Kusari-Lila flet për një përgjim Vuçiq-Radoiçiq: Planifikojnë sulm tjetër në Kosovë (VIDEO)

para 3 muajve - Klan Kosova

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se ekziston një video-incizim i një diskutimi mes terroristit serb Milan Radoiçiq dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar...

Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Aktuale

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Radojiçiç dhe presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i shkojnë...

Kusari-Lila: Radojiçiq pas sulmit të 24 shtatorit në prani të Vuçiqit ka thënë se janë të gatshem për sulm tjetër

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, deklaron se ekziston një video-incizim në të cilin Radoiçiq në prani të presidentit serb Vuçiq është shprehur i gatshëm për një...

Kusari-Lila: Ka përgjim të bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit që planifikojnë sulm në Kosovë

para 3 muajve - Koha.net

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ekziston një video-incizim i një diskutimi mes terroristit Milan Radoiçiq dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër...

Kusari-Lila: Radojiçiq pas sulmit të 24 shtatorit në prani të Vuçiqit ka thënë se janë të gatshem për sulm tjetër

para 3 muajve - Gazeta Express

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, deklaron se ekziston një video-incizim në të cilin Radoiçiq në prani të presidentit serb Vuçiq është shprehur i gatshëm për një...

Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - RTV 21

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Radojiçiç dhe presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i shkojnë...

“Do të shkojmë në fund”, Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Lajm

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i...

Kusari-Lila: Radojiçiq pas sulmit të 24 shtatorit ka thënë se janë të gatshem për sulm tjetër!

para 3 muajve - GazetaBlic

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, deklaron se ekziston një video-incizim në të cilin Radoiçiq në prani të presidentit serb Vuçiq është shprehur i gatshëm për një...

Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Reporteri

Deputetja e Vetëvendosjes, Mimoza Kusari – Lila, tha se një sulm tjetër serb në Kosovë është i mundshëm dhe shtoi se vazhdimisht po dalin fakte për synimet destabilizuese të Serbisë Deputetja nga radhët...

“Do të shkojmë në fund”, Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Telegrafi

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i...

“Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë”

para 3 muajve - Bota Sot

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi në mes të Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ku...

Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Zeri

Shefja e Grupit Parlamentar të LVV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Millan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, ku flitej se ata...

“Do të shkojmë në fund”, Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - OraInfo

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i...

Kusari-Lila: Ka dalë video-incizimi Radoiçiç-Vuçiq rreth sulmit në Kosovë – “Të gatshëm t’i shkojmë deri në fund”

para 3 muajve - Lajmi.net

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Radojiçiç dhe presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i shkojnë...

Kusari-Lila: Radojiçiq pas sulmit të 24 shtatorit në prani të Vuçiqit ka thënë se janë të gatshem për sulm tjetër

para 3 muajve - Bota Press

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, deklaron se ekziston një video-incizim në të cilin Radoiçiq në prani të presidentit serb Vuçiq është shprehur i gatshëm për një...

Kusari-Lila: Radojiçiqi ka thënë se janë të gatshëm për sulm tjetër

para 3 muajve - Shqip

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, deklaron se ekziston një video-incizim në të cilin Radoiçiq në prani të presidentit serb Vuçiq është shprehur i gatshëm për një...

“Do të shkojmë në fund”, Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për su*m në Kosovë

para 3 muajve - Infokusi

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i...

Kusari-Lila thotë se ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Revista Kosovarja

Shefja e deputetëve të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari – Lila, ka theksuar se një sulm tjetër serb në Kosovë është i mundshëm, duke shtuar se vazhdimisht po dalin fakte për synimet destabilizuese të Serbisë....

Kusari-Lila: Ekziston përgjimi i bisedës mes Radoiçiqit dhe Vuçiqit, me plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Dukagjini

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi në mes të Milan Radoiçiqit dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ku...

“Do shkojmë në fund”- Kusari: Doli përgjimi Radojiçiç-Vuçiç, plan për sulm në Kosovë

para 3 muajve - Euronews

Deputetja e VV-së, Mimoza Kusari Lila, është shprehur se ka dalë një video-incizim i një diskutimi mes Radojiçiç dhe presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, ku flitej se ata janë të gatshëm t’i shkojnë...

Projekt-kodi civil “I pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - Gazeta Express

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projekt-kodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. Lexo Edhe: “Miratimi unë besoj...

Projektkodi Civil, “i pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - Zeri

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projektkodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. “Miratimi unë besoj që duhet...

Projekt-kodi civil “I pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - GazetaBlic

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projekt-kodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. “Miratimi unë besoj që duhet...

Projekt-kodi civil “i pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - Zeri

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projekt-kodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. “Miratimi unë besoj që duhet...

Projekt-kodi civil “I pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - OraInfo

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projekt-kodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. “Miratimi unë besoj që duhet...

Projekt-kodi civil, “i pakalueshëm” me përmbajtjen aktuale

para 3 muajve - Epoka e Re

Në një të ardhme jo shumë të largët, deputetët e Kuvendit të Kosovës do të përballen sërish me një temë të vjetër. Projekt-kodi Civil do t’u dërgohet atyre përsëri për votim. “Miratimi unë besoj që duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK