Mitsotakis i shpreh mbështetjen Vuçiç: Greqia qëndron pranë Serbisë për perspektivën e saj evropiane

para 2 jave - Top Channel

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ndodhet në një vizitë zyrtare në Serbi, ku është takuar me presidentin Aleksandër Vuçiç. Marrëdhëniet dypalëshe, perspektiva evropiane e Serbisë, bashkëpunimi në fushën...

Mitsotakis: Greqia nuk e ka ndryshuar qëndrimin për Kosovën

para 2 jave - RTV 21

Kryeminstri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha në Beograd se qëndrimi grek për Kosovën mbetet i pandryshuar. Ai tha se ndërmjetësimi evropian dhe dialogu është e vetmja rrugë për normalizimin e marrëdhënieve...

Mitsotakis në Beograd: Nuk kemi ndryshuar qëndrimin karshi Kosovës

para 2 jave - Evropa e Lirë

“Qëndrimi i Greqisë sa i përket Kosovës mbetet i pandryshuar”, tha kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis, gjatë një vizite në Beograd më 12 shkurt. “Ndërmjetësimi evropian dhe dialogu janë mënyra e vetme...

“Qëndrimi për Kosovën, i pandryshuar”/ Mitsotakis në Beograd, Vuçiç: Greqia e Serbia, marrëdhënie vëllazërore

para 2 jave - Albeu

“Qëndrimi i Greqisë për Kosovën mbetet i pandryshuar”. Kështu është shprehur kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis në një konferencë të përbashkët për shtyp në Beograd, me presidentin serb, Aleksandër...

Mitsotakis në Beograd: Nuk kemi ndryshuar qëndrimin ndaj Kosovës

para 2 jave - Vizion Plus

“Qëndrimi i Greqisë sa i përket Kosovës mbetet i pandryshuar”, tha kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis, gjatë një vizite në Beograd më 12 shkurt. “Ndërmjetësimi evropian dhe dialogu janë mënyra e vetme...

“Nuk ndryshojmë qëndrim për Kosovën”, Mitsotakis në Beograd, Vuçiç: Greqia dhe Serbia, marrëdhënie vëllazërore

para 2 jave - Opinion

“Qëndrimi i Greqisë për Kosovën mbetet i pandryshuar”. Kështu është shprehur kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis në një konferencë të përbashkët për shtyp në Beograd, me presidentin serb, Aleksandër...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Syri

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavaruar e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Syri

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavaruar e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

“Qëndrimi për Kosovën, i pandryshuar”/ Mitsotakis në Beograd, V...

para 2 jave - BalkanWeb

“Qëndrimi i Greqisë për Kosovën mbetet i pandryshuar”. Kështu është shprehur kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis në një konferencë të përbashkët për shtyp në Beograd, me presidentin serb, Aleksandër...

Micotakis në Beograd flet për Kosovën: Qëndrimi ynë s’ka ndryshuar, dialogu rruga e vetme

para 2 jave - Gazeta Express

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka riktheksuar se qëndrimi i Greqisë në lidhje me Kosovën mbetet i pandryshuar. Këto komente ai i bëri në Beograd ku po qëndron për vizitë zyrtare. Atje ai...

Mitsotakis takon në Beograd Vuçiçin: Qëndrimi i Greqisë për Kosovën mbetet i pandryshuar

para 2 jave - Ora news

Kryeministri grek ndodhet në Beograd në një vizitë me ftesë të kreut të qeverisë Aleksandër Vuçiç. Mitsotakis i ka shprehur shqetësimin për situatën me Kosovën. Qëndrimi i Greqisë për Kosovën mbetet i...

“Qëndrimi ynë për Kosovën nuk ka ndryshuar”- Kryeministri grek nga Beogradi: Dialogu me Serbinë, rruga e vetme për normalizimin e marrëdhënieve

para 2 jave - Panorama

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka përsëritur se qëndrimi i Greqisë në lidhje me Kosovën mbetet i pandryshuar. Komentet ai bëri në Beograd ku po qëndron për vizitë zyrtare dhe u prit nga presidenti...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - GazetaBlic

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavaruar e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Klan Kosova

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavaruar e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Bota Sot

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavaruar e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

Edhe pse Kurti shumë herë shkoi në Greqi – Mitsotakis nga Beogradi thotë se nuk do ta njohin Kosovën

para 2 jave - Lajmi.net

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka riktheksuar se qëndrimi i Greqisë në lidhje me Kosovën mbetet i pandryshuar. Këto komente ai i bëri në Beograd ku po qëndron për vizitë zyrtare. Atje ai...

Kurti thoshte se “njohja e Greqisë është afër”, ministri grek: Nuk e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Periskopi

Kurti thoshte se “njohja e Greqisë është afër”, ministri grek: Nuk e pranojmë Kosovën 12 Feb, 12:18 Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport...

Kryeministri grek nga Beogradi: Greqia nuk ndërron qëndrim, s’e pranojmë Kosovën

para 2 jave - Gazeta Metro

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës, shtet të pavarur e sovran. Nga Beogradi, ku po qëndron në një vizitë zyrtare,...

Takimi me Vuçiç në Beograd, Mitsotakis: Qëndrimi i Greqisë për Kosovën i pandryshuar

para 2 jave - Dosja.al

SERBI- Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis gjatë vizitës së sotme në Serbi ka shprehur edhe njëherë qëndrimin e shtetit të tij në raport me njohjen e Kosovës. Nga Beogradi Mitsotakis theksoi se...

Mitsotakis në Beograd përkrah Vuçiç, poston foton: Do të shënojmë shumë gola në marrëdhëniet tona dypalëshe

para 2 jave - Dosja.al

SERBIA- Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ndodhet sot një vizitë zyrtare në Beograd ku u takua me presidentin serb Aleksandër Vuçiç. Një gol në një fushë futbolli të improvizuar, u përdor nga...

Mitsotakis vizitë në Beograd, Vuçiç: Greqia e Serbia, marrëdhënie vëllazërore

para 2 jave - Euronews

Presidenti serb Aleksandër Vuçic u takua këtë të hënë me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Kreu i qeverisë në Beograd tha se me homologun grek diskutuan për çështje të rëndësishme dhe se të dy vendet...

Njeriu që merr dekorata nga Rusia thotë se Aleksandar Vuçiq është njeri që e ‘vlerëson lirinë dhe shpirtin e lirisë’

para 2 jave - Gazeta Express

Derisa shumë raportimi e deklarata të njerëzve të rëndësishëm thonë se Serbia është nën regjim nga presidenti i Serbisë Alkesandar Vuçiq, në atë vend ka dalë dikush dhe po thotë se presidenti i tyre është...

Kryeministri grek shkon sot në Serbi, takohet me Vuciqin

para 2 jave - Syri

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis sot do të zhvillojë një vizitë pune në Beograd dhe do të bisedojë me presidentin serb Aleksandar Vuçiq, si dhe do të mbahet edhe një forum biznesi serbo-grek....

Kryeministri grek shkon sot në Serbi, takohet me Vuciqin

para 2 jave - Gazeta Express

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis sot do të zhvillojë një vizitë pune në Beograd dhe do të bisedojë me presidentin serb Aleksandar Vuçiq, si dhe do të mbahet edhe një forum biznesi serbo-grek....

Kryeministri grek shkon sot në Serbi, takohet me Vuciqin

para 2 jave - GazetaBlic

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis sot do të zhvillojë një vizitë pune në Beograd dhe do të bisedojë me presidentin serb Aleksandar Vuçiq, si dhe do të mbahet edhe një forum biznesi serbo-grek....

Kryeministri i Greqisë viziton sot Serbinë, takim me Vuçiç

para 2 jave - Dosja.al

SERBIA- Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis sot do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Beograd ku do të takohet dhe do të bisedojë me presidentin serb Aleksandër Vuçiç. Mësohet se mes dy vendeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK