Droni i policisë kap shkelësit e rregullave të qarkullimit: Këto sjellje duhet të ndryshojnë (Video)

para 2 jave - Klan

Droni i policisë kap shkelësit e rregullave të qarkullimit: Këto sjellje duhet të ndryshojnë (Video) Policia Rrugore e Tiranës ka përdorur teknologjinë më të fundit të dronëve, për të identifikuar dhe...

VIDEO/ “Droni Edukues” survejon shoferët dhe këmbësorët në Tiranë: Kujdes këto dy shkelje

para 2 jave - Gazeta Tema

Policia Rrugore e Tiranës ka ndarë pamjet e monitorimeve të kryera me dronë për të evidentuar dy nga shkeljet që bëhen nga drejtuesit e mjeteve dhe kalimtarët gjatë përdorimit të rrugës. Sipas policisë...

VIDEO/ Droni i policisë kap shkelësit e rregullave të qarkullmit

para 2 jave - Syri

Policia Rrugore e Tiranës ka përdorur teknologjinë më të fundit të dronëve, për të identifikuar dhe ndërgjegjësuar mbi dy shkelje të zakonshme që rrezikojnë të gjithë përdoruesit e rrugës. Përmes “Dronit...

Video/ Droni i policisë kap shkelësit e rregullave të qarkullimit

para 2 jave - Opinion

Policia Rrugore e Tiranës ka përdorur dronët, për të identifikuar dy shkelje të zakonshme që rrezikojnë drejtuesit e automjeteve dhe pasagjeërt që udhëtojnë në to. Sipas uniformave blu, drejtuesit e mjeteve...

‘Droni edukues’ kap shoferët problematikë në Tiranë, nuk ‘shpëtojnë’ as ‘këmbësorët e pabindur’: Kujdes këto dy shkelje

para 2 jave - InfoShqip

Policia Rrugore e Tiranës ka ndarë pamjet e monitorimeve të kryera me dronë për të evidentuar dy nga shkeljet që bëhen nga drejtuesit e mjeteve dhe kalimtarët gjatë përdorimit të rrugës. Sipas policisë...

VIDEO/ “Droni Edukues” survejon shoferët dhe këmbësorët në Tiranë: Kujdes këto dy shkelje

para 2 jave - Shqip

Policia Rrugore e Tiranës ka ndarë pamjet e monitorimeve të kryera me dronë për të evidentuar dy nga shkeljet që bëhen nga drejtuesit e mjeteve dhe kalimtarët gjatë përdorimit të rrugës. Sipas policisë...

Rrugorja e Tiranës/ Droni edukues vijon me evidentimin e shkeljeve nga këmbësorët

para 2 jave - FaxWeb

Policia Rrugore Tiranë “Droni Edukues” evidenton shkelje të qarkullimit rrugor. Në përpjekjen tonë të vazhdueshme për të rritur sigurinë në rrugë, ne kemi përdorur teknologjinë më të fundit të dronëve,...

“Droni Edukues” survejon shoferët dhe këmbësorët në Tiranë: Kujdes këto dy shkelje

para 2 jave - Euronews

Policia Rrugore e Tiranës ka ndarë pamjet e monitorimeve të kryera me dronë për të evidentuar dy nga shkeljet që bëhen nga drejtuesit e mjeteve dhe kalimtarët gjatë përdorimit të rrugës. Sipas policisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK