Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

para 2 jave - Lajm

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%. Çmimi i shitjes me pakicë i benzinës ЕUROSUPER BS-95,...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

para 2 jave - Bota Sot

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%. Çmimi i shitjes me pakicë i benzinës ЕUROSUPER BS-95,...

Shtrenjtohen derivatet e naftës

para 2 jave - Ina

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%. Çmimi i shitjes me pakicë i benzinës ЕUROSUPER BS-95,...

Nga mesnata shtrenjtohen sërish derivatet e naftës

para 2 jave - Zhurnal

Komisioni Rregullator për Energjetikë solli vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës, mesatarisht 0,32 % në raport me vendimin e datës 5.2.2024. Nga data...

Rriten çmimet e derivateve të naftës

para 2 jave - Aktuale

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%, shkruan Telegrafi Maqedoni. Marketing Çmimi i shitjes...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - Derveni

Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së Maqedonisë së Veriut (KRRE) solli vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve...

Nga mesnata shtrenjtohen sërish derivatet e naftës

para 2 jave - Alsat-M

Komisioni Rregullator për Energjetikë solli vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës, mesatarisht 0,32 % në raport me vendimin e datës 5.2.2024. Nga data...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

para 2 jave - Telegrafi

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%, shkruan Telegrafi Maqedoni. Çmimi i shitjes me pakicë...

Shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës

para 2 jave - Shenja

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%. Çmimi i shitjes me pakicë i benzinës ЕUROSUPER BS-95,...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - Klan Macedonia

Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së Maqedonisë së Veriut (KRRE) solli vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve...

Ndryshojnë çmimet e derivatëve nga mesnata

para 2 jave - NMK Post

Komisioni Rregullator për Energjetikë solli vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës, mesatarisht 0,32 % në raport me vendimin e datës 5.2.2024. Nga data...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

para 2 jave - TvNews

Komisioni Rregullator për Energjetikë njofton se do të ketër rritje të çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,32%, shkruan Telegrafi Maqedoni. Çmimi i shitjes me pakicë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK