Sela: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua…

para 2 jave - Lajm

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

ASh krahu i Selës thotë se gjykata vendosi që ai të jetë kryetar i partisë, Taravari: Vulat ia japin BDI-së

para 2 jave - Nistori

Aleanca për Shqiptarët krahu i Ziadin Selës për Portalb.mk ka konfirmuar se kanë pranuar vendimin e Gjykatës së Tetovës që Ziadin Sela do të jetë kryetar i partisë. Nga ana tjetër, Arben Taravari ka thënë...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

ASH krahu i Selës thotë se gjykata vendosi që ai të jetë kryetar i partisë, Taravari: Vulat ia japin BDI-së

para 2 jave - Portalb

Aleanca për Shqiptarët krahu i Ziadin Selës për Portalb.mk ka konfirmuar se kanë pranuar vendimin e Gjykatës së Tetovës që Ziadin Sela do të jetë kryetar i partisë. Nga ana tjetër, Arben Taravari ka thënë...

Sela pohon se i ka marrë vulat nga ASH, Taravari paralajmëron ankesë nëse është marrë një vendim i tillë

para 2 jave - Koha.mk

Vulat nga Aleanca për Shqiptarët i ka marrë krahu i Ziadin Selës. Një vendim të tillë e ka marrë Gjykata në Tetovë. Nga krahu i Selës e konfirmojnë informacionin, ndërsa kryetari i ASH-së Arben Taravari...

“Gjykatat maqedonase po përçajnë partitë shqiptare”, Selmani pas vendimit të gjykatës së Selës i takojnë vulat e ASh-së

para 2 jave - Bota Sot

Gjykata Themelore në Tetovë ka vendosi që Ziadin Selës i takojnë vulat e Aleancës për Shqiptarët, pas kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti, shkaku i mosmarrëveshjeve mes Arben Taravarit dhe Selës....

Sela konfirmon se merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Bota Sot

Ziadin Sela – kryetar i Aleancës për Shqiptarët, e ka mirëpritur vendimin e Gjykatës së Tetovës që vula t’i takojë fraksionit të tij, teksa shton se i njëjti është dashur të merrej me kohë. Në emisionin...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Ina

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Ndryshimin nuk ka vulë që e ndalon!

para 2 jave - Medial

Shkup, 2 prill – Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur...

Gjykata i jep vulën Ziadin Selës: Është kryetari legjitimit i Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Medial

Shkup, 2 prill – Tashmë “kalvari” nëpër Gjykata ka përfunduar dhe vula i është kthyer atyre që e meritojnë, mbështetësve të Ziadin Selës. Gjykata ka marrë vendimin dhe legjitimuar si kreun e partisë Aleanca...

Taravari: Ndryshimi ka nis dhe nuk ka vulë që e ndalon

para 2 jave - Telegrafi

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka reaguar me një deklaratë pas njoftimit të gjykatës për vendimin e pranimit të krahut të Ziadin Selës si kryetar legjitim i Aleancës për Shqiptarët, përcjell...

Reagon Taravari: Jo besa, popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë!

para 2 jave - Koha.mk

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat...

Sela: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua…

para 2 jave - Tetova Sot

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Ndryshimin nuk ka vulë që e ndalon!

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Nacionale.mk

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Taravari: Po populli? Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - Lajm

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari, transmeton TV21. “Ata thonë se sot...

Taravari: Po populli? Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - TV21

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari, transmeton TV21. “Ata thonë se sot...

Sela: Ministrat e VMRO-së në mbrojtje të Taravarit dhe kuadrove të tij!

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai. Sipas, tij vendimi...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Flaka

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Taravari: Ndryshimi ka nis dhe nuk ka vulë që e ndalon

para 2 jave - Flaka

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka reaguar me një deklaratë pas njoftimit të gjykatës për vendimin e pranimit të krahut të Ziadin Selës si kryetar legjitim i Aleancës për Shqiptarët . Taravari...

Sipas ASH të Selës gjykata ka vendosur që kryetar të emërohet ai, e jo Taravari

para 2 jave - Telegrafi

Krahu i Ziadin Selës në Aleancën për Shqiptarët për TV21 bëjnë të ditur se Gjykata ka sjell vendim dhe kryetar legjitim i ASh-së është Ziadin Sela. Siç bëhet e ditur, Gjykata ka regjistruar Selën si lider...

Gjykata i jep vulën Ziadin Selës: Është kryetari legjitimit i Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Tashmë “kalvari” nëpër Gjykata ka përfunduar dhe vula i është kthyer atyre që e meritojnë, mbështetësve të Ziadin Selës. Gjykata ka marrë vendimin dhe legjitimuar si kreun e partisë Aleanca...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - InfoShqip

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Pressonline

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Taravari: Ndryshimi ka nis dhe nuk ka vulë që e ndalon

para 2 jave - Lideri

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka reaguar me një deklaratë pas njoftimit të gjykatës për vendimin e pranimit të krahut të Ziadin Selës si kryetar legjitim i Aleancës për Shqiptarët, përcjell...

Sela: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua

para 2 jave - Lideri

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Zgjohu

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Klix

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Sipas ASH të Selës gjykata ka vendosur që kryetar të emërohet ai, e jo Taravari

para 2 jave - Bota Sot

Krahu i Ziadin Selës në Aleancën për Shqiptarët për TV21 bëjnë të ditur se Gjykata ka sjell vendim dhe kryetar legjitim i ASh-së është Ziadin Sela. Qorrolli fajëson institucionet e pavarura për ngadalësimin...

Vulat e ASH-së?!

para 2 jave - Ina

Pas një pritje se kujt do i takojnë vulat partiake nga përçarja e ASH-së, Gjykata themelore e Tetovës vendosi në favor të Ziadin Selës dhe jo Arben Taravarit. “Gjykata ka vendosur se është pranuar kërkesa...

Gjykata solli vendim, Ziadin Sela është kryetar legjitim i ASh-së – thonë nga krahu i Selës

para 2 jave - TV21

Krahu i Ziadin Selës në Aleancën për Shqiptarët për TV21 bëjnë të ditur se Gjykata ka sjell vendim dhe kryetar legjitim i ASh-së është Ziadin Sela. Siç bëhet e ditur, Gjykata ka regjistruar Selën si lider...

Taravari: Nuk ka vulë që e ndal popullin!

para 2 jave - Aktuale

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari, transmeton TV21. “Ata thonë se sot...

Taravari: Vulat i merrni, por popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë!

para 2 jave - Koha News

Pasi Gjykata vendosi që vulat e ASH-së ti takojnë Ziadin Selës e jo Arben Taravarit, menjëherë ka reaguar kandidti për president i opozitës shqiptare Arben Taravari, përcjell TS. Ai thotë se vulat i merrni,...

Ziadin Sela mori vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Koha News

Televizioni klan Makedonija bën të ditur se ekskluzivisht ka mësuar se Gjykata në Tetovë ka marrë vendim që vulat e partisë Aleanca për Shqiptarët t’i takojnë Ziadin Selës dhe jo Arben Taravarit. Në një...

Sela në TvKlan: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua…

para 2 jave - Revista

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

Taravari: Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - Ina

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Smart News

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së.. “Ata thonë se sot kanë...

Sela: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua…

para 2 jave - Zyrtare

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

Sela: Taravari nuk gjeti as 2 minuta kohë të bisedojmë

para 2 jave - Populli

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

“Gjykatat maqedonase po përçajnë partitë shqiptare”, Selmani pas vendimit të gjykatës së Selës i takojnë vulat e ASh-së

para 2 jave - Syri.mk

Gjykata Themelore në Tetovë ka vendosi që Ziadin Selës i takojnë vulat e Aleancës për Shqiptarët, pas kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti, shkaku i mosmarrëveshjeve mes Arben Taravarit dhe Selës....

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Almakos

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët?

para 2 jave - Aktuale

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Sela në Klan Maqedoni: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua

para 2 jave - Top24

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

ASH krahu i Selës thotë se gjykata vendosi që ai të jetë kryetar i partisë, Taravari: Vulat ia japin BDI-së

para 2 jave - Lideri

Aleanca për Shqiptarët krahu i Ziadin Selës për Portalb.mk ka konfirmuar se kanë pranuar vendimin e Gjykatës së Tetovës që Ziadin Sela do të jetë kryetar i partisë. Nga ana tjetër, Arben Taravari ka thënë...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - 3SHI

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Taravari: Po populli? Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - 3SHI

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari, transmeton TV21. “Ata thonë se sot...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Ina

Televizioni Klan Maqedoni raporton se Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Siç raporton kjo media gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Derveni

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Sela: Taravari nuk gjeti as dy minuta kohë të sqaronte problemet brenda partiake me mua…

para 2 jave - Klan Macedonia

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia deklaroi se ASH-ja është e gjithë shqiptarëve dhe jo e ndonjë individi, duke shtuar se edhe ndihet i tradhëtuar nga Arben...

Sela: Me vendimin e Gjykatës partia kthehet aty ku e ka vendin, Taravari bie ndesh me deklaratat e veta

para 2 jave - Top24

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia tha se e ka mirëpritur vendimin e gjykatës që vulat e partisë Aleanca për Shqiptarët t’i takojnë themeluesit të partisë....

Sela: ASH-ja nuk ka ndikim në gjyqësi dhe prokurori!

para 2 jave - Top24

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai dhe aktualitetin...

Sela: Ministrat e VMRO-së në mbrojtje të Taravarit dhe kuadrove të tij!

para 2 jave - Top24

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai. Sipas, tij vendimi...

Sela: Me vendimin e Gjykatës partia kthehet aty ku e ka vendin, Taravari bie ndesh me deklaratat e veta

para 2 jave - Revista

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia tha se e ka mirëpritur vendimin e gjykatës që vulat e partisë Aleanca për Shqiptarët t’i takojnë themeluesit të partisë....

Sela: ASH-ja nuk ka ndikim në gjyqësi dhe prokurori!

para 2 jave - Revista

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai dhe aktualitetin...

Sela: Ministrat e VMRO-së në mbrojtje të Taravarit dhe kuadrove të tij!

para 2 jave - Revista

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai. Sipas, tij vendimi...

Sela konfirmon se merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Pressonline

Ziadin Sela – kryetar i Aleancës për Shqiptarët, e ka mirëpritur vendimin e Gjykatës së Tetovës që vula t’i takojë fraksionit të tij, teksa shton se i njëjti është dashur të merrej me kohë. Në emisionin...

“Gjykatat maqedonase po përçajnë partitë shqiptare”, Selmani pas vendimit të gjykatës se Selës i takojnë vulat e ASh-së

para 2 jave - Dukagjini

Gjykata Themelore në Tetovë ka vendosur që Ziadin Selës i takojnë vulat e Aleancës për Shqiptarët, pas kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti, shkaku i mosmarrëveshjeve mes Arben Taravarit dhe Selës....

Sela: Me vendimin e Gjykatës partia kthehet aty ku e ka vendin, Taravari bie ndesh me deklaratat e veta

para 2 jave - Klan Macedonia

Ziadin Sela i ftuar në emision Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia tha se e ka mirëpritur vendimin e gjykatës që vulat e partisë Aleanca për Shqiptarët t’i takojnë themeluesit të partisë....

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Klan Macedonia

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Sela: Vendimi i gjykatës për vulat e ASH-së i drejtë

para 2 jave - Top24

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai. Sipas, tij vendimi...

Sela: Vendimi i gjykatës për vulat e ASH-së i drejtë

para 2 jave - Revista

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Debat Plus me Ermal Pandurin që transmetohet në Klan Maqedoni, ka folur për vendimin e gjykatës që vulat ti përdorë ASH-ja që drejton ai. Sipas, tij vendimi...

Sela: Shumë njerëz më kanë thënë se “Ti je vula e Aleancës për Shqiptarët”

para 2 jave - Revista

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela për emisionin Debat Plus tha se vendimi për t’ia dhënë vulën e partisë atij ka qenë vendim i vonuar që është dashur të bëhej shumë kohë më parë. Ai theksoi...

Taravari: Ndryshimi ka nis dhe s’ka vulë që e ndalon

para 2 jave - Populli

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari, transmeton TV21. “Ata thonë se sot...

Sela konfirmon se merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Dukagjini

Ziadin Sela – kryetar i Aleancës për Shqiptarët, e ka mirëpritur vendimin e Gjykatës së Tetovës që vula t’i takojë fraksionit të tij, teksa shton se i njëjti është dashur të merrej me kohë. Në emisionin...

Vulat e ASH-së?!

para 2 jave - TvNews

Pas një pritje se kujt do i takojnë vulat partiake nga përçarja e ASH-së, Gjykata themelore e Tetovës vendosi në favor të Ziadin Selës dhe jo Arben Taravarit. “Gjykata ka vendosur se është pranuar kërkesa...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Ndryshimin nuk ka vulë që e ndalon!

para 2 jave - Shenja

Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë...

Gjykata e njeh Ziadin Selën si kryetar legjitim të Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Shenja

Gjykata në Tetovë ka vendosur se është pranuar kërkesa për regjistrimin e Ziadin Selës si kryetar të Aleancës për Shqiptarët. Me këtë vendim edhe zyrtarisht për kryetar i ASH njihet Ziadin Sela, ka njoftuar...

Taravari i reagon Selës: Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - InfoShqip

Arben Taravari ka reaguar pasi ASh – krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë...

Gjykata e njeh Ziadin Selën si kryetar legjitim të Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Almakos

Gjykata në Tetovë ka vendosur se është pranuar kërkesa për regjistrimin e Ziadin Selës si kryetar të Aleancës për Shqiptarët. Me këtë vendim edhe zyrtarisht për kryetar i ASH njihet Ziadin Sela, ka njoftuar...

‘Vulat e ASH-së në duart e Selës’, ja çfarë thotë Taravari!

para 2 jave - NMK Post

Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti pas mosmarrëveshjeve mes kreut të parties, Arben Taravari...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Vulat i merrni, po POPULLIN?

para 2 jave - Tetova Sot

Pasi Gjykata vendosi që vulat e ASH-së ti takojnë Ziadin Selës e jo Arben Taravarit, menjëherë ka reaguar kandidti për president i opozitës shqiptare Arben Taravari, përcjell TS. Ai thotë se vulat i merrni,...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Tetova Sot

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - InfoShqip

Televizioni Klan Maqedoni raporton se Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Siç raporton kjo media gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në...

Sipas ASH të Selës gjykata ka vendosur që kryetar të emërohet ai, e jo Taravari

para 2 jave - Top Shqip

Krahu i Ziadin Selës në Aleancën për Shqiptarët për TV21 bëjnë të ditur se Gjykata ka sjell vendim dhe kryetar legjitim i ASh-së është Ziadin Sela. Qorrolli fajëson institucionet e pavarura për ngadalësimin...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Populli

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Realiteti

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së. “Ata thonë se sot kanë...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Zeri.mk

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së. “Ata thonë se sot kanë...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Ndryshimin nuk ka vulë që e ndalon!

para 2 jave - Almakos

Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët?

para 2 jave - Almakos

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Vulat e ASH-së/ Taravari: Nuk ka vulë që e ndal popullin

para 2 jave - Klan Macedonia

Krahu i Ziadin Selës njoftoi se Gjykata ka sjell vendim që kryetar legjitim i ASh-së të jetë Ziadin Sela, dhe jo Arben Taravari. Pas konfirmimit të lajmit, i mënjëhershëm ka qenë reagimi i Arben Taravarit....

Gjykata e njeh Ziadin Selën kryetar të Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Epoka e Re

Gjykata në Tetovë, të martën, ka vendosur që vulat e Aleancës për Shqiptarët – parti në Maqedoninë e Veriut – t’i takojnë Ziadin Selës, pas kontestit gjyqësor që ky i fundit ka pasur me anëtarin e kësaj...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët?

para 2 jave - Open-TV

Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti pas mosmarrëveshjeve mes kreut të parties, Arben Taravari...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Open-TV

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së.. “Ata thonë se sot kanë...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Lideri

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së.. “Ata thonë se sot kanë...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Zgjohu

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Reagon Taravari: Kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së, por popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë!

para 2 jave - Alfax

Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë. “Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë...

Gjykata vendosi, Ziadin Sela është kryetar legjitim i ASH-së

para 2 jave - Alfax

Gjykata në Tetovë ka vendosur se është pranuar kërkesa për regjistrimin e Ziadin Selës si kryetar të Aleancës për Shqiptarët. Me këtë vendim edhe zyrtarisht për kryetar i ASH-së njihet Ziadin Sela, ka...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Fakti Ditor

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Vulat i merrni, po POPULLIN?

para 2 jave - Fakti Ditor

Pasi Gjykata vendosi që vulat e ASH-së ti takojnë Ziadin Selës e jo Arben Taravarit, menjëherë ka reaguar kandidti për president i opozitës shqiptare Arben Taravari. Ai thotë se vulat i merrni, por popullin?...

Taravari pas lajmit për vulat e ASH-së: Popullin nuk e fiton me asnjë gjykatë, nuk ka vulë që e ndalon ndryshimin

para 2 jave - Fol

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari ka reaguar në lidhje me lajmin se grupi i Ziadin Selës kanë marrë vulat e ASH-së.. “Ata thonë se sot kanë...

Lajm i Fundit: Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Lideri

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Klix

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Nacionale.mk

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ekskluzive: Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Klan Macedonia

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Zyrtare: Gjykata vendosi, Ziadin Sela kryetar i ASH-së

para 2 jave - Top24

Gjykata themelore në Tetovë ka vendosur rreth njohjes së kongresit të krahur të Ziadin Selës me çka edhe Ziadin Selën si kryetar legjitim i kësaj partie, shkruan Top24 Gjykata ka vendosur se është pranuar...

Ekskluzive: Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Top24

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

KLAN TV me lajm ekskluziv: Gjykata vendosi që vulat e Aleancës për Shqiptarët i takojnë Ziadin Selës

para 2 jave - Revista

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Pressonline

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

para 2 jave - Top Shqip

Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët. Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti...

Sela i kthen përgjigje Taravarit: Turpi flet për turp, nuk i besohet tradhtarit

para 3 jave - Tetova Sot

Kreu i ASH-së, Ziadin Sela I ka kthyer përgjigje live Arben Taravarit. I ftuar këtë mbrëmje në Syri Tv, Sela u pyet lidhur me një deklaratë që Arben Taravari e ka bërë ditë më parë ku dhe i drejtohej anëtarëve...

Sela i kthen përgjigje Taravarit: Turpi flet për turp, nuk i besohet tradhtarit

para 3 jave - Fakti Ditor

Kreu i ASH-së, Ziadin Sela I ka kthyer përgjigje live Arben Taravarit. I ftuar këtë mbrëmje në Syri Tv, Sela u pyet lidhur me një deklaratë që Arben Taravari e ka bërë ditë më parë ku dhe i drejtohej anëtarëve...

Sela i kthen përgjigje Taravarit: Turpi flet për turp, nuk i besohet tradhtarit

para 3 jave - Top24

Kreu i ASH-së, Ziadin Sela I ka kthyer përgjigje live Arben Taravarit. I ftuar këtë mbrëmje në Syri Tv, Sela u pyet lidhur me një deklaratë që Arben Taravari e ka bërë ditë më parë ku dhe i drejtohej anëtarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK