Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet

para 3 jave - Albeu

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë kredi të...

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet

para 3 jave - Ora news

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë kredi të...

Rritet kredia për shtëpi, bankat dhanë 7.5 miliard lekë

para 3 jave - Gazeta Tema

Kërkesa për të marrë kredi, me qëllim blerjen e një apartamenti është rritur këtë fillimvit. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, bankat dhanë 7.5 miliardë lekë kredi, duke...

Kredia për shtëpi nuk ndalet, në rritje edhe për dy muajt e parë të këtij viti

para 3 jave - FaxWeb

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë kredi të...

Kredia për shtëpi nuk ndalet, ja sa është rritur për dy muajt e parë të këtij viti

para 3 jave - Gazeta Shqip

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë kredi të...

Rritet kredia për shtëpi, bankat dhanë 7.5 mld lekë në janar-shkurt

para 3 jave - Euronews

Kërkesa për të marrë kredi, me qëllim blerjen e një apartamenti është rritur këtë fillim-vit. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, bankat dhanë 7.5 miliardë lekë kredi,...

Kredia për shtëpi nuk ndalet, në rritje edhe për dy muajt e parë të këtij viti

para 3 jave - Syri

Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë kredi të...

Kredia për shtëpi nuk ndalet, në rritje edhe për dy muajt e parë të këtij viti

para 3 jave - Dosja.al

TIRANA- Rritja e kredisë për shtëpi nuk po ndalet as në muajt e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për periudhën janar-shkurt, sektori bankar disbursoi rreth 7.5 miliardë lekë...

Kredia e dhënë nga institucionet financiare jobanka u rrit me 14% vitin e kaluar

para 3 jave - Dosja.al

TIRANA- Kredia e dhënë nga institucionet financiare jobanka u rrit me ritme dyshifrore vitin e kaluar. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, portofoli i huasë i institucioneve financiare jobanka në...

Kredia e dhënë nga institucionet financiare jobanka u rrit me 14% vitin e kaluar

para 3 jave - FaxWeb

Kredia e dhënë nga institucionet financiare jobanka u rrit me ritme dyshifrore vitin e kaluar. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, portofoli i huasë i institucioneve financiare jobanka në fund të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK