seanca për Berishën dhe Malltezin, Gjokutaj tregon se çfarë deklaroi dhëndri i ish-kryeministrit

para 3 jave - Opinion

Avokati i Sali Berishës ka folur për mediat, pasi ka dalë nga Apeli i GJKKO, ku po shqyrtohej ankimimi i bërë ndaj vendimit të ish-kryeministrit dhe dhëndrit të tij Jamarbër Malltezi. Gjokutaj u shpreh...

Apeli i GJKKO shtyn vendimin për Berishën dhe Malltezin, kur do të zhvillohet seanca e radhës

para 3 jave - Opinion

Apeli i GjKKO ka shtyrë seancën ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha dhe dhëndrit të tij, Jamarbër Malltezin lidhur me çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani. Pas dëgjimit të palëve, Apeli...

‘Procesi farsë’/ Shtyhet seanca për Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, avokati shpjegon arsyet

para 3 jave - Syri

Seanca e sotme në GJKKO për kryedemokratikn Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezin është shtyrë për nesër në orën 11:00. Në prononcimin për mediat, avokati Genc Gjokutaj u shpreh se në seancë ishte i pranishëm...

Ankimimi i Sali Berishës në Apel, avokati i ish-kryeministrit kërkon shfuqi...

para 3 jave - BalkanWeb

Për afro dy orë avokati i Sali Berishës Genci Gjokuataj ka renditur të gjitha argumentet ligjore në Apelin e GJKKO, duke pretenduar që masat ndaj ish-kryeministrit duhet të hiqen dhe se janë antikushtetuese....

Afera ”Partizani”/ Ankimimi masave të sigurisë nga Berisha dhe Malltezi, Apeli shtyn vendimin

para 3 jave - Lexo

Seanca gjyqësore për shqyrtimin e ankimimit të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezit në lidhje me masat e sigurisë për aferën e privatizimit të ish-kompleksit Partizani u zhvillua sot në...

Berisha dhe Malltezi ankimuan masat e sigurisë, Apeli shpall vendimin nesër, Gjokutaj: Kemi 7 orë që…

para 3 jave - Java News

Avokati i Sali Berishës ka folur për mediat, pasi ka dalë nga Apeli i GJKKO, ku po shqyrtohej ankimimi i bërë ndaj vendimit të ish-kryeministrit. Ai deklaroi se vendimi është shtyrë për ditën e nesërme...

Seanca ndaj Berishës, 3 pretendimet e avokatëve të ish-kryeministrit

para 3 jave - Opinion

Në seancën gjyqësore ndaj ish-kryeministrit, Sali Berisha në Apel deri më tani janë dëgjuar vetëm pretendimet e këtij të fundit, teksa vetë Berisha nuk u paraqit, por u shfaq në seancë në Kuvend. Përmes...

“Partizani”/ Seanca e ankimimit, Genc Gjokutaj: Paraqitëm argumentat që kjo çështje është një farsë

para 3 jave - FaxWeb

Menjëherë pas përfundimit të seancës së sotme në GJKKO për anikimimet e Berishës dhe Malltezit foli për mediat avokati i ish-kryeministrit Genc Gjokutaj. Ditën e sotme gjyqtarja Ilirjana Olldashi mori...

Gjykata e Apelit shtyn seancën gjyqësore të Berishës dhe Malltezit, Gjokutaj: Materiali është voluminoz, vendimi nesër në orën 11:00

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Avokati i kreut të Partisë Demokratike Sali Berisha, Genc Gjokutaj ka deklaruar se Gjykata e Posaçme ka shtyrë seancën gjyqësore për kryedemoikratin dhe Jamarbër Malltezi. Shkak për shtyrjen e...

Përfundon seanca ndaj Berishës dhe Malltezit, vendimi nesër në orën 11:00

para 3 jave - FaxWeb

Përfundoi sot në GJKKO pas pothuaj 8 orësh seanca e ankimimt të vendimit ndaj ish-kryeministri Sali Berisha dhe dhëndrit të tij Jamarbër Malltezit. Çështja u shqyrtua nga gjyqtarja Ilirjana Olldashi. Malltezi...

Shtyhet shpallja e vendimit në “Apelin” e GJKKO për Berishën, flet avokati

para 3 jave - Euronews

Seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO-së, për ankimimin e Sali Berishës dhe Jamarbër Malltezit, që kërkojnë shpalljen të pavlefshme të masave të sigurisë ndaj tyre, të vendosura nga “Shkalla e Parë, është...

Afera ‘Partizani’/ Fatmir Bektashi paraqitet në SPAK, refuzon të flasë për gazetarët

para 3 jave - Gazeta Tema

Ndërtuesi Fatmir Bektashi është paraqitur në SPAK për masën ‘detyrim paraqitjeje’ dhe ‘ndalimi daljes jashtë shtetit’ në çështjen ‘Partizani’, ku akuzohet për korrupsion aktiv. Ai nuk ka bërë asnjë koment...

“Partizani”, Fatmir Bektashi paraqitet në SPAK

para 3 jave - Vizion Plus

Biznesmeni, Fatmir Bektashi është paraqitur këtë të hënë në Prokurorinë e Posaçme. Ai është në hetim lidhur me privatizimin e ish-kompleksit “Partizani”. Po ashtu, këtë të hënë pritet të mbahet edhe seanca...

Çështja “Partizani”/Paraqitet në SPAK ndërtuesi Fatmir Bektashi

para 3 jave - Opinion

Ndërtuesi dhe biznesmeni, Fatmir Bektashi është paraqitur paraditen e sotme në ambientet e SPAK. Kujtojmë se ndaj tij është dhënë masa detyrim paraqitjeje dhe bllokim të pasaportës, e njëjta masë që është...

Malltezi prej 50 minutësh po jep sqarime në GJKKO, gjyqtarja Ilirjana Olldashi pritet të tërhiqet të marrë vendimin

para 3 jave - FaxWeb

Në Gjykatën e Posaçme të Apelit përballë gjyqtares Ilirjana Olldashi përpos dy avokatëve të tij Antoneta Sevdari dhe Klodian Skënderi, Jamarbër Malltezi sipas burimeve ka gati 50 minuta që po jep shpjegime....

Ankimimi i Sali Berishës në Apel, avokati i ish-kryeministrit kërkon shfuqizimin e masës

para 3 jave - Top24

Për afro dy orë avokati i Sali Berishës Genci Gjokuataj ka renditur të gjitha argumentet ligjore në Apelin e GJKKO, duke pretenduar që masat ndaj ish-kryeministrit duhet të hiqen dhe se janë antikushtetuese....

Berisha ankimon masën e sigurisë në apelin e Gjykatës së Posaçme GJKKO

para 3 jave - Telegrafi

Avokati i ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është paraqitur mëngjesin e kësaj të hëne pranë ambienteve të Gjykatës së Posaçme GJKKO. Arsyeja mendohet të jetë ankimimi në Apelin e kësaj gjykate...

Berisha shkon në Kuvend, refuzon GJKKO-në, mbërrijnë në gjykatë vetëm avokatët e ish-kryeministrit

para 3 jave - Ora news

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krim të Organizuarar, avokatët e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në Apelin e GJKKO-së zhvillohet sot seanca për ish-kryeministrin dhe dhëndrin...

Çështja “Partizani”/ Ish-kryeministri dhe dhëndri i tij, Jamarbër Malltezi ankimuan vendimin e GJKKO-së, mbërrijnë në gjykatë avokatët e Sali Berishës

para 3 jave - Panorama

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krim të Organizuarar, avokatët e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në Apelin e GJKKO-së zhvillohet sot seanca për ish-kryeministrin dhe dhëndrin...

Berisha refuzon të paraqitet në SPAK/ Avokati i tij ankimon masën e sigurisë

para 3 jave - Vizion Plus

Përfaqësuesi ligjor i Sali Berishës, Genc Gjokutaj është shfaqur në ambientet e Apelit të Posaçëm, ku pritet të ankimojë masën e sigurisë të caktuar ndaj ish-kryeministrit. Ky i fundit ka refuzuar që në...

Çështja “Partizani”/Mbërrin në gjykatë avokati i Sali Berishës

para 3 jave - Opinion

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krim të Organizuar, avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha. Në Apelin e GJKKO-së zhvillohet sot seanca për ish-kryeministrin dhe dhëndrin e tij...

Dosja ‘Partizani’/ Ndërtuesi Bektashi paraqitet në SPAK, nuk flet për mediat

para 3 jave - Java News

Ndërtuesi Fatmir Bektashi është paraqitur në SPAK për masën ‘detyrim paraqitjeje’ dhe ‘ndalimi daljes jashtë shtetit’ në çështjen ‘Partizani’, ku akuzohet për korrupsion aktiv. Kjo është hera e dytë që...

Afera “Partizani”/ Paraqitet në SPAK sipas urdhëresës ndërtuesi Fatmir Bektashi

para 3 jave - Lexo

Ndërtuesi Fatmir Bektashi është paraqitur në SPAK për masën ‘detyrim paraqitjeje’ dhe ‘ndalimi daljes jashtë shtetit’ në çështjen ‘Partizani’, ku akuzohet për korrupsion aktiv. Kjo është hera e dytë që...

“Partizani”, sot seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha refuzon të paraqitet sërish

para 3 jave - Bota Sot

Ditën e sotme, në orën 09:00 është parashikuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili nuk ka pranuar që të paraqitet në asnjë prej seancave gjyqësore. Apeli pritet...

Afati i fundit/ Sot seanca në Apelin e GJKKO, a do të paraqitet Berisha? Çfarë ndodh nëse refuzon?

para 3 jave - Ora news

Ditën e sotme, në orën 09:00, është caktuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për kryedemokratin Sali Berishën. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit të...

Ankimimi i Sali Berishës në Apel/ Ndërpritet seanca, avokati i ish-kryeministrit kërkoi shfuqizimin e masës

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Ndërpritet seanca në Apelin e GJKKO për Berishën. Për afro dy orë avokati i Berishës Genci Gjokuataj ka renditur të gjitha argumentet ligjore në Apelin e GJKKO, duke pretenduar që masat ndaj ish-kryeministrit...

I akuzuar për dosjen “Partizani”, ndërtuesi Fatmir Bektashi paraqitet në SPAK

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Ndërtuesi Fatmir Bektashi është paraqitur ditën e sotme në SPAK. Bektashi akuzohet për korrupsion dhe pastrim të veprës penale, për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani. Kujtojmë...

“Partizani”/ Sot seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha nuk par...

para 3 jave - BalkanWeb

Sot në orën 09:00, është caktuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për Sali Berishën. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit të vendit, lidhur me hetimet...

“Partizani”, sot seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha refuzon të paraqitet sërish

para 3 jave - Albeu

Ditën e sotme, në orën 09:00 është parashikuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili nuk ka pranuar që të paraqitet në asnjë prej seancave gjyqësore. Apeli pritet...

Apeli shqyrton sot ankimet e Berishës dhe Malltezit, ish-kryeministri dërgon avokatin në GJKKO

para 3 jave - Java News

Gjykata e Posaçme e Apelit shqyrton sot në orën 09:00 ankimin e bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha, kundër vendimit të Shkallës së Parë, që caktoi ndaj tij masën e sigurisë “detyrim për paraqitje”...

Zhvillohet në Apelin e GJKKO seanca ndaj Berishës, ish-kryeministri përfaqësohet nga avokati i tij

para 3 jave - FaxWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha, nuk është paraqitur në SPAK përpara oficerit te policisë gjyqësore. Këtë të hënë referuar vendimit të gjykatës ish kryeministri duhej të paraqitej përpara gjykatës, por sërish...

Lajmi i fundit/ Çështja “Partizani”, mbërrijnë në gjykatë avokatët e Sali Berishës

para 3 jave - Lexo

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krim të Organizuarar, avokatët e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në Apelin e GJKKO-së zhvillohet sot seanca për ish-kryeministrin dhe dhëndrin...

Berisha duhet të paraqitet sot në SPAK, në të kundërt rrezikon ‘arrest shtëpie’

para 3 jave - Java News

Ish-kryeministri Sali Berisha duhet të paraqitet në SPAK ditën e sotme (20 nëntor) në orë 10:00, para oficeres Adelajda Metaj për masat e sigurisë ndaj tij, ‘detyrim paraqitjeje’ dhe ‘ndalimi daljes jashtë...

Ankimimi i masës së sigurisë në apelin e GJKKO, paraqitet avokati i Berishës

para 3 jave - Euronews

Avokati i ish kryeministrit Sali Berisha është paraqitur mëngjesine kësaj të hëne pranë ambienteve të GJKKO. Arsyeja mendohet të jetë ankimimi në Apelin e kësaj gjykate për masën e sigurisë ndaj Sali Berishës....

Berisha refuzon sërish GJKKO-në, në gjykatë shkojnë vetëm avokatët e ish-kryeministrit

para 3 jave - Shqip

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krim të Organizuarar, avokatët e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në Apelin e GJKKO-së zhvillohet sot seanca për ish-kryeministrin dhe dhëndrin...

Privatizimi i kompleksit Partizani, avokatët e Berishës mbërrijnë në gjykatë

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Sot në orën 09:00, mbahet seanca në Apelin e GJKKO për ankimin e Berishës dhe Malltezit kundër masave të sigurisë të dhëna për aferën e privatizimit të kompleksit “Partizani”. Ndërkohë në GJKKO...

“Partizani”/ Sot seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha refuzon të paraqitet sërish?

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Ditën e sotme, në orën 09:00, është caktuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për kryedemokratin Sali Berishën. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit...

Çfarë ndodh nëse Berisha nuk paraqitet sërish në SPAK?

para 3 jave - Populli

Sot në orën 09:00, është caktuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për Sali Berishën. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit të vendit, lidhur me hetimet...

“Partizani”/ Nesër seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse B...

para 3 jave - BalkanWeb

Ditën e nesërme në orën 09:00, është caktuar seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për Sali Berishën. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit të vendit, lidhur...

Nesër seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha nuk paraqitet sërish

para 3 jave - Albeu

Ditën e nesërme në orën 09:00 pritet të mbahet seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për ish-kryeministrin Sali Berisha. Në këtë seancë pritet që Apeli të vendosë për masën e sigurisë ndaj ish-kryeministrit...

Ankimimi i dytë: Berisha dhe Malltezi kërkojnë nesër në GJKKO heqjen e masave

para 3 jave - Gazeta Tema

Po këtë të hënë në Gjykatën e Posaçme është dhe seanca e radhës për marrjen në pyetje të Sali Berishës, nën hetim për çështjen e privatizimit të klubit Partizani. Ky është afati i dytë i vendosur nga gjykata...

“Partizani”/ Të hënën afati i dytë për Berishën, nëse s’paraqitet gjykata pritet të shprehet

para 3 jave - Java News

Po këtë të hënë në Gjykatën e Posaçme është dhe seanca e radhës për marrjen në pyetje të Sali Berishës, nën hetim për çështjen e privatizimit të klubit Partizani. Ky është afati i dytë i vendosur nga gjykata...

Afera "Partizani", çfarë e pret Berishën nëse nuk paraqitet nesër në SPAK

para 3 jave - Gazeta Tema

Të hënën e 20 nëntorit në orën 10.00 shënohet afati i dytë në të cilin, ish-kryeministri Sali Berisha duhet të paraqitet në SPAK, para oficeres Adelajda Metaj, sipas vendimit të Gjykatës së Posaçme të...

Nga heqja e imunitetit, tek arrestimi/ Çfarë e pret Sali Berishën, nëse nuk paraqitet nesër në SPAK

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ditën e nesërme, më 20 nëntor në orën 10.00 është afati i dytë në të cilin, ish-kryeministri Sali Berisha duhet të paraqitet në SPAK, para oficeres Adelajda Metaj, sipas vendimit të Gjykatës së Posaçme....

Nesër Berisha duhet të paraqitet në SPAK, nëse injoron sërish drejtësinë mund të ndodhë ky veprim nga prokuroria

para 3 jave - Lexo

Të hënën e 20 nëntorit në orën 10.00 shënohet afati i dytë në të cilin, ish-kryeministri Sali Berisha duhet të paraqitet në SPAK, para oficeres Adelajda Metaj, sipas vendimit të Gjykatës së Posaçme të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK