Rama dhe Basha bashkojnë votat? Kryeministri mbledh Grupin Parlamentar, të enjten në Kuvend pritet të kalojë “Amnistia”

para 2 jave - Gazeta Express

Një ditë pas Asamblesë Kombëtare të PS-së, kreu i qeverisë Edi Rama, këtë të hënë ka mbledhur Grupin Parlamentar. Grupi Parlamentar po diskuton në lidhje me seancën parlamentare që do të zhvillohet të...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS/ Çuçi: Dilni në terren sipas zonave, konsiderojeni si periudhë fushate

para 2 jave - Top Channel

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Pas Ramës, edhe Çuçi urdhëron deputetët: Ka nisur fushata elektorale

para 2 jave - Syri

Pas Edi Ramës, edhe Bledi Çuçi urdhëron deputetët që të nisin fushatën në bazë. Ai mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën...

Pas Asamblesë, Çuçi mbledh sot Grupin e PS, porosi deputetëve: Dilni në ter...

para 2 jave - BalkanWeb

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Amnistia penale shtyhet për javën e ardhshme

para 2 jave - Klan

Amnistia penale shtyhet për javën e ardhshme Aministia penale nuk do të kalojë për votim në Parlament as këtë javë. Grupi parlamentar i Partisë Socialiste e ka shtyrë këtë draft, teksa paketa do të shqyrtohet...

Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS: Dilni në terren, nga dje jemi në fushatë

para 2 jave - Bota Sot

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS/ Çuçi: Dilni në terren sipas zonave, konsiderojeni si periudhë fushate

para 2 jave - Bota Sot

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

“Konsiderojeni këtë si periudhë fushate”- Një ditë pas kritikave të Ramës në Asamble, Bledi Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS

para 2 jave - Panorama

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Mbledhja, Çuçi urdhër të prerë deputetëve të PS-së: Zbrisni në terren, konsiderojeni këtë si një periudhë fushate

para 2 jave - Ora news

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi agjendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Një ditë pas kritikave të Ramës në Asamble, Bledi Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS: Konsiderojeni këtë si periudhë fushate

para 2 jave - Gazeta Tema

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS: Konsiderojeni këtë si një periudhë fushate duke nisur nga dje

para 2 jave - Vizion Plus

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Çuçi mbledh grupin parlamentar: Zbrisni në terren, të kapim afatet. Amnistinë fiskale e votojmë javën tjetër

para 2 jave - RTSH

Bledi Çuçi ka mbledhur këtë të hënë (12 shkurt) Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste . Në fokus të kësaj mbledhje ka qenë agjenda e javës së re të Kuvendit, ku ka njoftuar se Amnistia Fiskale nuk do...

Zgjedhjet e 2025/ Çuçi mbledh Grupin e PS: Dilni në terren, konsiderojeni si një periudhë fushate

para 2 jave - Opinion

Paraditen e kësaj të hëne Bledi Çuçi mblodhi Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi agjendën e javës së re në Kuvend. Në mbledhjen e grupit, Çuçi u kujtoi deputetëve porositë e kryeministrit...

Rama dhe Basha bashkojnë votat? Kryeministri mbledh Grupin Parlamentar, të enjten në Kuvend pritet të kalojë “Amnistia”

para 2 jave - Albeu

Një ditë pas Asamblesë Kombëtare të PS-së, kreu i qeverisë Edi Rama, këtë të hënë ka mbledhur Grupin Parlamentar. Grupi Parlamentar po diskuton në lidhje me seancën parlamentare që do të zhvillohet të...

PS shtyn amnistinë penale për javën e ardhshme, paketa do të diskutohet sërish në komisione

para 2 jave - Java News

Amnistia penale nuk do të kalojë për votim në Parlament as këtë javë. Grupi parlamentar i Partisë Socialiste e ka shtyrë këtë draft, teksa paketa do të shqyrtohet edhe njëherë në komisione parlamentare...

Çuçi mbledh grupin PS, zbardhen porositë: Dilni në terren! Nga dje jemi në fushatë

para 2 jave - Shqip

Bledi Çuçi ka mbledhur paraditen e kësaj të hëne grupin parlamentar të Partisë Socialiste, ku mësohet se në fokus të diskutimeve ka qenë axhenda e javës së re në Kuvend. Burime bëjnë me dije se Çuçi u...

Pas Asamblesë, Çuçi mbledh sot Grupin e PS/Ja porosia që ju lë deputetëve

para 2 jave - Lexo

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS: Konsiderojeni këtë si një periudhë fushate duke nisur nga dje

para 2 jave - Java News

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

“Duhet prezencë e shtuar në terren”, Çuçi mbledh deputetët: Konsiderojeni si një periudhë fushate

para 2 jave - FaxWeb

Bledi Çuçi ditën e sotme ka mbledhur grupin e deputetëve socialistë në selinë e Kuvendit. Një ditë pas Asamblesë së Përgjithshme socialistët tashmë vijojnë përgatitjet për ristrukturimin e partisë në të...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS, Çuçi-deputetëve: Konsiderojeni këtë si një periudhë fushate

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË - Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe...

Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS: Dilni në terren, nga dje jemi në fushatë

para 2 jave - Euronews

Bledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK