Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Koha.mk

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Ora news

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - GazetaBlic

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Zelensky ndryshon kabinetin e luftës, Rusia “përfiton”, nis val...

para 2 jave - BalkanWeb

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Gazeta Express

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Bota Sot

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Evropa e Lirë

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Vizion Plus

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Zelensky ndryshon kabinetin e luftës, Rusia “përfiton”, nis valë të re sulmesh ajrore

para 2 jave - Lexo

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Syri

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Dukagjini

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Debat

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmesh ajrore, rrëzon 14 nga 17 dronët rusë

para 2 jave - Dosja.al

UKRAINË- Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët...

Ushtria ruse nuk ndalet, sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës

para 2 jave - Shqip

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Ekonomia Online

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë, në shënjestër objektet bujqësore dhe infrastruktura bregdetare

para 2 jave - Top Channel

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë, në shënjestër objektet bujqësore dhe infrastruktura bregdetare

para 2 jave - Syri

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Ukraina përballet me një valë të re të sulmeve ajrore ruse

para 2 jave - Euronews

Ushtria e Rusisë ka kryer sulme të reja me dronë në Ukrainë gjatë natës, ndërkaq Forcat Ajrore ukrainase raportuan më 12 shkurt se sistemet e mbrojtjes ajrore kanë shkatërruar 14 nga 17 dronët rusë si...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë, në shënjestër objektet bujqësore dhe infrastruktura bregdetare

para 2 jave - Bota Sot

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë, në shënjestër objektet bujqësore dhe infrastruktura bregdetare

para 2 jave - Pressonline

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë, në shënjestër objektet bujqësore dhe infrastruktura bregdetare

para 2 jave - Almakos

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Gazeta Express

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Tetova Sot

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Kievi shkatërron 40 nga 45 dronët e lëshuar nga Rusia

para 2 jave - Indeks online

Ukraina tha se shkatërroi shumicën e 45 dronëve sulmues të nisur nga Rusia natën e së shtunës, me pak dëme të raportuara të dielën në mëngjes. Njoftimi vjen një ditë pasi autoritetet njoftuan se shtatë...

Kievi shkatërron 40 nga 45 dronët e lëshuar nga Rusia

para 2 jave - Klan Kosova

Ukraina tha se shkatërroi shumicën e 45 dronëve sulmues të nisur nga Rusia natën e së shtunës, me pak dëme të raportuara të dielën në mëngjes. Njoftimi vjen një ditë pasi autoritetet njoftuan se shtatë...

Kievi shkatërron 40 nga 45 dronët e lëshuar nga Rusia

para 2 jave - GazetaBlic

Ukraina tha se shkatërroi shumicën e 45 dronëve sulmues të nisur nga Rusia natën e së shtunës, me pak dëme të raportuara të dielën në mëngjes. Njoftimi vjen një ditë pasi autoritetet njoftuan se shtatë...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Periskopi

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë 11 Feb, 21:42 Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat...

Kievi shkatërron 40 nga 45 dronët e lëshuar nga Rusia

para 2 jave - Klan Macedonia

Ukraina tha se shkatërroi shumicën e 45 dronëve sulmues të nisur nga Rusia natën e së shtunës, me pak dëme të raportuara të dielën në mëngjes. Njoftimi vjen një ditë pasi autoritetet njoftuan se shtatë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - FaxWeb

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - RTK

Frocat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Bota Sot

Frocat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Ukraina: Rusia na sulmoi me 45 dronë

para 2 jave - Kallxo

Frocat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Rusia sulmoi Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Portalb

Frocat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Kiev, rreth 45 dronë rusë sulmojnë Ukrainën

para 2 jave - Gazeta Express

Ukraina raportoi sërish dhjetëra sulme me dronë rusë gjatë natës, ku nga gjithsej 45 raketa 40 u zmbrapsën në pjesë të ndryshme të vendit, thanë sot Forcat Ajrore të Ukrainës. “Rajonet e prekura përfshinin...

Ukraina: Kemi shkatërruar 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Java News

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Rusia sulmon Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Frocat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Po u dërgonte ushqim ushtarëve në fushëbetejë, artileria ukrainase shkatërron kamionin rus

para 2 jave - Telegrafi

Një kamion i tipit Ural i ushtrisë ruse i cili po transportonte ushqim për ushtarët e saj në Ukrainë, është goditur nga artileria ukrainase. Derisa ishte në lëvizje në një zonë malore, kamion me plot ushqim...

Kiev, rreth 45 dronë rusë sulmojnë Ukrainën

para 2 jave - BalkanWeb

Ukraina raportoi sërish dhjetëra sulme me dronë rusë gjatë natës, ku nga gjithsej 45 raketa 40 u zmbrapsën në pjesë të ndryshme të vendit, thanë sot Forcat Ajrore të Ukrainës. “Rajonet e prekura përfshinin...

Ukrainasit pretendojnë se kanë rrëzuar 40 nga 45 dronët e lansuar nga rusët

para 2 jave - Telegrafi

Ukraina ka njoftuar se ka shkatërruar shumicën e 45 dronëve që Rusia i lëshoi në territorin e Ukrainës gjatë mbrëmjes së kaluar, duke arritur të shkaktojnë vetëm pak dëme materiale. E nga shpërthimi i...

Ukraina pretendon se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Ora news

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina: Kemi shkatërruar 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Gazeta Tema

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Forcat ruse e godasin Ukrainën me 45 dronë

para 2 jave - Shqip

Forcat ruse goditën Ukrainën me 45 dronë të dielën, një sulm që zgjati mbi pesë orë, thanë zyrtarët. Sulmet ndaj nëntë rajoneve ukrainase, përfshirë rrethinat e Kievit, vjen teksa Presidenti Volodymyr...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Alsat-M

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Koha.net

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Droni kamikaz i ukrainasve hedhë në erë antenën e komunikimit të rusëve, që e kishin kamufluar në zonë malore

para 2 jave - Telegrafi

Rojet kufitare ukrainase kanë arritur të shkatërrojnë një antenë komunikimi të ushtrisë ukrainase. Rusët e kishin kamufluar në një zonë malore, duke menduar se nuk do të zbulohet, transmeton Telegrafi....

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Gazeta Metro

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina ka njoftuar se ka shkatërruar dhjetëra dron të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Radio Kosova e Lire

Ukraina ka njoftuar se ka shkatërruar dhjetëra dron të nisur nga Rusia gjatë natës. Forca ajrore ukrainase ju kanë thënë medieve se sistemet për mbrojtje kanë shkatërruar 40 prej 45 dronëve iranianë të...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Kallxo

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Lajm

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina pretendon se ka shkatërruar 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Syri

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Evropa e Lirë

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Zeri

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina: Kemi shkatërruar 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Euronews

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Epoka e Re

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Shenja

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Rusët sulmojnë me dronë gjatë natës Kievin dhe Ukrainën jugore, shkatërrojnë sistemet e mbrojtjes ajrore

para 2 jave - Vizion Plus

Rusia nisi sulme me dron gjatë natës në Kiev dhe Ukrainën jugore, duke plagosur të paktën një person dhe duke dëmtuar një tubacion gazi dhe shtëpi në Mykolayiv, njofoi ushtria ukrainase. Forcat Ajrore...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Pressonline

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Klix

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Dukagjini

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Ukraina: Kemi shkatërruar 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Dosja.al

UKRAINA- Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar...

Ukraina thotë se shkatërroi 40 dronë të nisur nga Rusia gjatë natës

para 2 jave - Shqip

Ushtria e Rusisë ka nisur në Ukrainë një valë të re sulmesh me dronë, përgjatë natës, përfshirë edhe në kryeqytetin Kiev, kanë thënë zyrtarë ushtarakë ukrainas, më 11 shkurt. Rusia ka sulmuar me dronë...

Shtatë persona humbin jetën nga sulmet ruse në Ukrainë

para 2 jave - Klan Kosova

Të paktën shtatë persona, duke përfshirë tre fëmijë, u vranë në një sulm me dron rus gjatë natës në Kharkiv, sipas autoriteteve në qytetin verilindor. Një foshnjë gjashtëmuajshe dhe dy fëmijë të moshës...

Shtatë persona humbin jetën nga sulmet ruse në Ukrainë

para 2 jave - Klan Macedonia

Të paktën shtatë persona, duke përfshirë tre fëmijë, u vranë në një sulm me dron rus gjatë natës në Kharkiv, sipas autoriteteve në qytetin verilindor. Një foshnjë gjashtëmuajshe dhe dy fëmijë të moshës...

Lufta në Ukrainë, 8 viktima nga sulmet ruse në Harkiv

para 2 jave - Indeks online

Të paktën tetë persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur të shtunën në Ukrainë, si pasojë e sulmeve të reja ruse me dronë. Autoritetet ushtarake ukrainase kanë raportuar edhe për dëme në një port...

Të paktën tetë persona të vrarë në sulmet e reja ruse në Ukrainë

para 2 jave - FaxWeb

Të paktën tetë persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur të shtunën në Ukrainë, si pasojë e sulmeve të reja ruse me dronë. Autoritetet ushtarake ukrainase kanë raportuar edhe për dëme në një port...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK