Komisionet hetimore, Ndreca: Opozita po i përdor politikisht, nuk kanë një plan konkret

para 3 jave - Vizion Plus

Opozita mblodhi sot dy komisionet hetimore duke nisur betejën e saj parlamentare për të zbardhur dy çështje; koncesionet në shëndetësi dhe ndërhyrjet sipas saj në sistemin Tims. Por për mazhorancën, opozita...

VIDEO/ Zhupa: Hetimi i konçensioneve në shëndetësi, Ndreca e Ikonomi në konflikt interesi

para 3 jave - Syri

Deputetja e PD-së, Ina Zhupa, tha se socialistët në Komisionin Parlamentar për hetimin e koncensioneve në shëndetësi, në mënyrë arrogante kanë refuzuar të firmosin një deklaratë se nuk janë në konflikt...

Komisionet hetimore, Ndreca: Opozita po i përdor politikisht, nuk kanë një plan konkret

para 3 jave - Java News

Opozita mblodhi sot dy komisionet hetimore duke nisur betejën e saj parlamentare për të zbardhur dy çështje; koncesionet në shëndetësi dhe ndërhyrjet sipas saj në sistemin Tims. Por për mazhorancën, opozita...

Ndreca akuzon Albana Vokshin: Jo kthimit të Komisionit hetimor si ilaç për epshet e Byrosë Politike

para 3 jave - Gazeta Tema

Plarent Ndreca, numri dy i komisionit hetimor për Shëndetësinë, ka akuzuar kryetaren Albana Vokshi se e ka kthyer mbledhjen e komisionit, në tallava mediatike. Në një status në rrjetet sociale, Ndreca...

“Forma neobolshevike”/ Ndreca akuzon Vokshin: Jo kthimit të Komisionit hetimor si ilaç për epshet e ‘Byrosë Politike’

para 3 jave - Java News

Deputeti socialist Plarent Ndreca, numri dy i komisionit hetimor për Shëndetësinë, ka akuzuar kryetaren Albana Vokshi se e ka kthyer mbledhjen e komisionit, në tallava mediatike. Në një status në rrjetet...

Hetimi i konçensioneve në shëndetësi, Zhupa: Ndreca e Ikonomi në konflikt interesi, do i drejtohemi ILDKPI-së

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË - Deputetja e PD-së, Ina Zhupa, tha se socialistët në Komisionin Parlamentar për hetimin e koncensioneve në shëndetësi, në mënyrë arrogante kanë refuzuar të firmosin një deklaratë se nuk janë në...

Komisioni për Sterilizimet/ Vokshi: Mazhoranca po tenton të pengojë hetimet...

para 3 jave - BalkanWeb

Deputetja Albana Vokshi, kryetare e komisionit hetimor të Shëndetësisë, në një deklaratë për mediat u shpreh se mazhoranca po tenton të pengojë hetimet. Ndërkohë që shtoi se mazhoranca duket se është në...

Komisioni për Sterilizimet/ Vokshi: Mazhoranca po tenton të pengojë hetimet! Refuzuan të firmosin…

para 3 jave - Ora news

Deputetja Albana Vokshi, kryetare e komisionit hetimor të Shëndetësisë, në një deklaratë për mediat u shpreh se mazhoranca po tenton të pengojë hetimet. Ndërkohë që shtoi se mazhoranca duket se është në...

Vokshi: Mazhoranca po tenton të pengojë hetimet! Refuzuan të firmosin…

para 3 jave - Syri

Deputetja e PD Albana Vokshi, kryetare e komisionit hetimor të Shëndetësisë, në një deklaratë për mediat u shpreh se mazhoranca po tenton të pengojë hetimet. Ndërkohë që shtoi se mazhoranca duket se është...

“Jemi në krye të detyrës për të zbardhur aferat”- Vokshi pas mbledhjes së Komisionit Hetimor të Shëndetësisë: Mazhoranca është në panik, duan të pengojnë punimet

para 3 jave - Panorama

Kryetarja e Komisionit Hetimor për PPP-të te Shëndetësia, Albana Vokshi, pas përfundimit të mbledhjes ka folur për mediat ku është shprehur se mazhoranca, me votat e saj, tentuan pengimin e punës në këtë...

Emrat/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët

para 3 jave - Gazeta Express

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, ka caktuar sot ekspertët, dy nga opozita dhe dy nga mazhoranca. Ekspertët: Franci Nuri- Rithemelimi Meri Lika- Rithemelimi Bledar Skënderi- PS Ermir Bejtja- PS

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë/ Caktohen 4 ekspertët, PS nuk pranon të firmosë konfliktin e interesit

para 3 jave - Albeu

Prej orës 10:00 vazhdon mbledhja e dytë e komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Debate dhe akuza të forta mes deputetëve të shumicës dhe opozitës. Megjithatë, një vendim është marrë. Komisioni ka caktuar...

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët, ja kur do zhvillohet mbledhja e radhës

para 3 jave - Syri

Ka nisur dhe është mbyllur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë për ditën e sotme. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është...

Zhupa-deputetëve të PS: Po silleni si grup kriminal. Vokshi: Rama, koka e krimit! Do të thirret si dëshmitar

para 3 jave - Opinion

Me debate të forta u shoqërua mbledhja e sotme e Komisionit Hetimor për çështjet e Shëndetësisë. Përplasjet mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës kanë filluar që prej nisjes së mbledhjes. Një debat...

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët

para 3 jave - Gazeta Tema

Mbledhja e Komisionit Hetimor të Shëndetësisë, ka nisur sërish me debate mes opozitës dhe mazhorancës. Kryetarja e komisionit, Albana Vokshi ka hedhur akuza ndaj mazhorancës se po tenton që të kontrollojë...

Komisioni hetimor i shëndetësisë/ Vasili: Po thoni broçkulla. Ilir Metaj: Ta kthej me të njëjtën mënyrë. Ti zonja Vokshi nuk je versioni grua i Zeusit

para 3 jave - Gazeta Tema

Në seancën e sotme të Komisionit Hetimor për konçesionet në shëndetësi, pati debate të gjata e të ashpra që në fillim të seancës. Para se të niste mbledhja me rendin e ditës së bashkëpërcaktuar që më parë,...

Komisioni për “Shëndetësinë”/ Vokshi: Mazhoranca po tenton të pengojë hetimet! Refuzuan të firmosin…!

para 3 jave - Java News

Deputetja Albana Vokshi, kryetare e komisionit hetimor të Shëndetësisë, në një deklaratë për mediat u shpreh se mazhoranca po tenton të pengojë hetimet. Ndërkohë që shtoi se mazhoranca duket se është në...

Deputetja e PS: Jam doktoreshë shkencash! Zhupa: Po silleni si grup krimina...

para 3 jave - BalkanWeb

Me debate të forta po shoqërohet mbledhja e Komisionit Hetimor për çështjet e Shëndetësisë. DEBATET Bilali: Jam doktoreshë shkencash, Kam ardhur në këtë komision për të përfaqësuar PS-në. Vokshi: Po bëni...

Opozita e firmosi, përfaqësuesit e PS në Komisionin për Shëndetësinë refuzo...

para 3 jave - BalkanWeb

Po mbahet sot komisioni hetimor për “Shëndetësinë”. Debate të shumta ka pasur në lidhje me firmosjen nga anëtarët e komisionit të deklaratës për konfliktin e interesit, pas akuzave nga opozita, sidomos...

Emrat/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët

para 3 jave - Albeu

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, ka caktuar sot ekspertët, dy nga opozita dhe dy nga mazhoranca. Ekspertët: Franci Nuri- Rithemelimi Meri Lika- Rithemelimi Bledar Skënderi- PS Ermir Bejtja- PS

Hidhet në votim formulari për konfliktin e interesit, PS kundër. Vokshi: Opozita e ka firmosur, mazhoranca e refuzon

para 3 jave - Ora news

Anëtarët socialistë të Komisionit Hetimor për Shëndetësinë kanë votuar kundër futjes në rend dite të formularit për konfliktin e interesit. 8 vota kundër dhe 7 vota pro ishte rezultati i votimit. Kryetarja...

EMRAT/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët, ja kur do zhvillohet mbledhja e radhës

para 3 jave - Ora news

Ka nisur dhe është mbyllur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë për ditën e sotme. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është...

Komisioni hetimor/ Socialistët refuzojnë firmosjen e deklaratës për konfliktin e interesit

para 3 jave - Syri

Po mbahet sot komisioni hetimor për koncesionet në fushën e shëndetësisë. Debate të shumta ka pasur në lidhje me firmosjen nga anëtarët e komisionit të deklaratës për konfliktin e interesit, pas akuzave...

Deputetja e PS: Jam doktoreshë shkencash! Vokshi: Rama, koka e krimit! Do të thirret si dëshmitar

para 3 jave - Syri

Me debate të forta po shoqërohet mbledhja e Komisionit Hetimor për çështjet e Shëndetësisë. DEBATET Bilali : Jam doktoreshë shkencash, Kam ardhur në këtë komision për të përfaqësuar PS-në. Vokshi : Po...

Hetimi për Shëndetësinë/ Vokshi përplaset me Ndrecën: Po e monopolizoni Komisionin

para 3 jave - Gazeta Express

Komisioni hetimor për Shëndetësinë, ka nisur me debate. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi, të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është konsideruar si përpjekje për të...

Mblidhet Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up/ “Nuk është supersekretar, po bëni shantazh”, debate të forta mes Vokshit dhe Ndrecës: Ku e gjen të drejtën të më…

para 3 jave - Top Channel

Është mbledhur ditën e sotme Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up. Ndërkohë mbledhja u shoqërua me debate mes kryetares Albana Vokshit dhe socialistit Plarent Ndreca, pasi ky i fundit i tha se...

“Veproni si grup i strukturuar kriminal”- Zhupa-socialistëve në Komisionin Hetimor të Shëndetësisë: Nuk firmosni konfliktin e interesit për të mbrojtur shokët!

para 3 jave - Panorama

Deputetja e PD-së, Ina Zhupa, gjatë mbledhjes së Komisionit hetimor për PPP-të te Shëndetësia, është shprehur se anëtarët e PS-së veprojnë si një grup i strukturuar kriminal për të mbrojtur të përfshirët...

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët, ja kur do zhvillohet mbledhja e radhës

para 3 jave - Lexo

Ka nisur dhe është mbyllur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë për ditën e sotme. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është...

“Milva Ekonomi firmosi në mungesë të Beqajt”, Zhupa- Ndrecës: Nënshkruani formularin për konfliktin e interesit

para 3 jave - Ora news

Vijojnë punimet në komisionin hetimor për Shëndetësinë. Deputetja Ina Zhupa ka kërkuar që Plarent Ndreca dhe Milva Ekonomi të nënshkruajnë formularin për konfliktin e interesit, pasi e para ka qenë zv...

“O kryetare, keni një orë mi zemër që…”- Debat në Komisionin Hetimor të Shëndetësisë, Vokshi-deputetes socialiste: Sa shumë paske vuajtur Klodi! Mos u mundoni të na shantazhoni

para 3 jave - Panorama

Mbledhja e Komisionit Hetimor për PPP-të në Shëndetësi është shoqëruar me debate, si për rendin e ditës ashtu dhe për marrjen e fjalës. Deputetja e PS-së Klodiana Spahiu ka kërkuar që të hidhet në votim...

"O zemër kemi një orë që..."/ Debate në Komisionin e Shëndetësisë: Sa me siklet e keni marrë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mbledhja e Komisionit Hetimor për PPP-të në Shëndetësi është shoqëruar me debate, si për rendin e ditës ashtu dhe për marrjen e fjalës. Deputetja e PS-së Klodiana Spahiu ka kërkuar që të hidhet në votim...

Përplasje në komisionin hetimor për Shëndetësinë, Vokshi: Firmosni deklaratën që s’jeni në konflikt interesi!

para 3 jave - RTSH

Komisioni hetimor lidhur me koncesionin e Sterilizimit dhe Check-up në Shëndetësi ka mbajtur seancën e radhës, ku dhe pse parashikohej të miratohej vetëm rendi i ditës lidhur me caktim e ekspertëve dhe...

Ndreca tentoi të ikë nga mbledhja/ Zhupa: Ia fute vrapit! Ke frikë të firmosësh për konfliktin e interesit

para 3 jave - Opinion

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa thotë se Plarent Ndreca ka frikë të firmosë deklaratën që s’ka konflikt interesi. Gjatë përplasjeve në mbledhje, Zhupa tha se Ndreca ka frikë aq sa u çua të ikë...

“Duhet të raportoni te sekretari”, Vokshi përplaset me Ndrecën: Po e ...

para 3 jave - BalkanWeb

Ka nisur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është konsideruar si përpjekje për të...

Koncesionet në Shëndetësi/ “Komedi, broçkulla!”, Vasili: S’jemi komision i ...

para 3 jave - BalkanWeb

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka qenë i ashpër në Komisionin Hetimor për çështjet e shëndetësisë. Ai tha se komisioni nuk është në varësi të sekretarit. Ai i cilësoi këto pretendime nga...

Hetimi për Shëndetësinë/ Vokshi përplaset me Ndrecën: Po e monopolizoni Komisionin

para 3 jave - Albeu

Komisioni hetimor për Shëndetësinë, ka nisur me debate. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi, të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është konsideruar si përpjekje për të...

Nis me debate mbledhja e Komisionit Hetimor Shëndetësinë! Vokshi: Po i bën shantazhe e presion stafit! PS: Thashetheme, zbatojmë vetëm ligjin

para 3 jave - Gazeta Tema

Mbledhja e Komisionit të Shëndetësisë ka nisur sërish me debate, ku kryetarja Albana Vokshi ka hedhur akuza kundrejt PS se po tentojnë të kontrollojnë punën e këtij komisioni. Shkak është bërë një mbledhje...

“Po thyen etikën”, Komisioni Shëndetësisë nis me debate, Vokshi-Ndrecës: Pse po më ndërprisini?

para 3 jave - Vizion Plus

Komisioni hetimor lidhur me shërbimet publike të sterilizimit dhe të check-up në shëndetësi, ka nisur me debate. Në mbledhjen e dytë të komisionit për shëndetësinë ka patur përplasje mes Plarent Ndrecës...

Përplasje në komisioni hetimor për Shëndetësinë, Vokshi: Firmosni deklaratën që s’jeni në konflikt interesi!

para 3 jave - RTSH

Komisioni hetimor lidhur me koncesionin e Sterilizimit dhe Check-up në Shëndetësi ka mbajtur seancën e radhës, ku dhe pse parashikohej të miratohej vetëm rendi i ditës lidhur me caktim e ekspertëve dhe...

Vokshi debaton me Ndrecën: Harrojeni se i bëni presion dhe shantazh stafit të komisionit

para 3 jave - Syri

Ka nisur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është konsideruar si përpjekje për të...

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, Vokshi: Firmosni deklaratën që s’jeni në konflikt interesi! Ndreca tenton të largohet

para 3 jave - Opinion

Me debate ka vazhduar mbledhja e Komisionit Hetimor të Shëndetësisë. Shkak është bërë formulari i deklarimit, për të cilin Vokshi ka kërkuar që të nënshkruhet nga anëtarët që nuk kanë konflikt interesi,...

Vokshi debat me sekretarin e Komisionit: PS po i bën shantazhe e presion stafit!

para 3 jave - Opinion

Mbledhja e sotme e Komisionit të Shëndetësisë ka nisur sërish me debate. Kryetarja Albana Vokshi ka hedhur akuza kundrejt PS se po tentojnë të kontrollojnë punën e këtij komisioni. Shkak është bërë një...

Mblidhet Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up/ “Nuk është supersekretar, po bëni shantazh”, debate të forta mes Vokshit dhe Ndrecës

para 3 jave - Bota Sot

Është mbledhur ditën e sotme Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up. Ndërkohë mbledhja u shoqërua me debate mes kryetares Albana Vokshit dhe socialistit Plarent Ndreca, pasi ky i fundit i tha se...

Hetimi për 'Shëndetësinë'/ Vokshi përplaset me Ndrecën: Po e monopolizoni Komisionin. Socialisti: Po thyeni etikën

para 3 jave - Ora news

Ka nisur me debate komisioni hetimor për Shëndetësinë. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që informon Sekretarin, gjë që është konsideruar si përpjekje për të...

“Harroni shantazhet ndaj stafit”- Debat në Komisionin Hetimor për PPP-të në Shëndetësi, Ndreca “përplaset” me Vokshin: Po thyeni etikën, do të bëjmë atë që përcakton ligji

para 3 jave - Panorama

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë po zhvillon mbledhjen e dytë, e cila ka nisur mes debate mes Albana Vokshit dhe Plarent Ndreçës për çështjen e sektretarit. Ndreca ka pretenduar se sekretari duhet të...

Komisioni Shëndetësisë nis me debate, Vokshi-Ndrecës: Pse po më ndërprisini?

para 3 jave - Vizion Plus

Komisioni hetimor lidhur me shërbimet publike të sterilizimit dhe të check-up në shëndetësi, ka nisur me debate. Në mbledhjen e dytë të komisionit për shëndetësinë ka patur përplasje mes Plarent Ndrecës...

Nis Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, çfarë do të caktohet

para 3 jave - Opinion

Ka nisur mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet që do t’i...

EMRAT/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë cakton 4 ekspertët, nesër mbledhja e radhës

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Komisioni Hetimor për Shëndetësinë ka caktuar 4 ekspertët ditën e sotme për zhvillimin e hetimeve. Nga Opozita janë caktuar si ekspertë Franci Nuri si dhe Meri Lika. Ndërkohë që maxhoranca ka caktuar...

Mbahet sot Komisioni Hetimor për koncesionet në Shëndetësinë

para 3 jave - Albeu

Ditën e sotme, do të zhvillohet sot mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi, ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët, që do ndihmojnë hetimin parlamentar...

Mblidhet Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up/ “Nuk është supersekretar, po bëni shantazh”, debate të forta mes Vokshit dhe Ndrecës: Ku e gjen të drejtën të më…

para 3 jave - Lexo

Është mbledhur ditën e sotme Komisioni Hetimor i Sterilizimit dhe Check-up. Ndërkohë mbledhja u shoqërua me debate mes kryetares Albana Vokshit dhe socialistit Plarent Ndreca, pasi ky i fundit i tha se...

Mblidhet sot Komisioni Hetimor për Shëndetësinë

para 3 jave - NOA

Ditën e sotme, do të zhvillohet sot mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi, ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët, që do ndihmojnë hetimin parlamentar...

Nis Komisioni Hetimor për Shëndetësinë

para 3 jave - Lexo

Ka nisur mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet që do t’i...

LIVE! Debate te Komisioni për Shëndetësinë! Vokshi: Mos na shantazhoni; Ndreca: S’do i themi gjërat siç i doni ju

para 3 jave - Java News

Mesditën e sotme është zhvilluar mbledhja e dytë e komisionit hetimor për koncesionet në shëndetësi, sterilizimit dhe check-up-it. Në rendin e ditës janë katër pika; 1Miratimi i procesverbalit të datës...

"Jam doktoreshë shkencash"/ Debate në Komisionin hetimor, Zhupa: Po silleni si grup i strukturuar kriminal

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Debatet kanë vijuar ditën e sotme në Komisionin hetimor për shëndetësinë. Gjatë mbledhjes së sotme deputetja Edona Bilali ka deklaruar se është doktoreshë shkencash dhe në këtë komision po përfaqëson...

Mbahet sot Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, do të caktohen ekspertët dhe...

para 3 jave - BalkanWeb

Do të zhvillohet sot mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet...

Mblidhet Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, do të caktohen ekspertët dhe institucionet që…

para 3 jave - Ora news

Do të zhvillohet sot mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet...

Komisioni i Sterilizimit/ Zhupa: Milva Ekonomi ka firmosur në mungesë të Beqajt

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Deputetja Ina Zhupa ka deklaruar se ish-zv/ministrja Milva Ekonomi ka firmosur për koncesionin në shëndetësi. Duke folur në komisionin hetimor për Shëndetësinë, Zhupa ka thënë se Ekonomi ka firmosur...

Mbahet sot Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, do të caktohen ekspertët dhe institucionet ku do të kërkohet informacion

para 3 jave - Lexo

Sot do të zhvillohet mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet...

"Kryetarja vijon me konferencat për shtyp/ Vokshi përplaset me Ndrecën: Harroni shantazhet

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Komisioni hetimor për koncensionin e Sterilizimit ka vijuar me përplasje ditën e sotme. Gjatë komisionit, kryetarja Albana Vokshi ka debatuar me deputetin Plarent Ndreca. Ndreca ka vijuar duke...

“Po shkelni etikën!” Vokshi debat me Ndrecën në komision: Ndalni shantazhin

para 3 jave - Euronews

Komisioni hetimor për Shëndetësinë i cili po zhvillohet këtë të martë ka nisur me debate mes socialistëve dhe demokratëve. Socialistët kanë kërkuar që kryetarja e komisionit Albana Vokshi të jetë ajo që...

Nis Komisioni Hetimor për Shëndetësinë

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË -Ka nisur mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet që...

Nis punimet Komisioni Hetimor për Shëndetësinë

para 3 jave - FaxWeb

Ka nisur mbledhja e Komisionit Hetimor për Koncesionet në Shëndetësi për “Check Up” dhe Sterilizim. Në komisionin e drejtuar nga Albana Vokshi pritet që opozita dhe mazhoranca të dakordësohen për ekspertët...

Mblidhet Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, do të caktohen ekspertët dhe institucionet që…

para 3 jave - Flaka

Do të zhvillohet sot mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet...

Mbahet sot Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, do të caktohen ekspertët dhe institucionet ku do të kërkohet informacion

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË -Sot do të zhvillohet mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që do ndihmojnë hetimin parlamentar dhe institucionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK