Greqi, u pushua nga puna, ish-punonjësi vret tre persona

para 2 jave - Klan

Greqi, u pushua nga puna, ish-punonjësi vret tre persona Autori pas ngjarjes i ka dhënë fund jetës, dëshmitarët e ngjarjes thonë se autori donte të hakmerrej ndaj shefave Tre persona kanë humbur jetën...

Greqi: E shkarkuan nga puna, egjiptiani vret motrën e pronarit dhe 2 punonjës

para 2 jave - Reporteri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e një kompanie të transportit detar në Greqi, ku një ish-punonjës ka ekzekutuar tre persona dhe më pas veten. Krimi i rëndë ndodhi në familjen Karnesi në Glyfada,...

Katër të vdekur nga sulmi me armë në Athinë! Mes viktimave edhe motra e Presidentit të firmës

para 2 jave - Top Channel

Të tjera detaje nga incidenti në Athinë, ku një 70-vjeçar ka sulmuar një kompani detare në Athinë dhe pas rrethimit nga Policia, ka kryer vetëvrasje. Gazetari i Top Channel, Artur Bibe bën me dije se autori...

Greqi/ E shkarkuan nga puna, ish-punonjësi egjiptian vret shefat e kompanisë

para 2 jave - Klan

Greqi/ E shkarkuan nga puna, ish-punonjësi egjiptian vret shefat e kompanisë GREQI – Një masakër me armë ndodhur në Athinë paraditen e së hënës në zyrat e një kompanie të transportit detar, ku një ish-punonjës...

Rëndohet bilanci pas sulmit të armatosur në Athinë, autori egjiptian vrau 3 persona në kompaninë ku punonte dhe veten

para 2 jave - Albeu

Sipas informacioneve të para nga policia greke, katër të vdekur është bilanci tragjik pas të shtënave me armë zjarri në kompaninë e transportit detar të familjes Karnesi në Glyfada. Autori ishte një ish-punonjës...

Egjiptiani hyn në zyrat e kompanisë dhe qëllon për vdekje tre persona në Athinë, ish punonjësi kryen vetëvrasje

para 2 jave - Gazeta Tema

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, pasi një burrë i armatosur hyri në zyrat e një kompanie transporti detare në Glyfada, në bregdetin e Athinës dhe hapi duke vrarë tre persona. Sipas mediave greke,...

Detaje nga sulmi me armë në Athinë

para 2 jave - Top Channel

Të tjera detaje nga incidenti në Athinë, ku një 70-vjeçar ka sulmuar një kompani detare në Athinë dhe më pas, pas rrethimit nga Policia ka kryer vetëvrasje. Gazetari i Top Channel, Artur Bibe bën me dije...

Ishte pushuar nga puna/ Egjiptiani hyn i armatosur brenda kompanisë në Greqi, vret 3 persona dhe i jep fund jetës

para 2 jave - Opinion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kompaninë e transportit detar të familjes Karnesi në Glyfada, në Greqi. Një ish-punonjës egjiptian u fut në kompani hapi zjarr dhe vrau tre persona dhe më pas veten....

Thellohet bilanci/ 4 viktima nga masakra në Athinë, 70-vjeçari qëlloi në drejtim të punonjësve pasi u pushua nga puna

para 2 jave - Ora news

Tre punonjës dhe vetë autori mbetën të vdekur nga masakra në një kompani detare në Athinë. Autori 70-vjeçar i sulmit kreu vetëvrasje, pasi kuptoi se ishte rrethuar nga policia. Ai hyri në kompani pak pas...

Katër viktima nga masakra në Athinë, 70-vjeçari qëlloi në drejtim të punonjësve pasi u pushua nga puna

para 2 jave - Top Channel

Masakra në Athinë/ Shkon në tre numri i viktimave, të gjithë ishin punonjës të kompanisë detare, 70-vjeçari qëlloi në drejtim të tyre pasi u pushua nga puna Ne perditesim… Top Channel

Sulmi në Athinë/ Ekzekutoi me armë një prej punonjësve të kompanisë, plagosi dy të tjerë, vret veten autori 70-vjeçar

para 2 jave - Top Channel

Autori 70-vjeçar i sulmit në një prej kompanive detare në Athinë ka kryer vetëvrasje, pasi kuptoi se ishte rrethuar nga policia. Ai hyri në kompani pak pas orës 10:00 sipas orës lokale dhe hapi zjarr ndaj...

U pushua nga puna/ 70-vjeçari futet në kompani dhe qëllon në drejtim të punonjësve, më pas vret veten

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Athinë. Bëhet me dije nga mediat e huaja se një person rreth moshës 70 vjeç ka hyrë në kompaninë ku punonte dhe ka hapur zjarr ndaj punonjësve të tjerë....

Vrau 3 persona në sulmin me armë në kompaninë ku punonte më parë, vetëvritet autori në Greqi

para 2 jave - NOA

Sulmi me armë zjarri në ambientet e një kompanie transporti në Glyfada të Greqisë ka rezultuar fatal, me 3 perosna të vrarë dhe me vetëvrasjen e autorit. Autori ishte një ish-punonjës, me origjinë egjiptiane,...

Ish-punonjësi vret një person dhe plagos 2 të tjerë në një kompani në Greqi

para 2 jave - NOA

Mësohet se personi i përfshirë është një ish-punonjës, me origjinë egjiptiane, i cili është shkarkuar dhe ishte përgjegjës në kompani për vite me radhë. GREQIA- Një sulm me armë ka ndodhur sot brenda ambienteve...

Sulmi me armë në një kompanie detare në Greqi, gjendet i vdekur autori

para 2 jave - Syri

Rasti i sulmit të armatosur në zyrat e një kompanie detare në Glyfada pati një fund tragjik pasi egjiptiani që hapi zjarr më herët u gjet i vdekur. Egjiptiani që hapi zjarr në një kompani greke transporti...

Katër viktima nga masakra në Athinë, 70-vjeçari qëlloi në drejtim të punonjësve pasi u pushua nga puna

para 2 jave - Syri

Tre punonjës dhe vetë autori mbetën të vdekur nga masakra në një kompani detare në Athinë. Autori 70-vjeçar i sulmit kreu vetëvrasje, pasi kuptoi se ishte rrethuar nga policia. Ai hyri në kompani pak pas...

Ishte pushuar nga puna/ Egjiptiani hyn i armatosur brenda kompanisë në Greq...

para 2 jave - BalkanWeb

Një triller ndodhi mëngjesin e së hënës në Glyfada, teksa një ish-punonjës i një kompanie transporti u fut në zyrat e saj në rrugën Artemisiou. Shtetasi egjiptian ka hapur zjarr me armë, ndërsa një person...

Sulmi në Athinë/ Ekzekutoi me armë një prej punonjësve të kompanisë, plagosi dy të tjerë, vret veten autori 70-vjeçar

para 2 jave - Alsat-M

Personi që shkaktoi masakrën është një ish punonjës i kompanisë i cili është pushuar para pak kohësh nga detyra e tij në të njëjtën kompani.

Një i vdekur dhe dy të plagosur nga të shtënat në një kompani në Athinë të Greqisë – policia po e trajton si “një situatë pengjesh”

para 2 jave - Telegrafi

Një person i armatosur ka hapur zjarr në selinë e një kompanie transporti në Glyfada, në jug të Athinës. Si pasojë, siç raportojnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ka gjetur vdekjen një person ndërsa...

Sulm me armë në një kompanie detare në Greqi, gjendet i vdekur autori

para 2 jave - Ora news

Rasti i sulmit të armatosur në zyrat e një kompanie detare në Glyfada pati një fund tragjik pasi egjiptiani që hapi zjarr më herët u gjet i vdekur. Egjiptiani që hapi zjarr në një kompani greke transporti...

Merr fund makthi në Athinë! Hyri në kompaninë ku e kishin pushuar dhe vrau 3 persona, ish-punonjësi i jep fund jetës

para 2 jave - Panorama

Autori i armatosur që vrau 3 punonjës brenda kompanisë në Athinë i ka dhënë fund jetës. Ai është gjetur i vdekur nga policia greke në bodrumin e godinës dhe arma e krimit ndodhej pranë trupit. Ish-punonjësi,...

Sulmi me armë në Greqi, gjendet i vdekur autori

para 2 jave - Vizion Plus

Rasti i sulmit të armatosur në zyrat e një kompanie detare në Glyfada pati një fund tragjik pasi egjiptiani që hapi zjarr më herët u gjet i vdekur. Egjiptiani që hapi zjarr në një kompani greke transporti...

E hoqën nga puna, rikthehet në kompani dhe qëllon me armë punonjësit, 1 viktimë dhe 2 të plagosur

para 2 jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Athinë, ku një ish-punonjës është rikthyer në kompaninë në Athinë, pasi e pushuan nga puna dhe ka qëlluar me armë. Raportohet se nga të shtënat me armë ka 1 viktimë dhe...

E pushuan nga puna, rikthehet në kompani dhe qëllon me armë në drejtim të punonjësve, 1 viktimë dhe 2 të plagosur në Greqi

para 2 jave - Ora news

Një ish-punonjës është rikthyer në kompaninë në Athinë ku e pushuan nga puna dhe ka qëlluar me armë. Raportohet se nga të shtënat me armë ka 1 viktimë dhe dy të plagosur, ndërsa policia greke ka shkuar...

Momente tmerri! Sulm me armë në një kompani detare në Athinë/ Autori nuk pranon të dorëzohet, një viktimë, dy të plagosur

para 2 jave - Top Channel

Sulm me armë në një kompani detare në Glifadha të Athinës. Një person i armatosur ka hyrë në një kompani detare pak pas orës 10 sipas orës lokale dhe ka hapur zjarr me një karabinë ndaj punonjësve të kompanisë....

U pushua nga puna, ish-punonjësi merr armën dhe shkon në kompani, vret një dhe plagos dy të tjerë

para 2 jave - Vizion Plus

Të shtënat me armë ndaj një kompanie transporti në zonën e Glyfadës në Greqi, kanë shkaktuar viktima dhe të plagosur. Nga informacionet e para bëhet me dije se autori është i huaj dhe ish-punonjës i kompanisë,...

Panik në Athinë/ E pushuan nga puna, rikthehet në kompani dhe qëllon me armë, 1 viktimë dhe 2 të plagosur

para 2 jave - Syri

Një ish-punonjës është rikthyer në kompaninë në Athinë ku e pushuan nga puna dhe ka qëlluar me armë. Raportohet se nga të shtënat me armë ka 1 viktimë dhe dy të plagosur, ndërsa policia greke ka shkuar...

Hyri në kompaninë ku e kishin pushuar dhe vr’au 3 persona, ish-punonjësi i jep fund edhe jetës!

para 2 jave - NMK Post

Autori i armatosur që vrau 3 punonjës brenda kompanisë në Athinë i ka dhënë fund jetës. Ai është gjetur i vdekur nga policia greke në bodrumin e godinës dhe arma e krimit ndodhej pranë trupit. Ish-punonjësi,...

Panik në Athinë! E pushuan nga puna, rikthehet në kompani dhe qëllon me armë në drejtim të punonjësve, 1 viktimë dhe 2 të plagosur! Autori s’pranon të dorëzohet

para 2 jave - Panorama

Një ish-punonjës është rikthyer në kompaninë në Athinë ku e pushuan nga puna dhe ka qëlluar me armë. Raportohet se nga të shtënat me armë ka 1 viktimë dhe dy të plagosur, ndërsa policia greke ka shkuar...

Sulm me armë në një kompani detare në Glifadha të Athinës, tre të plagosur

para 2 jave - Top Channel

Sulm me armë në një kompani detare në Glifadha të Athinës. Një person i armatosur ka hyrë në një kompani detare pak pas orës 10 sipas orës lokale dhe ka hapur zjarr me një karabinë ndaj punonjësve të kompanisë....

U pushua nga puna, emigranti në Greqi merr armën dhe shkon në kompani, vret një dhe plagos dy të tjerë

para 2 jave - Java News

Të shtënat me armë ndaj një kompanie transporti në zonën e Glyfadës në Greqi, kanë shkaktuar viktima dhe të plagosur. Nga informacionet e para bëhet me dije se autori është egjiptian dhe ish-punonjës i...

Sulm me armë në një kompani detare në Glifadha të Athinës, tre të plagosur

para 2 jave - Syri

Sulm me armë në një kompani detare në Glifadha të Athinës. Një person i armatosur ka hyrë në një kompani detare pak pas orës 10 sipas orës lokale dhe ka hapur zjarr me një karabinë ndaj punonjësve të kompanisë....

Greqi| E shkarkuan nga puna, egjiptiani vret motrën e pronarit dhe 2 punonjës

para 2 jave - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e një kompanie të transportit detar në Greqi, ku një ish-punonjës ka ekzekutuar tre persona dhe më pas veten. Krimi i rëndë ndodhi në familjen Karnesi në Glyfada,...

Athinë/ Hyri në kompaninë ku e kishin pushuar dhe vrau 3 persona, ish-punonjësi i jep fund jetës

para 2 jave - Pa censure

Autori i armatosur që vrau 3 punonjës brenda kompanisë në Athinë i ka dhënë fund jetës. Ai është gjetur i vdekur nga policia greke në bodrumin e godinës dhe arma e krimit ndodhej pranë trupit. Ish-punonjësi,...

Vrau 3 persona në sulmin me armë në kompaninë ku punonte më parë, vetëvritet autori në Greqi

para 2 jave - Dosja.al

GREQIA- Sulmi me armë zjarri në ambientet e një kompanie transporti në Glyfada të Greqisë ka rezultuar fatal, me 3 perosna të vrarë dhe me vetëvrasjen e autorit. Autori ishte një ish-punonjës, me origjinë...

Sulm me armë në një kompani transporti në Greqi, ish-punonjësi vret një person dhe plagos 2 të tjerë

para 2 jave - Dosja.al

GREQIA- Një sulm me armë ka ndodhur sot brenda ambienteve të një kompanie transporti në Glyfada në Greqi ku mësohet se një ish-punonjës u fut në zyrat e saj dhe ka qëlluar njerëzit. Sipas mediave greke,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK