Haradinaj: Kurti u kthehet mashtrimeve elektorale

para 3 jave - RTV 21

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj e ka quajtur gjuhën e Kryeministrit, Albin Kurti gjuhë të mashtrimeve. Haradinaj tha se ai ai edhe atëherë i mashtronte qytetarët. “Gjuha...

Haradinaj: Kurti i është kthyer mashtrimeve elektorale, por Kosova është bërë vend i varfër

para 3 jave - Reporteri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, akuzon kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, se “po mashtron qytetarët”, dhe se, siç është shprehur ai, “i është kthyer mashtrimeve elektorale”, përcjell Reporteri.net....

Haradinaj e quan Kurtin mashtrues: Kosova u bë vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij

para 3 jave - Telegrafi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti, pasi ky i fundit ka publikuar disa të arriturat të Qeverisë, duke përmendur subvencionimin e energjisë elektrike, shtesat e...

Haradinaj: Qeverisja e Kurtit e varfëroi vendin – njerëzit po largohen përditë

para 3 jave - Klan Kosova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se kryeministri Kurti i është rikthyer gjuhës së tij të mashtrimit ashtu siç ka bërë para zgjedhjeve të fundit nacionale....

Haradinaj: Nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë vend i varfër e me njerëz që largohen përditë

para 3 jave - OraInfo

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se kryeministri Kurti i është rikthyer gjuhës së tij të mashtrimit ashtu siç ka bërë para zgjedhjeve të fundit nacionale....

Kurti thotë se me programin ‘Qeveria për Familjet’ kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Kurti,...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - Gazeta Express

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

Haradinaj: Qeverisja e Kurtit e varfëroi vendin – njerëzit po largohen përditë

para 3 jave - Bota Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se kryeministri Kurti i është rikthyer gjuhës së tij të mashtrimit ashtu siç ka bërë para zgjedhjeve të fundit nacionale....

Kurti: Me programin “Qeveria për Familjet” kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - RTV 21

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Në llogarinë...

Kurti thotë se me programin “Qeveria për Familjet” kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - Zeri

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Kurti,...

Haradinaj e quan Kurtin mashtrues: Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij

para 3 jave - Zeri

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti, pasi ky i fundit ka publikuar disa të arriturat të Qeverisë, duke përmendur subvencionimin e energjisë elektrike, shtesat e...

Haradinaj: Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - RTK

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova është bërë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë. Sipas tij, çmimet e artikujve elementarë janë të papërballueshëm edhe për familjet që...

Haradinaj akuzon Kurtin për mashtrime të vazhdueshme, e pranon indirekt se zgjedhjet janë afër!

para 3 jave - Indeks online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti, për mashtrim. Sipas Haradinajt, Kurti i ka mashtruar qytetarët për lirim të çmimeve të vajit, sheqerit,...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - Zyrtare

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

Kurti: Me programin “Qeveria për Familjet” kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - Bota Sot

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Në llogarinë...

Kurti: Me programin ‘Qeveria për Familjet’ kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - RTK

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. "Shteti...

Kurti: Kemi pasur pakon më të madhe mbështetëse për qytetarë në Ballkan

para 3 jave - OraInfo

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti thotë se parimi i qeverisjes së tij ishte: Rritja është e qëndrueshme atëherë kur ajo shpërndahet. Kurti përmes një shkrimi në “Facebook” ka folur për të arriturat e...

Kurti: Kemi pasur pakon më të madhe mbështetëse për qytetarë në Ballkan

para 3 jave - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti thotë se parimi i qeverisjes së tij ishte: Rritja është e qëndrueshme atëherë kur ajo shpërndahet, raporton GazetaBlic. Kurti përmes një shkrimi në “Facebook” ka folur...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - Infokusi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

Haradinaj: Gjuha e sotme e Kurtit, është gjuha e mashtrimit

para 3 jave - Pressonline

I pari I AAK-së, Ramush Haradinaj, ka kritikuar kryeministrin, Albin Kurti, duke e cilësuar si mashtrues, pasi sipas tij, “u është kthyer mashtrimeve elektorale”. Haradinaj ka shkruar se me qeverisjen...

Haradinaj: Gjuha e Albin Kurtit është gjuha e mashtrimit e para zgjedhjeve

para 3 jave - Lajmi.net

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në një postim në “Facebook” ka thënë se Kryeministri Kurti para zgjedhjeve është duke përdorur gjuhën e mashtrimit. “Gjuha e sotme e Albin...

Kurti: Me programin “Qeveria për Familjet” kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - Lajmi.net

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Në llogarinë...

Kurti thotë se me programin ‘Qeveria për Familjet’ kanë përfituar mbi 2600 familje

para 3 jave - Top24

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se si Qeveri i kanë qëndruar besnik premtimit për nënat lehona dhe fëmijët nën moshën 16 vjeçare, që për herë të parë po marrin mbështetje nga shteti. Kurti,...

Haradinaj kritikon Kurtin: Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij

para 3 jave - Shqip

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova...

Haradinaj: Gjuha e sotme e Kurtit, është gjuha e mashtrimit

para 3 jave - Dukagjini

I pari I AAK-së, Ramush Haradinaj, ka kritikuar kryeministrin, Albin Kurti, duke e cilësuar si mashtrues dhe “u është kthyer mashtrimeve elektorale”. Haradinaj ka shkruar se me qeverisjen e Kurtit, Kosova...

Haradinaj e quan Kurtin “mashtrues ordiner”: Çmimet e artikujve elementar janë bërë të papërballueshëm

para 3 jave - Gazeta10

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuzën ndaj kryeministrit aktual, Albin Kurti, për, siç tha ai, mashtrim elektoral. Ai theksoi se gjuha e sotme e Kurtit është...

Haradinaj: Kurti u kthehet mashtrimeve elektorale

para 3 jave - Periskopi

Haradinaj: Kurti u kthehet mashtrimeve elektorale 02 Apr, 22:53 Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, i ka reaguar kryeministrit Kurti, lidhur me gjuhën e përdorur nga ai së fundmi, duke thënë se është gjuha...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - Epoka e Re

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

Haradinaj: Kurti mashtroi se do të lirohet vaji, sheqeri, buka e rryma- Kosova u bë vend më i varfër me njerëz që ikin përditë

para 3 jave - Revista Kosovarja

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, vazhdon ta quajë kryeministrin Albin Kurti mashtrues. Sipas tij, nën qeverisjen e Kurtit, Kosova u bë një vend i varfër e me njerëz që largohen përditë prej tij. Ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK