Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Ora news

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës pë...

para 3 jave - BalkanWeb

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - OraInfo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Reporteri

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor, përcjell...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Pressonline

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Konjufca priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së

para 3 jave - RTV 21

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca ka pritur në takim në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, njëherazi deputet dhe anëtar i Komisionit për Punë të Jashtme...

Kurti mirëpriti Bouyxin, e falënderoi për përkrahje në procesin e anëtarësimit të Kosovës në KE

para 3 jave - Lajm

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx, që në takim...

Kurti, Bouyx dhe Guerot flasin për anëtarësimin e Kosovës në KiE

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci,...

Kurti: Besimi në të drejtat e njeriut është thelbësor

para 3 jave - RTV 21

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Zeri

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor. Konjufca...

Kurti: Kosova e gatshme për anëtarësim në Këshillin e Evropës

para 3 jave - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka pritur sot në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx. Kryeministri Kurti...

Kurti: Kosova po shënon progres në zhvillimin e demokracisë dhe sundimit të ligjit

para 3 jave - Reporteri

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci,...

Konjufca takoi kryetarin Bertrand Bouyx, flasin për anëtarësimin e Kosovës në KiE

para 3 jave - Bota Sot

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor. Konjufca...

Kurti takon anëtarin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, Bertrand Bouyx

para 3 jave - Kallxo

Kryeministri, Albin Kurti ka pritur në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës, Bertrand Bouyx. Sipas njoftimit të Zyrës së Kryeministrit,...

Bouyx takoi anëtarët e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

para 3 jave - Reporteri

Pak kohë pasa se në Këshillin e Evropës të diskutohet për anëtarësimin e Kosovës, kryetari i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të vropës, Bertrand Bouyx,...

Kurti mirëpriti Bouyxin, e falënderoi për përkrahje në procesin e anëtarësimit të Kosovës në KE

para 3 jave - Klan Kosova

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx, që në takim...

Kryeparlamentari Konjufca priti në takim një delegacion parlamentar nga Shqipëria

para 3 jave - Ora news

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti sot në takim Komisionin...

Kurti mirëpriti Bouyxin, e falënderoi për përkrahje në procesin e anëtarësimit të Kosovës në KE

para 3 jave - Indeks online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx, që në takim...

Konjufca takon Bouyx, e falënderon për mbështetjen e Francës

para 3 jave - RTK

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Kurti, Bouyx dhe Guerot flasin për anëtarësimin e Kosovës në KiE

para 3 jave - Indeks online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci,...

Kurti: Kosova e gatshme për anëtarësim në Këshillin e Evropës

para 3 jave - Zeri

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë...

Kurti: Kosova e gatshme për anëtarësim në Këshillin e Evropës

para 3 jave - RTK

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë...

Osmani: Anëtarësimi në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot ka pritur në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Bouyx takoi anëtarët e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

para 3 jave - RTK

Pak kohë pasa se në Këshillin e Evropës të diskutohet për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës, kryetari i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të...

Osmani takohet me zyrtarin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës

para 3 jave - Syri.net Kosova

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht...

Osmani: Anëtarësimi në KiE hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut në Kosovë

para 3 jave - Reporteri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklaruar se anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin dhe avancimin e mëtejmë të të drejtave të njeriut. Gjatë takimit...

Osmani: Kosova në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin dhe avancimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Telegrafi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Infokusi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor. Konjufca...

Osmani: Anëtarësimi në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Zeri

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet në Kuvendin...

Osmani: Anëtarësimi në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - OraInfo

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet në Kuvendin...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Klan Macedonia

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor, përcjell...

Osmani: Anëtarësimi në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Klan Kosova

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet në Kuvendin...

Osmani takohet me zyrtarin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës

para 3 jave - Indeks online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht...

Osmani: Kosova në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm

para 3 jave - RTK

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht...

Osmani: Anëtarësimi në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - GazetaBlic

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet në Kuvendin...

Takimi me Bouyx, Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Dosja.al

KOSOVË- Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, Bertrand Bouyx me të cilin diskutuan për votimin...

Kurti pret në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, Bertrand Bouyx

para 3 jave - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Epoka e Re

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se vendimi për pronat rreth Manastirit të Deçanit ishte një vendim i vështirë, por se kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor, përcjell...

Takimi me Bouyx, Kurti: Kosova po shënon progres të vazhdueshëm në zhvillimin e demokracisë dhe sundimit të ligjit

para 3 jave - Dosja.al

KOSOVË- Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka pritur sot në takim kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx. Kurti gjatë...

Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Top24

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Manastiri i Deçanit, Konjufca: Vendim i vështirë, por kjo tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

para 3 jave - Dukagjini

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit...

Konjufca priti në takim një delegacion parlamentar nga Shqipëria

para 3 jave - RTV 21

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti sot në takim Komisionin...

Kurti pret në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, Bertrand Bouyx

para 3 jave - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, mirëpriti sot Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci, në Asamblenë...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Reporteri

Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, të drejtuar nga Flutura Açka. “Në takim Kryetari Konjufca vlerësoi lart...

Osmani priti në takim kryetarin e Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci, folën për anëtarësimin e Kosovës në KiE

para 3 jave - Lajmi.net

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Osmani: Anëtarësimi në KiE hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut në Kosovë

para 3 jave - Infokusi

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Gazeta Express

Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, bashkë me kryetarin e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, Ardian Gola, pritën në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e...

Osmani: Kosova në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin dhe avancimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Syri.mk

Presidentjatja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Klan Kosova

Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, bashkë me kryetarin e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, Ardian Gola, pritën në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e...

Takimi me Bouyx, Osmani: Anëtarësimi i Kosovës në KiE do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Dosja.al

KOSOVË- Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim kryetarin e Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Bertrand Bouyx. Sipas njoftimit...

Konjufca takohet me një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Zeri

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, Ardian Gola, ka pritur sot në takim Komisionin...

Konjufca e Açka: Angazhim më të madh ndërparlamentar mes dy vendeve

para 3 jave - RTK

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti sot në takim Komisionin për...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - OraInfo

Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, bashkë me kryetarin e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, Ardian Gola, pritën në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e...

Osmani: Kosova në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin dhe avancimin e të drejtave të njeriu

para 3 jave - ACTV

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Osmani: Anëtarësimi i Kosovës në KiE, hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut

para 3 jave - Dukagjini

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht deputet...

Osmani: Anëtarësimi në KiE hap i rëndësishëm për fuqizimin e të drejtave të njeriut në Kosovë

para 3 jave - Gazeta10

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklaruar se anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Evropës do të ishte hap i rëndësishëm për fuqizimin dhe avancimin e mëtejmë të të drejtave të njeriut. Gjatë takimit...

Konjufca takon delegacionin për arsim nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Indeks online

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti sot në takim Komisionin...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - GazetaBlic

Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, bashkë me kryetarin e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, Ardian Gola, pritën në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e...

Presidentja Osmani pret në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës

para 3 jave - Ekonomia Online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim Bertrand Bouyx, kryetar i Komitetit për Çështje Politike dhe Demokraci në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, njëkohësisht...

Konjufca pret në takim një delegacion parlamentar nga Shqipëria

para 3 jave - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, të drejtuar nga Flutura Açka. Ai ishte...

Konjufca në takim me delegacionin parlamentar të Shqipërisë thekson nevojën e një dinamike të re të bashkëpunimit

para 3 jave - Epoka e Re

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti të martën në takim Komisionin...

Konjufca takon një delegacion nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Gazeta10

Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, të drejtuar nga Flutura Açka. “Në takim Kryetari Konjufca vlerësoi lart...

Konjufca takon delegacionin për arsim nga Shqipëria: Bashkëpunimi mes nesh, shembull për rajonin

para 3 jave - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, i shoqëruar nga kryetari i Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, Ardian Gola, priti sot në takim Komisionin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK