Konferenca për Arsimin/ Lili Sula publikon shifrat tronditëse: Qeveria "Rama" e ka braktisur arsimin

para 2 jave - Ora news

Fjala e drejtueses së Departamentit të Arsimit në PD, Lili Sula në konferencën ‘Keqqeverisja Rama në skaner: Arsimi dhe shkenca, propaganda përballë fakteve’. "-Arsimi është skajshmërisht i politizuar....

“Shkollat po mbyllen, komunitetet po braktisen”- Deputeti i PD-së: Politikat korruptive të qeverisë Rama, po shkatërrojnë arsimin. Përdoret për të grabitur fonde publike

para 2 jave - Panorama

Deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi ka deklaruar se qeveria Rama, sipas tij me politikat korruptive po shkatërron arsimin. Ai u shpreh se janë 250 mijë nxënës dhe studentë më pak në të gjithë nivelet më...

Bylykbashi: 250 mijë nxënës e studentë me pak në 10 vite. Cilësia skandaloze e arsimit kontribuoi te shpopullimi

para 2 jave - Ora news

Nënkryetari demokrat, Oerd Bylykbashi, deklaroi në konferencën e Departamentit të Arsimit dhe Shkencës në PD, se cilësia e arsimit në këto vitet e fundit ka kontribuar te shpopullimi. Bylykbashi dhe se...

Bylykbashi: 250 mijë nxënës e studentë me pak në 10 vite. Cilësia skandaloze e arsimit kontribuoi te shpopullimi

para 2 jave - Syri

Nënkryetari demokrat, Oerd Bylykbashi, deklaroi në konferencën e Departamentit të Arsimit dhe Shkencës në PD, se cilësia e arsimit në këto vitet e fundit ka kontribuar te shpopullimi. Bylykbashi dhe se...

Lili Sula publikon shifrat tronditëse: Qeveria Rama e ka braktisur arsimin

para 2 jave - Syri

Fjala e drejtueses së Departamentit të Arsimit në PD, Lili Sula në konferencën ‘Keqqeverisja Rama në skaner: Arsimi dhe shkenca, propaganda përballë fakteve’. -Arsimi është skajshmërisht i politizuar....

Bylykbashi: Janë 250 mijë nxënës e studentë me pak në 10 vite

para 2 jave - Euronews

Rithemelimi mbajti këtë të hënë një tryezë ku u dikutua me ekspertë gjendja e arsimit dhe shkencës në Shqipëri. Në fjalën e tij deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, tha se si pasojë e keqqeverisjes...

"250 mijë nxënës e studentë më pak në 10 vite", Bylykbashi: Cilësia skandaloze e arsimit kontribuoi te shpopullimi

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË - Nënkryetari demokrat, Oerd Bylykbashi, ka deklaruar në konferencën e Departamentit të Arsimit dhe Shkencës në PD, se cilësia e arsimit në këto vitet e fundit ka kontribuar te shpopullimi. Bylykbashi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK