Kur Gmail u lançua 20 vite më parë, njerëzit kujtuan se ishte shakaja e 1 Prillit

para 3 jave - Albeu

Kur Gmail u lançua më 1 Prill 2004, shumicë njerëz kujtuan se ky njoftim i Google ishte bërë si një shaka e 1 Prillit. Google reklamonte 1GB hapësirë e-mail që për kohën ishte e jashtëzakonshme, veçanërisht...

Gmail mbushi 20 vite, imazhe nostaligjike nga viti 2004

para 3 jave - Ina

Gmail sot ka mbushur 20 vite që nga fillimi i përdorimit. Kohën që po flasim Gmail tani krenohet me 1.8 miliardë përdorues në të gjithë botën, por jo gjithmonë ishte gjigandi që njohim sot. Gmail përdormin...

Gmail ndryshoi shërbimet e postës elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - RTK

Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo vit më 1 prill, në ditën e gënjeshtrave, pak kohë pasi themeluan...

Gmail ndryshoi shërbimet e postës elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - Bota Sot

Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo vit më 1 prill, në ditën e gënjeshtrave, pak kohë pasi themeluan...

Nuk është shaka e 1 prillit, Gmail feston sot 20-vjetorin e ‘lindjes’

para 3 jave - Telegrafi

Shërbimi i emailit (email), i cili revolucionarizoi këtë segment, u prezantua pikërisht 20 vjet më parë dhe shumë menduan se ishte një shaka. Kur u lansua zyrtarisht më 1 prill 2004, Gmail ofroi një gigabajt...

Gmail feston sot 20-vjetorin e ‘lindjes’

para 3 jave - Syri

Shërbimi i emailit (email), i cili revolucionarizoi këtë segment, u prezantua pikërisht 20 vjet më parë dhe shumë menduan se ishte një shaka. Kur u lansua zyrtarisht më 1 prill 2004, Gmail ofroi një gigabajt...

Gmail ndryshoi shërbimet e postës elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - Bota Sot

Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo vit më 1 prill, në ditën e gënjeshtrave, pak kohë pasi themeluan...

Gmail ndryshoi shërbimet e postës elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - Zëri i Amerikës

Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo vit më 1 prill, në ditën e gënjeshtrave, pak kohë pasi themeluan...

Nuk është shaka e 1 prillit, Gmail feston sot 20-vjetorin e ‘lindjes’

para 3 jave - Shenja

Shërbimi i emailit (email), i cili revolucionarizoi këtë segment, u prezantua pikërisht 20 vjet më parë dhe shumë menduan se ishte një shaka. Kur u lansua zyrtarisht më 1 prill 2004, Gmail ofroi një gigabajt...

Gmail mbushi 20 vite, imazhe nostaligjike nga viti 2004

para 3 jave - RTV 21

Gmail sot ka mbushur 20 vite që nga fillimi i përdorimit. Kohën që po flasim Gmail tani krenohet me 1.8 miliardë përdorues në të gjithë botën, por jo gjithmonë ishte gjigandi që njohim sot. Gmail përdormin...

Nuk është aprili-li-li: Gmail feston sot 20 vjet

para 3 jave - Flaka

Kur u lançua zyrtarisht më 1 prill 2004, Gmail ofroi një gigabajt të plotë hapësirë ruajtëse, e cila ishte një sasi e pabesueshme në krahasim me serverët e tjerë të postës elektronike në atë kohë. Ky fakt,...

Historia/ Si Gmail bëri revolucion me postën elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo...

Gmail ndryshoi shërbimet e postës elektronike 20 vjet më parë

para 3 jave - Dosja.al

SHBA - Bashkëthemeluesve të kompanisë Google, Larry Page dhe Sergey Brin u pëlqenin shakatë, kështu që ata filluan të shpërndanin ide të çuditshme çdo vit më 1 prill, në ditën e gënjeshtrave, pak kohë...

Nuk është aprili-li-li: Gmail feston sot 20 vjet

para 3 jave - Alsat-M

Kur u lançua zyrtarisht më 1 prill 2004, Gmail ofroi një gigabajt të plotë hapësirë ruajtëse, e cila ishte një sasi e pabesueshme në krahasim me serverët e tjerë të postës elektronike në atë kohë. Ky fakt,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK