Akuzohen për korrupsion, GJKKO kalon për gjykim 3 ish-inspektorët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - Bota Sot

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, Genci Hickën dhe Gerson Tafën që akuzohen për korrupsion pasiv...

Dyshohet se mori ryshfet, dërgohet për gjykim në GJKKO vëllai i ish- presid...

para 2 jave - BalkanWeb

Ilir Nishani, vëllai i ish-presidentit të ndjerë Bujar Nishani është dërguar për gjykim nga GJKKO për korrupsion. Ai dyshohet të ketë marrë ryshfet në cilësinë e inspektorit të Agjencisë Kombëtare të Mjedisit....

Akuzohen për korrupsion, GJKKO kalon për gjykim 3 ish-inspektorët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - Zhurnal

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, Genci Hickën dhe Gerson Tafën që akuzohen për korrupsion pasiv...

EMRAT/ GJKKO kalon për gjykim 3 ish-inspektorët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - Java News

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, vëllain e ish- Presidentit Bujar Nishani, Genci Hickën dhe Gerson...

Akuzohen për korrupsion, GJKKO kalon për gjykim 3 ish-inspektorët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - Albeu

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, Genci Hickën dhe Gerson Tafën që akuzohen për korrupsion pasiv...

“3 inspektorët morën ryshfet”/ I kërkuan klinikës 30 mijë lekë, dosja kalon për gjykim

para 2 jave - Ora news

Gjykata e Posaçme kaloi për gjykim dosjen ndaj 3 ish- inspektoreve të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekeve. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, Genci Hicka dhe Gerson Tafa që akuzohen për korrupsion...

I kërkuan 30.000 lekë klinikës për të mos i vendosur gjobë, SPAK çon në gjyq dosjen ndaj 3 inspektorëve të Mjedisit (EMRAT)

para 2 jave - Top Channel

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar më datë 29.12.2023 ka paraqitur pranë Gjykatës kërkesën me objekt: Dërgimin në gjyq të çështjes penale që i përket procedimit penal me...

EMRAT/ I kërkuan 30 mijë lekë klinikës për të mos i vendosur gjobë, SPAK çon në gjyq dosjen ndaj 3 inspektorëve të Mjedisit

para 2 jave - Gazeta Shqip

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dërguar në Gjykatën e Posaçme çështjen ndaj tre inspektorëve të Mjedisit që kërkuan 30.000 lekë klinikës për të mos i vendosur gjobë,...

Akuzohen për korrupsion, GJKKO kalon për gjykim 3 ish-inspektorët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë (EMRAT)

para 2 jave - Vizion Plus

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, vëllain e ish- Presidentit Bujar Nishani, Genci Hickën dhe Gerson...

SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë, akuzohen për korrupsion

para 2 jave - Opinion

SPAK ka çuar pwr gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit, pas mbylljes sw hetimeve. Tre inspektorët e Ministrisë së Mjedisit, Ilir Nishanit, Genci Hickës dhe Gerson Tafës, akuzohen për korrupsion. Për...

Akuza për korrupsion, SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Mi...

para 2 jave - BalkanWeb

SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit. Bëhet fjalë për tre inspektorë të Ministrisë së Mjedisit, Ilir Nishanit, Genci Hickës dhe Gerson Tafës, të cilët akuzohen për...

Akuza për korrupsion, SPAK çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - Ora news

SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit. Bëhet fjalë për tre inspektorë të Ministrisë së Mjedisit, Ilir Nishanit, Genci Hickës dhe Gerson Tafës, të cilët akuzohen për...

U filmuan duke marrë para, dërgohet për gjykim dosja e tre zyrtarëve! Mes tyre edhe vëllai i ish-Presidentit! I pandehur dhe kirurgu Kostandin Balloma

para 2 jave - Panorama

Gjykata e Posaçme ka pranuar kërkesën e SPAK duke kaluar për gjykim 3 ish- Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, vëllain e ish- Presidentit Bujar...

Korrupsion/ SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit

para 2 jave - Syri

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim 3 ish-Inspektorë të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, Genci Hicka dhe Gerson Tafa që akuzohen për korrupsion pasiv dhe...

Akuzohen për korrupsion/ SPAK mbyll hetimet, dërgon për gjykim dosjen e 3 zyrtarëve të Ministrisë së Mjedisit

para 2 jave - Dosja.al

NJOFTIMI I SPAK: 1. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar më datë 29.12.2023 ka paraqitur pranë Gjykatës kërkesën me objekt: Dërgimin në gjyq të çështjes penale që i përket...

SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim 3 zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekë

para 2 jave - FaxWeb

1. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar më datë 29.12.2023 ka paraqitur pranë Gjykatës kërkesën me objekt: Dërgimin në gjyq të çështjes penale që i përket procedimit penal...

SPAK merr të pandehur vëllanë ish-presidentit Nishani

para 2 jave - Euronews

Gjykata e Posaçme kaloi sot për gjykim dosjen ndaj 3 ish-inspektorëve të Ministrisë së Mjedisit dhe 2 mjekëve. Bëhet fjalë për inspektorët, Ilir Nishani, vëllain e ish- Presidentit te ndjerë Bujar Nishani,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK