Me pranga në duar, momenti i arrestimit të personazhit të famshëm në TikTok, i dyshuar si shkaktar për vetëvrasjen e 27-vjeçares

para 2 jave - Top Channel

Me pranga në duar, momenti i arrestimit të personazhit të famshëm në TikTok, i dyshuar si shkaktar për vetëvrasjen e 27-vjeçares Ajo u hodh nga kati i katërt i banesës në Kamëz, ndërsa 39-vjeçari Altin...

Rasti i rëndë i vetëvrasjes në Kamëz, reagon Balla: Të miratohen sa më parë ndryshimet ligjore për dhunën online

para 2 jave - Telegrafi

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për rastin e rëndë të vetëvrasjes së një të reje në Kamëz, pasi dyshohet se ajo është shantazhuar nga një foto intime e hedhur në rrjetet sociale. “Asnjë justifikim...

Rasti i rëndë i vetëvrasjes në Kamëz, reagon Balla: Të miratohen sa më parë ndryshimet ligjore për dhunën online

para 2 jave - Bota Sot

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për rastin e rëndë të vetëvrasjes së një të reje në Kamëz, pasi dyshohet se ajo është shantazhuar nga një foto intime e hedhur në rrjetet sociale. “Asnjë justifikim...

“Nuk ka dashuri të vërtetë”, u hodh nga kati i katërt i ndërtesës, çfarë postonte në rrjetet sociale 27-vjeçarja

para 2 jave - Albeu

27-vjeçarja që i dha fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një ndërtesë ishte aktive në rrjete sociale. Në një prej postimeve thuhet se “nuk ka dashuri të vërtetë, dashuria është berë interes”....

I publikuan foto intime, Balla reagon për vdekjen e së resë në Kamëz

para 2 jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku një 27-vjeҫare, është hedhur kati i katërit i një pallati, e për pasojë ka gjetur vdekjen. Lidhur me këtë ngjarje të rëndë, ku një 27-vjeçare dyshohet se i dha...

I publikuan foto intime në rrjetet sociale, Balla reagon për vdekjen e së resë në Kamëz

para 2 jave - NOA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku një 27-vjeҫare, është hedhur kati i katërit i një pallati, e për pasojë ka gjetur vdekjen. Lidhur me këtë ngjarje të rëndë, ku një 27-vjeçare dyshohet se i dha...

VIDEO/ I publikoi foto intime 27-vjeçares, moment kur arrestohet personazhi i TikTok

para 2 jave - Vizion Plus

39-vjeçari Altin Çoku, një personazh i njohur i TikTok-ut, është ndaluar nga policia pasi dyshohet se shkaktoi vetëvrasjen e 27-vjeçares Sibela Abedini. Ndërkohë, është publikuar edhe moment i arrestimit...

Me pranga në duar, momenti i arrestimit të personazhit të famshëm në TikTok, i dyshuar si shkaktar për vetëvrasjen e 27-vjeçares

para 2 jave - Syri

Me pranga në duar, momenti i arrestimit të personazhit të famshëm në TikTok, i dyshuar si shkaktar për vetëvrasjen e 27-vjeçares Ajo u hodh nga kati i katërt i banesës në Kamëz, ndërsa 39-vjeçari Altin...

E reja u hodh nga lartësia pas publikimit të fotos intime, Balla: Të miratohen sa më shpejt ndryshimet ligjore mbi dhunën online

para 2 jave - Opinion

Ministri i Brendshëm, Taulan Balla ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kamëz, ku një 27-vjeçare ka vendosur t’i jap fund jetës së saj duke u hedhur nga lartësia për shkak se i kishin...

Vetëvrasja e 27-vjeçares pas shantazheve me foto intime në rrjetet sociale,...

para 2 jave - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kamzë, ku një 27-vjeçare u vetëvra pas shantazheve në rrjetet sociale me foto intime. Ministri Balla shprehet se i...

27-vjeçarja u hodh nga lartësia pas publikimit të fotos intime, Balla: Duhet të konsultohen sa më shpejt ndryshimet ligjore mbi dhunën on-line

para 2 jave - Klan

27-vjeçarja u hodh nga lartësia pas publikimit të fotos intime, Balla: Duhet të konsultohen sa më shpejt ndryshimet ligjore mbi dhunën on-line Ministri i Brendshëm, Taulan Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen...

“Nuk ishte në proces divorci”/ Flet daja i 27-vjeçares që i dha fund jetës: Më tha do kthehem në Kosovë sërish

para 2 jave - Top Channel

“Nuk i di rrethanat, problemet se si ka ndodhur kjo. Sot mora vesh që ai ishte arrestuar. Prej një muaji rrinte në Tiranë. Mbesa ime ka jetuar në Kosovë, ka një vajzë 2-vjeçe. Nuk ka qenë në proces divorci,...

VIDEO/ Publikoi fotot intime të 27-vjeçares që u vetëvra, momenti i arrestimit të personazhit të TikTok-ut

para 2 jave - Albeu

Ministri i Brendshëm, Taulat Balla ka ndarë video nga momenti i arrestimit të 49-vjeçarit, i cili dyshohet se ka publikuar foton intime të 27-vjeçares që u vetëvra. Balla shkruan se ndryshimet ligjore...

“Po të më akuzojnë për tradhti, do t’i them arrestoni…”- Publikohen pamjet kur policia vë në pranga personazhin e Tik Tok, shtyu një 27-vjeçare drejt vetëvrasjes! I publikoi foto...

para 2 jave - Panorama

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e arrestimit të personazhit të Tik Tokut, Altin Çoku, 39-vjeçari, i cili shtyu drejt vëtëvrasjes një 27 vjeçare, pasi i publikoi foto intime në rrjetet sociale. Ngjarja...

VIDEO/ Çoi 27-vjeçaren drejt vetëflijimit, dalin pamjet e arrestimit të Altin Çokut. Reagon dhe Balla

para 2 jave - Ora news

Janë publikuar pamjet e arrestimit të Altin Çokut, i cili dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes një 27 vjeçare në Kamëz. Altin Çoku dyshohet se shantazhoi me foto intime 27 vjeçaren që më pas i dha fund jetës....

Personazhi i Tik Tok-ut shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes duke i publikuar foto intime, reagon ministri Balla: I kam kërkuar Policisë së Shtetit që…

para 2 jave - Panorama

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me arrestimin e personazhit të Tik Tok-ut, i cili u arrestua pasi dyshohet se shtyu një 27 vjecare drejt vetëvrasjes. Me anë të një postimi në rrjetet...

FOTO: “Nuk ka dashuri të vërtetë”, u hodh nga kati i katërt i ndërtesës, çfarë postonte në rrjete sociale 27-vjeçarja

para 2 jave - Gazeta Tema

27-vjeçarja që i dha fund jetës dy ditë më parë duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një ndërtesë ishte aktive në rrjete sociale. Në një prej postimeve thuhet se “nuk ka dashuri të vërtetë, dashuria është...

“Vajza nuk ishte në proces divorci”/ Flet daja i 27-vjeçares që i dha fund jetës: Akuzoj personin që...

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ditën e sotme ka folur për mediat daja i 27-vjeçares e cila pak ditë më parë u vetëhodh nga tarraca e një ndërtesa pasi iu publikuan në rrjet foto intime. Ai është shprehur se nuk e njihte 39-vjeçarin...

Janë përfshirë persona të tjerë? Familjarët e 27-vjeçares ngrenë dyshime: Policia ka një video

para 2 jave - Vizion Plus

Familjarët e 27-vjeçares që u hodh nga kati i katërt i ndërtesës ku banonte kanë ngritur dyshime të forta për vdekjen e saj. Tezja e së resë ka folur për mediat dhe ka thënë se ajo nuk e ka ndërmarrë vetë...

I publikuan foto intime, Balla reagon për vdekjen e së resë në Kamëz: Asnjë justifikim ndaj dhunës

para 2 jave - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për rastin e rëndë në Kamëz, ku një 27-vjeçare dyshohet se i dha fund jetës pas publikimit të një ftoje intime në rrjetet sociale. Ai ka bërë thirrje që ndryshimet...

Vetëvrasja e 27-vjeçares pas publikimit të fotos/ Daja: Do bëj vetëgjyqësi

para 2 jave - Syri

27-vjeçarja që i dha fund jetës dy ditë më parë duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një ndërtesë ishte aktive në rrjete sociale. Në një prej postimeve thuhet se “nuk ka dashuri të vërtetë, dashuria është...

“Do ia marr jetën siç ia mori mbesës”, daja i 27-vjeçares që u hodh nga lartësia pas publikimit të fotos intime akuzon Altin Çokun

para 2 jave - Klan

“Do ia marr jetën siç ia mori mbesës”, daja i 27-vjeçares që u hodh nga lartësia pas publikimit të fotos intime akuzon Altin Çokun Daja i 27-vjeçares, për të cilën policia njoftoi se ndërroi jetë si pasojë...

Daja i 27-vjeçares tregon bisedën e fundit me mbesën: Më tha, o daj do të iki sërish në Kosovë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 12.02.2024 nga shekulli_admin Daja i 27-vjeçares, gruas së re e cila u hodh nga kati i katërt i pallatit thotë se mbesa e tij ka qenë e martuar në Kosova, madje ka pasur edhe një vajzë të...

Flet daja i 27-vjeçares që i dha fund jetës: Më tha do kthehem në Kosovë sërish

para 2 jave - Ora news

Familjarët e së resë që u hodh nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz, kanë folur për mediat, duke ngritur dyshime të shumta për ngjarjen. “Nuk i di rrethanat, problemet se si ka ndodhur kjo. Sot mora...

Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në Kamëz: Ajo shkoi të punonte tek ky mostra si pastruese

para 2 jave - Gazeta Tema

Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në Kamëz pasi foto e saj me personazhin e TikTok, Altin Çoku u bë virale ka treguar detaje nga ngjarja e rëndë. Ajo është shprehur se viktima kishte shkuar...

“Unë akuzoj personin që është arrestuar”/ Flet daja i 27-vjeçares që i dha fund jetës: Më tha do kthehem në Kosovë sërish

para 2 jave - Top Channel

“Nuk i di rrethanat, problemet se si ka ndodhur kjo. Sot mora vesh që ai ishte arrestuar. Prej një muaji rrinte në Tiranë. Mbesa ime ka jetuar në Kosovë, ka një vajzë 2-vjeçe. Nuk ka qenë në proces divorci,...

Flet daja i 27-vjeçares që i dha fund jetës: Më tha do kthehem në Kosovë sërish

para 2 jave - Syri

Për vetëvrasjen pas publikimit të fotos intime të 27-vjeçares në Kamëz ka folur edhe daja i saj i cili tha se vajza kishte rreth një muaj që ndodhej në Tiranë. Ai tregoi gjithashtu se vajza nuk ka qenë...

I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

para 2 jave - Tetova Sot

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

“Do të djegë vëllanë”, si Altin Çoku shantazhonte kushërirën për përfitime seksuale

para 2 jave - Java News

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi i një fotoje...

I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

para 2 jave - Telegrafi

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

Publikohet fotoja 27-vjeçares që i dha fund jetës në Kamëz

para 2 jave - Albeu

Është publikuar fotoja e së resë që i dha fund jetës, duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz. 27-vjeçarja dyshohet se u vetëvra, pas publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale...

Familjarët hedhin dyshime për vdekjen e 27-vjeçares në Kamëz: Gocën time e kanë vrarë...

para 2 jave - Ora news

Familjarët e së resë që u hodh nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz, kanë folur për mediat, duke ngritur dyshime të shumta për ngjarjen. Tezja e 27-vjeçares ka bërë me dije se ajo punonte si pastruese...

“Shkoi të punonte tek ky mostra si pastruese”- La vajzën 2-vjeçe, halla tregon detaje! Ç’ndodhi mbrëmjen kur mbesa vrau veten: Doli të pijë një cigare, por…

para 2 jave - Panorama

Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në Kamëz pasi foto e saj me personazhin e TikTok, Altin Çoku u bë virale ka treguar detaje nga ngjarja e rëndë. Ajo është shprehur se viktima kishte shkuar...

“Të hidhesh nga kati i 4 për atë plehrë…”- Daja i 27-vjeçares tregon bisedën e fundit me mbesën: Më tha o daj do iki! Ja kë person akuzoj për...

para 2 jave - Panorama

Daja i 27-vjeçares, gruas së re e cila pas publikimit të fotos intime u hodh nga kati i katërt i pallatit thotë se mbesa e tij ka qenë e martuar në Kosova, madje ka pasur edhe një vajzë të vogël. Për mediat,...

“Do të djegë vëllanë”, si Altin Çoku kërcënonte kushërirën për të kryer marrëdhënie

para 2 jave - Gazeta Tema

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi i një fotoje...

“Të hidhesh nga kati i 4 për atë plehrë…”- Daja i 27-vjeçares tregon bisedën e fundit me mbesën

para 2 jave - Gazeta Tema

Daja i 27-vjeçares, gruas së re e cila u hodh nga kati i katërt i pallatit thotë se mbesa e tij ka qenë e martuar në Kosovë, madje ka pasur edhe një vajzë të vogël. Për mediat, ai u shpreh se nuk ka pasur...

Flet tezja e 27-vjeçares që u vetëvra: Ma mori gocën në qafë, goca është vrarë, nuk u hodh nga pallati

para 2 jave - Zhurnal

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës, duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon se mbesa...

Publikohet fotoja, kjo është 27-vjeçarja që i dha fund jetës në Kamëz

para 2 jave - Vizion Plus

Është publikuar fotoja e së resë që i dha fund jetës, duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz. 27-vjeçarja dyshohet se u vetëvra pas publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale nga...

Personazhi i TikTok dhe një foto intime në mes, familjarët hedhin dyshime për vdekjen e 27-vjeçares në Kamëz

para 2 jave - Vizion Plus

Familjarët e së resë që u hodh nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz, kanë folur për mediat, duke ngritur dyshime të shumta për ngjarjen. Tezja e 27-vjeçares ka bërë me dije se ajo punonte si pastruese...

27-vjeçarja u vetëvra për foton intime, Balla: Sa më shpejt ndryshimet ligjore mbi dhunën on-line

para 2 jave - Java News

Ministri i Brendshëm, Taulan Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë ku një 27-vjeçare ka vendosur t’i jap fund jetës së saj duke u hedhur nga lartësia për shkak se i kishin publikuar një foto intime...

“Do ia marr jetën siç ia mori mbesës”, daja i 27-vjeçares që u vetëvra akuzon Altin Çokun

para 2 jave - Java News

Daja i 27-vjeçares, për të cilën policia njoftoi se ndërroi jetë si pasojë e hedhjes nga kati i katërt i një pallati në rrugën “Teuta” në Kamëz, ka akuzuar drejtpërdrejtë të arrestuarin Altin Çoku, që...

Vetëvrasja e 27-vjeçares pas shantazheve me foto intime në rrjetet sociale, reagon ministri Balla: Kam kërkuar nga Policia që të…

para 2 jave - Lexo

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kamzë, ku një 27-vjeçare u vetëvra pas shantazheve në rrjetet sociale me foto intime. Ministri Balla shprehet se i...

Flet halla e 27-vjeçares që u vetëvra pas publikimit të fotos intime: Vajzën e shtynë. Drejtësia të zbardhë ngjarjen

para 2 jave - Opinion

Një 27-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt të një banese në Kamëz të Tiranës, pasi një personazh i TikTok-ut, Altin Çoku, i ka publikuar në rrjetet sociale foto intime....

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamës, familjarët ngrenë dyshimin: Nuk u hodh v...

para 2 jave - BalkanWeb

Familjarët e 27-vjeçares e cila i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga banesa e saj ku banonte me qira në Kamëz, kanë hedhur dyshime se e reja nuk ka vrarë veten. Halla e 27-vjeçares ka deklaruar se dyshon...

Kamëz/ 27-vjeçarja u hodh nga pallati dhe ndërroi jetë, policia arreston 39-vjeçarin: I publikoi foto intime

para 2 jave - Gazeta Express

Një 27-vjeçare në Kamëz, e cila u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë, dyshohet se është një 39-vjeçar, pasi i kishte publikuar foto intime....

Publikohet fotografia, kjo është 27-vjeçarja që i dha fund jetës në Kamëz

para 2 jave - Java News

Është publikuar fotoja e së resë që i dha fund jetës, duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz. 27-vjeçarja dyshohet se u vetëvra pas publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale nga...

27-vjeçarja i dha fund jetës pasi i shpërndanë në TikTok pamjet intime, la pas vajzën 2 vjeç! Publikohet fotoja

para 2 jave - Top Channel

Një 27-vjeѯare i dha fund jetës të shtunën pasi iu shpërnda në rrjete sociale një fotot intime. Ajo u hodh nga kati i katrt u banesës në Kamëz, ndërsa 39-vjeçari në foto ra në prangat e policisë nën akuzën...

“Gocën time e kanë vrarë, e kanë shtyrë”- 27-vjeçarja vrau veten pas publikimit të fotos intime me personazhin e TikTok, tezja hedh akuza: S’do e linte kurrë vajzën 2-vjeçe

para 2 jave - Panorama

Tezja e 27-vjeçares, e cila dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të 4-rt e pallatit në Kamëz pas publikimit të një foto të saj intime në krevat me personazhin e TikTok, Altin Çoku, pretendon se mbesa...

"Ma mori gocën në qafë" - Tezja e 27-vjeçares: E kanë vrarë, s’u hodh nga pallati

para 2 jave - Gazeta Tema

Tezja e Sibora Abedinit, 27-vjeçares që i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon se mbesa...

Flet tezja e 27-vjeçares: Nuk u vetvra, por e vranë!

para 2 jave - NOA

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës, duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon se mbesa...

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, i dyshuari që shpërndau foton e të resë: Ma punoi shoku i ngushtë

para 2 jave - Zeri

Sibora Abedini, 27 vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

‘Ma mori gocën në qafë’/ Tezja e 27-vjeçares: E vranë, s'u hodh nga pallati

para 2 jave - Syri

Tezja e Sibora Abedinit, 27-vjeçares që i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon se mbesa...

Ky është personi që shantazhoi 27-vjeçaren me FOTO-n e tyre intime

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

E shpërndau në rrjete sociale, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvrasjes të renë në Kamëz

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, i dyshuari që shpërndau foton e të resë: Ma punoi shoku i ngushtë

para 2 jave - Telegrafi

Sibora Abedini, 27 vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

“Ma mori gocën në qafë”- Tezja e 27-vjeçares: Goca është vrarë, s’u hodh nga pallati

para 2 jave - Bota Sot

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon...

Flet tezja e 27-vjeçares që u vetëvra: Ma mori gocën në qafë, goca është vrarë, nuk u hodh nga pallati

para 2 jave - Albeu

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës, duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon se mbesa...

Shtyu të renë drejt vetëvrasjes, Altin Çoku i kishte publikuar foto intime dhe një vajze në Laç

para 2 jave - Gazeta Tema

Altin Çoku është arrestuar pasi një 27-vjeçare u vetëhodh nga kati i katërt i pallatit në Tiranë. Dyshohet se ai ka publikuar foto intime mes tyre në rrjetet sociale, ndërsa po hetohet për një rast tjetër...

Tik Tok-u vret: Nga rasti i Kamzës tek ai i Durrësit dhe Gramshit, rreziku i rrjetit social pa filtra

para 2 jave - Gazeta Tema

Rrjeti social më i ri Tik Tok shpesh herë është kritikuar nga psikologë, sociologë dhe ekspertë të ndryshëm për ndikimet që ka sjellë në shoqëri. Tik Tok është një rrjet që nuk ka filtra, duke krijuar...

U vetëvra se iu publikua fotografia intime, 27-vjeçarja e martuar dhe nënë e një fëmije, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Indeks online

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në zonën e Kamzës, ku një 27-vjeçare u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte me qira dhe për pasojë ndërroi jetë. Sipas policisë, shkak...

Vetëvrasja e 27-vjeçares pas shantazheve me foto intime në rrjetet sociale, reagon ministri Balla: Kam kërkuar nga Policia që të…

para 2 jave - Almakos

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kamzë, ku një 27-vjeçare u vetëvra pas shantazheve në rrjetet sociale me foto intime. Ministri Balla shprehet se i...

FOTOJA INTIME/ Ky është personazhi i Tik Tok-ut që çoi 27-vjeçaren drejt aktit ekstrem, sipas policisë

para 2 jave - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz ku një 27-vjeçare është hedhur nga lartësia, pasi iu publikuan foto intime. Gazetari Esido Brakaj bën më dije për Vizion Plus se gruaja ishte në process divorci...

Flet Altin Çoku, u arrestua nga policia pas shpërndarjes së fotos intime të vajzës në Kamzë

para 2 jave - Vizion Plus

39-vjeçari Altin Çoku është arrestuar nga policia pasi foto e tij intime shkaktoi vetëvrasjen e 27-vjeçares. Kjo e fundit u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën. Altin Çoku...

Një foto intime shkaku? Familjarët akuzojnë: Vajza s’është hedhur nga pallati, e ka shtyrë ai legeni!

para 2 jave - Java News

Familjarët e së resë që u hodh nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz, kanë folur për mediat, duke ngritur dyshime të shumta për ngjarjen. Tezja e 27-vjeçares ka bërë me dije se ajo punonte si pastruese...

E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Lajm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u raportua...

‘Ma mori gocën në qafë’/ Tezja e 27-vjeçares: Goca është vrarë, s’u hodh nga pallati

para 2 jave - Syri

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon...

Ky është vendi ku u vetëvra e reja/ Altin Çoku në hetim edhe në Laç

para 2 jave - Syri

Fotoja e mëposhtme tregon godinën 4-katëshe nga taraca e së cilës u vetëhodh 27-vjeçarja nga Bulqiza. Aty jetonte prej 1 muaji me nënën e saj, vëllain dhe motrën. Ajo kishte 1 muaj që ishte kthyer nga...

Akuzohet se shtyu të renë drejt vetëvrasjes, Altin Çoku flet për foton intime në Tik-Tok: Ma shpërndau një shok

para 2 jave - Opinion

Altin Çoku, 39-vjeçari, i cili u arrestua sot se akuzohet se ka shtyrë një të re drejt vetëvrasjes pasi i ka publikuar foto intime së bashku, në rrjetet sociale, ka rrëfyer sesi janë shpërndarë imazhet....

“E bëri vetë!”/ I hapi profil në TikTok me foto intime, zbulohet dëshmia e ...

para 2 jave - BalkanWeb

39-vjeçari Altin Çoku, ka deklaruar në polici se foton e cila dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren në Kamëz, nuk është shpërndarë nga vetë ai, por një shok. Çoku ka thënë se pamjet e tij në momente...

E shtyu drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren! Personazhi i Tik Tok-ut tregon historinë: Nëse me akuzojnë për tradhti do t’i them…

para 2 jave - Bota Sot

Altin Çoku, personazhi i njohur i Tik Tok e ka treguar vetë historinë me 27-vjeçaren, e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, pas publikimit të një fotoje intime. Dy ditë më parë në rrjetet...

U vetëvra se iu publikua fotografia intime, 27-vjeçarja e martuar dhe nënë e një fëmije, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 12.02.2024 nga shekulli_admin Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në zonën e Kamzës, ku një 27-vjeçare u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte me qira dhe për...

“Vetë i hëngri b*tha, nuk më rruhet për të”- E shtyu drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren! Personazhi i Tik Tok-ut tregon historinë: Nëse me akuzojnë për tradhti do t’i them…

para 2 jave - Panorama

Altin Çoku, personazhi i njohur i Tik Tok e ka treguar vetë historinë me 27-vjeçaren, e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, pas publikimit të një fotoje intime. Dy ditë më parë në rrjetet...

Del fotoja intime që dërgoi të renë drejt vetvrasjes. 39-vjeçari akuzonte shokun: E publikoi me profile false në “TikTok”

para 2 jave - NOA

KAMËZ- Altin Çoku, 39-vjeç është arrestuar në Kamëz pasi akuzohet se i ka shpërndarë fotot intime një 29-vjeçareje e cila më pas është vetëhedhur nga tarraca e pallatit ku jetonin prindërit e saj dhe ka...

“Vetë i hëngri b*tha, nuk më rruhet për të”- E shtyu drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren, personazhi i Tik Tok-ut tregon historinë

para 2 jave - Gazeta Tema

Altin Çoku, personazhi i njohur i Tik Tok e ka treguar vetë historinë me 27-vjeçaren, e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, pas publikimit të një fotoje intime. Dy ditë më parë në rrjetet...

Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz: Viktima ishte e martuar në Kosovë, me personazhin e njohur të TikTok-ut u takua në hotel

para 2 jave - Gazeta Tema

Sibora Abedini, 27-vjeç, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Vajza ishte e martuar në Kosovë dhe kishte dhe një vajzë 2 vjece....

VIDEO/ Shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, Altin Çoku flet për ngjarjen në Tik-Tok: Foton intime e shpërndau një shok

para 2 jave - Top Channel

Altin Çoku, 39-vjeçari i cili u arrestua sot nën akuzë se ka shtyrë një 27-vjeçare drejt vetëbvrasjes ka koemtnuar në Tik Tok ngjarjen. Altin Çoku: Cuca huj është nda më burrë dhe ka tentu dy herë me mbyt...

VIDEO/ "Ajo vajza ma ka dërguar...", Altin Çoku flet për foton intime në Tik-Tok: Ma shpërndau një shok

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ka reaguar në llogarinë e tij në Tik-Tok Altin Çoku, 39-vjeçari i cili u arrestua sot teksa akuzohet se ka shtyrë një të re drejt vetëvrasjes. Dyshohet se 39-vjeçari i ka publikuar vajzës foto intime,...

Vetëvrasja e 27-vjeçares, kush është personazhi i TikTok-ut që publikoi foton intime

para 2 jave - Zeri

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vdekja e Sibora Abedinit, 27-vjeçares e cila u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte në Kamëz. E reja i dha fund jetës për shkak të publikimit të një foto intime...

Flet Altin Çoku, u arrestua nga policia pas shpërndarjes së fotos intime të vajzës që u vetëvra

para 2 jave - Vizion Plus

39-vjeçari Altin Çoku është arrestuar nga policia pasi foto e tij intime shkaktoi vetëvrasjen e 27-vjeçares. Kjo e fundit u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën. Altin Çoku...

Ishin takuar vetëm një herë, si Altin Çoku shantazhoi me foto intime 27-vjeçaren, dyshohet se nuk ishte rasti i parë

para 2 jave - Vizion Plus

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë në Kamëz, ku një 27-vjeçare u vetëvra duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese. Shkak për aktin e së resë u bë publikimi i një fotoje intime në rrjetet...

Tik Tok-u vret! Nga rasti i Kamzës tek ai i Durrësit dhe Gramshit, rreziku i rrjetit social pa filtra

para 2 jave - Vizion Plus

Rrjeti social më i ri Tik Tok shpesh herë është kritikuar nga psikologë, sociologë dhe ekspertë të ndryshëm për ndikimet që ka sjellë në shoqëri. Tik Tok është një rrjet që nuk ka filtra, duke krijuar...

VIDEO/ Shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, Altin Çoku flet për ngjarjen në Tik-Tok: Foton intime e shpërndau një shok

para 2 jave - Syri

Altin Çoku, 39-vjeçari i cili u arrestua sot nën akuzë se ka shtyrë një 27-vjeçare drejt vetëvrasjes ka komentuar në Tik Tok ngjarjen. Altin Çoku : Ka bo një gabim të madh atij që kanë për t’ju thy gishtat....

VIDEO/ Akuzohet se i publikoi foton intime 27-vjeçares që u vetëvra, publikohet momenti i arrestimit të Altin Çokut

para 2 jave - Dosja.al

KAMZA- Ministri i Brendshëm, Taulat Balla publikuar videon e momentit të arrestimit të 49-vjeçarit Altin Çoku i cili dyshohet se ka publikuar foton intime të 27-vjeçares që u vetëvra. Balla shkruan se...

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, reagon ministri Balla: Policia të parandalojë dhunën ndaj grave dhe vajzave

para 2 jave - FaxWeb

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz pasi një 39-vjeçar i kishte nxjerrë një foto intime në TikTok ka tronditur mjaft opinionin publik. Për këtë ka reaguar dhe ministri i Brendshëm Taulant Balla, pasi polica...

FOTO/ Kjo është 27-vjeçarja që i dha fund jetës pasi i publikuan foton intime në rrjetet sociale

para 2 jave - Shqip

Është publikuar fotoja e së resë që i dha fund jetës, duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz. 27-vjeçarja Sibora Abedini dyshohet se u vetëvra pas publikimit të një fotoje intime në rrjetet...

“Siç ma mori jetën e mbesës do ia marr edhe unë atij”, daja i 27-vjeçares: Kërkojmë drejtësi!

para 2 jave - JOQ Albania

Familjarët e 27-vjeçares Sibela(Sibora) Abedini, që u vetëvra pasi një foto e saj intime u publikua në rrjetet sociale, kërkojnë drejtësi. Daja i vajzës, duke folur për mediat tha se Altin Çoku është përgjegjës...

Vetëvrasja e 27-vjeçares, kush është personazhi i TikTok-ut që publikoi foton intime

para 2 jave - Telegrafi

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vdekja e Sibora Abedinit, 27-vjeçares e cila u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte në Kamëz. E reja i dha fund jetës për shkak të publikimit të një foto intime...

I hapi profil në TikTok 27-vjeçares, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvrasjes të renë në Kamëz

para 2 jave - Albeu

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

Publikohet fotoja intime që çoi 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, personazhi i njohur i TikTok e shantazhonte duke i hapur profile false

para 2 jave - Panorama

Publikohet fotoja me të cilën Altin Çoku, personazhi i njohur i TikTok-ut shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte...

E rëndë: 27-vjeçarja bëri vetëvr’asje pasi iu publikua fotoja intime, arrestohet 39-vjeçari shqiptar!

para 2 jave - NMK Post

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u raportua...

“Shkoi të punonte tek ai monstra”/ Flet halla e 27 vjeçares që u vetëvetra nga fotot intime të publikuara

para 2 jave - FaxWeb

Zbardhen të rejat e fundit nga ngjarja e 27 vejçareës që u hodh nga kati i katërt në Kamëz, si pasojë e fotove intime të publikuara në rrjetin Tik-Tok nga Altin Çoku. Flet halla e saj, vajza shkoi vetëm...

"Punoi tre ditë pastruese te shtëpia e atij monstrës"/ Të afërmit e 27-vjeçares: Doli të pijë cigare në ballkon më pas u hodh

para 2 jave - Dosja.al

KAMËZ - Për vetëvrasjen pas publikimit të fotos intime të 27-vjeçares në Kamëz ka folur edhe daja i saj i cili tha se vajza kishte rreth një muaj që ndodhej në Tiranë. Ai tregoi gjithashtu se vajza nuk...

E shpërndau në rrjete sociale, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvrasjes të renë në Kamëz

para 2 jave - Syri

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

I hapi profil në TikTok 27-vjeçares, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvras...

para 2 jave - BalkanWeb

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

Tezja e 27-vjeçares në Kamëz: Atë e kanë vrarë, nuk do e linte kurrë vajzën vetëm

para 2 jave - JOQ Albania

Sibora Abedini është 27-vjeçarja që i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit pasi në rrjetet sociale ishte publikuar një foto intime e saj. Por familjarët e të resë kanë dyshime se ajo...

Vetëvrasja e së resë pas kërcënimeve të 39-vjeçarit, viktima ishte e martuar në Kosovë, pati vetëm një takim me të arrestuarin

para 2 jave - Syri.net Kosova

Zbardhen detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçarës në Kamëz, e cila u hodh nga kati i katërt i një ndërtese, duke gjetur vdekjen. Gjithçka nisi pasi Altin Çoku i publikoi të resë një foto intime në rrjetet sociale....

Shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, Altin Çoku flet për foton intime në Tik-Tok: Ma shpërndau një shok

para 2 jave - Albeu

Altin Çoku, 39-vjeçari i cili u arrestua sot, akuzohet se ka shtyrë një të re drejt vetëvrasjes, pasi i ka publikuar foto intime së bashku, ka rrëfyer pak pasi ka ndodhur ngjarja sesi janë shpërndarë imazhet....

DETAJE nga ngjarja e rëndë në Kamëz, ky është Altin Çoku që çoi drejt vetëvrasjes të renë pasi i publikoi fotot intime

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë (11 shkurt) në Kamëz, ku një 27-vjeçare ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i katërt i ballkoni të banesës ku jetonte me qira. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë...

FOTOJA INTIME/ Ky është personazhi i Tik Tok-ut që shkaktoi vetëvrasjen e 27-vjeçares, sipas policisë

para 2 jave - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz ku një 27-vjeçare është hedhur nga lartësia, pasi iu publikuan foto intime. Gazetari Esido Brakaj bën më dije për Vizion Plus se gruaja ishte në process divorci...

Ky është personi që shantazhoi 27-vjeçaren me FOTO-n e tyre intime

para 2 jave - Syri

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

Shpërndau foto e 27-vjeçares në rrjete sociale, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvrasjes të renë në Kamëz

para 2 jave - Syri

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

I publikoi foto intime të resë që u hodh nga ballkoni, ky është i arrestuari.27-vjeçarja nënë e një fëmije

para 2 jave - Opinion

Detaje të reja janë zbardhur nga vetëvrasja e 27-vjeçares Sibora Abedini dy ditë më parë në Kamëz. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë është bërë publikimi i fotove intime nga një 39-vjeçar, i identifikuar...

I publikoi foton intime të resë që u vetëvra, 39-vjeçari i njohur në Tiktok, dyshohet se ka shantazhuar edhe vajza të tjera

para 2 jave - NOA

Policia e Kamzës ka arrestuar 39-vjeçarin Altin Çoku për shkak se dyshohet për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”. Sipas policise, aii publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak...

E RËNDË/ E reja u vetëhodh nga tarraca pasi iu publikuan fotot intime, bie në pranga 39-vjeçari në Kamëz

para 2 jave - Gazeta Shqip

39-vjeçari i dyshuar si autori i publikimit të një fotoje intime të një vajze e cila kreu vetëvrasje ka rënë në prangat e policisë. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, nisur nga dyshimet e krijuara...

Vetëvrasja e së resë pas kërcënimeve të 39-vjeçarit, viktima ishte e martua...

para 2 jave - BalkanWeb

Zbardhen detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçarës në Kamëz, e cila u hodh nga kati i katërt i një ndërtese, duke gjetur vdekjen. Gjithçka nisi pasi Altin Çoku i publikoi të resë një foto intime në rrjetet sociale....

E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u raportua...

U vetëhodh nga tarraca/ Arrestohet 39-vjeçari që publikoi foto intime të vajzës në Kamëz

para 2 jave - Syri.net Kosova

I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit...

I publikoi foto intime 27-vjeçares që u vetëhodh nga tarraca, vihet në pranga autori në Kamëz

para 2 jave - Top Channel

39-vjeçari i dyshuar si autori i publikimit të një fotoje intime të një vajze e cila kreu vetëvrasje ka rënë në prangat e policisë. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, nisur nga dyshimet e krijuara...

FOTO/ I publikoi foto intime të resë që u hodh nga ballkoni, ky është i arrestuari! Dyshohet se ka shantazhuar edhe vajza e të tjera! 27-vjeçarja që ndërroi jetë...

para 2 jave - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë (11 shkurt) në Kamëz, ku një 27-vjeçare ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i katërt i ballkoni të banesës ku jetonte me qira. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë...

I publikoi foto intime të resë që u vetëhodh nga tarraca, vihet në pranga 39-vjeçari në Kamëz

para 2 jave - Gazeta Tema

39-vjeçari i dyshuar si autori i publikimit të një fotoje intime të një vajze e cila kreu vetëvrasje ka rënë në prangat e policisë. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, nisur nga dyshimet e krijuara...

E reja i dha fund jetës pasi 39-vjeçari i publikoi fotot intime në TikTok, zbulohen detajet e ngjarjes tronditëse në Kamëz

para 2 jave - Vizion Plus

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Kamëz, ku një 27-vjeçare është hedhur nga lartësia, pasi iu publikuan foto intime. Gazetari Esido brakaj bën më dije për Vizion Plus se gruaja...

Vetëvrasja e së resë pas kërcënimeve të 39-vjeçarit, viktima ishte e martuar në Kosovë, pati vetëm një takim me të arrestuarin

para 2 jave - Syri

Zbardhen detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçarës në Kamëz, e cila u hodh nga kati i katërt i një ndërtese, duke gjetur vdekjen. Gjithçka nisi pasi Altin Çoku i publikoi të resë një foto intime në rrjetet sociale....

U vetëvra se iu publikua fotografia intime, 27-vjeçarja e martuar dhe nënë e një fëmije, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Fakti Ditor

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në zonën e Kamzës, ku një 27-vjeçare u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte me qira dhe për pasojë ndërroi jetë. Sipas policisë, shkak...

27-vjeçarja vrau veten për shkak të fotos intime, arrestohet 39-vjeçari në Kamëz

para 2 jave - Bota Sot

I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit...

Kamëz/ 27-vjeçarja u hodh nga pallati dhe ndërroi jetë, policia arreston 39-vjeçarin: I publikoi foto intime

para 2 jave - Albeu

Një 27-vjeçare në Kamëz, e cila u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë, dyshohet se është një 39-vjeçar, pasi i kishte publikuar foto intime....

Ja VIDEO ku Altin Çoku tregon historinë e fotos intime me vajzën qe u vetëvra në Kamëz

para 2 jave - Java News

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz ku një 27-vjeçare është hedhur nga lartësia, pasi iu publikuan foto intime. Gruaja ishte në proces divorci me bashkëshortine saj nga Kosova dhe gjatë kësaj kohe...

Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz: Viktima ishte e martuar në Kosovë

para 2 jave - Bota Press

Sibora Abedini, 27-vjeç, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Vajza ishte e martuar në Kosovë dhe kishte dhe një vajzë 2 vjece....

Kamëz/ 27 vjeçarja u hodh nga tarraca, policia vë në pranga 39 vjeçarin: I publikoi foto intime

para 2 jave - NOA

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë në Kamëz, ku një 27 vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati. Sipas policisë, dyshohet se e reja ka ndërmarrë aktin ekstrem për shkak të...

I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

para 2 jave - Pa censure

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

Arrestohet personazhi i famshëm i "Tik Tokut" Altin Çoku, i publikoi foto intime 27-vjeçares që u vetëvra në Kamëz

para 2 jave - Ora news

Njoftimi i Policisë: I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari....

E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale

para 2 jave - Revista Kosovarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u raportua...

I publikoi foto intime vajzës së re e cila u vetëhodh nga lartësia dhe gjet...

para 2 jave - BalkanWeb

Zbardhet ngjarja e rëndë që ndodhi dy ditë më parë në kryeqytet, ku një vajzë e re u vetëhodh nga kati i katërt dhe gjeti vdekjen. Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar, i cili akuzohet se i ka...

E reja u hodh nga lartësia në Kamëz pasi i postoi foto intime, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Vizion Plus

Një 39-vjeçar i identifikuar si Altin Çoku është arrestuar nga policia në Kamëz. Çoku, dyshohet se i ka publikuar një foto intime 27-vjeçs, e cila u vetëhodh dy ditë më parë nga tarraca e katit të katërt...

Vrau veten pas fotove intime në rrjete sociale/ Tezja e 27-vjeçares: Do vinte te unë në Itali, goca është vrarë, s’u hodh nga pallati

para 2 jave - Dosja.al

KAMËZ - Tezja e 27-vjeçares që u vetëvra në Kamëz dy ditë më parë, ka folur për mediat dhe pretendon se mbesa e saj nuk është vetëvrarë, por aludoi se e kanë vrarë persona të tjerë. Ajo akuzoi Altin Çokun,...

I publikuan foto intime, 27-vjeçarja hidhet nga kati i 4 në Kamëz. Policia arreston 39-vjeçarin

para 2 jave - Klan

I publikuan foto intime, 27-vjeçarja hidhet nga kati i 4 në Kamëz. Policia arreston 39-vjeçarin Policia e Tiranës ka zbardhur vetëvrasjen e një vajze të re një ditë më parë , e cila u hodh nga kati i katërt...

27 vjeçarja u hodh nga pallati, policia vë në pranga 39 vjeçarin: I publikoi foto intime

para 2 jave - Opinion

Më 10 shkurt një 27-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të 4-t së banesës në rrugën “Teuta” në Kamëz. Lidhur me ngjarjen, policia ka arrestuar një 39-vjeçar të identifikuar si Altin...

I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

para 2 jave - Euronews

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Lideri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u raportua...

“Do të djegë vëllanë”, si Altin Çoku kërcënonte kushërirën për të kryer marrëdhënie

para 2 jave - Euronews

Sibora Abedini, 27-vjeçe, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi i një fotoje...

I publikoi foto intime 27-vjeçares që u vetëhodh nga tarraca, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Ora news

Njoftimi i Policisë: I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari....

I publikoi foto intime, hidhet nga tarraca e vdes një vajzë, zbulim tronditës nga policia e Tiranës

para 2 jave - NOA

I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit...

I publikoi foto intime, e reja u hodh nga ballkoni dhe ndërroi jetë, policia zbardh ngjarjen! Arrestohet 39-vjecari (EMRI)

para 2 jave - Panorama

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në zonën e Kamzës, ku një 27-vjeçare u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte me qira dhe për pasojë ndërroi jetë. Sipas policisë, shkak...

I publikoi foto intime vajzës së re që u vetëhodh nga lartësia dhe gjeti vdekjen, në pranga 39-vjeçari

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një 39-vjeçar ka përfunduar në pranga pasi i ka publikuar një foto intime një 27-vjeçare, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën. Shërbimet...

U vetëhodh nga tarraca/ Arrestohet 39-vjeçari që publikoi foto intime të vajzës në Kamëz

para 2 jave - Syri

I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit...

Hera e dytë që burgoset për të njëjtën arsye/ Altin Çoku e shpërndau foton në disa platforma sociale, si shkoi e reja në vetëvrasje

para 2 jave - Dosja.al

KAMËZ - Një tjetër rast vetëvrasje nga kërcënimi me foto intime në rrjetet sociale është raportuar kësaj here në Kamëz. Një 27-vjeçare i dha fund jetës, duke u vetëhedhur nga tarraca e një pallati në Kamëz...

Personazhi i “TikTokut”/ VIDEO ku Altin Çoku tregon historinë e fotos intime me vajzën që u vetëvra

para 2 jave - Shqip

Ky është Atin Çoku personazh i njohur në rrjete sociale për meme të shumta. Së fundmi në internet u shpërnda gjerësisht një foto e tij me një vajzë. 27 vjeçarja i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca...

“Ma mori gocën në qafë”- Tezja e 27-vjeçares: Goca është vrarë, s’u hodh nga pallati

para 2 jave - Euronews

Tezja e Sibora Abedini, 27-vjeçares në Kamëz, e cila i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira, ka ngritur akuza të forta në media. Ajo pretendon...

Kamëz/ 27 vjeçarja u hodh nga tarraca, policia vë në pranga 39 vjeçarin: I publikoi foto intime

para 2 jave - Tetova Sot

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë në Kamëz, ku një 27 vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati. Sipas policisë, dyshohet se e reja ka ndërmarrë aktin ekstrem për shkak të...

I publikuan foto intime, vetëvritet 27-vjeçarja në Kamëz. Policia arreston 39-vjeçarin

para 2 jave - Java News

Policia e Tiranës ka zbardhur vetëvrasjen e një vajze të re një ditë më parë, e cila u hodh nga kati i katërt i një pallati në rrugën “Teuta” në Kamëz. Sipas policisë, 27-vjeçarja me iniciale S.A. u vetëhodh...

I publikoi foto intime 27-vjeçares që u hodh nga tarraca, arrestohet 39-vjeçari

para 2 jave - Shqip

Zbardhet ngjarja e rëndë që ndodhi dy ditë më parë në kryeqytet, ku një vajzë e re u vetëhodh nga kati i katërt dhe gjeti vdekjen. Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar, i cili akuzohet se i ka...

“Ishim në hotel”- I dyshuari që shpërndau foton e të resë: Ma punoi shoku i ngushtë

para 2 jave - Euronews

Sibora Abedini, 27-vjeç, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. Shkak për ndërmarrjen e aktit ekstrem është publikimi...

27-vjeçarja priste të ribashkohej me burrin, del fotoja intime që i hodhën në TikTok

para 2 jave - Euronews

Sibora Abedini, 27-vjeç, banuese në Kamëz i dha fund jetës këtë të hënë duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira. E reja i dha fund jetës për shkak të publikimit të një...

Kjo është foto që shtyu 27-vjeçaren në Kamëz drejt vetëvrasjes

para 2 jave - JOQ Albania

39-vjeçari Altin Çoku është arrestuar pasi shpërndarja e një foto intime në rrjetet sociale, është bërë shkak për vetëvrasjen e një 27-vjeçareje. Çoku, një personazh i njohur i rrjetit social, TikTok dyshohet...

I hapi profil në TikTok 27-vjeçares, kjo është fotoja që çoi drejt vetëvrasjes të renë në Kamëz

para 2 jave - Pa censure

Kjo është fotoja me të cilën Altin Çoku shantazhonte 27-vjeçaren me publikimin e saj, duke e çuar atë drejt vetëvrasjes. Çoku pasi e ka shantazhuar të renë, e cila ishte e martuar në Kosovë, por prindërit...

Çoi të renë drejt vetëvrasjes/ Del fotoja intime, 39-vjeçari akuzonte shokun: E publikoi me profile false në "TikTok"

para 2 jave - Dosja.al

KAMËZ - Altin Çoku, 39-vjeç është arrestuar në Kamëz pasi akuzohet se i ka shpërndarë fotot intime një 29-vjeçareje e cila më pas është vetëhedhur nga tarraca e pallatit ku jetonin prindërit e saj dhe...

Vetëvrasja e 27-vjeçares, kush është personazhi i Tik Tok që publikoi foton intime

para 2 jave - Euronews

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vdekja e Sibora Abedinit, 27-vjeçares e cila u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte në Kamëz. E reja i dha fund jetës për shkak të publikimit të një foto intime...

Publikimi i fotove intime shkak për vetëvrasjen e 27-vjeçares, Altin Çoku: S’e bëra unë

para 2 jave - JOQ Albania

Detaje të reja janë zbardhur pas vetëvrasjes së 27-vjeçares në Kamëz. E reja vendosi t'i jepte fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit, pasi 39-vjeçari Altin Çoku i kishte publikuar foto...

FOTO/ I publikoi foto intime të resë që u hodh nga ballkoni, ky është i arrestuari

para 2 jave - Pa censure

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë (11 shkurt) në Kamëz, ku një 27-vjeçare ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i katërt i ballkoni të banesës ku jetonte me qira. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë...

E rëndë: I publikuan foto intime, 27-vjeçarja hidhet nga kati i 4 në Kamëz, arrestohet një burrë

para 2 jave - Gazeta Metro

Policia e Tiranës ka zbardhur vetëvrasjen e një vajze të re një ditë më parë, e cila u hodh nga kati i katërt i një pallati në rrugën “Teuta” në Kamëz. Sipas policisë, 27-vjeçarja me iniciale S.A. u vetëhodh...

Del FOTOJA e 39-vjeçarit/ Viktima ishte e martuar në Kosovë, kishte pasur vetëm një takim me të arrestuarin

para 2 jave - Dosja.al

KAMËZ - Është publikuar fotoja e 39-vjeçarit, Altin Çoku i cili u arrestua sepse i kishte publikuar në rrjetet sociale foto intime një 27-vjeçareje e cila më pas është hedhur nga pallati dhe ka vdekur....

U vetëvra se iu publikua foto intime, 27-vjeçarja ishte nënë e një fëmije (Detaje)

para 2 jave - Euronews

Detaje të reja janë zbardhur nga vetëvrasja e 27-vjeçares Sibora Abedini dy ditë më parë në Kamëz. Policia bën me dije se e reja se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën,...

27-vjeçarja vrau veten për shkak të fotos intime, arrestohet 39-vjeçari në Kamëz

para 2 jave - Euronews

Është zbardhur vetëvrasja e 27-vjeçares Sibora Abedini dy ditë më parë në Kamëz. Policia bën me dije se e reja se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, për shkak se iu shpërnda...

I publikoi foto intime, hidhet nga tarraca e vdes një vajzë, zbulim tronditës nga policia e Tiranës

para 2 jave - Pa censure

I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit...

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, shkak fotot intime që i publikoi 39-vjeçarja

para 2 jave - JOQ Albania

Një 39-vjeçar është arrestuar pasi i ka publikuar foto intime një 27-vjeçareje që u vetëvra një ditë më parë. 39-vjeçari Altin Çoku i ka publikuar një foto intime të 27-vjeçares, e cila dyshohet se për...

E reja u hodh nga pallati dhe vdiq pasi iu publikuan foto intime, arrestohet 39-vjeçari në Kamëz

para 2 jave - Dosja.al

NJOFTIMI I POLICISË: I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga 39-vjeçari....

Zbardhet vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz/ Policia vë në pranga një shtetas që publikoi foto intime të saj

para 2 jave - FaxWeb

Njoftimi i Policisë: Kamëz I publikoi një foto intime një 27-vjeçareje, e cila për këtë shkak dyshohet se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, kapet dhe vihet në pranga...

E rëndë në Tiranë! E reja bie nga kati i katërt i pallatit ku jetonte, humb jetën në spital

para 2 jave - Top Channel

Një 27-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën në Tiranë, pasi ra nga kati i katërt i pallatit ku jetonte me qira. E reja nuk u ka mbijetuar dot plagëve që ka marrë dhe ka ndërruar jetë në spital. “Më datë...

E rëndë në Tiranë! E reja bie nga kati i katërt i pallatit ku jetonte, humb jetën në spital

para 2 jave - Bota Sot

Një 27-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën në Tiranë, pasi ra nga kati i katërt i pallatit ku jetonte me qira. E reja nuk u ka mbijetuar dot plagëve që ka marrë dhe ka ndërruar jetë në spital. “Më datë...

Bie nga kati i pestë, humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz

para 2 jave - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz, ku një 27 vjeçare ka rënë nga kati i pestë e për rrjedhojë ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë rreth orës 23.00, në rrugën "Teuta", në...

27-vjeçarja në Kamëz bie nga kati i katërt i një pallati dhe vdes, jetonte me qira

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një 27-vjeçare ka rënë nga kati i katërt i një pallati mbrëmjen e shkuar në Kamëz. E reja ka ndërruar jetë sot në spital. Ende nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, e cila sipas policisë po hetohet. Nga hetimet...

Jetonte me qira, e reja 27 vjeçe bie nga kati i katërt dhe vdes

para 2 jave - NOA

Një 27-vjeçare ka rënë nga kati i katërt i një pallati mbrëmjen e shkuar në Kamzë. E reja ka ndërruar jetë sot në spital. Ende nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, e cila sipas policisë po hetohet. Nga hetimet...

Tragjike/ 27-vjeçarja bie nga kati i pestë i pallatit në Tiranë, humb jetën në spital

para 2 jave - Albeu

Një e re ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Tiranë. 27-vjeçarja ka rënë nga kati i pestë i pallatit, nga banesa ku jetonte me qira. E reja nuk u ka mbijetuar dot plagëve që ka marrë dhe ka ndërruar...

Kamzë, 27-vjeçarja bie nga kati i katërt i një pallati dhe vdes. Jetonte me...

para 2 jave - BalkanWeb

Një 27-vjeçare ka rënë nga kati i katërt i një pallati mbrëmjen e shkuar në Kamzë. E reja ka ndërruar jetë sot në spital. Ende nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, e cila sipas policisë po hetohet. Nga hetimet...

Humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz, ra nga kati i pestë i një ndërtese

para 2 jave - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kamëz, ku një 27-vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati 5 katësh. Si pasojë e dëmtimeve të marra, kjo shtetase ka ndërruar jetë në spital. 27-vjeçarja...

Bie nga lartësia e pallatit në Kamëz

para 2 jave - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kamëz, ku një 27-vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati 5 katësh. Si pasojë e dëmtimeve të marra, kjo shtetase ka ndërruar jetë në spital. 27-vjeçarja...

E rëndë në Kamëz, 27-vjeçarja bie nga pallati dhe ndërron jetë

para 2 jave - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz. Një 27-vjeçare ka rënë nga një pallat 4 katësh dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Njoftimi i policisë: Kamëz Më datë 10.02.2024, rreth orës 23.00, në rrugën "Teuta",...

27-vjeçarja humb jetën, ra nga pallati në Kamëz

para 2 jave - Klan

Foto ilustrim 27-vjeçarja humb jetën, ra nga pallati në Kamëz Një 27-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën në Kamëz. Policia ka njoftuar se e reja ka rënë nga lartësia e një pallati 5-katësh. Ngjarja ka...

Një vajzë e re bie nga apartamenti që kishte marrë me qira dhe vdes. Çfarë zbuloi policia

para 2 jave - NOA

Kamëz, 11 shkurt 2024 /noa.al – Një vajzë në moshë të re ka humbur jetën në rrethana të paqarta pasi ra nga lartësia e apartamentit ku jetonte me qira. Ngjarja ndodhi natën e mbrëmshme, rreth orës 23.00,...

E reja rrëzohet nga kati i 4 i pallatit ku jetonte me qira, ndërron jetë në spital 27-vjeçarja! Dyshohet se…

para 2 jave - Panorama

Një 27-vjeçare ka rënë nga kati i pestë i një pallati mbrëmë në Kamëz. E reja ka ndërruar jetë sot në spital. Ende nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, sipas policisë po hetohet. Nga hetimet paraprake dyshohet...

E reja humb jetën tragjikisht në Kamëz, bie nga kati i pestë i pallatit, detajet e para

para 2 jave - Vizion Plus

Një 27-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht mëngjesin e kësaj të diele në Kamëz. E reja ka rënë nga lartësia e një pallati 5 katësh, në rrethana ende të paqarta. Ajo ka ndërruar jetën në spital, teksa mësohet...

Bie nga kati i pestë, humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz

para 2 jave - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz, ku një 27 vjeçare ka rënë nga kati i pestë e për rrjedhojë ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë rreth orës 23.00, në rrugën "Teuta", në...

Ra nga pallati, humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz

para 2 jave - Opinion

Një 27-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën në Kamëz. Policia ka njoftuar se e reja ka rënë nga lartësia e një pallati 5-katësh. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Teuta” rreth orës 23:00. 27-vjeçarja...

tragjike! 27-vjeçarja humb jetën, ra nga pallati në Kamëz

para 2 jave - Java News

Një 27-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën në Kamëz. Policia ka njoftuar se e reja ka rënë nga lartësia e një pallati 5-katësh. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Teuta” rreth orës 23:00. 27-vjeçarja banonte...

Tragjike! 27-vjeçarja bie nga lartësia e një pallati dhe ndërron jetë në spital

para 2 jave - NMK Post

Përplasje në Pogradec, plagoset një person, policia vihet në kërkim të dy autorëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 në Kamëz, në rrugën “Teuta”, ku një 27-vjeçare ka rënë...

U rrëzua nga kati i katërt, humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz

para 2 jave - JOQ Albania

Një 27-vjeçare në Kamëz ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga kati i katërt i një pallati. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar rreth orës 23:00, në pallatin ku 27-vjeçarja me iniciale S.A jetonte...

Kamëz/ Tragjike! 27-vjeçarja bie nga lartësia e një pallati dhe ndërron jetë në spital

para 2 jave - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 në Kamëz, në rrugën “Teuta”, ku një 27-vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati 4-katësh. Shtetasja ka ndërruar jetë në spital, si pasojë...

Humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz, ra nga kati i pestë i një ndërtese

para 2 jave - Lideri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kamëz, ku një 27-vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati 5 katësh. Si pasojë e dëmtimeve të marra, kjo shtetase ka ndërruar jetë në spital. “Më...

Ra nga kati i katërt i pallatit, 27-vjeçarja humb jetën në spital

para 2 jave - Euronews

Një 27-vjeçare me inicialet S. A.,banuese në Kamzë të Tiranës, ka humbur jetën pasi ka rënë nga 4i katërt i një pallati. Njoftimi i policisë: Më datë 10.02.2024, rreth orës 23.00, në rrugën “Teuta”, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK