Gazment Bardhi mbledh nesër Grupin Parlamentar në seli

para 2 jave - Gazeta Express

Gazment Bardhi do të mbledhë nesër Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike. Mbledhja e deputetëve demokratë të këtij grupimi do të zhvillohet nesër në orën 13:30, në selinë e partisë. Kujtojmë që ditën...

Berisha: Rama i fali Olsit 37 mijë metër katrorë tokë, drejtësinë duhet ta bëjnë vetëm qytetarët

para 2 jave - Syri.net Kosova

Lideri i opozitës, Sali Berisha, duke folur në tubimin qytetar, tha se Edi Rama i fali vëllait të tij Olsi, 37 mijë metër katrorë tokë. “A mund të ndodhë t’i falë kazerma me një euro, në një kohë kur ish...

Olsi Rama padit për shpifje Gazment Bardhin/ Robert Rakipllari: Çështja tani është juridike, të marrë fund kultura e shpifur e akuzave që…

para 2 jave - Top Channel

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

Gazment Bardhi mbledh nesër Grupin Parlamentar në seli

para 2 jave - Albeu

Gazment Bardhi do të mbledhë nesër Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike. Mbledhja e deputetëve demokratë të këtij grupimi do të zhvillohet nesër në orën 13:30, në selinë e partisë. Kujtojmë që ditën...

Olsi Rama padit për shpifje Gazment Bardhin/ Robert Rakipllari: Çështja tani është juridike, të marrë fund kultura e shpifur e akuzave që…

para 2 jave - Top Channel

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

“Olsi Rama je trafikant”, Berisha akuza të rënda ndaj kryeministrit: I fali të vëllait 37 mijë metër katror tokë

para 2 jave - Albeu

Lideri i opozitës, Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda ndaj kreut të qeverise Edi Rama dhe vëllait të tij, Olsit. Pas deklaratës të Bardhit, i cili publikoi dokumente që sipas tij implikonin Olsi Ramën...

Olsi Rama padit për shpifje Gazment Bardhin/ Robert Rakipllari: Çështja tani është juridike, të marrë fund kultura e shpifur e akuzave që…

para 2 jave - Top Channel

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

VIDEO/ Berisha: Olsi Rama, ti je një trafikant kriminel dhe do marrësh atë që meriton bashkë me vëllanë tënd

para 2 jave - Syri

Gjatë fjalës në tubimin qytetar, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se Olsi Rama si trafikant dhe kriminel, do të marrë atë që meriton. Berisha tha se, Olsi Rama do të dënohet bashkë...

VIDEO/ Berisha: Rama i fali Olsit 37 mijë metër katrorë tokë, drejtësinë duhet ta bëjnë vetëm qytetarët

para 2 jave - Syri

Lideri i opozitës, Sali Berisha, duke folur në tubimin qytetar, tha se Edi Rama i fali vëllait të tij Olsi, 37 mijë metër katrorë tokë. “A mund të ndodhë t’i falë kazerma me një euro, në një kohë kur ish...

Berisha: Rama i fali Olsit 37 mijë metër katrorë tokë, drejtësinë duhet ta bëjnë vetëm qytetarët

para 2 jave - Syri

Lideri i opozitës, Sali Berisha, duke folur në tubimin qytetar, tha se Edi Rama i fali vëllait të tij Olsi, 37 mijë metër katrorë tokë. “A mund të ndodhë t’i falë kazerma me një euro, në një kohë kur ish...

Berisha: Olsi Rama, ti je një trafikant kriminel dhe do marrësh atë që meriton bashkë me vëllanë tënd

para 2 jave - Syri

Gjatë fjalës në tubimin qytetar, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se Olsi Rama si trafikant dhe kriminel, do të marrë atë që meriton. Berisha tha se, Olsi Rama do të dënohet bashkë...

Olsi Rama padit Bardhin: Ose unë duhet të shkoj në burg si trafikant, ose Gazment Bardhi duhet të ndiqet penalisht

para 2 jave - Gazeta Express

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama, ka kallëzuar sot penalisht në SPAK kryetarin e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe...

Kërkoi interpelancë me kryeministrin për Olsi Ramën, Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e Bardhit

para 2 jave - NOA

TIRANË- Kuvendi nuk e ka futur në rend dite, kërkesën e kreut të Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhit për interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama. Bardhi, pas akuzave dhe denoncimeve për...

Dueli Olsi Rama- Gazment Bardhi. Robert Rakipllari: Të marrë fund kultura e shpifur e akuzave

para 2 jave - Gazeta Tema

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

SYRI TV/ Olsi Rama kallëzim në SPAK, Bardhi: 5 ditë për një letër qesharake

para 2 jave - Syri.net Kosova

Olsi Rama ka kallzuar për shpifje në SPAK kreun e grupit parlamentar të Partië Demorkatike Gazmend Bardhi, pasi ky i fundit publikoi dosjen Xibraka, ku Olsi Rama rezultonte i lidhur me bandën e kokainës....

Akuzat e Bardhit për përfshirjen e Olsi Ramës në laboratorin e kokainës në ...

para 2 jave - BalkanWeb

Parlamenti nuk e ka futur në agjendë interpelancën me kryeministrin Edi Rama pas kërkesës së bërë nga kryetari i grupit parlamentar demokrat Gazment Bardhi. Ky i fundi iu drejtua me një kërkesë Kuvendit...

Akuzat e Bardhit për përfshirjen e Olsi Ramës në laboratorin e kokainës, Kuvendi s'e përfshin në agjendë interpelancën me kryeministrin

para 2 jave - Ora news

Parlamenti nuk e ka futur në agjendë interpelancën me kryeministrin Edi Rama pas kërkesës së bërë nga kryetari i grupit parlamentar demokrat Gazment Bardhi. Ky i fundi iu drejtua me një kërkesë Kuvendit...

Akuzat ndaj Olsi Ramës, Kuvendi nuk përfshin në agjendë interpelancën e kërkuar nga Bardhi me kryeministrin

para 2 jave - Opinion

Kërkesa e bërë nga kryetari i grupit parlamentar i PD, Gazment Bardhi për interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, nuk është futur në agjendën e Parlamentit për seancën e radhës. Me një kërkesë...

Kërkoi interpelancë urgjente me kryeministrin Rama, Kuvendi nuk fut në rendin e ditës kërkesën e Gazment Bardhit

para 2 jave - Bota Sot

Kuvendi nuk ka përfshirë në rendin e ditës interpelancën me kryeministrin Edi Rama, të kërkuar nga kryetari i Grupit Parlamentar të Rithemelimit, Gazment Bardhi. Në rendin e ditës nuk është përfshirë kërkesa...

Kërkoi interpelancë urgjente me kryeministrin Rama, Kuvendi nuk fut në rendin e ditës kërkesën e Gazment Bardhit

para 2 jave - Panorama

Kuvendi nuk ka përfshirë në rendin e ditës interpelancën me kryeministrin Edi Rama, të kërkuar nga kryetari i Grupit Parlamentar të Rithemelimit, Gazment Bardhi, për përfshirjen -sipas tij -të vëllait...

Olsi Rama në kokainën e Xibrakës/ Rama i shmanget përballjes me Bardhin

para 2 jave - Syri

Edi Rama, i shmanget përballjes në parlament me Kryetarin e Grupit të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi. Ne kundërshtim me kushtetutën, Kuvendi nuk ka përfshirë në rendin e ditës kërkesën për interpelancë...

Olsi Rama padi penale në SPAK për Gazment Bardhin: Ose unë në burg, ose ai të dënohet si fabrikues provash

para 2 jave - RTSH

Gazment Bardhi, deputet i opozitës, duket se do të përballet me drejtësinë, pasi për të është bërë një kallzim penal për shpifje. Padia penale ndaj Bardhit është bërë nga shtetasi Olsi Rama, i cili njëkohësisht...

SYRI TV/ Olsi Rama kallëzim në SPAK, Bardhi: 5 ditë për një letër qesharake

para 2 jave - Syri

Olsi Rama ka kallzuar për shpifje në SPAK kreun e grupit parlamentar të Partië Demorkatike Gazmend Bardhi, pasi ky i fundit publikoi dosjen Xibraka, ku Olsi Rama rezultonte i lidhur me bandën e kokainës....

Olsi Rama padit për shpifje Gazment Bardhin/ Robert Rakipllari: Çështja tani është juridike, të marrë fund kultura e shpifur e akuzave që…

para 2 jave - Lexo

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

Olsi Rama padit për shpifje Bardhin/ Gazetari: Çështja tani është juridike, të marrë fund kultura e shpifur e akuzave që…!

para 2 jave - Java News

Debati politik mes Gazment Bardhit dhe Olsi Ramës u shndërrua në një çështje juridike, në momentin që ky i fundit bëri një padi për shpifje në SPAK, sipas drejtorit të informacionit në Top Channel, Robert...

Bardhi çoi në SPAK dosjet e ‘Babit të Zenit’ dhe vilës së Nokës?!

para 2 jave - Lexo

Nga Jakin Marena Kryetari i grupit të deputetëve të Rithemelimit, Gazment Bardhi ka shkaktuar bujë me deklaratat e tij të dyzuara në lidhje me vajtjen në SPAK për të denoncuar çështjen “Xibraka”, thjeshtë...

Bardhi çoi në SPAK dosjet e ‘Babit të Zenit’ dhe vilës së Nokës?!

para 2 jave - Java News

Nga Jakin Marena Kryetari i grupit të deputetëve të Rithemelimit, Gazment Bardhi ka shkaktuar bujë me deklaratat e tij të dyzuara në lidhje me vajtjen në SPAK për të denoncuar çështjen “Xibraka”, thjeshtë...

Gazment Bardhi e akuzoi si të përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, Olsi Rama e padit në SPAK: Ose unë në burg si trafikant, ose ai si fabrikues provash

para 2 jave - Top Channel

Pak ditë pasi Gazment Bardhi bëri një denoncim publik ku pretendonte se Olsi Rama ishte i përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, duke i dërguar një letër më pas kreut të SPAK, Altin Dumanit, për...

Olsi Rama e paditi në SPAK për shpifje, reagon Bardhi: U mendua 5 ditë për të bërë një letër qesharake

para 2 jave - Top Channel

Pas padisë në SPAK që Olsi Rama i bëri, ka reaguar Gazment Bardhi. Gazment Bardhi shprehet se ka vetë një të vërtetë dhe se i qëndron akuzave që ka bërë ndaj tij. Reagimi i Bardhit: Të mendohesh 5 ditë...

Gazment Bardhi e akuzoi si të përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, Olsi Rama e padit në SPAK

para 2 jave - Top Channel

Pak ditë pasi Gazment Bardhi bëri një denoncim publik ku pretendonte se Olsi Rama ishte i përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, duke i dërguar një letër më pas kreut të SPAK, Altin Dumanit, për...

E akuzoi në dosjen ‘Xibraka’, Olsi Rama padit Gazment Bardhin!

para 2 jave - NOA

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar në SPAK, kreun e Grupit të PD-së, Gazment Bardhi, të cilin e akuzon për “kallëzim të rremë’. Në një shkresë të depozituar ditën e sotme, Olsi Rama...

Olsi Rama e paditi, reagon Gazment Bardhi: Katër fakte që e lidhin atë me l...

para 2 jave - BalkanWeb

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i është përgjigjur Olsi Ramës, pasi ky i fundit paralajmëroi padi. Në reagim, Bardhi përmendi katër fakte sipas të cilit, e implikojnë atë...

U padit nga Olsi Rama për kallëzim të rremë, reagon Gazment Bardhi: Je në hall të madh!

para 2 jave - Vizion Plus

Kryetari i grupit parlamentar i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar menjëherë pas padisë që Olsi Rama bëri ndaj tij. Më herët Olsi Rama paditi Gazment Bardhin në SPAK , pas deklaratave të këtij...

Olsi Rama e paditi në SPAK për shpifje, reagon Bardhi: U mendua 5 ditë për të bërë një letër qesharake

para 2 jave - Bota Sot

Pas padisë në SPAK që Olsi Rama i bëri, ka reaguar Gazment Bardhi. Gazment Bardhi shprehet se ka vetë një të vërtetë dhe se i qëndron akuzave që ka bërë ndaj tij. Reagimi i Bardhit: Të mendohesh 5 ditë...

Gazment Bardhi i përgjigjet Olsi Ramës pas paralajmërimit për padi

para 2 jave - Albeu

Të mendohesh 5 ditë për të bërë një letër qesharake si kjo e Edi/Olsi Ramës ndaj meje, do të thotë se je në hall të madh! Po! Nuk ka dy të vërteta! Ka vetëm një të vërtetë! Fakti 1. Olsi Rama, bashkë me...

Padia e Olsit, reagon Bardhi: Edi/Olsi u menduan 5 ditë për të bërë një letër qesharake ndaj meje, kjo do të thotë se janë në hall të madh!

para 2 jave - Ora news

Bardhi: Po! Nuk ka dy të vërteta! Ka vetëm një të vërtetë! Fakti 1. Olsi Rama, bashkë me krerët e organizatës së kokainës, kanë përdorur të njëjtën makinë me targa AA653DM për të kaluar kufirin 18 herë...

“U mendua 5 ditë për një letër qesharake”- Gazment Bardhi reagon pas padisë së Olsi Ramës: Ndjej keqardhje, po e përdor Edi Rama! Harroje se mund të bësh me...

para 2 jave - Panorama

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, ka reaguar me anë të një postimit në rrjetet sociale, në lidhje me padinë e bërë ndaj tij në SPAK për “kallëzim të rremë” nga Olsi Rama. Bardhi shkruan...

Akuzat për përfshirjen në organizatën kriminale të Xibrakës, Olsi Rama padit në SPAK Gazment Bardhin

para 2 jave - Gazeta Shqip

Pak ditë pasi Gazment Bardhi bëri një denoncim publik ku pretendonte se Olsi Rama ishte i përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, duke i dërguar një letër më pas kreut të SPAK, Altin Dumanit, për...

“Ndiej keqardhje”/ Olsi Rama e paditi për shpifje, Bardhi: Të mendohesh 5 ditë për një letër…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Kryetari i Grupit Parlamentar të “Rithemelimit” Gazmend Bardhi ka reaguar pasi vëllai i kryeministrit Olsi Rama e paditi për shpifje. Olsi Rama e ka paditur Bardhin, pas akuzave që ky i fundit ngriti,...

Padia e Olsit, reagon Bardhi: Edi/Olsi u menduan 5 ditë për të bërë një letër qesharake ndaj meje, janë në hall të madh!

para 2 jave - Syri

Nëkryetari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i ka reagua flakë për flakë Olsi Ramës, i cili publikoi një letër gjatë mesditës së sotme ku theksonte se ka paditur Bardhin pë kallëzim të rremë ndaj...

“Qesharake!” Olsi Rama e paditi në SPAK, reagon Bardhi: Je në hall të madh! S’ka dy të vërteta, ka vetëm një

para 2 jave - Opinion

Të mendohesh 5 ditë për të bërë një letër qesharake si kjo e Edi/Olsi Ramës ndaj meje do të thotë se je në hall të madh! Po! Nuk ka dy të vërteta! Ka vetëm një të vërtetë! Fakti 1. Olsi Rama, bashkë me...

Kreu i Grupit të PD e akuzon për drogën e Xibrakës, Olsi Rama padit në SPAK Gazment Bardhin

para 2 jave - Opinion

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar në SPAK, kreun e Grupit të PD-së, Gazment Bardhi, të cilin e akuzon për “kallëzim të rremë’. Në një shkresë të depozituar ditën e sotme, Olsi Rama...

Olsi Rama në aferën e Xibrakës, Gaz Bardhi kërkon interpelancë me kryeministrin, Kuvendi nuk e fut në rend të ditës

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kuvendi nuk e ka futur në rend dite, kërkesën e kreut të Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhit për interpelancë urgjente me kryeministrin...

E akuzoi për përfshirje në laboratorin e drogës në Xibrakë, Olsi Rama padit në SPAK Gazment Bardhin

para 2 jave - Bota Sot

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama, ka kallëzuar kreun e grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi. Në padi theksohet se faktet e paraqitura nga zoti Bardhi, sipas Olsi Ramës janë të pavërteta dhe...

E akuzoi për përfshirje në laboratorin e drogës në Xibrakë, Olsi Rama padit Gazment Bardhin: Ose unë, ose ai në burg

para 2 jave - Albeu

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama, ka kallëzuar sot penalisht deputetin Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Në kallëzimin e tij,...

Olsi Rama padit Bardhin: Ose unë duhet të shkoj në burg si trafikant ose Bardhi duhet të ndiqet penalisht

para 2 jave - Ora news

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazment Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. “Sot kam...

Droga në Xibrakë/ Olsi Rama padit në SPAK për ‘kallëzim të rremë” Gazment Bardhin: Jam në dispozicionin tuaj për të dhënë deklarime në dobi të hetimit

para 2 jave - Panorama

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar në SPAK, kreun e Grupit të PD-së, Gazment Bardhi, të cilin e akuzon për “kallëzim të rremë’. Në një shkresë të depozituar ditën e sotme, Olsi Rama...

“S’jam politikan, por votues i vëllait tim! Kam besim te SPAK-u”- Olsi Rama: Ose unë të shkoj në burg, ose Gazment Bardhi të ndiqet penalisht si fabrikues provash në...

para 2 jave - Panorama

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazment Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Olsi shprehet...

Çështja “Xibraka”, Olsi Rama padit Gazment Bardhin në SPAK

para 2 jave - Vizion Plus

Olsi Rama ka paditur Gazment Bardhin, pas deklaratave të këtij të fundit se vëllai i kryeministrit kishte lidhje me laboratorin e drogës në Xibrakë. Në kallëzim thuhet se deklaratat e Bardhit janë të pavërteta...

Olsi Rama pranoi vetë që ka njohje me trafikantët e kokainës së Xibrakës, por padit Gazmend Bardhin

para 2 jave - Syri

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama, ka kallëzuar kreun e grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi. Në padi theksohet se faktet e paraqitura nga zoti Bardhi, sipas Olsi Ramës janë të pavërteta dhe...

Olsi Rama padit Gazmend Bardhin: Ose unë duhet të shkoj në burg si trafikant ose Gazmend Bardhi duhet të ndiqet penalisht

para 2 jave - Gazeta Tema

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Në kallzimin...

Kërkoi interpelancë me kryeministrin për Olsi Ramën, Kuvendi nuk fut në rendin e ditës kërkesën e Bardhit

para 2 jave - Dosja.al

Kërkoi interpelancë me kryeministrin për Olsi Ramën, Kuvendi nuk fut në rendin e ditës kërkesën e Bardhit

Rama i shmanget përballjes në Parlament me Bardhin. Kuvendi nuk ka përfshirë në rendin e ditës kërkesën për interpelancë urgjente

para 2 jave - FaxWeb

Kryeministri Rama i është shmangur përballjes në parlament me Kryetarin e Grupit të Partië Demokratike, Gazment Bardhi. Kjo ka ardhë në kundërshtim me kushtetutën, pasi Kuvendi nuk ka përfshirë në rendin...

Olsi Rama e paditi në SPAK për shpifje, reagon Bardhi: U mendua 5 ditë për të bërë një letër qesharake

para 2 jave - Java News

Pas padisë në SPAK që Olsi Rama i bëri, ka reaguar Gazment Bardhi. Gazment Bardhi shprehet se ka vetë një të vërtetë dhe se i qëndron akuzave që ka bërë ndaj tij. Reagimi i Bardhit: Të mendohesh 5 ditë...

Olsi Rama padit Bardhin: Ose unë duhet të shkoj në burg si trafikant ose Gazmend Bardhi duhet të ndiqet penalisht

para 2 jave - Lexo

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Në kallzimin...

Olsi Rama padit Gazment Bardhin: Ose unë në burg si trafikant ose ti të dënohesh si fabrikues provash

para 2 jave - Java News

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Në kallzimin...

Bardhi i përgjigjet Olsi Ramës: Ishe në makinën e trafikantëve të kokainës!

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat “Të mendohesh 5 ditë për të bërë një letër qesharake si kjo e Edi/Olsi Ramës ndaj meje do të thotë se je në hall të madh” kështu e ka nisur reagimin...

Olsi Rama padit Gaz Bardhin “Ose unë në burg, ose ai të dënohet si shpifës”

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazment Bardhi për akuzat që e përfshijnë në grupin...

Bardhi i përgjigjet Olsi Ramës: Ke udhëtuar me makinën e trafikantëve të kokainës, po të keqpërdor yt vëlla kryeministër

para 2 jave - Shqip

Pak ditë pasi Gazment Bardhi bëri një denoncim publik ku pretendonte se Olsi Rama ishte i përfshirë në organizatën kriminale të Xibrakës, duke i dërguar një letër më pas kreut të SPAK, Altin Dumanit për...

Olsi Rama paditi Gazment Bardhin/ Bardhi: Nga ana njerëzore, ndiej keqardhje për të, i vëllai…

para 2 jave - FaxWeb

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar rreth padisë së bërë ndaj tij, nga ana e e Olsi Ramës, lidhur me pretendimet e Bardhit se vëllai i kryeministrit është i përfshirë...

Olsi Rama e kallëzoi penalisht, reagon Gazment Bardhi

para 2 jave - Euronews

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit, Edi Rama, ka kallëzuar në SPAK kreun e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi. Olsi Rama e akuzon Bardhin për kallëzim të rremë në lidhje me akuzat...

“Ose unë duhet të shkoj në burg si trafikant ose ai të ndiqet penalisht”/ Olsi Rama padit në SPAK, Gazment Bardhin

para 2 jave - Shqip

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin demokrat Gazment Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. “Sot kam depozituar...

U padit nga Olsi Rama, reagon Bardhi: Letër qesharake, Edi Rama mos u fshih pas vëllait më të vogël!

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË- Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi përmes një postimi në llogarinë e tij në "Facebook" ka reaguar në lidhje me paditjen penale ndaj tij nga Olsi Rama. Bardhi në...

Olsi Rama padit Gazment Bardhin: Ose unë të shkoj në burg ose ai të ndiqet penalisht!

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË -Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal....

Olsi Rama padit në SPAK Gazment Bardhin

para 2 jave - FaxWeb

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi rama ka paditur në SPAK Gazment Bardhin. Kreu i grupit paralamentar të PD e akuzoi se ka lidhje me laboratorin e dorgës në Xibrakë. vijon…

Olsi Rama kallëzon në SPAK Gazment Bardhin: Ka cënuar nderin dhe dinjitetin tim

para 2 jave - Euronews

Vëllai i kryeministrit, Edi Rama, ka kallëzuar në SPAK kreun e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi. Olsi Rama e akuzon Bardhin për kallëzim të rremë në lidhje me akuzat që ky i fundit...

SYRI TV/ Olsi te Xibraka, Bardhi, interpelancë me Edi Ramën: Jep shpjegime për 3 çështje

para 3 jave - Syri

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka kërkuar një interpelancë urgjente me Kryeministrin Edi Rama, lidhur me përfshirjen e të vëllait të tij Olsi Rama në laboratorin e...

Një "babale 2" - Pse Gazment Bardhi i bishtnoi kallëzimit në SPAK, për Olsi Ramën?

para 3 jave - Gazeta Tema

Gaz Bardhi si shpjegim pse opozita humbet prej 10 vitesh çdo palë zgjedhje Ka 10 vjet që opozita humbet çdo palë zgjedhje, saqë vitet e fundit ka nisur të zbehet edhe kureshtja për rezultatin. Krerët e...

Bardhi kërkesë urgjente për interperlancë me Ramën, për përfshirjen e vëllait të tij në laboratorin e drogës në Xibrakë

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Gazmend Bardhi ka kërkuar interpelancë urgjente me kryeministrin Rama pas akuzave të përfshirjes së vëllait të tij në laboratorin e drogës në Xibrakë. NJOFTIM PËR SHTYP...

Gazetarja ironizon Gaz Bardhin për padinë ndaj SPAK. Zëvendësi i Berishës nxjerr mandatin e Postës

para 3 jave - Gazeta Tema

Gazetarja Desada Metaj është tallur me Gaz Bardhin, i cili ka thënë publikisht se ka dorëzuar padi ndaj Olsi Ramës, ndërkohë që thjesht ka çuar një infnormacion. Në një postim në rrjetet sociale, gazetarja...

Bardhi kërkon interpelancë urgjente me Ramën, për përfshirjen e vëllait të tij në laboratorin e Xibrakës

para 3 jave - Ora news

Kreu i grupit parlamentar demokrat, Gazment Bardhi ka bërë një kërkesë për interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, për përfshirjen e vëllait të tij në laboratorin e drogës në Xibrakë. Bardhi bën...

Akuzat për Olsi Ramën dhe përfshirja e tij në laboratorin e drogës në Xibrakë, Gazment Bardhi bën kërkesë për interpelancë urgjente me Edi Ramën

para 3 jave - Panorama

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka bërë një kërkesë për interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, për përfshirjen e vëllait të tij, Olsi Rama në laboratorin...

“Babale 2”, pse Gaz Bardhi i bishtnoi kallëzimit në SPAK, për Olsi Ramën?

para 3 jave - Java News

Nga Adriatik Doçi Gaz Bardhi si shpjegim pse opozita humbet prej 10 vitesh çdo palë zgjedhje Ka 10 vjet që opozita humbet çdo palë zgjedhje, saqë vitet e fundit ka nisur të zbehet edhe kureshtja për rezultatin....

Bardhi kërkesë urgjente për interperlancë me Ramën, për përfshirjen e vëllait të tij në laboratorin e drogës në Xibrakë

para 3 jave - Syri

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Gazmend Bardhi ka kërkuar interpelancë urgjente me kryeministrin Rama pas akuzave të përfshirjes së vëllait të tij në laboratorin e drogës në Xibrakë. NJOFTIM PËR SHTYP...

Akuzat për vëllain e tij si të përfshirë në trafikun e drogës, Bardhi kërkon inteperlancë urgjente me Edi Ramën

para 3 jave - Opinion

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi kërkon interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, lidhur me akuzat e ngritura nga opozita ndaj vëllait të tij, Olsi Rama, si të përfshirë...

A u bë padia në SPAK? Bardhi: Sado përpiqen të zhbëjnë lidhjen e Olsi Ramës me grupin e kokainës, TIMS-i dhe dosja janë aty

para 3 jave - Opinion

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazmend Bardh ka reaguar në lidhje me lajmet e publikuara në disa mediat, të cilat sipas tyre Bardhi ka mashtruar për dorëzimin e padisë në SPAK kundër...

Gënjeu për kallëzimin në SPAK kundër Olsi Ramës? Bardhi nxjerr blof mediat e Ramës: Gëzuar 1 Prillin!

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kreu i grupit parlamentar të PD-së,Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me lajmet e publikuara nga disa media pro mazhorancës, të cilat sipas tyre ai mashtroi për dorëzimin e padisë në SPAK kundër Olsi...

U kthye në barcaletë/ Gazetarja ironizon Gaz Bardhin për padinë në SPAK. Zëvendësi i Berishës nxjerr mandatin e Postës

para 3 jave - Java News

Gazetarja Desada Metaj është tallur me Gaz Bardhin, i cili ka thënë publikisht se ka dorëzuar padi ndaj Olsi Ramës, ndërkohë që thjesht ka çuar një infnormacion. Në një postim në rrjetet sociale, gazetarja...

“Sado përpiqen të zhbëjnë lidhjen e Olsi Ramës me grupin e kokainës, TIMS-i dhe dosja janë aty”- Bardhi: Të apasionuarve pas teorive të sajuara u uroj “Gëzuar 1...

para 3 jave - Panorama

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazmend Bardh ka reaguar në lidhje me lajmet e publikuara në disa mediat, të cilat sipas tyre Bardhi ka mashtruar për dorëzimin e padisë në SPAK kundër...

Gënjeu për kallëzimin në SPAK kundër Olsi Ramës? Bardhi nxjerr blof mediat e Ramës: Gëzuar 1 Prillin!

para 3 jave - Syri

Kreu i grupit parlamentar të PD-së,Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me lajmet e publikuara nga disa media pro mazhorancës, të cilat sipas tyre ai mashtroi për dorëzimin e padisë në SPAK kundër Olsi...

Xhaferri: Olsi Rama dhe AUDI i Tahirit që u përdor nga trafikantët !

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kreu i FRPD Besard Xhaferri është shprehur se në një vend si Shqipëria nuk besoj që në vitin 2014 do kishte një efektiv policie rrugore ose të policisë kufitare që do guxonte të ndalonte automjetin me...

Bardhi: Kam dorëzuar kërkesë në SPAK të hetuar Olsi Ramën për “Xibrakën”, TIMS-i dhe dosja janë aty

para 3 jave - Ora news

Përmes një postimi në rrjetet sociale kreu i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi shkruan se e vërteta qëndron në kërkesën time zyrtare të dorëzuar në SPAK për nisjen e hetimeve ndaj Olsi Ramës....

Pretendon se vëllai i Ramës është i përfshirë në laboratorin e drogës në Xibrakë, Gazment Bardhi kërkesë për interpelancë urgjente me Kryeministrin

para 3 jave - FaxWeb

Në vijim të të dhënave të bëra publike të enjten, ku provohet dyshimi i arsyeshëm për përfshirjen e vllait të Kryeministrit Olsi Rama, në organizatën kriminale të Laboratorit të Xibrakës, si dhe kërkesës...

"Olsi Rama i lidhur me laboratorin e drogës në Xibrakë", Bardhi kërkon interpelancë urgjente me kryeministrin Rama

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, pas akuzave dhe denoncimeve për përfshirjen e Olsi Ramë në laboratorin e drogës në Xibrakë, ka kërkuar interpelancë urgjente me...

Dosja “Xibraka”/ Gazment Bardhi kërkon interpelancë me Edi Ramën

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Gazment Bardhi ka kërkuar interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama për dosjen e Xibrakës, pas pas publikimit të të dhënave se vëllai i tij,...

Xhaferri: Olsi Rama dhe AUDI i Tahirit që u përdor nga trafikantët !

para 3 jave - Syri

Kreu i FRPD Besard Xhaferri është shprehur se në një vend si Shqipëria nuk besoj që në vitin 2014 do kishte një efektiv policie rrugore ose të policisë kufitare që do guxonte të ndalonte automjetin me...

"Gënjeshtra u ka mbetur si arma më e fortë"/ Bardhi: Kam dorëzuar në SPAK kërkesë për hetim ndaj Olsi Ramës

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Gazment Bardhi Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratiek shkruan se e vërteta qëndron në kërkesën time zyrtare të dorëzuar në SPAK për nisjen e hetimeve ndaj Olsi Ramës. Ai shton se sado...

Gazment Bardhi dorëzon kërkesë në SPAK për të hetuar Olsi Ramën për “Xibrakën”

para 3 jave - Shqip

Përmes një postimi në rrjetet sociale kreu i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka sqaruar kërkesën zyrtare të dorëzuar në SPAK për nisjen e hetimeve ndaj Olsi Ramës. Ai shton se sado të përpiqen,...

Përse Gazmend Bardhi nuk bëri padi për Olsi Ramën në SPAK?

para 3 jave - Java News

Nga Mero Baze E vetmja gjë që po përpiqen të mos e thonë qartë opozitarët e Berishës dhe vetë Gazmend Bardhi, është se ai nuk ka bërë padi në SPAK për Olsi Ramën lidhur me pretendimet e tij të bëra publike...

Përse Gazmend Bardhi nuk bëri padi për Olsi Ramën në SPAK?

para 3 jave - Gazeta Tema

E vetmja gjë që po përpiqen të mos e thonë qartë opozitarët e Berishës dhe vetë Gazmend Bardhi, është se ai nuk ka bërë padi në SPAK për Olsi Ramën lidhur me pretendimet e tij të bëra publike dy ditë më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK