Plagosje me thikë në ambientet e një lokali në Tiranë

para 2 jave - Klan

Foto ilustruese Plagosje me thikë në ambientet e një lokali në Tiranë Një plagosje me thikë ka ndodhur në ambientet e një lokali në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet, raporton gazetari i Klan News,...

I riu plagos me thikë 32-vjeçarin në Tiranë

para 2 jave - Opinion

Një 30-vjeçar ka plagosur me thikë një 32-vjeçar në Tiranë. I lënduari është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet në kujdesin e mjekëve. Ndërkohë, policia po vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit....

Sherr mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 32-vjeçari, policia në ndjekje të a...

para 2 jave - BalkanWeb

Një 32-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri mëngjesin e sotëm. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në rrugën “Prokop Mima”, ku shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur...

LAJM I FUNDIT/ Sherr me thika te Komuna e Parisit, një i plagosur

para 2 jave - Top Channel

Sherr mes dy personave tek komuna e parisit plagoset rende me thike nje person. Autori arratiset nga vendngjarja I plagosuri eshte cuar tek trauma po i nenshtrohet nje operacioni Top Channel

Sherr me thika mes dy personave, plagoset një 32-vjeçar, policia në kërkim të autorit

para 2 jave - Panorama

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë, pas një sherri me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën “Prokop Mima” në Tiranë. I plagosur ka mbetur një 32-vjeçar, i cili është transportuar...

Sherri degradon në përdorimin e thikave, një i plagosur te “Komuna e Parisit”, 32-vjeçari përfundon në spital

para 2 jave - Ora news

Foto ilustruese Tiranë/Informacion paraprak Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën "Prokop Mima", shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç,...

Sherr me thika në Tiranë/ Plagoset rëndë një person, zhduket autori

para 2 jave - NOA

Një sherr me thika ka ndodhur sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit. Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi...

EMRI/ Sherr me thika te Komuna e Parisit, plagoset një person

para 2 jave - Vizion Plus

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një sherri me thika mesditëne sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. I plagosuri është dërguar me shpejtësi te Spitali i Traumës dhe po i nënshtrohet një operacioni....

Sherr me thika në Tiranë, plagoset rëndë një person

para 2 jave - Syri

Ka degraduar në përdorimin e thikës një konflikt në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi tek...

EMRI/ Sherr me thika te Komuna e Parisit, plagoset një person

para 2 jave - Java News

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një sherri me thika mesditëne sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. I plagosuri është dërguar me shpejtësi te Spitali i Traumës dhe po i nënshtrohet një operacioni....

Sherr me thika mes dy personave te Komuna e Parisit, plagoset 32-vjeçari

para 2 jave - Euronews

Një person është plagosur me thikë paraditen e të hënës në Tiranë. Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 11:55, në rrugën “Prokop Mima”, ku shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës...

Sherr me thika në Tiranë/ Plagoset një person, arratiset autori (EMRI)

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË - Ka degraduar në përdorimin e thikës një konflikt në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi...

Sherr me thika tek “Komuna e Parisit”, 32-vjeçari dërgohet në spital

para 2 jave - FaxWeb

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën “Prokop Mima”, shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë...

Sherr i dhunshëm, plagoset me thikë 35-vjeçari në Skrapar

para 2 jave - BalkanWeb

Një 35-vjeçar është plagosur me thikë në Skrapar. Shtetasi me inicialet H. I., i cili mori mjekim në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. “Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit...

Plas sherri në Skrapar, plagoset me thikë 35-vjeçari

para 2 jave - Albeu

Ditën e sotme, një sherr me thika në Skrapar, ka shkaktuar plagosjen e një 35-vjeçari. Sipas informacioneve, konflikti ka nisur për motive të dobëta. Shtetasi me inicialet H. I., i cili mori mjekim në...

U konfliktuan për motive të dobëta, plagoset me thikë 35-vjeçari në Skrapar

para 2 jave - Albeu

Ditën e sotme, një sherr me thika në Skrapar, ka shkaktuar plagosjen e një 35-vjeçari. Sipas informacioneve, konflikti ka nisur për motive të dobëta. Shtetasi me inicialet H. I., i cili mori mjekim në...

Skrapar/ Sherr i dhunshëm, plagoset me thikë 35-vjeçari

para 2 jave - FaxWeb

Ditën e sotme është plagosur një 35-vjeçar me thikë në Skrapar. Shtetasi me inicialet H.I. ka marrë me urgjencë mjekimet e duhura në spital, teksa është raportuar se ndodhet jashtë rrezikut për jetën....

Plagosje me thikë për motive të dobëta, arrestohet 36-vjeçari në Skrapar

para 2 jave - Dosja.al

SKRAPAR- Arrestohet një 36-vjeçar me inicialet L.B nga policia e Skraparit ditën e sotme. Dyshohet se 36-vjeçari ka goditur me thikë një 35-vjeçar me inicialet H.I për motive të dobëta. I plagosuri është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK