VIDEOLAJM/ Tentuan të humbnin gjurmët, dalin pamjet nga vendi ku autorët do...

para 2 jave - BalkanWeb

Pamjet që shihni tregojnë vendin ku u dogjën dy automjetet që përdorën autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi. Gazetarja Klodiana Lala raportoi se pjesëmarrës në atentat kanë qenë të paktën...

Atentati në Kurbin- Policia gjen 2 automjete të djegura dhe 4 automatikë. Biznesmeni mohon të ketë patur konflikte

para 2 jave - RTSH

Në ditën e tretë të hetimeve pas atentatit të shënuar në Kurbin me objektiv biznesmenin Ardian Gjeloshi, policia gjeti 2 automjete të djegura dhe 4 automatik në shtrarin e lumit Mat që dyshohet se janë...

Dalin pamjet/ Ja vendi ku autorët dogjën makinat që përdorën në atentatin ndaj Ardjan Gjeloshi

para 2 jave - Syri

Pamjet që shihni tregojnë vendin ku u dogjën dy automjetet që përdorën autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi. Sipas burimeve për SYRI-n , pjesëmarrës në atentat kanë qenë të paktën 4 persona...

Atentati në Kurbin, gjenden të djegura 2 makina

para 2 jave - Klan

Atentati në Kurbin, gjenden të djegura 2 makina Dyshohet se në vrasje morën pjesë 7 persona Gjenden të djegura 2 makina që dyshohet se janë përdorur nga autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshaj,...

Ardian Gjeloshi u vëzhgua me dron

para 2 jave - Klan

Ardian Gjeloshi u vëzhgua me dron 7 persona morën pjesë në atentat me dy makina, një u gjet e djegur në Fushë Milot 7 persona dyshohet se kanë marrë pjesë në atentatit ndaj biznesmenit Ardian Gjeloshi...

Atentati në Kurbin dyshohet për hasmëri - Biznesmeni Ardian Gjeloshi mohon të ketë patur konflikte

para 2 jave - RTSH

Atentati me armë zjarri, ndaj 51-vjeçarit Ardian Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe u vra ekonomisti i firmës, Selman Mihana vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij...

Gjenden dy automjete të djegura në shtratin e lumit Mat, dyshohet se u përkasin autorëve të atentatit në Kurbin

para 2 jave - Syri

Dy automjete janë gjendur të djegura në shtratin e lumit Mat. Dyshohet se këto automjete janë të autorëve të antentatit të Gurëz të Kurbinit, ngjarje e ndodhur disa ditë më parë. Aktualisht, policia ndodhet...

Gjenden dy automjete të djegura, dyshohet se u përkasin autorëve të atentatit në Kurbin

para 2 jave - Opinion

Janë gjetur dy automjete të djegura në shtratin e lumit Mat. Dyshohet se këto automjete janë të autorëve të antentatit të Gurëz të Kurbinit, ngjarje e ndodhur disa ditë më parë. Aktualisht, policia ndodhet...

Atentati në Kurbin, vrasësit me pagesë nuk e njihnin mirë shënjestrën, pronari i firmës lëvizte me makinë të blinduar

para 2 jave - Gazeta Express

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kurbin, ku pas një atentati të mirëmenduar humbi jetën 70-vjeçari Selman Mihana. Ky i fundit, me funksion ekonomist, dyshohet se u vra në tentativë për...

Atentati në Kurbin/ Detaje të reja, gjendet një makinë e djegur në Fushë-Milot, dyshohet e autorëve! Zbardhet itinerari i autorëve

para 2 jave - Top Channel

Detaje te reja kanë dalë në dritë dalin për atentatin e ndodhur të shtunën në Kurbin. Gjendet një makinë e djegur në Fushë Milot e cila dyshohet se është përdorur për atentatin. Makina e djegur dyshohet...

Atentati në Kurbin, vrasësit me pagesë nuk e njihnin mirë shënjestrën, pronari i firmës lëvizte me makinë të blinduar

para 2 jave - Vizion Plus

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kurbin, ku pas një atentati të mirëmenduar humbi jetën 70-vjeçari Selman Mihana. Ky i fundit, me funksion ekonomist, dyshohet se u vra në tentativë për...

Atentati në Kurbin/ Ardian Gjeloshi monitorohej me dron spiun, autorët ishin veshur si policë me makina Range Rover

para 2 jave - Opinion

Detaje të reja dalin në dritë nga atentati ndaj biznesmenit Ardian Gjeloshi i ndodhur mëngjesin e së shtunës 10 shkurt në firmën e inerteve në fshatin Gures të Kurbinit. Nga breshëria e plumbave humbi...

Si ‘u maskuan’ vrasësit, ‘Range’ që mori pjesë në atentat, me fenelinë poli...

para 2 jave - BalkanWeb

Zbardhen detaje nga krimi në Kurbin, ku shënjestër e një atentati u bë biznesmeni Ardjan Gjeloshi, ndërsa u vra ekonomisti i tij. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se një nga automjetet e...

Atentati në Kurbin/ Ardjan Gjeloshi monitorohej me dron spiun, autorët ishin veshur si policë me makina Range Rover

para 2 jave - Klan

Atentati në Kurbin/ Ardjan Gjeloshi monitorohej me dron spiun, autorët ishin veshur si policë me makina Range Rover Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e biznesmenit Ardjan Gjeloshit, mëngjesin e së...

Atentati në Kurbin/ Zbardhen detaje të reja, gjendet një makinë e djegur në Fushë-Milot, dyshohet e autorëve

para 2 jave - Bota Sot

Detaje te reja dalin për atentatin e ndodhur të shtunën në Kurbin. Gjendet një makinë e djegur në Fushë Milot. E cila dyshohet se është përdorur për atentatin. Detaje tjera priten të dalin.

DETAJE/ Një “Range” me fenelinë policie mori pjesë në atentat, Gjeloshi ishte vëzhguar me dron, biznesmeni iku vetë në spital i plagosur

para 2 jave - Albeu

Zbardhen detaje nga krimi në Kurbin, ku shënjestër atentatit ishte biznesmeni Ardjan Gjeloshi. I vrarë mbeti ekonomisti i tij, Selman Mihana. Mësohet se një nga automjetet e autorëve, të cilët mendohet...

Atentati në Kurbin, flet i plagosuri Gjeloshi: Nuk kam konflikte me askënd

para 2 jave - Ora news

Atentati me armë zjarri ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit, ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe u vra ekonomisti i firmës Selman Mihana, vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij...

Atentati ndaj Gjeloshit, pronari u vëzhgua për disa ditë me dron. Lëvizte me mjet të blinduar

para 2 jave - NOA

KURBIN- Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatine regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Kurbin ku mbeti i vdekur ekonomisti, Selman Mihana dhe u plagos pronari, Ardjan Gjeloshi....

Atentati në Kurbin/ Gjendet një makinë e djegur në Fushë-Milot, dyshohet e autorëve! Zbardhet itinerari i autorëve

para 2 jave - Gazeta Shqip

Detaje te reja janë bërë publike për mediat lidhur me atentatin e ndodhur të shtunën në Kurbin. Sipas informacioneve bëhet me dije se gjendet një makinë e djegur në Fushë Milot e cila dyshohet se është...

DETAJE / Vrasësit me pagesë nuk e njihnin mirë shënjestrën, Gjeloshi lëvizte me makinë të blinduar

para 2 jave - Java News

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kurbin, ku pas një atentati të mirëmenduar humbi jetën 70-vjeçari Selman Mihana. Ky i fundit, me funksion ekonomist, dyshohet se u vra në tentativë për...

Gjeloshi ishte vëzhguar me dron, u qëllua nga makina me fenelina policie

para 2 jave - Syri

Zbardhen detaje nga krimi në Kurbin, ku shënjestër e një atentati u bë biznesmeni Ardjan Gjeloshi, ndërsa u vra ekonomisti i tij. Një nga automjetet e autorëve, të cilët mendohet se kanë qenë 4, ka qenë...

Atentati në Kurbin, i plagosuri Ardjan Gjeloshaj: Nuk kam konflikte

para 2 jave - Opinion

Atentati me armë zjarri, ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i plagosur, ky i fundit dhe u vra ekonomisti i firmës Selman Mihana vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij...

Ardjan Gjoloshi ishte vëzhguar me dron, shënjestra lëvizte me makinë të bli...

para 2 jave - BalkanWeb

Biznesmeni Ardjan Gjeloshi vëzhgohej prej disa ditësh me dron. Gazetarja Klodiana Lala ka udhëtuar drejt Kurbinit, ku ka raportuar për News24 detaje në lidhje me atentatin ndaj Gjeloshaj. Ajo ka zbuluar...

Atentati në Kurbin/ Ardjan Gjeloshi: Nuk kam konflikte, për ҫfarë dyshohet

para 2 jave - Albeu

Atentati me armë zjarri, ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit, ku mbeti i plagosur dhe u vra ekonomisti i firmës Selman Mihana, vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij para hetuesve,...

Detaje nga atentati në Kurbin/ Gjeloshi monitorohej me dron spiun, autorët u maskuan si policë me Range Rover

para 2 jave - Java News

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e biznesmenit Ardjan Gjeloshit, mëngjesin e së shtunës në Gurëz të Kurbinit. Burime nga grupi hetimor për bëjnë me dije se ndaj Gjeloshit kanë qëlluar 3 persona, ndërsa...

Autorët vrasës me pagesë, nuk e njihnin shënjestrën! Detaje nga atentati në Kurbin ku u vra ekonomisti, pronari i firmës së inerteve lëvizte me makinë të blinduar

para 2 jave - Panorama

Detaje të reja dalin nga atentati ndaj biznesmenit Ardian Gjeloshi, mëngjesin e së shtunës (10 shkurt) në firmën e inerteve në fshatin Gures të Kurbinit. Nga breshëria e plumbave humbi jetën ekonomisti...

Atentati në Kurbin, flet i plagosuri Gjeloshi: Nuk kam konflikte me kënd!

para 2 jave - Syri

Atentati me armë zjarri ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit, ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe u vra ekonomisti i firmës Selman Mihana, vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij...

Atentati në Kurbin, dyshohet për vrasës me pagesë të ardhur nga Kruja! Ardjan Gjeloshaj: Nuk kam konflikte!

para 2 jave - Gazeta Tema

Atentati me armë zjarri, ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i plagosur, ky i fundit dhe u vra ekonomisti i firmës Selman Mihana vijon të mbetet pa autor. Në deklarimet e tij...

Detaje nga atentati në Kurbin: Një nga makinat e vrasësve, me fenelinë policie! Gjeloshi iku vetë në spital…

para 2 jave - Java News

Zbardhen detaje nga krimi në Kurbin, ku shënjestër e një atentati u bë biznesmeni Ardjan Gjeloshi, ndërsa u vra ekonomisti i tij. Gazetarja Klodiana Lala raportonse një nga automjetet e autorëve, të cilët...

Vrasja e ekonomistit në Kurbin, gjenden dy makina të djegura afër Urës së Milotit

para 2 jave - Dosja.al

KURBIN- Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatin e regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Kurbin ku mbeti i vdekur ekonomisti, Selman Mihana dhe u plagos pronari, Ardjan Gjeloshi....

Shënjestra e atentatit në Kurbin lëvizte me makinë të blinduar, dy mjete të djegura gjenden në Milot

para 2 jave - JOQ Albania

Detaje të reja janë zbardhur rreth atentatit të ndodhur mëngjesin e 10 shkurtit në Kurbin ku mbeti i vrarë 70-vjeçari Selman Mehana dhe u plagos Ardian Gjeloshi. Ky i fundit është edhe pronari i kompanisë...

Vrasja e ekonomistit në Kurbin/ Pronari u vëzhgua për disa ditë me dron, Gjeloshi lëviste me mjet të blinduar: Nuk kam konflikte!

para 2 jave - Dosja.al

KURBIN- Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatine regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Kurbin ku mbeti i vdekur ekonomisti, Selman Mihana dhe u plagos pronari, Ardjan Gjeloshi....

SYRI TV/ Dyshime që autorët të jenë paguar për atentatin në Kurbin, shënjestër biznesmeni Ardian Gjeloshi

para 2 jave - Syri

Atentati ndaj biznesmenit Ardian Gjeloshi në Kurbin ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe vdiq punonjësi i tij Selman Mihana, dyshohet të jetë kryer nga vrasës me pagesë. 3 janë pistat ku po hetohet, e më...

SYRI TV/ Berisha, denoncim të fortë për atentatin në Kurbin: Policia e përfshirë në krim

para 2 jave - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka hedhur akuza të forta për përfshirjen e Policisë në atentatin e një dite më parë në Kurbin. Në një postim në Facebook, Berisha ka bërë publike pamjet e...

Detaje të reja nga atentati ndaj Ardjan Gjeloshit: Autorët ishin 4 persona të veshur si policë

para 2 jave - Klan

Detaje të reja nga atentati ndaj Ardjan Gjeloshit: Autorët ishin 4 persona të veshur si policë 4 persona dyshohet se morën pjesë në atentatin e mëngjesit të së shtunës ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi,...

“Autorët e krimit, 8 persona të veshur me uniformë”/ Berisha publikon videon: Shefi i Policisë në Kurbin, i ndihmoi duke hequr kamerat e sigurisë

para 2 jave - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, me shënjestër pronarin e një kompanie inertesh Ardjan Gjeloshin. “Policia bashkëpunëtore në vrasjen e djeshme në Kurbin....

Policia e Kurbinit përgënjeshtron Berishën: Ne nuk kemi hequr asnjë kamera nga biznesi i Ardjan Gjeloshit dhe s’kemi ushtruar asnjë kontroll

para 2 jave - Top Channel

Në lidhje me një shkrim të postuar në rrjete sociale, nëpërmjet të cilit akuzohet shefi i Komisariatit të Policisë Kurbin, për ndihmesë të autorëve të ngjarjes së ndodhur mëngjesin e sotëm, sqarojmë opinionin...

Berisha publikon pamjet nga atentati në Kurbin

para 2 jave - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, me shënjestër Ardjan Gjeloshin. “Policia bashkëpunëtore në vrasjen e djeshme në Kurbin. Qytetarët dixhital akuzojnë...

Berisha publikon pamjet nga atentati në Kurbin: Shefi i policisë ndihmoi autorët duke hequr kamerat!

para 2 jave - Opinion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, ku shënjestër ishte Ardjan Gjelosh, pronari i një kompanie intertesh. Sipas Berishës, në vendin e krimit ku mbeti...

VIDEO/ Berisha: Policia bashkëpuntore në vrasjen e djeshme, qytetari akuzon narkoshefin e Kurbinit si organizator

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka postuar një mesazh të një qytetari që jep detaje nga vrasjen e djeshme në Kurbin. Berisha shkruan në tekstin shoqërues të mesazhit se policia ka qenë bashkëpunëtore...

“Ndal Policia, askush të mos lëvizë'', dy breshëri kallashi që i morën jetën ekonomistit. Krimi për gjakmarje (Dinamika)

para 2 jave - Ora news

Vrasja e ekonomistit Selman Mihana dhe plagosja e pronarit të firmës së inerteve në Lezhë, Ardian Gjeloshi, është kryer nga tetë persona, ku 6 prej tyre ishin të veshur si punonjës policie “Shqiponja”...

Berisha publikon pamjet nga atentati në Kurbin: 8 persona të veshur me unif...

para 2 jave - BalkanWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, ku shënjestër ishte, Ardjan Gjelosh, pronari i një kompanie intertesh. Sipas Berishës, në vendin e krimit ku mbeti...

Berisha publikon videon: Policia bashkëpunëtore në vrasjen e djeshme në Kurbin, shefi i policisë së Kurbinit thyen kamerat

para 2 jave - Bota Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, ku shënjestër ishte, Ardjan Gjelosh, pronari i një kompanie intertesh. Sipas Berishës, në vendin e krimit ku mbeti...

Atentati në Kurbin/ Sali Berisha nxjerr pamjet dhe denoncon: Policia bashkëpunëtore në vrasje! Autorët, të veshur me uniforma blu (VIDEO)

para 2 jave - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon se policia ka bashkëpunuar në atentatin në Kurbin, ku mbeti i vrarë ekonomisti i një firme inertesh ndërsa u plagos pronari, Ardjan Gjeloshi. Berisha ka nxjerrë pamjet...

Berisha publikon videon: Policia bashkëpunëtore në vrasjen e djeshme në Kurbin, shefi i policisë së Kurbinit thyen kamerat

para 2 jave - Ora news

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga atentati i djeshëm në Kurbin, ku shënjestër ishte, Ardjan Gjelosh, pronari i një kompanie intertesh. Sipas Berishës, në vendin e krimit ku mbeti...

Berisha mashtron në Facebook për ngjarjen, reagon menjëherë Policia e Kurbinit: Akuzat janë të pavërteta

para 2 jave - Lexo

Në lidhje me një shkrim të postuar në rrjete sociale, nëpërmjet të cilit akuzohet shefi i Komisariatit të Policisë Kurbin, për ndihmesë të autorëve të ngjarjes së ndodhur mëngjesin e sotëm, sqarojmë opinionin...

VIDEO/ Berisha: Policia bashkëpuntore në vrasjen e djeshme, qytetari akuzon narkoshefin e Kurbinit si organizator

para 2 jave - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka postuar një mesazh të një qytetari që jep detaje nga vrasjen e djeshme në Kurbin. Berisha shkruan në tekstin shoqërues të mesazhit se policia ka qenë bashkëpunëtore...

Atentati në firmën e inerteve, detaje të reja: Dyshohet për 4 vrasës me pagesë

para 2 jave - Opinion

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatin e së shtunës ku mbeti i vrarë Selman Mihana, 70 vjeç, ekonomist i një firme inertesh dhe i plagosur pronari i saj, Ardjan Gjeloshi, 51 vjeç. Katër personat...

Atentati në firmën e inerteve, gazetari tregon detaje të reja: Dyshohet për 4 vrasës me pagesë

para 2 jave - Klan

Atentati në firmën e inerteve, gazetari tregon detaje të reja: Dyshohet për 4 vrasës me pagesë Gazetari Martin Marku ka sjellë të tjera detaje në lidhje me atentatin e së shtunës ku mbeti i vrarë Selman...

Blutë e Kurbinit përgënjeshtrojnë Berishës: Akuzat janë tërësisht të pavërteta

para 2 jave - Dosja.al

KURBIN -Në lidhje me një shkrim të postuar në rrjete sociale, nëpërmjet të cilit akuzohet shefi i Komisariatit të Policisë Kurbin, për ndihmesë të autorëve të ngjarjes së ndodhur mëngjesin e sotëm, sqarojmë...

Ngjarja në Kurbin- Dyshohet për vrasës me pagesë, policia po heton për 4 persona të përfshirë

para 2 jave - RTSH

Atentati në fshatin Gurëz Kurbin me shënjestër biznesmenin Ardian Gjeloshi i cili mbeti i plagosur, dyshohet se është kryer nga vrasës me pagesë. Autorët e kanë ndaluar makinën Range Rover te porta hyrëse...

VIDEO/ Berisha nxjerr pamjet: Policia bashkëpuntore në vrasjen e djeshme, shkatërruan kamerat e sigurisë

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari në lidhje me vrasjen e ditës së djeshme në Kurbin. Sipas Berishës, autorët në këtë ngjarje kanë qenë 8 persona dhe kanë bashkëpunuar...

“Policia bashkëpunëtore në atentatin e Kurbinit, hoqi kamerat e sigurisë pak netë më parë”

para 2 jave - JOQ Albania

Detaje të reja janë zbardhur rreth atentatit të ndodhur një ditë më parë në Kurbin ku mbeti i vrarë ekonomisti 70-vjeçar Selman Mehana. Shënjestër e këtij atentati ka qenë Ardjan Gjeloshi pronari i një...

Atentati në firmën e inerteve, gazetari tregon detaje të reja: Dyshohet për 4 vrasës me pagesë

para 2 jave - Java News

Gazetari Martin Marku ka sjellë të tjera detaje në lidhje me atentatin e së shtunës ku mbeti i vrarë Selman Mihana, 70 vjeç, ekonomist i një firme inertesh dhe i plagosur pronari i saj, Ardjan Gjeloshi,...

Atentati në Kurbin/ Dyshohet për vrasës me pagesë, të veshur me të zeza ata…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një ditë pas atentatit me armë zjarri në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i vdekur ekonomisti i një firme private inertesh dhe u plagos pronari, detaje të reja dalin në dritë. Ndërsa në drejtim të tyre u derdh...

Të veshur si efektivë dhe nën thirrjet “ndal, policia”, detajet si ndodhi atentati në firmën e inerteve në Kurbin

para 2 jave - Gazeta Tema

Vrasja në Kurbin mëngjesin e kësaj të shtune e ekonomistit të firmës së inerteve, Selman Mihana, 70 vjeç dhe plagosja e pronarit, Ardjan Gjeloshi 51 vjeç, u krye nga persona të veshur si policë. Ata kanë...

Atentati në Kurbin, burime: Dyshohet për vrasës me pagesë. Të veshur me të ...

para 2 jave - BalkanWeb

Një ditë pas atentatit me armë zjarri në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i vdekur ekonomisti i një firme private inertesh dhe u plagos pronari, detaje të reja dalin në dritë. Ndërsa në drejtim të tyre u derdh...

Atentati në Kurbin, burime: Dyshohet për vrasës me pagesë. Të veshur me të zeza, ata…

para 2 jave - Bota Sot

Një ditë pas atentatit me armë zjarri në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i vdekur ekonomisti i një firme private inertesh dhe u plagos pronari, detaje të reja dalin në dritë. Ndërsa në drejtim të tyre u derdh...

Detaje të reja nga atentati në Kurbin, dyshohet për vrasës me pagesë. 3 pistat ku po heton prokuroria

para 2 jave - Ora news

Të tjera detaje tronditëse janë zbardhur nga atentati i një dite më parë në një firmë inertesh në Kurbin, ku mbeti i vrarë ekonomisti Selman Mihana dhe u plagos pronari Ardian Gjeloshi. Krimi i rëndë dyshohet...

Atentati në Kurbin/ Dyshohet për vrasës me pagesë, ishin të veshur me të zeza

para 2 jave - Syri

Një ditë pas atentatit me armë zjarri në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i vdekur ekonomisti i një firme private inertesh dhe u plagos pronari, detaje të reja dalin në dritë. Ndërsa në drejtim të tyre u derdh...

Atentati në Kurbin me një të vrarë dhe një të plagosur, autorët dyshohet se janë vrasës me pagesë! Të veshur me të zeza hynë në ambientet e biznesit dhe…

para 2 jave - Panorama

Të tjera detaje tronditëse janë zbardhur nga atentati i një dite më parë në një firmë inertesh në Kurbin, ku mbeti i vrarë ekonomisti Selman Mihana dhe u plagos pronari Ardian Gjeloshi. Sipas News24, krimi...

Atentati në Kurbin, burime: Dyshohet për vrasës me pagesë. Të veshur me të zeza, ata…

para 2 jave - Syri

Një ditë pas atentatit me armë zjarri në Gurëz të Kurbinit ku mbeti i vdekur ekonomisti i një firme private inertesh dhe u plagos pronari, detaje të reja dalin në dritë. Ndërsa në drejtim të tyre u derdh...

Merren në pyetje punëtorët e kompanisë ku u vra 70-vjeçari: Një prej autorëve foli në gjuhë të huaj

para 2 jave - JOQ Albania

Mbi 10 punonjës të kompanisë së përpunimit të inerteve në Gurëz të Kurbinit janë marrë në pyetje për atentatin e së shtunës ku u vra ekonomisti 70-vjeçar Selman Mihana dhe u plagos pronari Ardjan Gjeloshi....

Atentati ndaj Ardian Gjeloshit/ Nga konfliktet për biznesin, te hakmarrja për vrasjen e Marie Prengës, pistat në hetim

para 2 jave - Shqip

Tri janë pistat ku po heton prokuroria në lidhje me atentatin e mëngjesit të djeshëm që kishte në shënjestër Ardian Gjeloshin. Pista e parë ka të bëjë me konfliktet në lidhje me biznesin me pjesëtarë të...

Atentati në Kurbin/ Merren në pyetje punonjës të firmës: Ishin disa autorë të maskuar, ja si ndodhi vrasja

para 2 jave - Dosja.al

KURBIN- Disa punonjës të firmës së inerteve në fshatin Gurëz të Kurbinit, ku ditën e djeshme ndodhi atentati me pasojë humbjen e jetës së ekonomistit, janë marrë në pyetje nga policia. Punonjësit ishin...

Detaje të reja nga atentati në Kurbin, Autorët u prezantuan si policë, pistat ku po hetohet ngjarja

para 2 jave - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin. Pronari i firmës ku ndodhi atentati, Ardian Gjeloshi ka deklaruar se autorët janë prezantuar si polic në momentin që janë...

Të veshur si efektivë dhe nën thirrjet “ndal, policia” autorët kryen vrasjen në firmën e inerteve (Pistat e hetimit)

para 2 jave - Klan

Të veshur si efektivë dhe nën thirrjet “ndal, policia” autorët kryen vrasjen në firmën e inerteve (Pistat e hetimit) Vrasja në Kurbin mëngjesin e kësaj të shtune e ekonomistit të firmës së inerteve, Selman...

‘Shefi i policisë ndihmoi autorët e vrasjes’, reagon Drejtoria Vendore e Policisë Lezhë

para 2 jave - NOA

Drejtoria Vendore e Policisë Lezhë ka reaguar në lidhje me një shkrim i cili akuzon shefin e komisariatit të policisë Lezhë se ka ndihmuar autorët e atentatit ku mbeti i vrarë financieri i firmës Selman...

Të veshur si efektivë dhe nën thirrjet “ndal, policia” autorët kryen vrasjen në firmën e inerteve (Pistat e hetimit)

para 2 jave - Klan

Të veshur si efektivë dhe nën thirrjet “ndal, policia” autorët kryen vrasjen në firmën e inerteve (Pistat e hetimit) Vrasja në Kurbin mëngjesin e kësaj të shtune e ekonomistit të firmës së inerteve, Selman...

Atentati në firmën e inerteve në Kurbin, autorët u prezantuan si policë

para 2 jave - JOQ Albania

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kurbin ku ekonomisti i njohur Selman Mihana, 70-vjeç, humbi jetën ndërsa pronari i biznesit, Ardjan Gjeloshi, u plagos rëndë. Atentati ndodhi në orët e para të mëngjesit...

Ngjarja në Kurbin, zbulohen detaje të reja! Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi objektivi i atentatit

para 2 jave - Top Channel

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm ne kurbin. Sipas burimeve të gazetares Brixhilda Deda bëhet me dije se Gjeloshi ka deklaruar se autoret janë prezantuar si polic...

Ngjarja në Kurbin, zbulohen detaje të reja! Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi objektivi i atentatit

para 2 jave - Gazeta Shqip

Detaje të reja janë bërë publike për mediat nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm ne Kurbin. Sipas burimeve bëhet me dije se Gjeloshi ka deklaruar se autorët janë prezantuar si polic në momentin që...

Detaje të reja nga atentati në Kurbin/ Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi ‘objektivi’

para 2 jave - Syri

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin. Gjeloshi ka deklaruar se autorët janë prezantuar si polic në momentin që janë futur brenda objektit po ashtu dhe rojës,...

Ngjarja në Kurbin, zbulohen detaje të reja! Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi objektivi i atentatit

para 2 jave - Bota Sot

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm ne kurbin. Sipas burimeve të gazetares Brixhilda Deda bëhet me dije se Gjeloshi ka deklaruar se autoret janë prezantuar si polic...

Vrasja në Kurbin, zbulohen detaje të reja: Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi ‘shënjestra’ e atentatit

para 2 jave - Java News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm ne Kurbin. Sipas burimeve të gazetares Brixhilda Deda bëhet me dije se Gjeloshi ka deklaruar se autoret janë prezantuar si polic...

Shqipëri/ Atentat pronarit të kompanisë së inerteve – Plagoset 51-vjeçari, vritet gabimisht ekonomisti

para 2 jave - Alsat-M

Ardjan Gjeloshi, pronar i një firme të përpunimit të inerteve në fshatin Gurëz të Kurbinit, mbeti i plagosur në një atentat ndaj tij mëngjesin e kësaj të shtune. Fatkeqësisht nga breshëria e plumbave që...

Autorët iu prezantuan si policë, ja çfarë deklaroi objektivi i atentatit në Kurbin

para 2 jave - Zyrtare

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin. Biznesmeni, Ardjan Gjeloshi ka deklaruar se autoret janë prezantuar si polic në momentin që janë futur brenda objektit...

DETAJE nga atentati në Kurbin/ Autorët u prezantuan si policë, pistat ku po hetohet ngjarja

para 2 jave - Dosja.al

KURBIN - Janë zbardhur detaje të reja nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin. Pronari i firmës ku ndodhi atentati, Ardian Gjeloshi ka deklaruar se autorët janë prezantuar si polic në momentin...

Atentati ndaj Ardian Gjeloshit/ Nga konfliktet për biznesin, te hakmarrja për vrasjen e Marie Prengës, pistat ku po heton policia

para 2 jave - Syri

Tri janë pistat ku po heton prokuroria në lidhje me atentatin e sotëm që kishte në shënjestër Ardian Gjeloshin. Pista e parë ka të bëjë me konfliktet në lidhje me biznesin me pjesëtarë të një fisi nga...

Kontabilisti dyshohet se u vra gabimisht, dy pista që po hetohen për ngjarjen në Kurbin

para 2 jave - Telegrafi

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në një fshat të Kurbinit po raportohet për dy pista kryesore të hetimit në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve. Grupi hetimor ka dyshime se objektivi i vrasësve...

Ekonomisti u vra gabimisht/ Dy pistat që po hetohen për ngjarjen në Kurbin, dyshohet hakmarrja e pronarit me…

para 2 jave - Top Channel

Dy janë pistat kryesore të hetimit në lidhje me vrasjen në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve këtë të shtunë. Grupi hetimor ka dyshime se objektiv i vrasësve ka qenë pronari i firmës, Ardjan...

Vrasja në Shqipëri/ Ekonomisti fabrikës u qëllua gabimisht, ja kush ishte shënjestra?!

para 2 jave - Tetova Sot

Dy janë pistat kryesore të hetimit në lidhje me vrasjen në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve këtë të shtunë. Grupi hetimor ka dyshime se objektiv i vrasësve ka qenë pronari i firmës, Ardjan...

Vrasja në Kurbin/ Policia hap kamerat e sigurisë së firmës, për ҫfarë dyshohet

para 2 jave - Gazeta Express

Mëngjesin e kësaj të shtune, Kurbini u trondit të shtunën një ngjarje e rëndë, ku 70-vjeçari Selman Mihana me profesion ekonomist, humbi jetën dhe i plagosur mbeti pronari firmës së inerteve, Ardian Gjeloshi....

Ekonomisti u vra gabimisht/ Dy pistat që po hetohen për ngjarjen në Kurbin, dyshohet hakmarrja e pronarit me…

para 2 jave - Bota Sot

Dy janë pistat kryesore të hetimit në lidhje me vrasjen në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve këtë të shtunë. Grupi hetimor ka dyshime se objektiv i vrasësve ka qenë pronari i firmës, Ardjan...

Ekonomisti u vra gabimisht/ Dy pistat që po hetohen për ngjarjen në Kurbin, dyshime për hakmarrje dhe…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dy janë pistat kryesore të hetimit në lidhje me vrasjen në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve këtë të shtunë. Grupi hetimor ka dyshime se objektiv i vrasësve ka qenë pronari i firmës, Ardjan...

Ekonomisti u vra brenda zyrës, si ndodhi atentatit në Kurbin. Pistat e hetimit

para 2 jave - Euronews

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një atentati me armë zjarri të regjistruar rreth orës 7 të mëngjesit të kësaj të shtune në fshatin Gurëz të Kurbinit. Objektiv i sulmit me armë ishte pronari...

Vr’asja në Shqipëri/ Ekonomisti fabrikës u qëllua gabimisht, ja kush ishte shënjestra?!

para 2 jave - NMK Post

Dy janë pistat kryesore të hetimit në lidhje me vrasjen në kantierin e ndërtimit në fabrikën e inerteve këtë të shtunë. Grupi hetimor ka dyshime se objektiv i vrasësve ka qenë pronari i firmës, Ardjan...

Ekzekutohet me kallashnikov ekonomisti i një firme në Shqipëri, plagoset pronari

para 2 jave - Revista Kosovarja

KURBIN- Detaje të reja dalin në dritë nga krimi i rëndë në fshatin Gurëz në Kurbin ku mbeti i vrarë ekonomisti i një firme inertesh dhe u plagos pronari i saj. Gazetari i ABC News, referuar informacioneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK