Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Ina

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Zhurnal

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Debat

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Zeri

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Telegrafi

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Çfarë dihet për shitjen e një pjese të aksioneve të Amazon nga Jeff Bezos?

para 2 jave - Bota Sot

Jeff Bezos ka shitur gati 12 milionë aksione të Amazon për një total prej më shumë se 2 miliardë euro, duke shënuar kështu shitjen e parë të aksioneve të kompanisë që nga viti 2021. Sipas një plani tregtar...

Jeff Bezos shet 2 miliardë dollarë aksione të Amazon

para 2 jave - Zeri

Jeff Bezos këtë javë ka vënë në shitje 12 milionë aksione të aksioneve të Amazon, duke i siguruar atij rreth 2 miliardë dollarë në një lëvizje strategjike që mund ta pozicionojë atë të fitojë edhe një...

Jeff Bezos shet 2 miliardë dollarë aksione të Amazon – gjë që mund ta bëjë njeriun më të pasur në botë, përsëri

para 2 jave - Telegrafi

Jeff Bezos këtë javë ka vënë në shitje 12 milionë aksione të aksioneve të Amazon, duke i siguruar atij rreth 2 miliardë dollarë në një lëvizje strategjike që mund ta pozicionojë atë të fitojë edhe një...

Jeff Bezos shet 2 miliardë dollarë aksione të Amazon – gjë që mund ta bëjë njeriun më të pasur në botë, përsëri

para 2 jave - Bota Sot

Jeff Bezos këtë javë ka vënë në shitje 12 milionë aksione të aksioneve të Amazon, duke i siguruar atij rreth 2 miliardë dollarë në një lëvizje strategjike që mund ta pozicionojë atë të fitojë edhe një...

Jeff Bezos shet rreth 2 miliardë dollarë aksione të Amazonit

para 2 jave - Koha.net

Themeluesi i Amazonit, Jeff Bezos ka shitur rreth 12 milionë aksione të kompanisë së shitjes me pakicë dhe shërbime cloud për rreth 2 miliardë dollarë, raportoi Reuters. Siç raportohet, shitja është zhvilluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK