Harrojeni metodën me oriz, ka një zgjidhje më të thjeshtë nëse ju laget celulari

para 2 jave - InfoShqip

Një zgjidhje e shpejtë për celularët që mund të kenë rënë në ujë tashmë është nxjerrë “jashtë loje” falë një këshille të Apple. Më parë mendohej se futja e celularit të lagur në një qese me oriz do të...

Harrojeni metodën me oriz, ka një zgjidhje më të thjeshtë nëse ju laget celulari

para 2 jave - Klan

Harrojeni metodën me oriz, ka një zgjidhje më të thjeshtë nëse ju laget celulari Një zgjidhje e shpejtë për celularët që mund të kenë rënë në ujë tashmë është nxjerrë “jashtë loje” falë një këshille të...

Harrojeni metodën me oriz, ka një zgjidhje më të thjeshtë nëse ju laget celulari

para 2 jave - Klan Macedonia

Një zgjidhje e shpejtë për celularët që mund të kenë rënë në ujë tashmë është nxjerrë “jashtë loje” falë një këshille të Apple. Më parë mendohej se futja e celularit të lagur në një qese me oriz do të...

Harrojeni metodën me oriz, ka një zgjidhje më të thjeshtë nëse ju laget telefoni

para 2 jave - Gazeta Metro

Një zgjidhje e shpejtë për celularët që mund të kenë rënë në ujë tashmë është nxjerrë “jashtë loje” falë një këshille të Apple. Më parë mendohej se futja e celularit të lagur në një qese me oriz do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK