ChatGPT mund të përdoret pa një llogari

para 2 jave - Syri

Kompania OpenAI ka njoftuar hapin e ardhshëm në strategjinë për të zgjeruar disponueshmërinë e mjeteve të saj të Inteligjencës Artificiale (AI), në mënyrë që tani të jetë e mundur të përdoret ChatGPT edhe...

ChatGPT mund të përdoret gjithashtu pa një llogari

para 2 jave - Telegrafi

Kompania OpenAI ka njoftuar hapin e ardhshëm në strategjinë për të zgjeruar disponueshmërinë e mjeteve të saj të Inteligjencës Artificiale (AI), në mënyrë që tani të jetë e mundur të përdoret ChatGPT edhe...

Revolution në botën e teknologjisë: Inteligjenca artificiale klonon zë në vetëm 15 sekonda

para 2 jave - Bota Sot

OpenAI, një pionier në fushën e inteligjencës artificiale, ka bërë një hap të madh përpara me prezantimin e 'Voice Engine', një teknologji të re që transformon një regjistrim prej vetëm 15 sekondash në...

Revolution në botën e teknologjisë: OpenAI kthen në15 sekonda kopjen tuaj të zërit me "Voice Engine"

para 2 jave - Bota Sot

OpenAI, një pionier në fushën e inteligjencës artificiale, ka bërë një hap të madh përpara me prezantimin e 'Voice Engine', një teknologji të re që transformon një regjistrim prej vetëm 15 sekondash në...

Kompania OpenAI njoftoi hapin e saj të ardhshëm ChatGPT mund të përdoret gjithashtu pa një llogari

para 2 jave - Alsat-M

Më shumë se 100 milionë njerëz përdorin ChatGPT në 185 vende në mbarë botën çdo javë dhe kompania shpreson që duke eliminuar kërkesën për të hapur një llogari, do të bindë edhe më shumë njerëz të provojnë...

Miliarda përdorues të WhatsApp do të fitojnë përditësime me Inteligjencë Artificiale

para 2 jave - Populli

Përdoruesit e WhatsApp së shpejti do të jenë në gjendje të kenë qasje në chatbotin me Al të Meta-s si pjesë e një përditësimi të ardhshëm të aplikacionit. Sipas mediave të huaja , chatboti me Al i Meta-s...

ChatGPT mund të përdoret pa një llogari

para 2 jave - Shqip

Më shumë se 100 milionë njerëz përdorin ChatGPT në 185 vende në mbarë botën çdo javë dhe kompania shpreson që duke eliminuar kërkesën për të hapur një llogari, do të bindë edhe më shumë njerëz të provojnë...

ChatGPT sjell një ndryshim të rëndësishëm

para 2 jave - ATV Live

Roboti virtual i inteligjencës artificiale, ChatGPT e ka bërë të mundshme që kjo platformë të mund të shfrytëzohet edhe pa pasur qasje me llogari. Deri së fundmi, kjo mund të hapej vetëm nëpërmjet një...

OpenAI klonon zërin e njeriut bazuar në 1 regjistrim audio prej vetëm disa sekondash

para 3 jave - Alsat-M

Kompania kaliforniane OpenAI prezantoi një mjet të ri “Voice Engine” që mund të klonojë çdo zë njeriu nëse disponohen vetëm 15 sekonda nga zëri i vërtetë i atij personi. Sipas kompanisë, “Voice Engine”...

OpenAI mund të klonojë zërat me vetëm 15 sekonda audio

para 3 jave - Bota Sot

Një model i ri gjuhësor i zbuluar nga krijuesi i ChatGPT OpenAI mund të klonojë zërin e një personi duke përdorur audio me vlerë vetëm sekondash, zbuloi kompania ndërsa ndau njohuri paraprake nga studimi...

OpenAI klonon zërin e njeriut bazuar në 1 regjistrim audio prej vetëm disa sekondash

para 3 jave - Euronews

Kompania kaliforniane OpenAI prezantoi një mjet të ri “Voice Engine” që mund të klonojë çdo zë njeriu nëse disponohen vetëm 15 sekonda nga zëri i vërtetë i atij personi. Sipas kompanisë, “Voice Engine”...

Klonimi i zërit: OpenAl zbulon modelin e ri që gjeneron zërin e njeriut

para 3 jave - Zeri

OpenAl po vazhdon të avancojë me zhvillimin e mjeteve me Al. Së pari, prezantoi një mjet që mund të krijojë imazhe dixhitale vetëm me një përshkrim. Më pas, prezantoi Sora-n, teknologji kjo e cila gjeneron...

OpenAI mund të klonojë zërat me vetëm 15 sekonda audio

para 3 jave - Dosja.al

SHBA- Një model i ri gjuhësor i zbuluar nga krijuesi i ChatGPT OpenAI mund të klonojë zërin e një personi duke përdorur audio me vlerë vetëm sekondash, zbuloi kompania ndërsa ndau njohuri paraprake nga...

Klonimi i zërit: OpenAl zbulon modelin e ri që gjeneron zërin e njeriut

para 3 jave - Telegrafi

OpenAl po vazhdon të avancojë me zhvillimin e mjeteve me Al. Së pari, prezantoi një mjet që mund të krijojë imazhe dixhitale vetëm me një përshkrim. Më pas, prezantoi Sora-n, teknologji kjo e cila gjeneron...

Klonimi i zërit: OpenAl zbulon modelin e ri që gjeneron zërin e njeriut

para 3 jave - Zhurnal

OpenAl po vazhdon të avancojë me zhvillimin e mjeteve me Al. Së pari, prezantoi një mjet që mund të krijojë imazhe dixhitale vetëm me një përshkrim. Më pas, prezantoi Sora-n, teknologji kjo e cila gjeneron...

OpenAI klonon zërin e njeriut bazuar në 1 regjistrim audio prej vetëm disa sekondash

para 3 jave - Alfax

Kompania kaliforniane OpenAI prezantoi një mjet të ri “Voice Engine” që mund të klonojë çdo zë njeriu nëse disponohen vetëm 15 sekonda nga zëri i vërtetë i atij personi. Sipas kompanisë, “Voice Engine”...

Klonimi i zërit: OpenAl zbulon modelin e ri që gjeneron zërin e njeriut

para 3 jave - Top24

OpenAl po vazhdon të avancojë me zhvillimin e mjeteve me Al. Së pari, prezantoi një mjet që mund të krijojë imazhe dixhitale vetëm me një përshkrim. Më pas, prezantoi Sora-n, teknologji kjo e cila gjeneron...

OpenAI shkon një hap para, zbulon mjetin e klonimit të zërit

para 3 jave - Albeu

OpenAI zbuloi të premten një mjet për klonimin e zërit që planifikon ta mbajë të kontrolluar fort derisa të vendosen masa mbrojtëse për të penguar falsifikimet audio që synojnë të mashtrojnë dëgjuesit....

OpenAI shkon një hap para, zbulon mjetin e klonimit të zërit

para 3 jave - Tetova Sot

OpenAI zbuloi të premten një mjet për klonimin e zërit që planifikon ta mbajë të kontrolluar fort derisa të vendosen masa mbrojtëse për të penguar falsifikimet audio që synojnë të mashtrojnë dëgjuesit....

OpenAI shkon një hap para, zbulon mjetin e klonimit të zërit

para 3 jave - Shqip

OpenAI zbuloi të premten një mjet për klonimin e zërit që planifikon ta mbajë të kontrolluar fort derisa të vendosen masa mbrojtëse për të penguar falsifikimet audio që synojnë të mashtrojnë dëgjuesit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK