Ish-ministrja e Jashtme publikon momentin kur anëtarët e KQZ-së votojnë pro ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe

para 3 muajve - Telegrafi

Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e mbajtur më 12 janar, mori vendim vendim për ndarjen e mjeteve të fondit për mbështetjen e subjekteve politike për këtë vit. Shuma e mjeteve për financimin e subjekteve...

Ish-ministrja e Jashtme publikon momentin kur anëtarët e KQZ-së votojnë pro ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe

para 3 muajve - Zhurnal

Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e mbajtur më 12 janar, mori vendim vendim për ndarjen e mjeteve të fondit për mbështetjen e subjekteve politike për këtë vit. Shuma e mjeteve për financimin e subjekteve...

Ish-ministrja e Jashtme publikon momentin kur anëtarët e KQZ-së votuan pro ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe

para 3 muajve - Zeri

Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e mbajtur më 12 janar, mori vendim për ndarjen e mjeteve të fondit për mbështetjen e subjekteve politike për këtë vit. Shuma e mjeteve për financimin e subjekteve...

Haradinaj-Stublla publikon momentin kur anëtarët e KQZ-së votojnë pro ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe

para 3 muajve - Gazeta10

Komisioni Qendror Zgjedhor në mbledhjen e mbajtur më 12 janar, mori vendim vendim për ndarjen e mjeteve të fondit për mbështetjen e subjekteve politike për këtë vit. Shuma e mjeteve për financimin e subjekteve...

Haradinaj-Stublla: Lista Serbe mos të certifikohet në zgjedhjet lokale në veri

para 3 muajve - RTV 21

Ish-ministrja e Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që të rishikohet vendimi i KQZ-së për dhënien e mjeteve kësaj organizate kriminale prej 360,000 euro dhe forca e ligjit të Republikës së Kosovës...

Meliza Haradinaj-Stublla kundër financimit të “Listës Serbe” nga KQZ, e konsideron amnisti për kriminelët

para 3 muajve - Lajmi.net

Ish Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj Stublla ka reaguar pas vendimit nga KQZ-ja për ndarjen e 360 mijë eurove për Listën Serbe. Ajo përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë...

Haradinaj: Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje nëse s’duam parathënien për aneksimin e veriut të Kosovës

para 3 muajve - Gazeta Express

Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Haradinaj-Stublla shkroi në “X” se “vendimi...

Haradinaj-Stublla: Vendimi i KQZ-së për financimin e Listës Serbe, “amnisti” për kriminalitet

para 3 muajve - Zeri

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka vazhduar të jetë e zëshme ndaj ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe nga ana e KQZ-së. Haradinaj-Stublla në një postim në “X” ka shkruar...

Haradinaj: Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje nëse s’duam parathënien për aneksimin e veriut të Kosovës

para 3 muajve - OraInfo

Ish ministrja e jashtme, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se Lista Serbe nuk duhet të certifikohet për zgjedhje lokale. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se vendimi për dhënien e mjeteve kësaj...

Haradinaj-Stublla: Vendimi i KQZ për financimin e Listës Serbe, ‘amnisti’ për kriminalitet

para 3 muajve - Telegrafi

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka vazhduar të jetë e zëshme ndaj ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe nga ana e KQZ-së. Haradinaj-Stublla në një postim në “X” ka shkruar...

“Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje lokale – presidentja të ndërhyjë rreth vendimit skandaloz të KQZ-së”

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Ish ministrja e jashtme, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se Lista Serbe nuk duhet të certifikohet për zgjedhje lokale. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se vendimi për dhënien e mjeteve kësaj...

Haradinaj-Stublla: Lista Serbe mos të certifikohet në zgjedhjet lokale në veri

para 3 muajve - Bota Sot

Ish-ministrja e Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që të rishikohet vendimi i KQZ-së për dhënien e mjeteve kësaj organizate kriminale prej 360,000 euro dhe forca e ligjit të Republikës së Kosovës...

Haradinaj ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje

para 3 muajve - Pressonline

Ish shefja e diplomacisë së Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Ajo ka shkruar se vendimi i KEQ-së duhet të...

“Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje lokale – presidentja të ndërhyjë rreth vendimit skandaloz të KQZ-së”

para 3 muajve - OraInfo

Ish ministrja e jashtme, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se Lista Serbe nuk duhet të certifikohet për zgjedhje lokale. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se vendimi për dhënien e mjeteve kësaj...

Haradinaj-Stublla: Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje lokale – presidentja të ndërhyjë rreth vendimit skandaloz të KQZ-së

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish ministrja e jashtme, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se Lista Serbe nuk duhet të certifikohet për zgjedhje lokale, raporton Gazeta Blic. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se vendimi për...

Haradinaj-Stublla: Lista Serbe të moscertifikohet për zgjedhje e ardhshme

para 3 muajve - Epoka e Re

Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka kërkuar që Lista Serbe të moscertifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Haradinaj-Stublla ka shkruar në “X” se “vendimi...

Haradinaj ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje

para 3 muajve - Radio Kosova e Lire

Ish shefja e diplomacisë së Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Ajo ka shkruar se vendimi i KEQ-së duhet të...

Haradinaj-Stublla: Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje e ardhshme

para 3 muajve - Epoka e Re

Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Haradinaj-Stublla ka shkruar në “X” se “vendimi...

Haradinaj: Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhje nëse s’duam parathënien për aneksimin e veriut të Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla ka kërkuar që Lista Serbe të mos certifikohet për zgjedhjet e ardhshme në katër komunat veriore. Haradinaj-Stublla shkroi në “X” se “vendimi...

Haradinaj – Stublla: Vendimi i KQZ-së për financimin e Listës Serbe, nëpërkëmbje e shtetit

para 3 muajve - Dukagjini

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka reaguar ndaj ndarjes së 360 mijë eurove për Listën Serbe nga ana e KQZ-së. Me anë të një postimi në “X”, Haradinaj –Stublla ka shkruar se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK