Të shtëna me armë zjarri në Maqedoninë e Veriut/ Shenjestra kryetari i komunës, por e pësojnë dy punonjës

para 2 muajve - Top Channel

Kryetarit i Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ka qenë shenjestër e të shtënave me armë, ku si pasojë e plumbave, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra, të plagosur kanë...

Të shtëna me armë zjarri drejt kryekomunarit në Maqedoninë e Veriut, plagos...

para 2 muajve - BalkanWeb

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Komunën e Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ndërsa shënjestër ka qenë kryetari i kësaj komune. Si pasojë e të shtënave, dy persona kanë mbetur...

Sulm me armë zjarri/ Nëpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 2 muajve - Alsat-M

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat. Sipas informacioneve të para...

E konfirmon ministri Toshkovski: Cak i sulmit ishte kryetari i Haraçinës

para 2 muajve - Koha.mk

Cak i sulmit të armatosur sot në Haraçinë ka qenë kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski ka konfirmuar për portalin Kurir se nga shkëmbimi i zjarrit...

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Lajm

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Të shtënat me armë në Haraçinë, një person përfundon në spitalin “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup

para 2 muajve - TV21

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21. Jozyrtarisht mësohet se ka të plagosur. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar...

Të shtëna me armë në Haraçinë, policia bllokon rrugën!

para 2 muajve - TV21

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21. Jozyrtarisht mësohet se ka të plagosur. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Ina

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 2 muajve - Ina

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut! Disa persona qëllojnë me armë zjarri

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Kryetarit i Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ka qenë shënjestër e të shtënave me armë, ku si pasojë e plumbave, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra, të plagosur kanë...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut

para 2 muajve - NOA

MAQEDONIA E VERIUT-Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur...

Kryetari i Komunës së Haraçinës “cak i sulmit të armatosur”

para 2 muajve - GazetaBlic

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut e kanë konfirmuar se ka pasur të shtënëa ndaj veturës së kryetari të Komunë së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Një një konfirmim për mediat atje, Pançe...

Të shtëna me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, plagosen dy persona

para 2 muajve - Kallxo

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21 në Maqedoninë e Veriut. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar me iniciale E.S.,...

Janë të mbyllura hyrjet dhe daljet nga Haraçina, kërkohen personat që kan gjuajtur

para 2 muajve - Koha News

Hyrjet dhe daljet nga Haraçina janë bllokuar tërësisht pas të shtënat në mesditë në persona të afërt të kryetarit Ridvan Ibrahim. Për momentin mbi komunë shihet duke fluturuar një helikopter policie. Vijojnë...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Koha News

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Nënpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 2 muajve - Nistori

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Alsat-M

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 2 muajve - Telegrafi

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

Të shtëna në Haraçinë, ka edhe të plagosur

para 2 muajve - Telegrafi

Para pak çastesh ka ndodhur një incident me armë zjarri në fshatin Haraçinë Sipas informacioneve fillestare njoftohet se në incident kanë mbetur të plagosur dy persona. Lajmi në përditësim

Është plagosur kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Portalb

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

LAJMI I FUNDIT: Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 2 muajve - Koha.mk

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 2 muajve - Koha.mk

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Dy persona të plagosur Haraçinë, mes tyre dyshohet të jetë edhe Kryetari i Komunës

para 2 muajve - Gazeta Express

Mediat raportojnë se së paku dy persona kanë mbetur të plagosur pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë. Sipas zërave, mes të plagosurve është edhe Kryetari i Komunës së Haraçinës. Nuk dihet arsyeja....

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 2 muajve - Bota Sot

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Panorama

Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur shoferi i tij,...

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 2 muajve - Zhurnal

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

Të shtëna në Haraçinë, ka edhe të plagosur

para 2 muajve - Zhurnal

Para pak çastesh ka ndodhur një incident me armë zjarri në fshatin Haraçinë Sipas informacioneve fillestare njoftohet se në incident kanë mbetur të plagosur dy persona.

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibraimi dhe dy të tjerë

para 2 muajve - Indeks online

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Gjuajtje me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - GazetaBlic

Gjatë së hënës ka ndodhur gjuajtje me armë zjarri në Komunën e Haraçinës, në Maqedoni të Veriut, ku dy persona deri më tani kanë mbetur të plagosur. Siç shkruaj mediat atje persona të paidentifikuar kanë...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Aktuale

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 2 muajve - Sharri

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Nistori

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Koha.mk

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës – Plagoset një nga pjesëtarët e sigurimit

para 2 muajve - Lajmi.net

Së paku një person dyshohet se është plagosur të hënën pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë, komunë e banuar me shumicë shqiptare në afërsi të Shkupit. Sipas mediave Maqedoninë e Veriut, persona...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 2 muajve - Tetova Sot

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 2 muajve - Tetova Sot

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Toshkovski e konfirmon se një person është plagosur në Haraçinë, cak i sulmit ka qenë kryetari Ridvan Bajrami

para 2 muajve - Shenja

Të paktën një i lënduar ka mbetur si pasoj e gjuajtjes me armë zjarri që ka ndodhur në Haraçinë. Në Qendrën Emergjente është pranuar një persona me plagë në kafazin e kraharorit dhe në kohë, ndërsa siç...

Mësohen detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë

para 2 muajve - InfoShqip

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij dhe flitet për viktima!

para 2 muajve - Derveni

Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij? Përleshje me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Persona të paidentifikuar deri më tani, kanë gjuajtur në drejtim të kryetarit të Komunës së...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Tetova Sot

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 2 muajve - Tetova Sot

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibrahimi dhe dy të tjerë

para 2 muajve - Tetova Sot

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 2 muajve - Shenja

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

Haraçina për momentin pas raportimeve për të shtëna me armë zjarri

para 2 muajve - Shenja

Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në komunën e Haraçinës. Forca të mëdha policore janë për momentin atje, ku sipas informacioneve të konfirmuara cak i sulmit ka qenë kryetari i komunës Ridvan Bajrami....

LAJMI I FUNDIT/ Atentat ndaj kryetarit shqiptar në Maqedoninë e Veriut (DETAJET)

para 2 muajve - Lexo

Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur shoferi i tij, i cili po dërgohet në spital. Lajmin e ka konfirmuar për Kurir , ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë,...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - InfoShqip

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 2 muajve - Zgjohu

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Realiteti

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Haraçina për momentin pas raportimeve për të shtëna me armë zjarri

para 2 muajve - Almakos

Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në komunën e Haraçinës. Forca të mëdha policore janë për momentin atje, ku sipas informacioneve të konfirmuara cak i sulmit ka qenë kryetari i komunës Ridvan Bajrami....

Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 2 muajve - Almakos

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Nënpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 2 muajve - Fakti Ditor

Sot gjatë ditë ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat. Sipas informacioneve të para...

Detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 2 muajve - Fakti Ditor

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

Edhe para 1 viti kërcënohej kryetari i Haraçinës, ja çka deklaronte ai në të kohë

para 2 muajve - Fakti Ditor

Pas kërcënimeve të nga Komuna e Haraçinës dhe kryetari i saj Ridvan Ibrahimi, me 25 maj 2023 u morë vendim që administrata e komunës të mbyllet deri në një afat të pa caktuar. Këtë e kanë bërë të ditur...

Nga të shtëna në Haraçinë tre të plagour

para 2 muajve - Klan Macedonia

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për incidentin e aramtosur në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare, tre persona kanë ngelur të plagosur nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit...

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës, plagoset sigurimi i tij

para 2 muajve - Periskopi

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës, plagoset sigurimi i tij 01 Apr, 14:59 Së paku një person dyshohet se është plagosur të hënën pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë, komunë e banuar me shumicë...

Dy të plagosur në Haraçinë, raportohet se mes tyre është edhe kryetari i komunës

para 2 muajve - Epoka e Re

Një incident me armë zjarri ka ndodhur në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 2 muajve - Pa censure

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Dosja.al

MAQEDONIA E VERIUT -Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 2 muajve - Top24

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 2 muajve - Top24

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Top24

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Kryetari i Komunës së Haraçinës “cak i sulmit të armatosur”

para 2 muajve - Dukagjini

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut e ka konfirmuar se ka pasur të shtëna ndaj veturës së kryetarit të Komunë së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Në një konfirmim për mediat atje, Pançe Toshovski,...

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 2 muajve - Lideri

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 2 muajve - Alfax

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, Lajmi ështëkonfirmuar për Kurir...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 2 muajve - Nacionale.mk

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 2 muajve - Almakos

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

Ridvan Ibraimi para një viti ishte kërcënuar me jetë, në disa raste e kishte mbyllur edhe komunën

para 2 muajve - Almakos

Sot gjatë ditës ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Haraçinë ku është gjuajtur me armë ndaj kryetarit Ridvan Ibraimi dhe kanë ngelur të plagosur disa persona. Një vit më parë Ridvan Ibraimi ishte kërcënuar...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Almakos

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Fakti Ditor

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagosen dy të punësuar të komunës

para 2 muajve - Pa censure

Pasditen e sotme në komunën e Haraçinës ka ndodhur një shkëmbim zjarri, i cili e ka ngritur në policinë . Sipas informacioneve, në drejtim të sigurimit të Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës, është qëlluar...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 2 muajve - Pa censure

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Pa censure

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibraimi dhe një person tjetër

para 2 muajve - Klan Macedonia

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se i plagosur është Adnan Ajdini...

Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 2 muajve - Pa censure

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Ekskluzive: Klan Maqedoni mëson detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 2 muajve - Klan Macedonia

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës...

Ridvan Ibraimi para një viti ishte kërcënuar me jetë, në disa raste e kishte mbyllur edhe komunën

para 2 muajve - Pa censure

Sot gjatë ditës ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Haraçinë ku është gjuajtur me armë ndaj kryetarit Ridvan Ibraimi dhe kanë ngelur të plagosur disa persona. Një vit më parë Ridvan Ibraimi ishte kërcënuar...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri pas incidentit të armatosur

para 2 muajve - Zyrtare

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibrahimi dhe dy të tjerë

para 2 muajve - Zyrtare

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Detaje – Ja kush dyshohet se i bëri atentat kryetarit të Haraçinës!

para 2 muajve - NMK Post

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - NMK Post

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 2 muajve - Info7

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Info7

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 2 muajve - Top24

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 2 muajve - Pressonline

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

2 të plagosur, një i vrarë në Haraçinë, lëndohet kryetari i komunës Ridvan Ibraimi

para 2 muajve - Populli

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Gjuajtje me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - Dukagjini

Gjatë së hënës ka ndodhur gjuajtje me armë zjarri në Komunën e Haraçinës, në Maqedoni të Veriut, ku dy persona deri më tani kanë mbetur të plagosur. Siç shkruaj mediat atje persona të paidentifikuar kanë...

Ky është personi që është vrarë sot në Haraçinë (Inicialet)

para 2 muajve - TvNews

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është...

Ky është personi që është vrarë sot në Haraçinë (Inicialet)

para 2 muajve - Lideri

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 2 muajve - TvNews

Një përleshje e armatosur ka ndodhur pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Plagoset shoferi i kryetarit të Haraçinës Ridvan Ibraimi dhe dy të tjerë

para 2 muajve - Lideri

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Ekskluzive: Klan Maqedoni mëson detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 2 muajve - Lideri

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 2 muajve - TvNews

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 2 muajve - Klix

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Është plagosur me armë zjarri kryetari i Haraçinës

para 2 muajve - Alfax

Me kallashnikov është gjuajtur në drejtim të kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi nga persona të panjohur duke e plagosur rëndë atë. Sipas informacioneve jozyrtare ka disa të plagosur tjerë....

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 2 muajve - Zeri.mk

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK